Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
arc vagyok, Udinese győzelemre fogadtam.
arc vagyok? 😊slowmotion
Arc vagy, de azért a Roma vághatna már 1-et 😀
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Na a Parma eddig 2 támadás, 2 gól. 😊 Viszi is a szelvényt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
arc vagyok, Udinese győzelemre fogadtam.
arc vagyok? 😊
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A fradi elvitte a 6 ezres mixem...JC6
Nyugi,jövő héten már mindenki ellenük fogad és tuti,hogy akkor szakad meg a rossz sorozat...

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Igyekeztem tutira menni a mai nap:
49ers -9.5
Packers -> 1.78

X vagy Roma
Swansea -> 2.19
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az én tippjeimet érdemes megrakni, garantált a 2/4-es eredmény és a nullázás.

a Texas nyert simán ( +2 😀😀😀 ), de a Clemson utolsó támadásos bekapott garbage TD-je nem boldogított túlságosan.

Johnny Football vállának meg semmi baja se volt, átbasztak!

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Esélyesebb volt, de nálam ez pl. a ~40-50 meccsből kb. bottom 10-ben helyezkedett el fogadási szempontból, tipikus shootout meccsre lehetett számítani szvsz. Mondjuk én alapból nem tennék ebben az évben a Minnesota ellen (és mellett), annyira inkonzisztens a teljesítményük.Newman
én nem vagyok idén annyira képben az NCAA-vel még (bár most követem már rendszeresebben, főleg az LSU meccseket), de ez úgy érzem, hogy meglepetés bukta volt a Nebraskától. Fogadási rangsorom nekem nincs, nyilván raknám a Lousville, Alabama, Oregon meccseket, csak 1,02-es szorzókért fölösleges, -40-60 pontos hendiket meg elfelejtem inkább, ráülhetnek az eredményre nagy vezetésnél, utána meg idegeskedek.
Texas-TCU, UTAH-USC, SCarolina-Missouri meccsekkel szemeztem még, de ezek még inkább ki-ki mérkőzések lesznek.
Nálad mi lett volna az a 2-3 párosítás amit ajánlasz hétvégére NCAA-ből és értelmes odds is van rá? (mondjuk gondolom az overeket nem nézed meg, csak pl 3 olyan meccs ahol az egyértelmű esélyesebbre 1,3-1,6körüli szorzó van/volt)MarioAna
Nem szoktam benyomni a tippeket, mert nálam erősen működik a jinx.
De mind1 végülis, raktam a biztosabbra
a Ball State -9,5 vs Akron
a North Texas -9,5 vs Sourhern Misst és a Louisiana Tech vs FIU -3,5-t
a nagyobb mixbe belekerült a Louisville -21 vs USF, Oklahoma State -12 vs Iowa State, az FSU -27,5 vs NC State, Clemson 13,5 vs Maryland, Fresno State -9,5 vs SDSU
A nagyobb viszont elment már a hétközi Marshall meccsen, a kicsi egyelőre jön. (arra még rátoltam a Dortmundot)
Ezek mind 1,5 és 1,9 közötti szorzók.Newman
Na tehát, Louisville jött, Oklahoma State jött, FSU jött (a Stanford -3,5 is), a Clemson 13 ponttal nyert 14 helyett és a Fresno State is csak héttel 10 helyett. 4 ponton múlt a tökéletes hétvége)
De a lényeg, hogy a Dortmund, Ball State, North Texas, Louisiana Tech mind jött és mivel arra tettem a legtöbb pénzt így ez egy igen jó kör lett. 3k---->25k, na akkor most ennek egy részét elbukhatom ma NFL-en. 😀

több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Megkértem hugomat, mondjon 1-1 számot 1-30ig ill. 31-60, majd pedig, hogy 1-3ig. Kikerestem tippmix szelvényen őket, majd pedig megtettem azt, amiket tippelt bet365ön. Így lett ebből egy Dortmund W, és egy Levante W, amiből az egyik bejött, a másikon pedig 3-0 a Levanténak....
A vicc az egészben, hogy úgy néz ki ez az egyetlen szelvény a 6 közül, ami bejön 😀 😀bogec7
Aranyos történet, de azért erre a szisztémára maximum az anyósod tedd fel, a házad ne 😀steroid stewie
Eddig 100%os 😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Megkértem hugomat, mondjon 1-1 számot 1-30ig ill. 31-60, majd pedig, hogy 1-3ig. Kikerestem tippmix szelvényen őket, majd pedig megtettem azt, amiket tippelt bet365ön. Így lett ebből egy Dortmund W, és egy Levante W, amiből az egyik bejött, a másikon pedig 3-0 a Levanténak....
A vicc az egészben, hogy úgy néz ki ez az egyetlen szelvény a 6 közül, ami bejön 😀 😀bogec7
Aranyos történet, de azért erre a szisztémára maximum az anyósod tedd fel, a házad ne 😀
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Megkértem hugomat, mondjon 1-1 számot 1-30ig ill. 31-60, majd pedig, hogy 1-3ig. Kikerestem tippmix szelvényen őket, majd pedig megtettem azt, amiket tippelt bet365ön. Így lett ebből egy Dortmund W, és egy Levante W, amiből az egyik bejött, a másikon pedig 3-0 a Levanténak....
A vicc az egészben, hogy úgy néz ki ez az egyetlen szelvény a 6 közül, ami bejön 😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Esélyesebb volt, de nálam ez pl. a ~40-50 meccsből kb. bottom 10-ben helyezkedett el fogadási szempontból, tipikus shootout meccsre lehetett számítani szvsz. Mondjuk én alapból nem tennék ebben az évben a Minnesota ellen (és mellett), annyira inkonzisztens a teljesítményük.Newman
én nem vagyok idén annyira képben az NCAA-vel még (bár most követem már rendszeresebben, főleg az LSU meccseket), de ez úgy érzem, hogy meglepetés bukta volt a Nebraskától. Fogadási rangsorom nekem nincs, nyilván raknám a Lousville, Alabama, Oregon meccseket, csak 1,02-es szorzókért fölösleges, -40-60 pontos hendiket meg elfelejtem inkább, ráülhetnek az eredményre nagy vezetésnél, utána meg idegeskedek.
Texas-TCU, UTAH-USC, SCarolina-Missouri meccsekkel szemeztem még, de ezek még inkább ki-ki mérkőzések lesznek.
Nálad mi lett volna az a 2-3 párosítás amit ajánlasz hétvégére NCAA-ből és értelmes odds is van rá? (mondjuk gondolom az overeket nem nézed meg, csak pl 3 olyan meccs ahol az egyértelmű esélyesebbre 1,3-1,6körüli szorzó van/volt)MarioAna
Nem szoktam benyomni a tippeket, mert nálam erősen működik a jinx.
De mind1 végülis, raktam a biztosabbra
a Ball State -9,5 vs Akron
a North Texas -9,5 vs Sourhern Misst és a Louisiana Tech vs FIU -3,5-t
a nagyobb mixbe belekerült a Louisville -21 vs USF, Oklahoma State -12 vs Iowa State, az FSU -27,5 vs NC State, Clemson 13,5 vs Maryland, Fresno State -9,5 vs SDSU
A nagyobb viszont elment már a hétközi Marshall meccsen, a kicsi egyelőre jön. (arra még rátoltam a Dortmundot)
Ezek mind 1,5 és 1,9 közötti szorzók.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy ti mindig szándékosan a legneccesebb meccseket rakjátok meg? :pCsak kérdem, mert nem tudom, hogy ez a Minnesota-Nebraska meccs miért volt ennyire népszerű.Newman
A Nebraska esélyesebb volt...direkt kerestem olyan meccset amin viszonylag értelmes odds van és vállalható. -5,5 ponttal raktam én, aki biztonságosabb hendiket rakok mint amit ajánlani szoktak...mind1, van ilyen is...TAMU hozta az overt, az Alabama is valszeg jönni fog így, hogy beszoptam az első mérkőzést. Nem tetszettek a hétvégi párosítások NCAA-ből.
MarioAna
Esélyesebb volt, de nálam ez pl. a ~40-50 meccsből kb. bottom 10-ben helyezkedett el fogadási szempontból, tipikus shootout meccsre lehetett számítani szvsz. Mondjuk én alapból nem tennék ebben az évben a Minnesota ellen (és mellett), annyira inkonzisztens a teljesítményük.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
ezt most olvastam, egy analitikus tavalyi könyvében szerepelt, hogy felmérése alapján az egyes ligákban mekkora szerepe van a szerencsének az eredmények alakulásában:

NBA: 12%
Premier League: 31%
MLB: 34%
NFL: 38%
NHL: 53%jjncaa
Azért érdekelne, hogy mi a levezetése és/vagy indoklása a 38%-nak például.
Vagy a metódus amivel a meccseket megvizsgálta, és erre az eredményre jutott.
Sakkban mennyi szerinte? És pókerban? Asztaliteniszben?Sobri Jóska


 success-equation.com/jjncaa
Azt hittem olvastad, és megírod a választ pár sorban.
Én nem tudok ennyire angolul.Sobri Jóska
asszem valami olyasmit vezet le, hogy melyik sportágban hány meccset játszanak, hány akció van, mennyire játszanak szerepet a nemátlagos játékesemények stb.
az NBA azért lett a legkisebb ilyen, mert ott kisebb a sérülésveszély, 82 meccset játszanak, meccsenként van mondjuk 80-100 támadó- és védekezőakció, tehát hosszabb távon a játékosok és edzők tényleges tudása alakítja az eredményt, nem pedig a szerencse.slowmotion
Vagyis nem egyes mérkőzésen belül ennyi a metodika szerint a szerencse aránya, hanem a végső győztes csapat teljesítményében ennyi százalékban van jelen egy hosszú periódus (bajnokság) végén?
Mert akkor ez analóg a póker matekjával, hogy egy leosztásban magas a szerencsefaktor, egy versenyt véve alapul még nem elhanyagolható, sok versenyen jelen van a szerencse de nem meghatározó, egy dolgos évet, vagy pályafutást véve alapul pedig szinte nulla, vagyis teljesen kiküszöbölhető.
Ha így nézzük van benne logika, de akkor az MLB értékét érzem irreálisan magasnak (rengeteg meccs), és az NFL-t elég alacsonynak (az egymeccses PO miatt).Sobri Jóska
előre bocsátom, hogy nem magát a könyvet, hanem a róla írt cikkeket olvastem.
kb igen. egy meccsen előjöhet a "minden összejön" faktor, ilyenkor vannak tippmix-gyilkos meccsek, de hosszú távon azért ha szar a csapat, akkor nem fog bajnokságot nyerni.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Nem tudom, írhatnátok ide NCAA tippeket, mert kurvára nincs erőm követni a dolgokat, de ha megteszem akkor legalább rákényszerítem magam hogy nézzem 😀
Nb1 amit múlt héten hozta a dolgokat, most PM hozza csak az NFL-t senki nem egalizálta le 😕
Talán az olasz - spanyol kombóToca
Mondjuk ha visszaolvasni is lusta vagy, akkor tényleg megette a fene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Nem tudom, írhatnátok ide NCAA tippeket, mert kurvára nincs erőm követni a dolgokat, de ha megteszem akkor legalább rákényszerítem magam hogy nézzem 😀
Nb1 amit múlt héten hozta a dolgokat, most PM hozza csak az NFL-t senki nem egalizálta le 😕
Talán az olasz - spanyol kombó
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy ti mindig szándékosan a legneccesebb meccseket rakjátok meg? :pCsak kérdem, mert nem tudom, hogy ez a Minnesota-Nebraska meccs miért volt ennyire népszerű.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
nebraska (vagy a minnesota) bekaphatja, megint egyen megy el az ncaa gigaszelvényem, már ide látom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A fradi elvitte a 6 ezres mixem...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
ezt most olvastam, egy analitikus tavalyi könyvében szerepelt, hogy felmérése alapján az egyes ligákban mekkora szerepe van a szerencsének az eredmények alakulásában:

NBA: 12%
Premier League: 31%
MLB: 34%
NFL: 38%
NHL: 53%jjncaa
Azért érdekelne, hogy mi a levezetése és/vagy indoklása a 38%-nak például.
Vagy a metódus amivel a meccseket megvizsgálta, és erre az eredményre jutott.
Sakkban mennyi szerinte? És pókerban? Asztaliteniszben?Sobri Jóska


 success-equation.com/jjncaa
Azt hittem olvastad, és megírod a választ pár sorban.
Én nem tudok ennyire angolul.Sobri Jóska
asszem valami olyasmit vezet le, hogy melyik sportágban hány meccset játszanak, hány akció van, mennyire játszanak szerepet a nemátlagos játékesemények stb.
az NBA azért lett a legkisebb ilyen, mert ott kisebb a sérülésveszély, 82 meccset játszanak, meccsenként van mondjuk 80-100 támadó- és védekezőakció, tehát hosszabb távon a játékosok és edzők tényleges tudása alakítja az eredményt, nem pedig a szerencse.slowmotion
Vagyis nem egyes mérkőzésen belül ennyi a metodika szerint a szerencse aránya, hanem a végső győztes csapat teljesítményében ennyi százalékban van jelen egy hosszú periódus (bajnokság) végén?
Mert akkor ez analóg a póker matekjával, hogy egy leosztásban magas a szerencsefaktor, egy versenyt véve alapul még nem elhanyagolható, sok versenyen jelen van a szerencse de nem meghatározó, egy dolgos évet, vagy pályafutást véve alapul pedig szinte nulla, vagyis teljesen kiküszöbölhető.
Ha így nézzük van benne logika, de akkor az MLB értékét érzem irreálisan magasnak (rengeteg meccs), és az NFL-t elég alacsonynak (az egymeccses PO miatt).

több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Mai KHL:
Barys Asztana win
Vitjaz Podolszk win
Szalavat Ufa win
Jószerencsét!laccoo74
Szalavat szépen leolvadt..3-1ről 3-5 😐 , igaz még nincs vége...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
ezt most olvastam, egy analitikus tavalyi könyvében szerepelt, hogy felmérése alapján az egyes ligákban mekkora szerepe van a szerencsének az eredmények alakulásában:

NBA: 12%
Premier League: 31%
MLB: 34%
NFL: 38%
NHL: 53%jjncaa
Azért érdekelne, hogy mi a levezetése és/vagy indoklása a 38%-nak például.
Vagy a metódus amivel a meccseket megvizsgálta, és erre az eredményre jutott.
Sakkban mennyi szerinte? És pókerban? Asztaliteniszben?Sobri Jóska


 success-equation.com/jjncaa
Azt hittem olvastad, és megírod a választ pár sorban.
Én nem tudok ennyire angolul.Sobri Jóska
asszem valami olyasmit vezet le, hogy melyik sportágban hány meccset játszanak, hány akció van, mennyire játszanak szerepet a nemátlagos játékesemények stb.
az NBA azért lett a legkisebb ilyen, mert ott kisebb a sérülésveszély, 82 meccset játszanak, meccsenként van mondjuk 80-100 támadó- és védekezőakció, tehát hosszabb távon a játékosok és edzők tényleges tudása alakítja az eredményt, nem pedig a szerencse.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
ezt most olvastam, egy analitikus tavalyi könyvében szerepelt, hogy felmérése alapján az egyes ligákban mekkora szerepe van a szerencsének az eredmények alakulásában:

NBA: 12%
Premier League: 31%
MLB: 34%
NFL: 38%
NHL: 53%jjncaa
Azért érdekelne, hogy mi a levezetése és/vagy indoklása a 38%-nak például.
Vagy a metódus amivel a meccseket megvizsgálta, és erre az eredményre jutott.
Sakkban mennyi szerinte? És pókerban? Asztaliteniszben?Sobri Jóska


 success-equation.com/jjncaa
Azt hittem olvastad, és megírod a választ pár sorban.
Én nem tudok ennyire angolul.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mára

BYU -7 vs Boise State. Megjavult a passz, futószalagon jönnek a playek, a Boise rég volt ilyen gyenge. Hajrá mormonok.Höri
37-20!Höri
sztem ma a Utah bőven vállalható a USC ellen egy kis pénzmaggal.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
ezt most olvastam, egy analitikus tavalyi könyvében szerepelt, hogy felmérése alapján az egyes ligákban mekkora szerepe van a szerencsének az eredmények alakulásában:

NBA: 12%
Premier League: 31%
MLB: 34%
NFL: 38%
NHL: 53%jjncaa
Azért érdekelne, hogy mi a levezetése és/vagy indoklása a 38%-nak például.
Vagy a metódus amivel a meccseket megvizsgálta, és erre az eredményre jutott.
Sakkban mennyi szerinte? És pókerban? Asztaliteniszben?Sobri Jóska


 success-equation.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mára

BYU -7 vs Boise State. Megjavult a passz, futószalagon jönnek a playek, a Boise rég volt ilyen gyenge. Hajrá mormonok.Höri
37-20!