Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

5 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
biztos fejben is valtozott.
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.

bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.
no
ööö... hát az attól függ.
50-től 175-ig vannak tornák, egy megnyert 125-ös tornával (ez 5 megnyert meccset jelent) több pontot szerzel, mint egy Tour 250-en három, egy Tour 500-on nyert kettő-három, illetve egy GS-en nyert kettő meccsel. csak közben lehet, hogy a Challengeren könnyebb ellenfelek vannak, még ha kevesebb pénzt is lehet keresni vele.

más kérdés, hogy a csóka olyan negatív spirálban volt, hogy augusztus közepétől év végéig egyetlen győzelmet aratott - az meg pont nem pontszerző viadal volt, hanem Davis-kupa - mondjuk az meg Rune ellen.

Martinez a GS első körös búcsúval szerzett 10 pontot és 101k USD-t, előtte viszont behúzott egy indiai Challengert, amin bár "csak" 34k USD jött be, viszont 125 ranglistapont, miközben olyan ellenfelei voltak hogy 235, 319, 346, 295, 489 volt a ranglistahelyezésük, ami átlagban 337-es (és emiatt ugrott fel 96.-ról 71. pozícióba a ranglistán).
slowmotion
De meg mindig ugyanott tartunk, hogy nincs ertelme ott maradni. A C versenyt direkt erre talaltak ki, hogy szitakent mukodjon es merit alapjan juthassanak be a fosodorba. Az indiai 34 k ahol nyert talan meg profitot is hozott neki, 2 rosszabb torna es mar negativban van. Remek sorozat hogy orszagtol fuggetlenul bekerulhes az "elvonalba". A 36hely mar az, csak az elvonal szintje valtozik.
Persze ha a ranglistas 20. hely a palyafutasanak a fo celja, mint csucs azt akar el is lehet erni. De ez nem cel, nem lehetne cel. Amugy magaban az egy mesterseges lufi meg ebben a mezonyben is. A C tornak egy teljesen erdektelen lepcsofok, ami viszont hasznos, mert elotte a felhuzott tuzletrara kellett felugrani enelkul bizonyos kivetelek eseten. Tehat emberunk vagy egy outlier vagy visszatertunk ugyanarra a pontra, hogy ott nincs ertelme maradni.

Persze ertem a valaszodat, es el is fogadom hogy matematikailag a lehetoseg adott, csak a maximuma es az erteke onmagaban ertekelhetetlen es ezert nem maradnak ott.
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
biztos fejben is valtozott.
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.

bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.
no
ööö... hát az attól függ.
50-től 175-ig vannak tornák, egy megnyert 125-ös tornával (ez 5 megnyert meccset jelent) több pontot szerzel, mint egy Tour 250-en három, egy Tour 500-on nyert kettő-három, illetve egy GS-en nyert kettő meccsel. csak közben lehet, hogy a Challengeren könnyebb ellenfelek vannak, még ha kevesebb pénzt is lehet keresni vele.

más kérdés, hogy a csóka olyan negatív spirálban volt, hogy augusztus közepétől év végéig egyetlen győzelmet aratott - az meg pont nem pontszerző viadal volt, hanem Davis-kupa - mondjuk az meg Rune ellen.

Martinez a GS első körös búcsúval szerzett 10 pontot és 101k USD-t, előtte viszont behúzott egy indiai Challengert, amin bár "csak" 34k USD jött be, viszont 125 ranglistapont, miközben olyan ellenfelei voltak hogy 235, 319, 346, 295, 489 volt a ranglistahelyezésük, ami átlagban 337-es (és emiatt ugrott fel 96.-ról 71. pozícióba a ranglistán).
5 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
biztos fejben is valtozott.
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.

bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
biztos fejben is valtozott.
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.

bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
5 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
biztos fejben is valtozott.
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.

bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
5 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
na megjött az eső...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…

Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.

Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.

Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.

Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress

5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress

Őszentsége Sobri Jóska
A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Szépen ki is adja szépen✌️
ozibozi
Mondjuk egy klubba rakni pl. Borg-ot es Wawrinkat/Berdychet/Ferrert talan kicsit tulzo.

Ha csoportositani akarod, talan lehetne sulyozni valamivel (mondjuk a tornak szamaval, amin elindultak, vagy nemtudom).
Duff
Ez csak egy érdekes adat, nem kell túlgondolni.

5 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539

Őszentsége Sobri Jóska
A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Szépen ki is adja szépen✌️
ozibozi
Mondjuk egy klubba rakni pl. Borg-ot es Wawrinkat/Berdychet/Ferrert talan kicsit tulzo.

Ha csoportositani akarod, talan lehetne sulyozni valamivel (mondjuk a tornak szamaval, amin elindultak, vagy nemtudom).
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722

Őszentsége Sobri Jóska
A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Szépen ki is adja szépen✌️
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
Udvardy simán kiesett
Heisman nádor
nem kimondottan keménypályás versenyző
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress

5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 593
Perricard gyerek továbbra se tanult meg teniszezni ahogy látom
5 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Udvardy simán kiesett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Marozsánt meg az HBO adja
5 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Bondár is hoz egy 2-0-t

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fucso szép magabiztos 3-0-val indított
5 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát elkezdődött 🙂
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 593
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
remontada
az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
zacknorb
jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunk
remontada
Mivel az Eurosport és az HBO tulajdonosa ugyanaz, így 2 éve kb így van, szóval furcsa erre rácsodálkozni. Az HBO Maxon az Eurosport műsorát nézheted egyébként valamennyi pályáról az Eurosport kommentátoraival.
Jughead
Tavaly nem írta eredmények.com, ugyanígy Esportot írt. Nem igazán volt szerencsém követni élőben a közvetítéseket az előző igényben, így elkerülte a figyelmem ez
5 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
remontada
az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
zacknorb
jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunk
remontada
Mivel az Eurosport és az HBO tulajdonosa ugyanaz, így 2 éve kb így van, szóval furcsa erre rácsodálkozni. Az HBO Maxon az Eurosport műsorát nézheted egyébként valamennyi pályáról az Eurosport kommentátoraival.
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 593
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
remontada
az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
zacknorb
jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunk
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
remontada
az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 593
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
 24.hu/sport/2026/01/14/tenisz-australian-open-sebastian-ofner-nishesh-basavareddy-selejtezo-hiba/
Dzsokijuing
Szimpatikus srác, ja nem ide...