NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
petey
Gimiben a füzetembe rajzolgattam egy "Power" feliratot, a tanár meglátva azt mondta: ugyanilyen márkájú otthon a hi-fi tornya.
Ja, gondolom a bekapcsoló gomb fölé van írva.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Új sztár van születőben Chicagóban. Odell who? 😀 iktriad
Mayock:
Pozitívumok:
- Elképesztően masszív felépítés mely tiszteletet parancsol, szükség esetén könnyedén elnyomja a vele szemben állókat
- Biztos mancsú, született elkapó, nem testtel kap el
- Visszafogott, barátságos figura, de ha a helyzet megköveteli, akkor nem kegyelmez ellenfelének

Negatívumok:
- Komoly súlyfelesleggel küzd, kérdéses az edzőtáborig mennyit tud ebből leadni
- Nagyon lassú, nincs meg az a robbanékonysága, ami a következő szinthez kellene
- Útvonalakat nem igazán fut, sokszor tűnik úgy, hogy csak kóborol a pályán
- Kérdéses hozzáállás, könnyen előfordulhat, hogy egy-egy mézesmadzag letéríti a helyes útról.
- Rutintalan, ráadásul alma matere, a Yellowstone university sem kifejezetten Football U.

Összegzés:
Bár a videó alapján látszik a tehetsége, a fizkai korlátai miatt esélytelen, hogy WR/TEként profi karriert fusson be, viszont védőfalemberként fényes jövő állhat előtte. kérdés rá lehet-e venni a pozícióváltásra, illetve mennyire edzhető. Túl sok a kérdőjel körülötte, nem hinném, hogy bármelyik csapat áldoz-e rá picket a drafton, bár egy jó combine-nal talán meggyőzheti a csapatvezetőket.JSanyo
Aranyköpésgyanús a videóval összerakva 😀

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
empty taxi
WU/ki/2?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Új sztár van születőben Chicagóban. Odell who? 😀 iktriad
Mayock:
Pozitívumok:
- Elképesztően masszív felépítés mely tiszteletet parancsol, szükség esetén könnyedén elnyomja a vele szemben állókat
- Biztos mancsú, született elkapó, nem testtel kap el
- Visszafogott, barátságos figura, de ha a helyzet megköveteli, akkor nem kegyelmez ellenfelének

Negatívumok:
- Komoly súlyfelesleggel küzd, kérdéses az edzőtáborig mennyit tud ebből leadni
- Nagyon lassú, nincs meg az a robbanékonysága, ami a következő szinthez kellene
- Útvonalakat nem igazán fut, sokszor tűnik úgy, hogy csak kóborol a pályán
- Kérdéses hozzáállás, könnyen előfordulhat, hogy egy-egy mézesmadzag letéríti a helyes útról.
- Rutintalan, ráadásul alma matere, a Yellowstone university sem kifejezetten Football U.

Összegzés:
Bár a videó alapján látszik a tehetsége, a fizkai korlátai miatt esélytelen, hogy WR/TEként profi karriert fusson be, viszont védőfalemberként fényes jövő állhat előtte. kérdés rá lehet-e venni a pozícióváltásra, illetve mennyire edzhető. Túl sok a kérdőjel körülötte, nem hinném, hogy bármelyik csapat áldoz-e rá picket a drafton, bár egy jó combine-nal talán meggyőzheti a csapatvezetőket.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új sztár van születőben Chicagóban. Odell who? 😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
Gronk totál bolond és remélem az is marad mindig:

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugyanitt most akciós a fából vaskarika is! 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Sixo67
7.2 7.0 7.0 6.9 7.1 6.5 6.6
a vízbe érkezésen még egy kicsit csiszolni kell
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Sixo67
Másfél szaltó egész csavarral.
Mert túl egyszerű lett volna.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Felmérést végeztek:
Megkérdeztek 100 fő 16-26 év közötti lányt, hogy milyen az álompasi.
89 közülük izmos, kidolgozott testű pasit választott.
Aztán felkerestek konditermeket, és megkérdeztek izmos, kidolgozott testű pasikat, hogy mit szólnak ehhez a felméréshez. 100 izmos, jóképű pasiból 95 azt válaszolta, hogy: “dugni jók lesznek.”

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Sixo67
halmazati büntetés.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Három soccer-legenda egy képen.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalistaozibozi
enyhítő körülmény, hogy valószínűleg sokat nézett atlétikát (Linford Christie bekavart), viszont nem érdekelte túlzottan se a Magnum, se a Csengetett, mylord...slowmotion
Ittas vagyok, de Agatha Christie-re nincs enyhítő körülmény, punktum.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalistaozibozi
enyhítő körülmény, hogy valószínűleg sokat nézett atlétikát (Linford Christie bekavart), viszont nem érdekelte túlzottan se a Magnum, se a Csengetett, mylord...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 655
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalista
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...