NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.sutianap
Nézelődtem a Vaterán, elég emberi árakon lehet régi Kockásokhoz jutni, lehet, hogy nosztalgiából veszek pár darabot.laccoo74
megvan az összes, eladó ha kell 😊stero
Érdekelne a biznisz.Ajánlatot kérek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van az úgy, hogy siet az ember


több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Egy roma felhívja a bankot:

- Tessék mondani megérkezett már a segíly a bankszámlámra?

Mire a banki ügyintéző:

- Azt nem tudom, de tőlem már levonták.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A francba egy árva darab pöcörgősi Gönyézém sincs itthon.A Tesóban tuti kapható, remélem akciósan.laccoo74
a fény utcai piacon van, a csuputkás mellett kettővel, de csak reggel frissen vegyél!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.sutianap
Nézelődtem a Vaterán, elég emberi árakon lehet régi Kockásokhoz jutni, lehet, hogy nosztalgiából veszek pár darabot.laccoo74
megvan az összes, eladó ha kell 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Pesten a villamosra felszállt egy öreg nő, szétsminkelt arccal, rózsaszínre rúzsozott szájjal, olcsó kölniszag terjengte körül, csiricsáré sárga-piros-lila ruha, barna, rozzant műbőrszatyor.
Alig, hogy becsukódtak az ajtók, irtózatos tolongásba kezdett az amúgy is tömött villamoson, ezzel is demonstrálva, hogy neki márpedig ülőhelyre lenne szüksége. Talált is egy megfelelő alanyt, punk frizura, farmerdzseki, néhány piercing a fülében...
Na, öregasszony el is kezdte lökdösni a szatyorral, meg dülöngélt, nyögdécselt. Meg is jött a várt eredmény, fickó nem bírta tovább és felugrott. Ingerülten odaszólt az öregasszonynak:
- Tessék, üljön le, vén kurva!
Öregasszony még levegőt sem kapott, elkezdett hápogni, hangosan sikítozott, hogy "Hallotta, hallotta, hallotta..." közben kereste a megfelelő alanyt, aki őt megérti.
A közelben állt egy idősebb fehérhajú úriember, sétapálca a kezében. Az öregasszony hozzá sietett segítségért:
- Hallotta uram, mit mondott nekem ez a taknyos? Azt mondta NEKEM... hogy VÉN KURVA!
Mire az öregúr:
- Ne izgassa fel magát drága hölgyem, én is már vagy 10 éve, hogy nem praktizálok, mégis mindenki doktor úrnak szólít!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Lehet, hogy a barátnőm a pénzemért szeret, de nem a bankkártyámat szopja.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az Allcomics nevű képregényes oldalon találtok Taraót, Rahant, Dr. Justice-t stb +némi Kockást is.
több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
 www.scribd.com/collections/3763247/kockas
Nekem Leonard volt a nagy kedvencem.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602

Ejh, a régi szép idők...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.laccoo74
Csak a Hahota volt külön, a Taraó nem, ha már belementünk. Természetesen én is gyűjtöttem a Kockásokat, kedvencem pedig a Pif volt belőle, amelyből néha a Hahotába is kerültek epizódok.
Placid és Muzo, Artúr, Cogan, Vakarcs stb, akedvenceim voltak. Fogalmam sincs hol lehetnek a Kockásaim...... 😕csi77
Igaz, Taraó a kis őscsávó volt.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.laccoo74
Csak a Hahota volt külön, a Taraó nem, ha már belementünk. Természetesen én is gyűjtöttem a Kockásokat, kedvencem pedig a Pif volt belőle, amelyből néha a Hahotába is kerültek epizódok.
Placid és Muzo, Artúr, Cogan, Vakarcs stb, akedvenceim voltak. Fogalmam sincs hol lehetnek a Kockásaim...... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
főzzünk egy jót
Szobi22
A francba egy árva darab pöcörgősi Gönyézém sincs itthon.A Tesóban tuti kapható, remélem akciósan.laccoo74
Ja, csak szólok, hogy nem gyorskaja, kb 45 perc az elkészítése, és figyelem FONTOS:KANNÁS BOR illik hozzá.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
főzzünk egy jót
Szobi22
A francba egy árva darab pöcörgősi Gönyézém sincs itthon.A Tesóban tuti kapható, remélem akciósan.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
főzzünk egy jót

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.sutianap
Nézelődtem a Vaterán, elég emberi árakon lehet régi Kockásokhoz jutni, lehet, hogy nosztalgiából veszek pár darabot.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

csak back to the future fanoknak 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png