Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Egy kicsit nagy, de én kisültem rajta 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eredeti 80-as évekbeli MAGYAR Csillagok Háborúja filmplakátok. Ha megnézitek, egyből látjátok, miért NEm a Filmes topicba raktam....
http://www.origo.hu/filmklub/20110307-ilyenek-voltak-az-eredeti-star-wars-trilogia-magyar-plakatjai.htmliktriad
valami elképesztő módon királyak
amúgy milyen kis ügyes az origo, hogy megtalálta őket cirka egy héttel azután, hogy felkerültek 9gag-re 😛
ennél még az azpara és hasonló zseniális társai is gyorsabbak

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eredeti 80-as évekbeli MAGYAR Csillagok Háborúja filmplakátok. Ha megnézitek, egyből látjátok, miért NEm a Filmes topicba raktam....
http://www.origo.hu/filmklub/20110307-ilyenek-voltak-az-eredeti-star-wars-trilogia-magyar-plakatjai.html
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=nNPnQJUuAyc&feature=player_embedded

😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Jean-Jacques Rousseau
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak spórolva a jointtal 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez, hogy került elő megint, nagy rejtély számomra. Kb. 3 éve volt mindenhol elterjedve. 😊F.Schleck
passz, én tegnap láttam először, minden esetre szánalmas h valaki h lehet ennyire hülye

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez, hogy került elő megint, nagy rejtély számomra. Kb. 3 éve volt mindenhol elterjedve. 😊F.Schleck
nem én akartam kimondani 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez, hogy került elő megint, nagy rejtély számomra. Kb. 3 éve volt mindenhol elterjedve. 😊

több mint 13 éve
catattack 3 520
Ez sajnos vicc kategóriában sem megy el! Minden tiszteletem a tanároké, akikhez a zsenik jutnak!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
roniadi
amikor még rend és fegyelem volt 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hát ezen befostam 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Két óvodás beszélget: - Képzeld, tegnap találtam egy kotont a radiátoron. - Mi az a radiátor?
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Két papa találkozik:
- Új hallókészüléket kaptam!
- Mennyibe került?
- Tegnap, fél négykor.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Nőgyógyászat/fogászat
Egy nő bemegy a fogorvoshoz, beül a székbe, leveszi a bugyiját és széttárja
a lábát.
- De hölgyem, biztosan eltévedt! Ez fogászat - hebegi a megdöbbent fogorvos,
- a nőgyógyászat második emeleten van!
- Semmi tévedés! - mondja a nő. - A múlt héten maga csinálta a férjem
protézisét, hát most vegye is ki!


több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
A Kínaiak világhódító hadjáratba kezdenek, és szépen lassan eljutnak Székelyföldig. Felsorakozik a két hadsereg egymással szemben, majd a kínai vezér megbeszélésre hívja a székely vezért, Áront.
- Nem félsz? - kérdi a kínai.
- Há mér félnék? - kérdi hetykén Áron.
- Azért - válaszol a kínai -, mert mi 200 millióan vagyunk, ti meg csak 40 ezren.
Elkerekedik Áron szeme, feltolja a kucsmáját, megvakarja a fejét, majd hátrafordul a hadaihoz:
- Emberek! Hova a faszomba fogunk eltemetni 200 millió kínait?


több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"