A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
tud vki egy olyan linket a vizilabdához amit külföldről is lehet nézni? thxdavemayer
Ezt próbáld meg:  onlinetv.gportal.hu/
Reg után sokkal több adó elérhető.danyly
köszi, ezt ismertem, a probléma hogy az mtv élő adását veszi át amit ilyenkor áttesznek a telesportra, amit pedig csak magyar IP-ről lehet nézni. A k... anyjukat, bár gondolom licensz-dolgok miatt de akkor is, biztos nem csak én akartam volna külföldről végig nézni a neten.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
tud vki egy olyan linket a vizilabdához amit külföldről is lehet nézni? thxdavemayer
Ezt próbáld meg:  onlinetv.gportal.hu/
Reg után sokkal több adó elérhető.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
tud vki egy olyan linket a vizilabdához amit külföldről is lehet nézni? thx

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
tegnap későn értem haza, így én is csak m1-en felvételről tudtam megnézni a tegnap programot. ( eurosporton miért nem lehet? 😕 ) knézy sajnos alul múlja önmagát még az mb1 közvetítésekhez képest is.... swen meg most kajált be rendesen v wtf? hol van a lochtenál is gyorsabb gyors 50 méter a végéről? 😀 ráadásul ez most csak 200 volt még....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagy gratula Katinkának. Én amikor meghallottam Knézy hangját az m1-en, azonnal ES. Amúgy is inkább azon nézek sportközvetítést. Meg ha már választani kell az m1 és az ES között akkor az utóbbi természetesen, igen sok esetben.

A női vízilabdások majdnem az infarktust hozták rám a végén, de csak "simára" hoztuk a végét. Mint valami női tenisz meccs: 1 félidő (szett) sima ide, második sima oda. Kicsit kiengedtek a lányok a végére. Persze tartalékolás szaga volt, de egy kicsit korán kezdték el, és utána fejben kicsit megzavarodtak. Én személy szerint jobban féltem a hollandoktól (csak olimpiai bajnokok voltak; de persze ez már nem az a csapat), de csak hoztuk. A spanyolok ellen elődöntő nagyon kemény lesz, főleg, hogy ők azért otthon vannak.

A fiúknál: én félek a görögöktől, ez a junioroktól jött (mármint őket edzette) Sakis Kechagias, nagyon jól összerakta ezt a csapatot. Centerben nem sok keresni valónk lesz ellenük, de nekünk amúgy sem megy ez a játék, így kintről kellene majd dobálnunk, vagy rakat számra befújják (mint eddig minden meccsen, nem csak nekünk) az emberfórokat. Én nekem nem tetszik ez a bírói felfogás ami megy most a VB-n, de ez már az előszele a megszavazott és szeptember 18-tól életbe lépő, új szabályoknak. Egyszerűen összefoglalva? Mindent kiállítással büntetnek (kicsit sarkítva). 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyon sajnálom, hogy nincs Eurosportom már egy ideje, tényleg nagyon gáz, amit az MTV művel ezen a vb-n. Jenő hülyeségei még csak hagyján (világcsúcsot 1 perces kséséssel vett észere, Jakabos 6. helyét meg majdnem dobogónak satöbbi satöbbi), de hogy talán egy plómeccset adtak eddig élőben, az kriminális. Főleg, hogy az m2-n ilyenkor általában valami gyönge rajzfilm megy vagy ilyesmi.Rajna
Nagyon fontos, hogy az emberek időben értesüljenek hogy-épül-szépül és teljesít fantasztikusan szép hazánk. Ha nem 7:30kor lenne a híradó, hanem mondjuk este 9:00kor akkor az emberek azt olyan poszt traumatikus sokk-ként élnék meg, mint mikor Antal József halála miatt félbeszakították a Kacsameséket 93ban.

Amúgy gratula Katinkának, Jakabosnak és pólós csajoknak a mai teljesítményhez.

És kérem valaki tegyen fel 24 órás magyar nyelvű Eurosportos streamet(ha lehet mindét csatornáról), mert lassan nekünk is traumáink lesznek.iktriad
Ráadásul ez a Katkás kiadás egész nevetséges volt, 90%-a abbl állt, hogy az ország különböző pontjain bemondták, hogy hány fok van.

ES stream amúgy mindig van, angol legalábbis, de legtöbbször magyart is lehet találni. De én azért szeretem a tévét.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon sajnálom, hogy nincs Eurosportom már egy ideje, tényleg nagyon gáz, amit az MTV művel ezen a vb-n. Jenő hülyeségei még csak hagyján (világcsúcsot 1 perces kséséssel vett észere, Jakabos 6. helyét meg majdnem dobogónak satöbbi satöbbi), de hogy talán egy plómeccset adtak eddig élőben, az kriminális. Főleg, hogy az m2-n ilyenkor általában valami gyönge rajzfilm megy vagy ilyesmi.Rajna
Nagyon fontos, hogy az emberek időben értesüljenek hogy-épül-szépül és teljesít fantasztikusan szép hazánk. Ha nem 7:30kor lenne a híradó, hanem mondjuk este 9:00kor akkor az emberek azt olyan poszt traumatikus sokk-ként élnék meg, mint mikor Antal József halála miatt félbeszakították a Kacsameséket 93ban.

Amúgy gratula Katinkának, Jakabosnak és pólós csajoknak a mai teljesítményhez.

És kérem valaki tegyen fel 24 órás magyar nyelvű Eurosportos streamet(ha lehet mindét csatornáról), mert lassan nekünk is traumáink lesznek.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyon sajnálom, hogy nincs Eurosportom már egy ideje, tényleg nagyon gáz, amit az MTV művel ezen a vb-n. Jenő hülyeségei még csak hagyján (világcsúcsot 1 perces kséséssel vett észere, Jakabos 6. helyét meg majdnem dobogónak satöbbi satöbbi), de hogy talán egy plómeccset adtak eddig élőben, az kriminális. Főleg, hogy az m2-n ilyenkor általában valami gyönge rajzfilm megy vagy ilyesmi.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon sima volt! 😊
Remélem sokan megtették a döntő előtt 3-szoros odds-cal, ha már én nem tettem meg.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ritka impresszív úszás volt ez Katkától, Jakabosnak az utolsó fordulója botrányos volt, de mindent egybe vetve szép teljesítmény.

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Megvaaaaan
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt sem tudja, hány métert közvetít. Óriási szégyen ez így az mtv-nek szerintem.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mekkorát hasított a litván lány, azt a kurva. Knézy persze ezt sem tudta értelmezni, de ezen már nem tudok meglepődni rég...Schleck
Eurosport! Már vége a focinak 😉gdavid
Nyilván, azt tenném, de a streamelők basznak feltenni magyar Eurosportos stream-et most. Itt az albérletben nálam meg nincs tv.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Már majdnem felbőgtem, hogy 97-es lányok miket hasítanak, de rájöttem, hogy 16 évesen ez náluk már simán megszokott. 😊 No mindegy.
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
knézy teljes mértékben hülye hozzá. dhp is az volt, de jenő még tetézi tenyérbemászó arroganciával
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mekkorát hasított a litván lány, azt a kurva. Knézy persze ezt sem tudta értelmezni, de ezen már nem tudok meglepődni rég...Schleck
Eurosport! Már vége a focinak 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mekkorát hasított a litván lány, azt a kurva. Knézy persze ezt sem tudta értelmezni, de ezen már nem tudok meglepődni rég...

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
szerintem katinka most megnézte mire képes. nem hinném, hogy van még benne fél másodperc, ami (nagyon) alsó hangon is kéne a dobogóhoz.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.Schleck
én örülök, hogy visszalépett. inkább + bármennyi százalék esély 200 vegyesen. 100 háton gyakorlatilag semmi esélye nem lenne egy dobogóra, inkább legyen világbajnok vegyesen és helyezetlen háton.
délelőtti mozgásnak pedig megfelelt. újabban az "állandóan versenyezni kell"-re esküsziklucy liu
Nem értek egyet ezzel, hogy ne lenne esélye dobogóra. Szerintem Franklinen kívül a többiek ellen simán lenne sansza, de majd meglátjuk az időket délután.
Bogi viszont megint mesés volt. 😊

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.Schleck
én örülök, hogy visszalépett. inkább + bármennyi százalék esély 200 vegyesen. 100 háton gyakorlatilag semmi esélye nem lenne egy dobogóra, inkább legyen világbajnok vegyesen és helyezetlen háton.
délelőtti mozgásnak pedig megfelelt. újabban az "állandóan versenyezni kell"-re esküszik
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bernard nincs, nyilván megint nyernek a franciák. 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka brutál még mindig. Boginak pedig majd szurkoljon mindenki mindjárt. Egy top6-tal már elégedett lennék és majd 800-on jöhet az érem. 😊

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
hosszú all-time 3. textilidővel kezdett 200 vegyesen. érdekes dolgok lehetnek ebből...
kapás pedig úszott egy pb-t 400 gyorson, és szvsz meglepetésre ott lesz a döntőben. szerencsére balmy, és barratt is nagyot betlizett.
azt pedig sajnálom, hogy gyurta nem vállalta a 100 melletlucy liu
Ennek a Gyurtás dolognak mi értelme van? Csütörtökön kezdődik a 200 mell, addig tízszer kipihenné magát.
Boginak és Katkának viszont nagyon örülök, jó lesz ez. 😊Schleck
magam sem értem, esetleg semmiféle esélyt nem lát olyan szereplésre 100-on, amiért megérné medencébe ugrania. talán nem olyan jellegű felkészülést végzett... passz
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hosszú all-time 3. textilidővel kezdett 200 vegyesen. érdekes dolgok lehetnek ebből...
kapás pedig úszott egy pb-t 400 gyorson, és szvsz meglepetésre ott lesz a döntőben. szerencsére balmy, és barratt is nagyot betlizett.
azt pedig sajnálom, hogy gyurta nem vállalta a 100 melletlucy liu
Ennek a Gyurtás dolognak mi értelme van? Csütörtökön kezdődik a 200 mell, addig tízszer kipihenné magát.
Boginak és Katkának viszont nagyon örülök, jó lesz ez. 😊