NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Koszonom mindenkinek!

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
10-3, kiraly.
Mar a draftnal tetszett az offensem, de nem hittem volna, hogy vegul a vedok is egesz szep pontokat tudnak majd hoznak majd.
Bar CB-S poszton vegig voltak nehezsegek, es az elso hetekben rendre 8-10 pontokat hoztak a csavoim, de vegul osszeszedtek magukat. 😊
Annak orulok, hogy a Lofton-Freeman draftom kifizetodott, feltem naluk nagyon, hogy vissza fognak esni a csapatukban es nem hozzak majd a szereleseket. Szerencsere nem igy lett. 😊
Innentol hatradolhetek. 😊
Grat mindenkinek, akinek pedig meg folytatodik a szezon, annak sok sikert. Ha emlekeim nem csalnak, akkor azt mondtatok, az alapszakasz elso automatikusan feljutott, ugyhogy nincs miert izgulnom. 😊Stez
Így van Stez! Feljutottál, Gratulálok a kiváló teljesítményhez.Kájzerszóze
Én is gratulálok és külön büszke vagyok, hogy a háromból az egyik vereségedet tőlem szenvedted el.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
10-3, kiraly.
Mar a draftnal tetszett az offensem, de nem hittem volna, hogy vegul a vedok is egesz szep pontokat tudnak majd hoznak majd.
Bar CB-S poszton vegig voltak nehezsegek, es az elso hetekben rendre 8-10 pontokat hoztak a csavoim, de vegul osszeszedtek magukat. 😊
Annak orulok, hogy a Lofton-Freeman draftom kifizetodott, feltem naluk nagyon, hogy vissza fognak esni a csapatukban es nem hozzak majd a szereleseket. Szerencsere nem igy lett. 😊
Innentol hatradolhetek. 😊
Grat mindenkinek, akinek pedig meg folytatodik a szezon, annak sok sikert. Ha emlekeim nem csalnak, akkor azt mondtatok, az alapszakasz elso automatikusan feljutott, ugyhogy nincs miert izgulnom. 😊Stez
Így van Stez! Feljutottál, Gratulálok a kiváló teljesítményhez.



több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
kiesett LB-k( Cushing+A.Smith) magát jó hígan összefosó Rizs, totál homály V-Jax és Andre Johnson... nesze neked utolsó előtti hely...
na bebizonyosodott hülye vagyok a fantasyhoz és kész😥 ... nem is tudom így van-e értelme játszani....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3000 feletti szerzett ponttal 12. hely, ez tuti valami elb*szott rekord a maga nemében...somoskovig
Hát igen, hiába veri agyon a mezőny többségét a csapat, ha a fontos meccseken alulmarad 😕

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
3000 feletti szerzett ponttal 12. hely, ez tuti valami elb*szott rekord a maga nemében...

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg örülök, hogy x lett végül, szar lett volna azonos mérleggel lemaradni a rájátszásról 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Csak bemákoltam a PO-t 😊gabokocka
Én is.... 😊
Viszont, ha véletlenül valahogy feljutnék (nem fogok), akkor is maradok itt, mert tavaly kiestem, csak a ligabővítés, meg a visszalépések segítettek ki. Így illik......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
10-3, kiraly.
Mar a draftnal tetszett az offensem, de nem hittem volna, hogy vegul a vedok is egesz szep pontokat tudnak majd hoznak majd.
Bar CB-S poszton vegig voltak nehezsegek, es az elso hetekben rendre 8-10 pontokat hoztak a csavoim, de vegul osszeszedtek magukat. 😊
Annak orulok, hogy a Lofton-Freeman draftom kifizetodott, feltem naluk nagyon, hogy vissza fognak esni a csapatukban es nem hozzak majd a szereleseket. Szerencsere nem igy lett. 😊
Innentol hatradolhetek. 😊
Grat mindenkinek, akinek pedig meg folytatodik a szezon, annak sok sikert. Ha emlekeim nem csalnak, akkor azt mondtatok, az alapszakasz elso automatikusan feljutott, ugyhogy nincs miert izgulnom. 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Csak bemákoltam a PO-t 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
azért az szép lett volna, ha a cserékkel nem nyusziskodok és zárásként bejön egy 300-as hét; ehelyett talán abban bízhatok, hogy az elmúlt hetekben egészen csapatformaként működtek a "balekjaim"...

egy kalappal a felső háznak és kettővel az alsónak...Titans
Nem veled trédeltem Jefferyt? Mert most végre megmutatta mit tud, nincs lelkiismeret furdalásom (az elmúlt hetekben legalább 3 vagy 4 Td-t ejtett el).....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
azért az szép lett volna, ha a cserékkel nem nyusziskodok és zárásként bejön egy 300-as hét; ehelyett talán abban bízhatok, hogy az elmúlt hetekben egészen csapatformaként működtek a "balekjaim"...

egy kalappal a felső háznak és kettővel az alsónak...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az jo, akkor van eselyem meg az alapszakasz gyozelemre is. 😊

több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Hany meccs van meg az alapszakaszbol?
Most nezem, nem is allok rosszul, meg tan a feljutas is meglesz. 😊Stez
Ez az utolsó hét.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hany meccs van meg az alapszakaszbol?
Most nezem, nem is allok rosszul, meg tan a feljutas is meglesz. 😊

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 497 — Bowl Winner
Josh Gordon 49 pont, az kemény, ha nem lett volna eltiltva szezon elején, lehet nem 5-7 lenne a mérlegem.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát baszki két pont hátrány, itt Hartley, ott Saints HC. Győztes PO, vesztes kiesik. Kemény...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
a Dögevők a forduló során költöztek.
Új néven folytatják a küzdelmet: Üllő Hullaz



több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Hát somos, Burnett feladta a leckét rendesen......
Azt hiszem már most gratulálhatok!
Féltem ettől a meccstől, nevetséges, hogy kimaradsz a PO-ból ennyi szerzett ponttal.
Én mákoltam végig, a D- vagy F draftommal, de most helyre teszel 😀



több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
En azt imadom a legjobban, hogy egyebkent az ESPN draftertekelesenek szinte mindig pont az ellenkezoje lesz a vegeredmeny a szezon vegen. 😊
Engem valami D-nek adott, vagy tan meg annal is gyengebbre. A csapatom nyilvan nem kiraly, no de azert ezen rohogtem egy jot. 😊

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
És én még nem is panaszkodtam, pedig szerzett pontban elég fölényesen vezetem a ligát, ami pont elég is egy fasza 5-7-es mérleghez és a tükörsima nem PO-részvételhez... 😊somoskovig
igen, ezt is akartam írni, szerintem botrányos, hogy így jött össze a szezonod, szerintem megérdemelted volna a feljutást, de hát ez a H2H "szépsége".

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Megszakadt a hetes győzelmi sorozatom (melyben volt egy pár malac is), ez már várható volt. Viszont ilyen szar kezdés után már ez is csoda, hogy a mezőny első felében vagyok. A támadóim nagyot betliztek (kivéve Big Bent és végre MoJot), viszont a védőim jók lehetnek még.
Grat Mariana Trench Obscuritynek!csi77
köszönöm

8-4, 1 meccs van hátra, és nem biztos a playoff. keménylucy liu
Azért valóban durva, hogy két pozitív mérlegű csapat is lemarad a PO-ról. Egy ideje játszom fantasy ligákban, de ilyen szoros ligára nem is emlékszem... kár, hogy csak a spoiler szerep jutott ebben nekem, de hát ez van.
egy kalappal mindenkinek a hosszúhétvégére, boldog hálaadást azoknak, akik ezt thanksgivingként is tartják és nem csak csütörtöki fociünnepként...Titans
És én még nem is panaszkodtam, pedig szerzett pontban elég fölényesen vezetem a ligát, ami pont elég is egy fasza 5-7-es mérleghez és a tükörsima nem PO-részvételhez... 😊

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Köszi, ez érdekelt, hogy kik jutnak fel.Stez
szövegértelmezés egyes........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszi, ez érdekelt, hogy kik jutnak fel.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Alapszakasz első és a PO győztes jut fel. Ha a kettő ugyanaz, akkor a PO döntő vesztese a másik feljutó.