NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Red Right: látom a secondaryd totál romos. Küldtem egy cserét. Értékelve ezt a problémát.
Kiko és egy CB.ért adot neked 4 játékost. Az egyik Daryl Smith LB, és mellé másik hármat.
Oké, hogy Alonso nagyon oké. Sőt. De adok helyette egy nagyon jó LB-t, aki sok más csapatban - mindenütt - kezdene.
Mellé adok 2 CB-t és egy S-t. Ryan aki eddig nem játszott, de most majd fog és talán jól is, még jönne hozzám.

Ha elfogadod, jól jársz. Van sok CB-m akik komoly értékkel bírnak. Ha elfogadod, látja majd mindenki, nem hinném, hogy ne fogadák el. Ha nem fogadod el, engedd meg, hogy itt majd beírjam, mert szerintem érdekes téma lenne.

WHO DAT!!!!Kájzerszóze
na ezt csak most láttam. Kiko és az LB-sor tartja versenyben a csapatot (na meg Rogers, de ő alma a szezonra), onnan mindenki 'untouchable' 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Ha valaki azt mondja nekem még akár vasárnap 18:50-kor is, hogy én leszek az első aki 300 pont felet lesz , hááááát szemen röhögtem volna. DE MEGVAN.Antman
Grat a 300-hoz, az első ember a csoportból a Dicsőség Listán. 😊
több mint 10 éve
Antman Chicago Bears 401
Ha valaki azt mondja nekem még akár vasárnap 18:50-kor is, hogy én leszek az első aki 300 pont felet lesz , hááááát szemen röhögtem volna. DE MEGVAN.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
QB Nick Foles, Phi 67
RB Zac Stacy, StL 31
DE Cameron Wake, Mia 31
Aha, oké 😀 😀Wyatt
Ráadásul ezt mind én szoptam be... 😊 Leszek a forduló végére 240-250 pont körül, és közöm nem lesz a meccshez... 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Na, azt hiszem befoghatom a pofámat! 😊 5 győzelem sorban. ráadásul bye week-esekkel. A cserék közül Dwayne Harris 13 pont, Cotchery 27 pont (3 TD), + Big Ben végre valamit mutatott (37 pont).
Nyilván az is számított, hogy az első négy meccsen kaptam több mint ezer pontot, az utóbbi ötön meg csak 920-at...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Megtáltosodtak a srácok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
QB Nick Foles, Phi 67
RB Zac Stacy, StL 31
DE Cameron Wake, Mia 31
Aha, oké 😀 😀

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Red Right: látom a secondaryd totál romos. Küldtem egy cserét. Értékelve ezt a problémát.
Kiko és egy CB.ért adot neked 4 játékost. Az egyik Daryl Smith LB, és mellé másik hármat.
Oké, hogy Alonso nagyon oké. Sőt. De adok helyette egy nagyon jó LB-t, aki sok más csapatban - mindenütt - kezdene.
Mellé adok 2 CB-t és egy S-t. Ryan aki eddig nem játszott, de most majd fog és talán jól is, még jönne hozzám.

Ha elfogadod, jól jársz. Van sok CB-m akik komoly értékkel bírnak. Ha elfogadod, látja majd mindenki, nem hinném, hogy ne fogadák el. Ha nem fogadod el, engedd meg, hogy itt majd beírjam, mert szerintem érdekes téma lenne.

WHO DAT!!!!



több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
JPP eladó



több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja persze, Blackmon eltiltása nagyon kellett a csapatomnak 😀

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Tillmmant kitenni azért az komoly.......
Antman: megint ittál? 😀

Eddig nem volt gondom a fair play-jel. Most sincs, szóval mindenkinek sok sikert kívánok.
Meg magamnak végre egy alapszakasz győzelmet.😀
Csak aki előttem van nem akarja?
Így megy ez. A szerencse jön-megy, mint Justin Blackmon 😀

Go Saints!!!! Ez persze nem hiányozhat.



több mint 10 éve
Antman Chicago Bears 401
Nem volt szívem padoztatni , de nekem most egy biztosabb pontokat hozó cb kellett. + amúgy is van a keretben más aki jobb volt.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Hehe, a Kukis örülhet, az összes jobb emberem bye-on van, meg outost is hagytam bent 😀
Viszont Tillmannel most nem tudom mi van, hogy FA-ről be tudtam húzni, de egyelőre köszi 😊Wyatt
Tilmann gyakorlatilag több forduló óta sérülten játszik, lehet, hogy ezt a meccset is kihagyja vagy limitáltan lesz a pályán (ettől még leszed két-három picket 😊), gondolom ezért dobta ki Mackótársam (ha jól emlékszem nála volt).....csi77
Igazából még elég sok forduló van, és ha most még nem is hoz pontot (az említett okok miatt nyerni úgysem fogok), de utána tartja, amit addig, akkor nem fogok szomorkodni 😊Wyatt
Ha felépül, jól jársz vele, nem véletlen van az aláírásomban......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, a Kukis örülhet, az összes jobb emberem bye-on van, meg outost is hagytam bent 😀
Viszont Tillmannel most nem tudom mi van, hogy FA-ről be tudtam húzni, de egyelőre köszi 😊Wyatt
Tilmann gyakorlatilag több forduló óta sérülten játszik, lehet, hogy ezt a meccset is kihagyja vagy limitáltan lesz a pályán (ettől még leszed két-három picket 😊), gondolom ezért dobta ki Mackótársam (ha jól emlékszem nála volt).....csi77
Igazából még elég sok forduló van, és ha most még nem is hoz pontot (az említett okok miatt nyerni úgysem fogok), de utána tartja, amit addig, akkor nem fogok szomorkodni 😊

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Hehe, a Kukis örülhet, az összes jobb emberem bye-on van, meg outost is hagytam bent 😀
Viszont Tillmannel most nem tudom mi van, hogy FA-ről be tudtam húzni, de egyelőre köszi 😊Wyatt
Tilmann gyakorlatilag több forduló óta sérülten játszik, lehet, hogy ezt a meccset is kihagyja vagy limitáltan lesz a pályán (ettől még leszed két-három picket 😊), gondolom ezért dobta ki Mackótársam (ha jól emlékszem nála volt).....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, a Kukis örülhet, az összes jobb emberem bye-on van, meg outost is hagytam bent 😀
Viszont Tillmannel most nem tudom mi van, hogy FA-ről be tudtam húzni, de egyelőre köszi 😊

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Na Red Head most is dobtál 3-at csak nem abból amiből kellett volna

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Jeffery-Davis cserére gondolsz?csi77
szerintem sima win-win tréd, remélem tényleg mindkettőnknek hasznára válik.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez ellen van 17,5 pont hátrány, nála még Mebane, nálam meg Clemons, Wagner és K.J. Wright, ez a meccs nagyon kellene, ha bármi komoly tervem van a szezonnal... 😊somoskovig
Ne is mondd, a hétfő esti rangadót úgy néztem végig, hogy a Hawks védelem lehetőleg ne legyen a pályán és a Wagner-Wright duó ne hozza a pontokat. A félidőben abba is hagytam, mert ott már úgy gondoltam, hogy a maradék 8-10 pontot a második félidőben hozni fogja az LB sorod, de mázlim, hogy Mebane felrakott 8 pontot, így csak sikerült 2 ponttal nyernem.
Mondjuk az a vicc egyébként, hogy a fél csapatom bye weeken volt. Ponder kezdett Luck helyett, Hilton is padozott, a helyére gondoltam elhozom Marvin Jonest, hátha villant valamit, mert meccsenként 3-4 lasztit kapni szokott, erre hoz nekem 38 pontot. 😀
És a másik kezdő Thompkins meg nullát... 😊
Malcolm Jenkins meg az első félidő végén már 5 tacklenél járt, erre a 2. negyedben megsérült és így megállt 10 pontnál, ideges is voltam. 😊
Ezt a hetet a sok byeos miatt tuti L-re vettem, azért ez most nagyon jól jött. 6 W-vel már kizárt, hogy kiessek, szóval innentől már megnyugodhatok.
Mindenesetre grat, nagy meccs volt!

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Grt a Császár Szószok csapatának... az offense még szűk egál volt, de defenseben az LB és CB sor felülmúlt... további sok sikert!ThundersNFL
Köszönöm! A szokásos menetrend van, mint szinte minden évben. Alapszakasz második hely - ez nem feljutás - majd bukta a playoff végén, tehát utolsó drafthely jövőre.
Ez most is meglehet!

Ezen a héten a báj beszopat 😀
akinek kell valaki, szóljon.

MÁS:
Gondolom láttátok az elfogadott cserét. Ellenvélemények vannak?Kájzerszóze
A Jeffery-Davis cserére gondolsz?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Grt a Császár Szószok csapatának... az offense még szűk egál volt, de defenseben az LB és CB sor felülmúlt... további sok sikert!ThundersNFL
Köszönöm! A szokásos menetrend van, mint szinte minden évben. Alapszakasz második hely - ez nem feljutás - majd bukta a playoff végén, tehát utolsó drafthely jövőre.
Ez most is meglehet!

Ezen a héten a báj beszopat 😀
akinek kell valaki, szóljon.

MÁS:
Gondolom láttátok az elfogadott cserét. Ellenvélemények vannak?



több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
akinek kell justin smith, szoljon.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
4. győzelmem sorozatban, örülünk! 😊 Most viszont nem lesz Megatron, Welker,, ez zakónak néz ki..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Grt a Császár Szószok csapatának... az offense még szűk egál volt, de defenseben az LB és CB sor felülmúlt... további sok sikert!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát ez a csapat egy rakás szar lett, mindenki alulteljesít, vagy megsérül, esetleg kombinálja a kettőt 😀
Aki meg jó azt úgyis a padon hagyom 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.