Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
berger!
Kérdezd már meg húgodat mikortól lenne jó neki holnap amérkőzés!
Nekem fél6-tól 8-fél9es kezdésig jó csak sajna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
minden meglesz nyugi, csak nem akarom megint átvenni az első helyet, legyen csak máson a nyomás 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Empty taxi - Farky Vasárnap ~18 óraFarky
inkább a Schleck ellenit sürgessed
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
Empty taxi - Farky Vasárnap ~18 óra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉Sobri Jóska
Mi az hogy leadni... feltételezed, hogy alapból nem vernélek meg? 😛 😀 😀 😀
Tudod, ezzel meg azért vigyázni kell, mert ilyenkor jön Karma néni... de ez még nagyon messze van, ne elmélkedjünk erről.Igor
Fogadhatunk rá, 1:2 ellen adom a meccsünket, ha mindketten egészségesek vagyunk.
Mennyibe fogadjunk?
Sőt, nyomhatunk egy 6 setest már most csütörtökön a hivatalos program után. Egy Deákom egy Szent Istvánod ellen?

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉Sobri Jóska
Mi az hogy leadni... feltételezed, hogy alapból nem vernélek meg? 😛 😀 😀 😀
Tudod, ezzel meg azért vigyázni kell, mert ilyenkor jön Karma néni... de ez még nagyon messze van, ne elmélkedjünk erről.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát a második pont már most csütörtökön megdőlhet 😀 amire szükségem is lenne, mert legekben sztem mindketten előttem fogtok végezni
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Schleck - Igor - kristof hármas versenyfutás lehet a 8. kiemelt helyért (és a Farky elleni alázás lehetőségéért 😀) szerencsére abban már 1-0-ra állok, így a tie-braker eddig nekem kedvezkristof
(i) Igor def Schleck
(ii) Schleck def kristof

És innentől a meglepetésgyőzelemekért/legjavításért lehet kepeszteni.. de sztem Schleck fog beférni, nála látom leginkább, hogy valakit a TOP 7-ből elkapjon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Schleck - Igor - kristof hármas versenyfutás lehet a 8. kiemelt helyért (és a Farky elleni alázás lehetőségéért 😀) szerencsére abban már 1-0-ra állok, így a tie-braker eddig nekem kedvez
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛

2: Schleck is jogos észrevétel, de ha olyan choker lesz mint én, akkor itt hamar el fog menni a dolog.. mert valszeg 5 win kelleni fog a PO-hoz.. viszont ő még nem bukott nagyot a riválisokkal szemben.
Nekem most már valakit (esetleg kiket) el klell cspínem, hogy az 5 win meglegyen (és ebben benne van a Schleck elleni kötelező is, ami szintén korántsem lesz könnyű menet) - szóval én speciel most nem tennék magamra, hogy ebből (könnyen) PO lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - Toca (3.forduló) CSÜTÖRTÖK 18:30

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kristóffal a csütörtök 19:00-et befoglalnánk.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
csodálkoznék, ha Schleck nem szólna bele.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Írok egy tippet a 8 PO résztvevőre:

Berger
Empty
Farky
Kristóf
Löfli
Markó
Shawnka
Sobri JóskaSobri Jóska
valami ilyesmi lesz, szerintem Igor nagy nehezen bejut 😊 én viszont a PO-ra felajánlom a táblámat, ha addig nem veszünk közösbe egyet, mert a rájátszásba nehogy már azokon az ezeréves szarokon játsszunk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Írok egy tippet a 8 PO résztvevőre:

Berger
Empty
Farky
Kristóf
Löfli
Markó
Shawnka
Sobri Jóska

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.Sobri Jóska
apám elég jól tolja (40 körüli átlag), szerintem ebben a mezőnyben simán PO-ba jutna, szóval annyira nem gyenge ellenfél 😊
az új nyilak amúgy hogy szuperálnak?Dexxter Tailor
Majd csütörtökön kiderül, nincs időm gyakorolni sajna.
De győztes nyilak, nagy hiba volt átadni. 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.Sobri Jóska
apám elég jól tolja (40 körüli átlag), szerintem ebben a mezőnyben simán PO-ba jutna, szóval annyira nem gyenge ellenfél 😊
az új nyilak amúgy hogy szuperálnak?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
A fogadás a lényeg. 😊Sobri Jóska
nem tudom mennyire fogok ráérni a héten, de majd ha találkozunk megbeszélhetnénk mi is egyet, ha jól emlékszem a Lions PO-ba jutásáról 1:1-ben már volt szókristof
Megbeszéljük azt is. 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A fogadás a lényeg. 😊Sobri Jóska
nem tudom mennyire fogok ráérni a héten, de majd ha találkozunk megbeszélhetnénk mi is egyet, ha jól emlékszem a Lions PO-ba jutásáról 1:1-ben már volt szó
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?Sobri Jóska
5-10 rugó, hahaha, ez milyen édes. Összesen nem látok ennyi pénzt, legfeljebb mikor számlát fizetek. egy ital a kettőhöz arányban tartom.berger90
Rendben.
A fogadás a lényeg. 😊
Ha ők hárman csinálnak ellenem összesen 12 leget nyersz 2 italt, ha nem, akkor én nyerek egyet.
Már érzem a számban az almaszóda ízét… 😊

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
tőled? Noooo a PO-ban úgyis megtörsz a teher alatt, addig legyen csak rajtad az esélyesség terhe 😀 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?Sobri Jóska
5-10 rugó, hahaha, ez milyen édes. Összesen nem látok ennyi pénzt, legfeljebb mikor számlát fizetek. egy ital a kettőhöz arányban tartom.

Mindig jövőre