Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
week 4 is on!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
mondjuk én nézem minden forduló után, hogy ha MOST kezdődne a rájátszás, akkor milyen meccsek lennének.shawnka
elbírnék még egy ilyen estét.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕Igor
én azért bízom benned, hogy meglesz a PO, ott meg ugye bármi megtörténhet 😉Dexxter Tailor
szerintem egy 12 fordulós bajnokságban felesleges találgatni a PO mezőnyét 3 hét után. március végén már sokkal tisztább lesz a kép.

mondjuk én nézem minden forduló után, hogy ha MOST kezdődne a rájátszás, akkor milyen meccsek lennének.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕Igor
én azért bízom benned, hogy meglesz a PO, ott meg ugye bármi megtörténhet 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
bár nem írtam be, de az én hibám miatt a mi meccsünk jövő hétre csúszik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
parázok is egy picit, hogy a jövő heti Igor szórni fogja a kiszállókat 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?Dexxter Tailor
amúgy 4-4-nél volt legalább száz pont előnye és 6 nyila a 9-es szektorra. nem jött össze, aztán 5-4-nél megint ugyanez, Bergerrel alig bírták túlbustolni egymást. de nagyon jó meccs volt, teljesen egyenlő felek játszottak.shawnka
tony romo, is that you?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?Dexxter Tailor
amúgy 4-4-nél volt legalább száz pont előnye és 6 nyila a 9-es szektorra. nem jött össze, aztán 5-4-nél megint ugyanez, Bergerrel alig bírták túlbustolni egymást. de nagyon jó meccs volt, teljesen egyenlő felek játszottak.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
egyébként akárhogy nézem, jövő héten csak és kizárólag rangadók jönnek. elképesztő forduló van kilátásban!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Mikorra mennek a maiak?Schleck
Én negyed 7-fél 7 táján érkezem.Igor
Körülbelül én is. Az jó, mert a tervezettnél hamarabb lenyomhatjuk a meccset.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikorra mennek a maiak?Schleck
Én negyed 7-fél 7 táján érkezem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikorra mennek a maiak?

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
sidenote: meccs után sobri megvette a nyilaimat, sok sikert neki 😀 még jó, hogy bye weeken vagyok, lesz időm megszokni az újatDexxter Tailor
Basszus akkor nem játszhatok a tartalék nyilaiddal ? 😕
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - Toca CSÜTÖRTÖK (pontos időpont még nincs, de valószínű a többi meccs előtt)

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
na meglett az új nyíl, egy winmau broadside nevezetű 22g-s szettre esett a választás, mostantól vele fogok mindenkit megverni :p kivéve Sobrit, mert ő meg az én nyilaimmal fog engem 😀Dexxter Tailor
tescos nyilaim üdvözölnek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na meglett az új nyíl, egy winmau broadside nevezetű 22g-s szettre esett a választás, mostantól vele fogok mindenkit megverni :p kivéve Sobrit, mert ő meg az én nyilaimmal fog engem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...egyszer meg 20ra dobtam egy tripla5öt, ahonnan nem tudtam kimenni...eaglesmcnabb
Ez úgy volt, hogy 3 nyila volt 20-ra. Elsőt beledobja tripla 5-be, erre megkérdezi, hol az ötös? 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sikeres meccs minden tekintetben, hoztam a leget, 31-es átlaggal dobáltam 😛
Oda pakolsz ahova akarsz Igor, ellened is hozom a kötelező leget. 😊
Jobban ment mint shawnka ellen, 2szer értem kiszállóra, 1szer megoldottam, egyszer meg 20ra dobtam egy tripla5öt, ahonnan nem tudtam kimenni. Sobri meg kb. 2-szer baszta el a kiszállóját, amiből az egyiket aztán megnyerte mert elbalfaszkodtam. Jól játszott nagyon, főleg a kiszállói ültek elég faszán.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!