Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisember 63
Aki nem tudná: 34-33-ra nyert a Vukovi egy fordulatos élvezetes meccsenzolika26
Nagyon színvonalas meccs volt, és a Farkasok nagyon jól játszottak, a vendégek önmagukhoz képest kevésbé. Izgalmas döntő volt, és abszolút megérte az árát.
Ha ez a (feltuningolt) Wolves áll ki a HFL-ben, nagyon kevés esélyt adok a többi csapatnak.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Hó-Hó mi történik, kis titkosban.
Még szerencse, hogy a csapatok akik elmentek mindent leszavaztak, így nem sikerült megint fű alatt intézni a dolgokat. Szerintem ez nagyon nem fair a szövetségtől, hogy előbb elhalasztja a közgyűlést, majd kiküldi a mo.-i amifoci eddigi legfontosabb szövetségi gyűlésének a meghívóját úgy, hogy aki ismeri a csapatok e-mail olvasási szokásait a holtszezonban az tudja, hogy mekkora szerencse, hogy legalább 10 csapat elment.
EZ NAGYON NEM SZÉP!!!

a meghívó szövege is meglehetősen sürgető:

Kedves Hölgyem, Tisztelt Urak!


Mellékelten küldöm a MAFSZ szakszövetségi alakuló közgyűlési meghívóját, és az alapszabály tervezetet.
Mint a meghívóban is leírtam jogfolytonossághoz kell a sportegyesület bírósági végzése, amelyben a „jellege: sportegyesület” szövegnek, és az indoklás részben annak, hogy a bíró a 2004. évi I. tv. 16 . § (39 bekezdés alapján rendelkezett, hozta meg döntését, stb.


Alakuló közgyűlés miatt annak napirendjei a Meghívóban leírtak, tehát ez nem éves közgyűlés. Fontos, hogy az is jöjjön el, akinek esetleg problémája van a dokumentumával, (sportegyesületi jogállapotával) mert lehet, hogy nem lesz alapító, de a szakszövetség bírósági bejegyző végzés napján, a közgyűlés után beadott tagfelvételi kérelem alapján azon a napon a többi taggal együtt lesz MAFSZ szakszövetségi tag. Természetesen a tagfelvétel során minden előírt dokumentumot be kell adni az elnökséghez. Erről jövő héten helyben az ügyvéd úr, Dr. Koszoru István ad felvilágosítást.

Az alakuló közgyűlés menete:
17:00 órára kérem a tagság érkezését, hogy az ügyvéd úr a sportegyesületi bírósági végzés dokumentumának a megvizsgálása alapján a jelenléti ívet alapító tagként íratja alá az arra jogosult megjelentekkel.


Ezt követően a meghirdetett napirendi pontok alapján formailag végig csináljuk a tavalyi közgyűlést, azzal a különbséggel, hogy a mellékelten megküldött alapszabályt a fővárosi bíróság bírója már többször átvizsgálta a hiányokat MAFSZ tagsággal a tavalyi közgyűlésen betetette, így azt kell lényegében elfogadni most.
Természetesen lehet az alakuló közgyűlésen az alapszabályt még faragni, de azt gondolom, hogy nem most, mivel az eredendő célunk az, hogy a szakszövetséggé válásunk során az állami támogatási rendszerbe kerüljön a MAFSZ még idén!


Eddig nem vesztettünk semmit, mivel 2010. évi parlamenti választások után az új sporttörvény megalkotása és annak kapcsán a szakszövetségeknek adott támogatási pénzek elosztása miatt minden szakszövetségi ügyek kezelése, új szakszövetségek támogatási szerződésének megkötése felfüggesztésre került, mert a jelenlegi sport tv. alapján az éves támogatásokat Nemzeti Sport Szövetség osztaná el, viszont azt és még 3 köztestületet megszüntetnek.
Ezt a sportágak éves országos konferenciáján 2010-ben az az állami vezetők elmondták az ott megjelent vezetőknek.


Idén már a NEFMI fizette ki a meglévő szakszövetségeknek a támogatásokat, és ősszel kerül a parlament elé az új sporttörvény, amelynek elfogadása után, annak alapján ezt a MOB fogja a jövőben fizetni a NEFMI-vel szerződött szakszövetségeknek

Tehát a lényeg az, hogy most ezen az alakuló szakszövetségi közgyűlésen a lehető leghamarabb essünk túl, és ha a tagság még akar valamit majd azon változtatni, akkor azt már a működő MAFSZ szakszövetségi állapotunkban tegyük.

Nagyon fontos, hogy a mostani jogi folyamatok úgy lettek összehangolva, hogy a bajnokságokat, junior kupát és a MAFSZ működését semmi ne befolyásolja.

Ha bárkinek ezzel kapcsolatosan kérdése van, azt kérem jövő hét hétfőn tegye meg felém az ismert elérhetőségeimen.


több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Aki nem tudná: 34-33-ra nyert a Vukovi egy fordulatos, élvezetes meccsen


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Gratulálok a farkasoknak nagy meccs volt remekül játszottak, már csak egy kis szerencse hiányzott volna!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nemcsak ce-nek hanem mindenkinek aki nyíregyházinak érzi magát! 😊 (azért nem szerkesztek, nehogy azt higgyétek, valamit eltussolnék amit leírtam)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Harminch37-nek: nyalhatják is az ukrán seggeket, az ukránok megszolgáltak érte 😊
ce-nek: nem mondta egy szóval sem Szabi, hogy idézlek "szar játékos" vagy, hanem az átlagnál gyengébb. de nem véletlenül üvöltötték a meccsen a szurkolóink, hogy "HAJRÁ MAGYAROK". így nem lehet felkészülni egy csapatból, amikor az van, hogy xy nem fog játszani, aztán facechecknél kiderül, hogy mégis. és az, hogy ki is lett mondva, hogy ukránok nélkül nem vagytok képesek megverni minket az már titeket minősít. nem magamat fejlesztem azért, hogy nyerjek hanem hívok magam helyett x darab erősebb játékost. gratulálok az "aranyatokhoz" 😊
tudu28-nak: fogtok ti még találkozni Szabival a HFL-ben 😊
több mint 13 éve
tudu28 152
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?Harminch37
Még mindig ennyire fáj?
Amíg nem nyertünk semmit senkinek nem volt baja az "ukránokkal".
Mi történt veletek emberek?
Zászló, ukrán , stb.
Ha romákkal töltenénk fel a csapatot és jók lennének az is igy fájna!
Nem hinném hogy ekkora nacionalista nép vagyunk! Nekem ez fáj!

A kupán az újonc játékosok fognak játszani néhány öreggel.racsy
hazudnék, ha azt mondanám, nem fáj, de, qrvára fáj, de ezt szard le, a VB is leszarja! kérdezd meg azt a safety-t, vagy OG-t, akinek a helyére hoztatok egy nála sokkal jobbat, hogy neki mennyire fáj, hogy végigürizte a szezonját, hogy ott lehessen, és amikor jött egy élesebb meccs, akkor pad, mert posztra igazoltatok néhány új srácot, lehet, hogy a döntő utolsó negyedében játszott 3 perc meg az arany pillanatnyilag kárpótolja, de biztos te is tisztában vagy vele, hogy ez egy amatőr sport, és itt mindenki szívből játszik, nekik lehet mégnagyobb csalódás volt az a pár kék sisak, mint nekünk! direkt nem ukránt írtam most, mert pont tökmind1, ki milyen nemzetiségű, az a nem mind1, hogy kizárólag olyan posztra hoztatok embert, ahol az átlagosnál gyengébb képességű játékos játszott eddig!
azért kérdeztem, hogy az ukránokkal álltok-e ki, mert eddig azt hittem, csak a WG az a csapat, aki elveket felrúgva/félretéve mosolyogva tud undorító lenni, de már tudom, hogy ti is ugyanilyen etikátlan brigád vagytok, és simán kinézem, hogy visztek pár ukránt, mert a Tigers nélkülük egy középszerű div. 2-es csapat lenne...
ja igen, a magyar-ukrán-magyar összevarrt zászló tényleg tök ciki, nem azért mert nacionalista vagyok, hanem mert seggnyalás utánérzete van a dolognak!Harminch37
Jobb is hogy nem indultatok a HFL-ben, így nem kell egész ősszel a rinyálásodat hallgatni.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?Harminch37
Még mindig ennyire fáj?
Amíg nem nyertünk semmit senkinek nem volt baja az "ukránokkal".
Mi történt veletek emberek?
Zászló, ukrán , stb.
Ha romákkal töltenénk fel a csapatot és jók lennének az is igy fájna!
Nem hinném hogy ekkora nacionalista nép vagyunk! Nekem ez fáj!

A kupán az újonc játékosok fognak játszani néhány öreggel.racsy
hazudnék, ha azt mondanám, nem fáj, de, qrvára fáj, de ezt szard le, a VB is leszarja! kérdezd meg azt a safety-t, vagy OG-t, akinek a helyére hoztatok egy nála sokkal jobbat, hogy neki mennyire fáj, hogy végigürizte a szezonját, hogy ott lehessen, és amikor jött egy élesebb meccs, akkor pad, mert posztra igazoltatok néhány új srácot, lehet, hogy a döntő utolsó negyedében játszott 3 perc meg az arany pillanatnyilag kárpótolja, de biztos te is tisztában vagy vele, hogy ez egy amatőr sport, és itt mindenki szívből játszik, nekik lehet mégnagyobb csalódás volt az a pár kék sisak, mint nekünk! direkt nem ukránt írtam most, mert pont tökmind1, ki milyen nemzetiségű, az a nem mind1, hogy kizárólag olyan posztra hoztatok embert, ahol az átlagosnál gyengébb képességű játékos játszott eddig!
azért kérdeztem, hogy az ukránokkal álltok-e ki, mert eddig azt hittem, csak a WG az a csapat, aki elveket felrúgva/félretéve mosolyogva tud undorító lenni, de már tudom, hogy ti is ugyanilyen etikátlan brigád vagytok, és simán kinézem, hogy visztek pár ukránt, mert a Tigers nélkülük egy középszerű div. 2-es csapat lenne...
ja igen, a magyar-ukrán-magyar összevarrt zászló tényleg tök ciki, nem azért mert nacionalista vagyok, hanem mert seggnyalás utánérzete van a dolognak!Harminch37
Nekem sem tetszett amit csináltak (viszont a szabályok megengedik).
Szerintem nem kell személyeskedni nem hiszem undorító lenne amít csináltak.
És ha én lennék az a szerinted "szar játékos " aki helyett az ukránok jöttek hidd el jobban örülnék hogy kicsit a padon ülök de győz a csapatom mint ha "miattam kapna ki" mert ez pont nem rólam szól hanem a csapatomról, és majd amikor a vitrinben "nézegetem" az aranyat azokra a győztes mérkőzésekre és a döntő utolsó negyedére fogok emlékezni. Megértem a keserűséged, akár ti is nyerhettetek volna, de a "slendrián" versenykiírás, okozta az egészet.
Jövőre összefogunk és a kiirásnál ezekre figyelni fogunk ugye?
Ja és ami neked ciki az lehet másnak egy szép gesztus a csapattársa felé.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem erre gondoltam kapuzárási pánikként... De szerintem ne egy döntős keretre gondolj...JUNIOR#46
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?Harminch37
Még mindig ennyire fáj?
Amíg nem nyertünk semmit senkinek nem volt baja az "ukránokkal".
Mi történt veletek emberek?
Zászló, ukrán , stb.
Ha romákkal töltenénk fel a csapatot és jók lennének az is igy fájna!
Nem hinném hogy ekkora nacionalista nép vagyunk! Nekem ez fáj!

A kupán az újonc játékosok fognak játszani néhány öreggel.racsy
hazudnék, ha azt mondanám, nem fáj, de, qrvára fáj, de ezt szard le, a VB is leszarja! kérdezd meg azt a safety-t, vagy OG-t, akinek a helyére hoztatok egy nála sokkal jobbat, hogy neki mennyire fáj, hogy végigürizte a szezonját, hogy ott lehessen, és amikor jött egy élesebb meccs, akkor pad, mert posztra igazoltatok néhány új srácot, lehet, hogy a döntő utolsó negyedében játszott 3 perc meg az arany pillanatnyilag kárpótolja, de biztos te is tisztában vagy vele, hogy ez egy amatőr sport, és itt mindenki szívből játszik, nekik lehet mégnagyobb csalódás volt az a pár kék sisak, mint nekünk! direkt nem ukránt írtam most, mert pont tökmind1, ki milyen nemzetiségű, az a nem mind1, hogy kizárólag olyan posztra hoztatok embert, ahol az átlagosnál gyengébb képességű játékos játszott eddig!
azért kérdeztem, hogy az ukránokkal álltok-e ki, mert eddig azt hittem, csak a WG az a csapat, aki elveket felrúgva/félretéve mosolyogva tud undorító lenni, de már tudom, hogy ti is ugyanilyen etikátlan brigád vagytok, és simán kinézem, hogy visztek pár ukránt, mert a Tigers nélkülük egy középszerű div. 2-es csapat lenne...
ja igen, a magyar-ukrán-magyar összevarrt zászló tényleg tök ciki, nem azért mert nacionalista vagyok, hanem mert seggnyalás utánérzete van a dolognak!


több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Már vártam mikor kérdezik meg hogy kit viszünk 😀JUNIOR#46
Nyugi, mindjárt megkérdezik, hogy milyen zászlót visztek.. 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Már vártam mikor kérdezik meg hogy kit viszünk 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem meghívásos tulajdonképpen, ezekkel a csapatokkal léptünk kapcsolatba és ők rábólintottak 😊 de bárkit szívesen látunk, ha összedob 20 olyan játékost aki részt venne ezen (nyilván az erőviszonyokban oda kell figyelni arra, hogy vannak kezdőbb csapatok, nem akarunk 15perc alatt 50-0 alázásokat, vagy ilyen szintű tudáskülönbségből adódó sérüléseket, és a Tigers vezetői is ilyen keretet fognak összedobni a tornához)
több mint 13 éve
kutya23c 223
Mai Wolves Vukivi meccsről lesz stream vagy twitter vagy valami?kutya23c
Stream: http://wolves.hu/index.php?cikk_id=45zolika26
Köszönöm!Hálám üldözni fog!😊

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mai Wolves Vukivi meccsről lesz stream vagy twitter vagy valami?kutya23c
Stream: http://wolves.hu/index.php?cikk_id=45


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
kutya23c 223
Mai Wolves Vukivi meccsről lesz stream vagy twitter vagy valami?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Tigers kihívásra vágyik? 😀
Vagy csak az említett kapuzárási pánik? :/Tred
Én is ugyanerre gondoltam amikor elolvastam a listát 😊 Elnézést a többi csapattól, de azért nem nehéz megtalálni a kakukktojást 😊zolika26
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊Pacman
Hát akkor nagyon jó bulinak ígérkezik! 😀

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
Tigers kihívásra vágyik? 😀
Vagy csak az említett kapuzárási pánik? :/Tred
Én is ugyanerre gondoltam amikor elolvastam a listát 😊 Elnézést a többi csapattól, de azért nem nehéz megtalálni a kakukktojást 😊zolika26
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nem erre gondoltam kapuzárási pánikként... De szerintem ne egy döntős keretre gondolj...JUNIOR#46
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?Harminch37
LOL...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
racsy 45
Nem erre gondoltam kapuzárási pánikként... De szerintem ne egy döntős keretre gondolj...JUNIOR#46
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?Harminch37
Még mindig ennyire fáj?
Amíg nem nyertünk semmit senkinek nem volt baja az "ukránokkal".
Mi történt veletek emberek?
Zászló, ukrán , stb.
Ha romákkal töltenénk fel a csapatot és jók lennének az is igy fájna!
Nem hinném hogy ekkora nacionalista nép vagyunk! Nekem ez fáj!

A kupán az újonc játékosok fognak játszani néhány öreggel.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem erre gondoltam kapuzárási pánikként... De szerintem ne egy döntős keretre gondolj...JUNIOR#46
mert? itt már csak ukránokkal akartok kiállni, nem?


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
Ez meghívásos?NightBoY
Persze ez a lista még nem 100% de minden érdeklődőt szeretettel várnak. 😉

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem erre gondoltam kapuzárási pánikként... De szerintem ne egy döntős keretre gondolj...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
Tigers kihívásra vágyik? 😀
Vagy csak az említett kapuzárási pánik? :/Tred
Én is ugyanerre gondoltam amikor elolvastam a listát 😊 Elnézést a többi csapattól, de azért nem nehéz megtalálni a kakukktojást 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
Ez meghívásos?

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Amúgy ígéretesnek tűnik a kezdeményezés, ha mindig megduplázódnak majd a csapatok 😊
Grat a szervezőknek!

M. Vikings
Always open!