Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
/OFF
én most ülök a padon és tanulok a jobbtól. aki valószínűleg visszavonulásáig Rebel lesz. de azt nem tudnám, nem is tudtam sosem elviselni, ha kijelentik, hogy na figyelj nekünk fontosabb a győzelem, az arany, mint a SAJÁT játékosaink, ezért most hozok a helyedre egy más valakit, aki jobb. én azért edzek, hogy ne legyen nálam jobb. innentől én lezártam a témát.
/ON
szép lett volna egy CEFL győzelem a Wolvesnak, ezzel nagyon fel tudta volna hívni a figyelmet a magyar amerikai focira, bár nem kétlem azt sem, hogy így is sikerült hírverést csinálniuk.
a szakszövetséggé válás pedig szerintem is most ebben a stádiumban még felesleges, itt még csak gyerekcipőben jár ez a sport, és nem értem, miért siettetni ezt, mikor a csapatok, játékosok nagy része még nincs erre felkészülve szerintem.

ce-nek: a szurkolókra sajnos nem tudok mit mondani, előfordul az ilyen is. azt viszont biztosra veheted, hogy fogunk játszani a legfelsőbb osztályban, legyen annak akármi a neve 😊 bocs, ha egy kicsit temperamentumos voltam az előző válaszomnál.
több mint 13 éve
kutya23c 223
A tegnapi döntőben a Wolves kétpontos döntését én megértem, mivel nyerni akartak nagyon-azzal nyertek is volna szerintem-
Maga a két pontos kísérlet meg meg is lett volna mert Jordan futotta volna meg és a fal megnyitotta az utat csak szegény elcsúszott a vizes talajon, na ez a pech. Egyébként nagyon király meccs volt le a kalappal a Wolves előtt!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37
Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokság színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...Tred
+1Zorddd
+1


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!
Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37
Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokság színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...Tred
+1


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!
Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37
Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokságok színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az meg hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!

Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Fura, hogy egy ilyen színvonalú tegnapi meccs, egy ennyire döntő fontosságú "fél-közgyűlés" és egyéb érdekességek után még mindig az acsarkodás megy inkább.. Ezért nehéz bármire jó megoldást találni, mert a legtöbben nem azt keresik hol lehetne javítani, hanem hogy kibe lehet belekötni.
A pénteki nap történései szerintem az egész itthoni amerikaifoci életet befolyásolják már rövid távon is, és a Farkasok meccse is sok beszélgetésre adhatna okot. Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..
Ezzel együtt le a kalappal a Farkasok előtt, nagy meccset játszottak, a meccs nagy részében jól használták ki, hogy a Vukovi védelem és special team önmagához képest elég gyengén játszott. Kár a végéért, jó lett volna egy újabb nemzetközi siker.
KaloKalo
A félközgyűlés témájáról például azért nem vitatkozom, mert halvány fogalmam sincs, hogy miről szólt. Olvastam a Cápa által bemásolt meghívót, de nem ismerem a helyzetet, mert nem vagyok benne. Laikusként annyi a véleményem, hogy nem értem miért ennyire sietni a szakszövetséggé váláshoz. Úgy érzem, hogy ennek több hátránya, mint előnye lenne, hiszen ha őszinték akarunk lenni, a magyar amerikaifutball 80%-ban egyszerűen komolytalan és nevetséges.

A Wolves-meccset sajnos nem tudtam követni, mert nem voltam épp gépközelben, meglepő, hogy a kétpontost választották, de szerintem meg lehet érteni. Hazai pályán, mikor ekkora a tét, és tényleg sokaknak ez "élete meccse", jogos gondolat, hogy 3 yardot tudnak haladni a labdával. Szép lett volna, ha sikerül, én így sem érzem rossz döntésnek.

És ha már hsz-t írok, pedig nem szándékoztam, Junior #46-nak is válaszolnék, a Wolves-ban játszó Tigers sisakosokkal kapcsolatban: Nem tartom szép dolognak, ha valaki bármilyen bajnokságban is, más csapatok játékosaival egészíti ki a saját keretét, főleg, hogy nem hiszem, hogy a Wolvesnak létszámproblémái lennének. De ezzel együtt a Wolves (ha jól tudom) ugyanazzal a kerettel játszotta végig a CEFL minden meccsét, amivel benevezett oda. Ezzel szemben (és ez a nem szép dolog szerintem a Nyíregyháza kék sisakos srácaival kapcsolatban) a Tigers az elődöntőre és a döntőre igazolt máshonnan srácokat, ráadásul úgy, hogy ezt előre senkivel sem közölték, és ott volt az a kétes szövetségi határozat is arról, hogy akkor most szabad-e igazolni a rájátszásban új arcokat, vagy sem. A sérülés egy sajnálatos dolog, de benne van a pakliban mindig. Mi például idén volt, hogy 19 emberrel léptünk pályára, meg volt, hogy egyik meccsről a másikra 6 poszton változott a kezdő védelem kényszerű okokból. És mégsem mondtunk le meccset, és nem hoztunk "féltitokban" 10 balkáni vérfarkast, csak azért hogy nagyobb eséllyel nyerjünk. És mindez nem azért van, mert mi aztán a sportszerűség mintapéldányai vagyunk, vagy mert ekkora faszagyerekek lennénk, hanem mert tudomásul vettük a szezon elején, hogy ha el akarunk indulni a bajnokságban, akkor valószínűleg lesznek ilyen gondjaink. Hogy egy másik példát is említsek, a Hurricanesben a pár hsz-szel feljebb említett, hódolatunk tárgyát képező ( 😛 ) Jsanyó DT posztja ellenére be kellett állnia centernek is, mert megsérült az egy szem centerük (javítsatok ki,ha tévednék).


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
...ja, és ha már zászló: a Wolves is összevarrt magyar-ukrán-amerikai zászlóval futott ki tegnap, nekem nincs ezzel semmi bajom, számomra ez egy tisztelgés azok előtt, akik ugyanúgy vért-verejtéket nem sajnálva küzdenek a CSAPAT győzelméért..Kalo
Hát igen a Wolves vezeti a listát a külföldi játékosok és edzők versenyében 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..Kalo
bíztak a specben és vezetni/győzni akartak? persze ehhez jó lenne ismerni a konkrét meccs szitut is és az eredmény alakulását is...ha bejön nagy királyok, így "csak" sokak számára érthetetlen kérdés.

|
több mint 13 éve
Kalo 137
...ja, és ha már zászló: a Wolves is összevarrt magyar-ukrán-amerikai zászlóval futott ki tegnap, nekem nincs ezzel semmi bajom, számomra ez egy tisztelgés azok előtt, akik ugyanúgy vért-verejtéket nem sajnálva küzdenek a CSAPAT győzelméért..
több mint 13 éve
Kalo 137
Fura, hogy egy ilyen színvonalú tegnapi meccs, egy ennyire döntő fontosságú "fél-közgyűlés" és egyéb érdekességek után még mindig az acsarkodás megy inkább.. Ezért nehéz bármire jó megoldást találni, mert a legtöbben nem azt keresik hol lehetne javítani, hanem hogy kibe lehet belekötni.
A pénteki nap történései szerintem az egész itthoni amerikaifoci életet befolyásolják már rövid távon is, és a Farkasok meccse is sok beszélgetésre adhatna okot. Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..
Ezzel együtt le a kalappal a Farkasok előtt, nagy meccset játszottak, a meccs nagy részében jól használták ki, hogy a Vukovi védelem és special team önmagához képest elég gyengén játszott. Kár a végéért, jó lett volna egy újabb nemzetközi siker.
Kalo
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi meg nem is indultunk, muhahahahahaha lol lol
(pc te nagyképű paraszt... 😕 )pc_x
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )Tred

köszönöm a megtiszteltetést a válogatotti behívásra de szerintem nekem még ahhoz kevés hsz-em van! 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Facebook-on van egy kép egy Tigers sisakos Wolves-os mezben álló ukrán úriemberről aki a CEFL döntőn van... Erről mikor lesz vita? 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
racsy 45
Kedves Bobis 37 Szabi!

Szeretnélek tájékoztatni egy két dologról es ezután befejezem ezt a témát!
Az az OG akit említettel személy szerint én voltam es a sracok érkezésével csak vissza kerültem az eredeti posztomra aminek inkább örültem. A safety közös barátunk Fazekas Feca kinek ripityára tort a szarkapocscsontja es 8 csavarral a lábában gyogyulgat!
Ezenkívül meg 2 O line jatekosunk szenvedett komoly sérülést nem is beszélve a két eltiltott jatekosunkrol. Szóval hidd el posztra igazoltunk es ezen igazolások nem azért történtek mert ellenetek játszottunk.
Azt mar Gyulanak is megírtam hogy minden tiszteletem a Tietek a azért mert csak magyar Jatekosok es vezetők alkotják a csapatotok. Nálunk vidéken nincs akkora érdeklődés a csapatok es a sport iránt hogy 50-60 játékost toborozz es együtt is tarts hosszú tavon.
A 2010 -es 60 fős rosterunk ma épp 43 mindenkit beleértve.
Hidd el nem vagyunk gusztustalanok , szükség nagyúr.
Minden jót jo pihenést!
Ne szomorkodjatok jövőre biztos lesz visszavágó!

Gratulálok a Farkasoknak akik szinten kinyaltak egy két ukrán segget szerinted.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állitolag a Hurricanesben fél csapat még junior koru az nem lesz semmi ha ez igaz
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
nem szeptember 3.-tól indul a Junior bajnokság? nem tom például a W2 hogy van vele de a cowboys 2ben rengeteg a junior korú tehetségszampi#33
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!

Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
nem szeptember 3.-tól indul a Junior bajnokság? nem tom például a W2 hogy van vele de a cowboys 2ben rengeteg a junior korú tehetségszampi#33
Nos ez igaz, reméljük nem lesz emiatt visszalépés az érintetteknélBadbones88
Szerintem e miatt nem lépnek vissza az ifitől 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
nem szeptember 3.-tól indul a Junior bajnokság? nem tom például a W2 hogy van vele de a cowboys 2ben rengeteg a junior korú tehetségszampi#33
Nos ez igaz, reméljük nem lesz emiatt visszalépés az érintetteknél
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Harminch37-nek: nyalhatják is az ukrán seggeket, az ukránok megszolgáltak érte 😊
ce-nek: nem mondta egy szóval sem Szabi, hogy idézlek "szar játékos" vagy, hanem az átlagnál gyengébb. de nem véletlenül üvöltötték a meccsen a szurkolóink, hogy "HAJRÁ MAGYAROK". így nem lehet felkészülni egy csapatból, amikor az van, hogy xy nem fog játszani, aztán facechecknél kiderül, hogy mégis. és az, hogy ki is lett mondva, hogy ukránok nélkül nem vagytok képesek megverni minket az már titeket minősít. nem magamat fejlesztem azért, hogy nyerjek hanem hívok magam helyett x darab erősebb játékost. gratulálok az "aranyatokhoz" 😊
tudu28-nak: fogtok ti még találkozni Szabival a HFL-ben 😊hegedusadam
Azért van a szar játékos idézőjelben mert az csak az átlagnál gyengébb szinonimája.
Ha gratulálsz nekik ha nem, az ő nyakukban van arany a tiétekben nincs, és hidd el ők jól alszanak.
Van erre egy ideillő La Fontaine mese.
Az tény hogy így nektek nehezebb dolgotok volt, de idén ilyenek voltak a szabályok.
pl. nekem a ti játékotok hozzáállásotok jobban tetszett azaz nektek szurkoltam.
De a szurkolóitokat nem volt jó nézni, sok meccsen voltam már, de ez inkább gurulós foci szagú volt
rekesz sörökkel felesekkel bagózással bíró ellenfél nagyhangú anyázásával.
Máshol nem ezt tapasztaltam pl. ma a szigeten.
És remélem fogtok HFL-ben játszani ha lesz még akkor.
Összességében csak a személyeskedés miatt írtam.
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna


Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd

Az I. Szekszárdi Aréna Kupa és az azt követő Szentendrén megrendezett Harcosok Kupája folytatásaként...
Tervezett résztvevők - akik jelezték részvételi szándékukat:
Budapest Cowboys II.
Budapest Giants ex players Fun Team
Budapest Wolves II.
Dabas Sparks
Dunakanyar Pitbulls
Isaszeg Pirates
Nyíregyháza Tigers
Pécs Gringos Fun Team
Szeged Bats
Szekszárd Bad Bones

további info: http://www.facebook.com/event.php?eid=231420893564897
www.badbones.hu, nálam PM-ben 😊Badbones88
nem szeptember 3.-tól indul a Junior bajnokság? nem tom például a W2 hogy van vele de a cowboys 2ben rengeteg a junior korú tehetség

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊Pacman
A Zala meg megverte a Wolvest, aztán simán kapott ki a Tatától... Ennyire mérvadó egy aréna 😊Zorddd
Mi meg nem is indultunk, muhahahahahaha 😂 😂
(pc te nagyképű paraszt... 😕 )pc_x
Ja, és a Szeged se indult idén a div2-ben, csak ezért nyertetek ti 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Mi meg nem is indultunk, muhahahahahaha lol lol
(pc te nagyképű paraszt... 😕 )pc_x
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊Pacman
A Zala meg megverte a Wolvest, aztán simán kapott ki a Tatától... Ennyire mérvadó egy aréna 😊Zorddd
Mi meg nem is indultunk, muhahahahahaha 😂 😂
(pc te nagyképű paraszt... 😕 )


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊Pacman
A Zala meg megverte a Wolvest, aztán simán kapott ki a Tatától... Ennyire mérvadó egy aréna 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
azért ott még villog egy harmadik hejezettes szeged is(idei arénára gondolok)...aki a GYőrön kivul rommá vert defensből mindenkit az arénán még a második helyezett mustangsot is...😊Pacman
Pacman kikéri magának 😀 😀
Rendben... 😊 Ti is ott lesztek, és mindenkit rommá vertek mester 😉

M. Vikings
Always open!