NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀

több mint 13 éve
bpcj#97 19
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀

Falcons-addict
több mint 13 éve
arcsike 100
most csak azért írok, h megnézzem hány hsz-em van, hátha vízhordónak beférek én is 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a hozzászólások száma számít, akkor Döme meg én tuti kezdők vagyunk és még egy ideig ki sem szorulunk onnan. :cool:Bruce
ha ezen múlik, ránézek az ellenfélre, aztán hazamennek.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊Divat
random.org 😉Zorddd
bocs, túl komoly voltam... 😀

|
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊Divat
random.org 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊

|
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nyomjuk már!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Boti#63 69
ez nagyon komoly 😀 xD
több mint 13 éve
kutya23c 223
jó látni, hogy pörög a topic 😊JSanyo
Sanyo mindenki benne lenne látod, szerintem csináljuk meg!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvic
hát, szerintem elsőre simán kiröhögne minket 😀

😛 Köszi, ... bár idén talán 2-3 palyt voltam LB, de ha összejön szivesen elmennék az arenára. Addigra belehuzok, és rászolgáloka bizalomra 😊 😀Ricsi56
most néztem meg a rostert, tényleg nem vagy LB, az 56 alapján tippeltem de semmi baj, akkor bedobjuk Bruce-t, te pedig mehetsz a gyilkos secondarybe 😊

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nyissunk egy számoljunk el végtelenig topikot azok számára akiknek nincs elég hsz-a! 😊 Kelet-Nyugat team nem lesz válogatva? Csak a pesti csapatokat hogy osszuk fel??? 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Huh ez nagyon nagy lesz! 😀
Már előre sajnálom azt a bírót, aki valamit elnéz elennünk , mit kapna itt, te jó isten 😂


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
jó látni, hogy pörög a topic 😊JSanyo
odadobtad ezt a válogatott témát nekünk mint kutyának a csontot naná hogy csámcsogunk rajta 😀 😀

több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )Tred
Bowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri

TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.

MEGJEGYZÉS: Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 A fő válogatási szempont a fórum aktivitás és stílus, illetve aki az eszembe jutott. Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy kit takar a nickje és milyen poszton játszik 😊 Aki esetleg lemondaná a szereplést, ne tegye, mert a csapatkép ultimate hsz lenne a 'Vállald a fejed!' topikban 😊

A coaching staffot utólag tettem tettem hozzá, kösz Farky 😊JSanyo
Tényleg, igazi All-star team, hatalmas megtiszteltetés lenne az említett urakkal egy csapatban játszani, végre több különböző csapat játékosai egy azon célért hajtanának a pályán és azután talán majd a pályán kívül könnyebben megtalálnák a közös érdekeket.
Tehát a kezdeményezésnek több fronton is lenne jótékony hatása! 😀 Köszi Sanyo!!!

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó látni, hogy pörög a topic 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha a hozzászólások száma számít, akkor Döme meg én tuti kezdők vagyunk és még egy ideig ki sem szorulunk onnan. :cool:
több mint 13 éve
jvic 115
egál 😀Kalo
Ha harc, hát legyen harc!!!

De hogy legyen értelme is a hozzászólásomnak, kérdezném, hogy van-e valakinek olyan meccsfelvétele az idei idényből, amit megosztana velem (mind edzői, mind játékvezetői szemmel szeretnék minél több meccset megnézni az idei idényből).
több mint 13 éve
Kalo 137
egál 😀
több mint 13 éve
Kalo 137
Nem hagyom magam 😀

Ja, ha az számít, akkor én is kiestem a nyamvadt 150 alatti megszólalásommal 😕
Pedig már úgy beleéltem magam, hogy válogatott lehetek 😊

Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvic
Kalo
Hehe, vezetek 1-2 hozzászólással előtted 😊))

De ha már Flame Warriors a csapat neve, akkor a tényleges "kezdőcsapat" az a hozzászólások alapján kellene, hogy felépüljön 😀 A cserék jöhetnek képességek alapján is.jvic
több mint 13 éve
jvic 115
Ja, ha az számít, akkor én is kiestem a nyamvadt 150 alatti megszólalásommal 😕
Pedig már úgy beleéltem magam, hogy válogatott lehetek 😊

Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvic
Kalo
Hehe, vezetek 1-2 hozzászólással előtted 😊))

De ha már Flame Warriors a csapat neve, akkor a tényleges "kezdőcsapat" az a hozzászólások alapján kellene, hogy felépüljön 😀 A cserék jöhetnek képességek alapján is.
több mint 13 éve
Kalo 137
Ja, ha az számít, akkor én is kiestem a nyamvadt 125 megszólalásommal 😕
Pedig már úgy beleéltem magam, hogy válogatott lehetek 😊

Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvic
több mint 13 éve
jvic 115
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )Tred
Bowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri

TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.

MEGJEGYZÉS: Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 A fő válogatási szempont a fórum aktivitás és stílus, illetve aki az eszembe jutott. Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy kit takar a nickje és milyen poszton játszik 😊 Aki esetleg lemondaná a szereplést, ne tegye, mert a csapatkép ultimate hsz lenne a 'Vállald a fejed!' topikban 😊

A coaching staffot utólag tettem tettem hozzá, kösz Farky 😊JSanyo
Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Bowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri

TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.

JSanyo
Igazán megtisztelő, hogy be lettem válogatva egy ilyen illusztris társaságba 😊Natloz
Menjünk mááááááááááááááá mikor edzünk és hol??????????????JUNIOR#46
😛 Köszi, ... bár idén talán 2-3 palyt voltam LB, de ha összejön szivesen elmennék az arenára. Addigra belehuzok, és rászolgáloka bizalomra 😊 😀

Crushers #12