NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Legyen már tél!!!!!! 😊 😊 😊 jobban várom mint a karácsonyt! 😊JUNIOR#46
nem hiszem hogy ebből tényleg lesz valami. 😊 😊 de én is örülnék ha valaki elkezdene szervezkedni ez ügyben.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Legyen már tél!!!!!! 😊 😊 😊 jobban várom mint a karácsonyt! 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Szerintem ezzel a válogatottal be kellene nevezni a szekszárdi tornára kezdésként, aztán jöhet a jótékonysági meccs télen. Meghívunk valami közeli országbeli csapatot, szervezek rá tévét, rádiót és hajrá) 😀Kalo
Döme és Pacman szerintem a Bats színeiben indul, Racsy a Tigersben, stb. bár nem lenne rossz ötlet. 😀jvic
Én meg ha nem jön közbe semmi akkor a hazai csapatot erősíteném 😀 mivel oda nyúlnak a gyökereim, de ha tényleg ekkora az érdeklődés tudok talán intézni valamit a rendezőknél. :cool:
De ahogy racsy is mondta veletek szívesen játszanék ha úgy alakul.

több mint 13 éve
racsy 45
Szerintem ezzel a válogatottal be kellene nevezni a szekszárdi tornára kezdésként, aztán jöhet a jótékonysági meccs télen. Meghívunk valami közeli országbeli csapatot, szervezek rá tévét, rádiót és hajrá) 😀Kalo
Döme és Pacman szerintem a Bats színeiben indul, Racsy a Tigersben, stb. bár nem lenne rossz ötlet. 😀jvic
Én biztos nem játszom ezen a tornán a Tigers színeiben arra ott lesznek a kölykök.
Veletek viszont szivesen játszok es a poszt is mindegy, mar megszoktam bár falemberkent nem muzsikáltam jol.
Tetszik az ötlet, támogatom.
több mint 13 éve
jvic 115
Szerintem ezzel a válogatottal be kellene nevezni a szekszárdi tornára kezdésként, aztán jöhet a jótékonysági meccs télen. Meghívunk valami közeli országbeli csapatot, szervezek rá tévét, rádiót és hajrá) 😀Kalo
Döme és Pacman szerintem a Bats színeiben indul, Racsy a Tigersben, stb. bár nem lenne rossz ötlet. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönet JSanyo-nak a beválogatásért, bár nem érzem magam bármilyen-válogatott szintű játékosnak. Viszont szívesen benne lennék egy ilyen buliban. És jó lenne már Pacman oldalán játszani, mert végre nem halászná le a labdáimat... 😀 😛
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
sima tescoban v decathlonba fehér póló, ujjait levágni dízányosra, számot ráfesteni és tőlem mehet! 😂Kopasz98
festékboltban dolgozom a nyáron ,én szerzek festékspray-t 😀

több mint 13 éve
Kalo 137
Egyébként ha már szervezés: tévés szerkesztő barátaim keresnek amerikaifocis, minimum 22-23 éves, jó kiállású srácokat különböző műsorokba. Ha valakit érdekel jelezze nekem, összekötöm a szervezőkkel (ne pm-ben, mert azt sosem veszem észre, inkább emailben)
A műsorok, ahova keresnek: Való világ, a TV2 új társkeresős reality showja, játékos-vetélkedős műsorok.

Kalo
több mint 13 éve
Kalo 137
Szerintem ezzel a válogatottal be kellene nevezni a szekszárdi tornára kezdésként, aztán jöhet a jótékonysági meccs télen. Meghívunk valami közeli országbeli csapatot, szervezek rá tévét, rádiót és hajrá) 😀
több mint 13 éve
racsy 45
Tőlem is mehet ha nincs korhatár, én FB vagyok alapból!
Jó lenne 37-nek blokkolni!😊)
több mint 13 éve
Kopasz98 93
sima tescoban v decathlonba fehér póló, ujjait levágni dízányosra, számot ráfesteni és tőlem mehet! 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )Tred
Bowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri

TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.

MEGJEGYZÉS: Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 A fő válogatási szempont a fórum aktivitás és stílus, illetve aki az eszembe jutott. Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy kit takar a nickje és milyen poszton játszik 😊 Aki esetleg lemondaná a szereplést, ne tegye, mert a csapatkép ultimate hsz lenne a 'Vállald a fejed!' topikban 😊

A coaching staffot utólag tettem tettem hozzá, kösz Farky 😊JSanyo
Ejjj, Sanyóóó 😛 😕 😉 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Mindent bele srácok ne hagyjuk elveszni az ötletet!!! Meznek meg jó lesz egy fehér póló és ráírunk valamit 😊 😊 😊 fórumnév minimum 😊JUNIOR#46
vagy mindenki rendel BOWL.hu-s pólót 😛
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
egál 😀Kalo
Ha harc, hát legyen harc!!!

De hogy legyen értelme is a hozzászólásomnak, kérdezném, hogy van-e valakinek olyan meccsfelvétele az idei idényből, amit megosztana velem (mind edzői, mind játékvezetői szemmel szeretnék minél több meccset megnézni az idei idényből).jvic
van, majd felrakom az ftp-re
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mindent bele srácok ne hagyjuk elveszni az ötletet!!! Meznek meg jó lesz egy fehér póló és ráírunk valamit 😊 😊 😊 fórumnév minimum 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
hatalmas +1 😊JSanyo
Csatlakozom és persze nagyon szívesen játszanék is, ha összejön.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is szívesen játszanék a csapatban, ha bevesztek. 😀
Alapból CB/S vagyok de szívesen játszom DE poszton is meg persze specialbe is! 😛
több mint 13 éve
jvic 115
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
Ausztriában minden évben megrendezik a Zebra Bowl-t, amikor is a játékvezetők és barátaik (veterán játékosok, juniorok) játszanak egy csapattal, és a bevételt felajánlják jótékony célra.
Ezen volt szerencsénk párunknak résztvenni Magyarországról: http://www.flickr.com/photos/football-austria/sets/72157621788538745/
Ergo a példa él, a lehetőség adott. Már csak egy ember kellene, aki felvállalja az egész megszervezését.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
hatalmas +1 😊

több mint 13 éve
arcsike 100
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
én is úgy látom 😉 😛
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálom
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
hm..addig még lesz időm edzésre is járni 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
te könnyen beszélsz 😀 1 592 hszszampi#33
szerinted nekem miért van saját posztom? 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jah, mi be vagyunk betonozva Sanyóval 😂


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
te könnyen beszélsz 😀 1 592 hsz