NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nagyjából ugyanezen gondolkoztam én is. Tökjó, hogy akik itt vannak, azoknak jelentenek valamit a nicknevek, de egy szűk körön kívül ez semmit sem jelent. Mindenképpen olyan programra (is) szükség van, amivel be tudjuk vonzani az "átlagnézőt" is. Szerintem ez lesz az igazi nehézsége a szervezésnek.jvic
Szerintem a néző számára teljesen mindegy, hogy ki van a pályán. Nyugodtan lehet az a Szájhősválogatott, vagy a Debrecen Gladiators akár. Más, lehet naív vagyok, lehet égő, de egy kérdést számomra megér: Árpa Attila nem tudna esetleg segíteni, kontaktok, média vonalon? Mert az egységsugarú magyar tévénéző számára magyar amerikaifoci=árpa attila.Zorddd
Szerintem mindannyian eljutunk ide az ötletelés során, de ha lesz celebválogatott, akkor abban a CSK az Attila lehetne.

Én már olyanon is gondolkoztam, hogy műsort is lehetne csinálni Attilával, meg celebekkel, vagy válogatáson bekerült emberkékkel, ahol az egész felkészítést felveszik, és leadják szépen műsorként, mint az volt a kereklabdás focistákkal a Viasaton (ha jól emlékszem). Az a baj, hogy ehhez, még ha lenne is akarat, meg pénz, akkor is kevés az idő.jvic
"Ahol akarat van, ott út is van" 😛 😛 Szerintem decemberig van erre idő bőven 😊 Meg lehet környékezni rtlklub vonalon a valóvilágszökevényeket, a viasatos éden hotel szereplőket... két perc kameráért ölni tudnak úgyis 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
jvic 115
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).Kalo
Nagyjából ugyanezen gondolkoztam én is. Tökjó, hogy akik itt vannak, azoknak jelentenek valamit a nicknevek, de egy szűk körön kívül ez semmit sem jelent. Mindenképpen olyan programra (is) szükség van, amivel be tudjuk vonzani az "átlagnézőt" is. Szerintem ez lesz az igazi nehézsége a szervezésnek.jvic
Szerintem a néző számára teljesen mindegy, hogy ki van a pályán. Nyugodtan lehet az a Szájhősválogatott, vagy a Debrecen Gladiators akár. Más, lehet naív vagyok, lehet égő, de egy kérdést számomra megér: Árpa Attila nem tudna esetleg segíteni, kontaktok, média vonalon? Mert az egységsugarú magyar tévénéző számára magyar amerikaifoci=árpa attila.Zorddd
Szerintem mindannyian eljutunk ide az ötletelés során, de ha lesz celebválogatott, akkor abban a CSK az Attila lehetne.

Én már olyanon is gondolkoztam, hogy műsort is lehetne csinálni Attilával, meg celebekkel, vagy válogatáson bekerült emberkékkel, ahol az egész felkészítést felveszik, és leadják szépen műsorként, mint az volt a kereklabdás focistákkal a Viasaton (ha jól emlékszem). Az a baj, hogy ehhez, még ha lenne is akarat, meg pénz, akkor is kevés az idő.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyetértek, szerintem is az Árpa=amerikai foci az átlag emberek szemében.
Akár reklámarcnak is tökéletes lenne, én nagyon jó irányba csalódtam benne mostanában!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).Kalo
Nagyjából ugyanezen gondolkoztam én is. Tökjó, hogy akik itt vannak, azoknak jelentenek valamit a nicknevek, de egy szűk körön kívül ez semmit sem jelent. Mindenképpen olyan programra (is) szükség van, amivel be tudjuk vonzani az "átlagnézőt" is. Szerintem ez lesz az igazi nehézsége a szervezésnek.jvic
Szerintem a néző számára teljesen mindegy, hogy ki van a pályán. Nyugodtan lehet az a Szájhősválogatott, vagy a Debrecen Gladiators akár. Más, lehet naív vagyok, lehet égő, de egy kérdést számomra megér: Árpa Attila nem tudna esetleg segíteni, kontaktok, média vonalon? Mert az egységsugarú magyar tévénéző számára magyar amerikaifoci=árpa attila.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
jvic 115
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).Kalo
Nagyjából ugyanezen gondolkoztam én is. Tökjó, hogy akik itt vannak, azoknak jelentenek valamit a nicknevek, de egy szűk körön kívül ez semmit sem jelent. Mindenképpen olyan programra (is) szükség van, amivel be tudjuk vonzani az "átlagnézőt" is. Szerintem ez lesz az igazi nehézsége a szervezésnek.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kösz Cápa a facebookot, elkezdek én is ötletelni komolyabban, és beszélek pár emberrel a médiából/celebek közül.
Szerintem a Szövetség nem lesz kihagyható, de szabályozhatjuk, hogy mibe szól bele -és egyúttal megnézhetjuk azt is, hogy a lobbi-erő valóban létezik-e.
A junior all star ötlet baromi jó, az utánpótlás amúgy is fontos az államnak is, és azért sportélményként is elég jó meccs lenne szerintem.
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).
Szerintem meg kellene nézni mennyire tudunk "nagyot álmodni" -mert akkor irány az Aréna, két meccs, jótékonyság, este pedig koncertek.
Erre szerintem tudok tévét szervezni.Kalo
mindenki megmozgatja a "köveit", összerakunk egy tervet aztán átgondoljuk
szerintem az ilyesmi érdekli az embereket, csak eléggé be kell reklámozni, és nem átbaszni őket
Francsival még nem nagyon buktunk bele közös "projektbe", és téged sem kell szerintem félteni.
Meg ahogy elnézem elég sok ember szeretne tenni ezért a fociért ha van értelme.
Én pont azt szeretném ha nem titokban történne ez a dolog, hanem a lehető legtöbb ember véleményét kikérve.
Aztán a döntéseket úgyis meg kell hoznia valakinek, de ötlete bárkinek lehet.


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kösz Cápa a facebookot, elkezdek én is ötletelni komolyabban, és beszélek pár emberrel a médiából/celebek közül.
Szerintem a Szövetség nem lesz kihagyható, de szabályozhatjuk, hogy mibe szól bele -és egyúttal megnézhetjuk azt is, hogy a lobbi-erő valóban létezik-e.
A junior all star ötlet baromi jó, az utánpótlás amúgy is fontos az államnak is, és azért sportélményként is elég jó meccs lenne szerintem.
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).
Szerintem meg kellene nézni mennyire tudunk "nagyot álmodni" -mert akkor irány az Aréna, két meccs, jótékonyság, este pedig koncertek.
Erre szerintem tudok tévét szervezni.Kalo
Szerintem a celebek+amerikaifutball+jótékonyság hármas önmagában elég forró, csak az arányokat kell megfelelően eltalálni. Lehet egy rendes felszereléses junior all-star, meg egy felnőtt all-star, Aztán egy celeb flagfoci, végén meg party.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Kalo 137
Kösz Cápa a facebookot, elkezdek én is ötletelni komolyabban, és beszélek pár emberrel a médiából/celebek közül.
Szerintem a Szövetség nem lesz kihagyható, de szabályozhatjuk, hogy mibe szól bele -és egyúttal megnézhetjuk azt is, hogy a lobbi-erő valóban létezik-e.
A junior all star ötlet baromi jó, az utánpótlás amúgy is fontos az államnak is, és azért sportélményként is elég jó meccs lenne szerintem.
A nagy kérdés (és most nem megbántani akarom magunkat a Fórumválogatottban) hogy miért lesz ez érdekes egy átlag nézőnek? Szép dolog a jótékonyság, és az sokakat megmozgat, de ezzel olyanokat is kellene céloznunk, akik alapvetően nem foci-rajongók (vagy igen, de nem a magyar focié).
Szerintem meg kellene nézni mennyire tudunk "nagyot álmodni" -mert akkor irány az Aréna, két meccs, jótékonyság, este pedig koncertek.
Erre szerintem tudok tévét szervezni.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azt ne felejtsétek, vagy TV2 vagy RTL
ne nagyon szeretik egymás "rendezvényeit", celebjeit


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Kaló elintézed a Benkőt ? 😀 a motoros kesztyűjével tuti ő lenne a celeb válogatott QB 😀 😀szampi#33
Vagy LB és megint menne blitzre 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Kaló elintézed a Benkőt ? 😀 a motoros kesztyűjével tuti ő lenne a celeb válogatott QB 😀 😀szampi#33
Alekosz kéne QB-nek, hiszen ő precíz, kimért, pontos és alekosz. Másodállásban terminátor is, így baja nem eshet. Amúgy is elmegy mindenhová, ahová hívják 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Azért milyen érdekes, h ha van értelme akkor össze tud fogni a sokszor egymást "szidó" társaság, és ez jó 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Kaló elintézed a Benkőt ? 😀 a motoros kesztyűjével tuti ő lenne a celeb válogatott QB 😀 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de a celebek mellé neves válogatott sportolokat kéne meghivni, esetleg ők is flegfociznának egy kicsit, és a közönséget vonzaná a személyükcsovika75
Erre én is gondoltam (mármint a celeb flagfocira)...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ó srácok már csorog a nyálam 😀 😀 😀 Nem bírom ki decemberig 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de a celebek mellé neves válogatott sportolokat kéne meghivni, esetleg ők is flegfociznának egy kicsit, és a közönséget vonzaná a személyük
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
http://www.facebook.com/groups/197799510274931
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljöncápa77
itt hangsúly a KOMOLYon van 😉
előmeccsnek egy Kelet-Nyugat junior All Star?Francesco
én is úgy gondolom, hogy ha belevágunk akkor, KOMOLYan kell csinálnunk 😀
ez nagy ötlet (junior)


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/groups/197799510274931
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljöncápa77
itt hangsúly a KOMOLYon van 😉
előmeccsnek egy Kelet-Nyugat junior All Star?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountain
kösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀JSanyo
Az előbb még valami D-line volt, tudtam én, hogy ezt nem gondoltad át 😀
Hm... Titkos fegyver? Vedd úgy, hogy itt sem voltam 😉 😛Bluemountain
igen, közben rájöttem, hogy arénán csak két DL van fenn 😊 meg amúgy véletlenül posztoltam 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
http://www.facebook.com/groups/197799510274931
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljön


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Mint azt már számos rendezvény igazolta, az Aréna küzdőtere a lelátón található mobil székek betolásával, 8 000 m2-es területté növelhető.
Itt ráadásul van műfű a teremfocik miatt.
Lehet egy kicsit túl gondolom, de ha már jótékonysági akkor szóljon nagyot.


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zorddd
szerintem egy dopeman-ganxta LB páros és egy SP-Fluor RB tandem viccesebb lenne 😀Francesco
Hát. Mi nevetnénk 😀 Úristn, elkezdett a fejemben pörögni a celebkatalógus 😀 Pákó a wr, kiszel tünde és donatella a cheercsapat 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
Este átküldök egy koncepciót és megvitatjuk 😉
Annak meg utánajárok, hogy mennyire lehet a szövetséget kihagyni a dologból, szerintem nem nagyon, főleg, ha addig szakszövetség lesz... De azt gondolom, ha mindent ügyesen mi leszervezünk, akkor nem lesz gond 😉
Kéne nyitni ennek egy új topicot 😊Francesco
vagy mindenki vegyen fel facebookon, nyitunk egy csoportot 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
kivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennénekkristof
Kéne egy celebválogatott, és az esemény előtt valamelyik kertévé egy hónapig heti egyszer egy órában mutatná a csapatok felkészülését 😀 Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zorddd
a QB Tabáni Pista lenne, RB meg Pákó... 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zorddd
szerintem egy dopeman-ganxta LB párossal szemben egy SP-Fluor RB tandem viccesebb lenne 😀