NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megkaptam a Szekszárdi arénát szervező úr elérhetőségét, holnap keresem 😊

több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Egyébként kicsit komolyabbra fordítva a szót egy Karácsony előtti jótékonysági meccs nagyon jó ötlet lenne. Szponzorációtól függően meg lehetne oldani, hogy a belépő helyett vagy mellett minden néző valamilyen kis játékot/könyvet hozna, amit a meccs után elvihetne a csapat a Gyermekfalunak vagy gyermekkórháznak. Vagy valami ilyesmi. Megragadta a dolog a fantáziámat. Ha még mellém társul pár ember, én be is vállalom, hogy megszervezem 😊Francesco
én szívesen adok pár könyvet. csak lássam Pacmant játszani....
több mint 13 éve
bpcj#97 19
két oldallal ezelőtt majdnem beírtam, hogy kicsit sok lesz már az álmodozásból, erre mostmár én is elhiszem, hogy lehet belőle valami 😀

Falcons-addict
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha szükség van egy csere OL-ra, akkor én is csatlakoznék, (ha már valaki úgy is említette a Debrecent! 😊 )fokhagyma
remek, ha jól látom Gladiátor nem is volt a keretben 😊
Jelenlegi keret, mondjuk az is nagy kérdés, hogy ki tudja / akarja vállalni akár a 3szoros részvételt (Szekszárdi aréna jó lenne + karácsonyi gála, ha összejön + Arena Bowl mindenképp), mondjuk ahogy látom a lelkesedéssel nincs gond, csak azért kellene rövidre fogni a keretet, hogy mindenki kapjon elég játékidőt 😊
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, fokhagyma, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, JSanyo, vadibandi
LB: Bruce, JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56
DB: barbárJW, Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Aki mindenképpen akarja csinálni, írjon PMet aztán kiemelem a nevét, hogy ne vesszen el az infó

több mint 13 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
najó elkell kezdenem mindenféléket írkálni hogy allstar legyek énis 😀 😀

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 13 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
Bowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri

TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.

JSanyo
Ha szükség van egy csere OL-ra, akkor én is csatlakoznék, (ha már valaki úgy is említette a Debrecent! 😊 )

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Bocs, hogy én ide írom az ötletem de ezt jobban tudom kezelni mint a facebukkit. 😀
Szóval nem tudom mennyire követtétek figyelemmel de karácsony tájban egy ideje minden évben rendeznek kézilabda gálát amit a sport1 közvetít is.
A rendezvény keretein belül van olyan meccs, hogy régebbi idők nagy csapatai játszanak egymással ami jelenthetne nálunk egy ős wolves ős cowboys bár nem tudom pontosan mennyire változhatott a keret a kezdetek óta.
Akkor az év játékosa díj átadása ünnepélyes keretek között.
Amit meg Kaló vetett fel, hogy az átlag néző is ki legyen szolgálva mondjuk egy futsal meccs amcsi focisok meg neagyisten a futsal válogatott ellen.
Ja és a lányokat majdnem kifelejtettem, lehetne a ladiesnek hívni egy csapatot.
De azt gondolom a legjobban egy személyes találkozón tudnák átbeszélni, hogy ki mit tudna segíteni a szervezésben illetve az ötleteket megvitatni.

több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Termeszetessen ez csak egy pl. Volt irhatam volna a piramist vagy az eddat stb csak olyan legyen amire a kozonseg is kivancsifirga007
Akkor idén a Quimby meg az Anima Sound System a befutó.e53m62
Az a baj a tiniknek12-17év a Small Penis(SP)meg a nemesgázos haverja(Flour), vagy VVTréfi ala Yangcseee(Béci) kell, vagy a törpéknek az Alma együttes.kutya23c
ezt kikérem magamnak.. 😀

......
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha már Tankcsapda, akkor a Boros-Bochkor páros a reggeli rádióműsorból. Ők jóban vannak és több közös projektjuk is volt az elmúlt években.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
aki úgy érzi vannak ötletei és komolyan segítene annak itt egy link újra a facebook csoportba:
http://www.facebook.com/groups/197799510274931?ap=1


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ha már lobbi, akkor lehetne flagben indítani politikus-újságíró-rádiós-tévés csapatot is. Úgyis ezeken múlik a foci megítélése. Természetesen a politikusok azok főleg a kormány pártiak lehetnének (ők adják az állami pénzeket), újságírók tudósítanak a meccseinkről, rádiósok-tévések csinálják a rendezvénynek az ingyen reklámot.Ferron
ez nem egy rossz ötlet csak ők nagyon elfoglaltak, és hajlamosak az utolsó pillanatban lemondani a dolgokat


több mint 13 éve
Ferron 72
Ha már lobbi, akkor lehetne flagben indítani politikus-újságíró-rádiós-tévés csapatot is. Úgyis ezeken múlik a foci megítélése. Természetesen a politikusok azok főleg a kormány pártiak lehetnének (ők adják az állami pénzeket), újságírók tudósítanak a meccseinkről, rádiósok-tévések csinálják a rendezvénynek az ingyen reklámot.
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Elég sűrűn fellátogatok az oldalra és jókat szoktam röhögni az egymás szapulásán, meg az egymás mellett elbeszéléseken. 😀
És most: ... Láss csodát egy kis humorból mi minden ki tud jönni. :cool:
Én nagyon szorítok a szervezőknek, és várom a leendő eseményt.
Minden olyat csak támogatni tudok ami a focit népszerűsíti!
Ha összejön, már pedig miért ne jönne össze egy nézőtök már van... 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A Tankcsapdát én is támogatom! Ők szeretik a focit...JUNIOR#46
Igen, volt velük egy cikk is a pfm magazinba és szerintem őket tényleg mindenki szereti ,de nem hiszem ,hogy őket könnyű rávenni ilyesmire és biztos nagyon profi hangosítást kérnek.kisdani
nem olyan nehéz azért


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
A Tankcsapdát én is támogatom! Ők szeretik a focit...JUNIOR#46
Igen, volt velük egy cikk is a pfm magazinba és szerintem őket tényleg mindenki szereti ,de nem hiszem ,hogy őket könnyű rávenni ilyesmire és biztos nagyon profi hangosítást kérnek.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A Tankcsapdát én is támogatom! Ők szeretik a focit...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kutya23c 223
Termeszetessen ez csak egy pl. Volt irhatam volna a piramist vagy az eddat stb csak olyan legyen amire a kozonseg is kivancsifirga007
Akkor idén a Quimby meg az Anima Sound System a befutó.e53m62
Az a baj a tiniknek12-17év a Small Penis(SP)meg a nemesgázos haverja(Flour), vagy VVTréfi ala Yangcseee(Béci) kell, vagy a törpéknek az Alma együttes.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Termeszetessen ez csak egy pl. Volt irhatam volna a piramist vagy az eddat stb csak olyan legyen amire a kozonseg is kivancsifirga007
Akkor idén a Quimby meg az Anima Sound System a befutó.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Termeszetessen ez csak egy pl. Volt irhatam volna a piramist vagy az eddat stb csak olyan legyen amire a kozonseg is kivancsi
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nem személyeskedésből, de nagy szerencse, hogy vannak itt a fórumon olyanok, akik a tiédnél kifinomultabb ízléssel rendelkeznek 😊Zorddd
ez fájt..XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A bevezeto es a fomusor (junior valogatott es a celebek ) kozotti 30-40 percbe megkell hivni egy tankcsapda vagy valami hasonlo kaliberu egyutest amyiket el lehet csabitani + sok mas hires sportolot is aki szereti ezt a super sportotfirga007
mindenképp populárisabb együttest kell hívni


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A bevezeto es a fomusor (junior valogatott es a celebek ) kozotti 30-40 percbe megkell hivni egy tankcsapda vagy valami hasonlo kaliberu egyutest amyiket el lehet csabitani + sok mas hires sportolot is aki szereti ezt a super sportot
több mint 13 éve
kutya23c 223
http://www.facebook.com/groups/197799510274931
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljöncápa77
itt hangsúly a KOMOLYon van 😉
előmeccsnek egy Kelet-Nyugat junior All Star?Francesco
én is úgy gondolom, hogy ha belevágunk akkor, KOMOLYan kell csinálnunk 😀
ez nagy ötlet (junior)cápa77
Srácok ez az összefogás példaértékű lehet!
A játékos belépő meg tuti dolog! Amúgy a szünetekben a kölköknek lehet focicucc öltözés verseny, dobó verseny mint a tavalyi junior döntőn-távol, célba- meg elkapás nyilván gyengébben dobott lasztikkal, szóval tök jól ki lehetne tölteni az időt.
Én is szívesen segítek bármibe csak szóljatok!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
KB. mindennap háromszor feljövök a fórumra, de írni nem nagyon szoktam... (Lusta vagyok bejelentkezni 😀 😀 😀 )
De ez az ötlet most annyira jónak tűnik, hogy muszáj csatlakoznom 😊
Ha más nem...írásbeli támogatóként 😀
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
És itt az idő, hogy megkérdezzük a BOWL.hu főszerkesztőit, hogy ők mit szólnak az ötlethez?
Engeditek, hogy a szervezők (természetesen mindent egyeztetve veletek) a bowl.hu-t szerepeltessék a rendezvény "atyjaként"?