NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountain
kösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀JSanyo
Az előbb még valami D-line volt, tudtam én, hogy ezt nem gondoltad át 😀
Hm... Titkos fegyver? Vedd úgy, hogy itt sem voltam 😉 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
Este átküldök egy koncepciót és megvitatjuk 😉
Annak meg utánajárok, hogy mennyire lehet a szövetséget kihagyni a dologból, szerintem nem nagyon, főleg, ha addig szakszövetség lesz... De azt gondolom, ha mindent ügyesen mi leszervezünk, akkor nem lesz gond 😉
Kéne nyitni ennek egy új topicot 😊
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
kivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennénekkristof
Kéne egy celebválogatott, és az esemény előtt valamelyik kertévé egy hónapig heti egyszer egy órában mutatná a csapatok felkészülését 😀 Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
kivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennének
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountain
kösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀Zorddd
Hát jah...amúgy meg ilyen tipusú mez kéne...csak nehogy háloing méretbenXD
Pacman
Nem személyeskedésből, de nagy szerencse, hogy vannak itt a fórumon olyanok, akik a tiédnél kifinomultabb ízléssel rendelkeznek 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem a MIZU lesz a bevonuló zenénk!kisdani
fenét 😀 http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4
hogy már a meccs előtt is fájjunk mindenkinek 😀JSanyo
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀

Tessék egy-két logo ötlet,hogy szárnyaljon a képzelet😊





és a trófea:kutya23c
Az elsőről a Demons jut eszembe 😛
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
természetesen én is segítek amiben tudok
ellenfelet meg úgy kell választani, hogy ne legyen átfedés a két csapat között
és ha december akkor terem kell nem kicsi
sportarénába mi már terveztünk celebes arénát a Tihivel http://www.acg.hu/index_hun.html(van aki ismeri)
szerintem ő is segítene
lehetne celebeknek, dobó, rugó meg ilyesmi versenyeket
közben a meccs, tombola, nézői játékok csapatmezért, labdáért
A fő kérdés: Hogy fogjuk kihagyni ebből a szövetséget? Amit eddig ők szerveztek az nézettségben nem volt túl kimagasló.
Szerintem a Laci nem fogja hagyni, hogy nélküle szervezzük, lesz hiszti.


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀Zorddd
Hát jah...amúgy meg ilyen tipusú mez kéne...csak nehogy háloing méretbenXD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀Zorddd
na az is biztos 😊
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mit Ausztria??? Most már van NFL 😀 😀 😀 Nekünk is kell edzeni valaki ellen 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Francesco, ha Te vállalod a meccs szervezésének a részleteit, akkor én vállalom a médiát, kicsődítünk rá akit csak lehet.
Kérdés persze a helyszín (illetve annak fizetése) valamint a vidéki játékosok elhelyezése arra hétvégére (meccs, sajtótájékoztató, buli utána 😊 )
Én két éve szerveztem egy jótékonysági gyűjtést egy gyermekotthon részére, van némi tapasztalatom benne, szerintem simán meg lehet csinálni úgy, hogy legyen rá érdeklődés (néző, média)
Szóval csináljuk, maximálisan benne vagyok.
Kérdés persze, hogy ki lenne az ellenfél, de ezt megoldjuk.

ez a karácsonyi jótékonysági dolog jó ötlet, plusz még valami tv-nek is szóéni kéne és meglenne a sportnak a reklám is 😊Boti#63
Azt majd Kaló megugorja 😉Francesco
Kalo
de akkor már tényleg ne ilyen poloba veressük hanem valami mezben legalább...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kalo 137
Francesco, ha Te vállalod a meccs szervezésének a részleteit, akkor én vállalom a médiát, kicsődítünk rá akit csak lehet.
Kérdés persze a helyszín (illetve annak fizetése) valamint a vidéki játékosok elhelyezése arra hétvégére (meccs, sajtótájékoztató, buli utána 😊 )
Én két éve szerveztem egy jótékonysági gyűjtést egy gyermekotthon részére, van némi tapasztalatom benne, szerintem simán meg lehet csinálni úgy, hogy legyen rá érdeklődés (néző, média)
Szóval csináljuk, maximálisan benne vagyok.
Kérdés persze, hogy ki lenne az ellenfél, de ezt megoldjuk.

ez a karácsonyi jótékonysági dolog jó ötlet, plusz még valami tv-nek is szóéni kéne és meglenne a sportnak a reklám is 😊Boti#63
Azt majd Kaló megugorja 😉Francesco
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
a faszt szigoruan HFL-bol..XDPacman
mit HFL? irány ausztria 😀

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
a faszt szigoruan HFL-bol..XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és már csak ellenfelet kell találni, de ki merne kiállni? 😀Farky
mondjuk egy meghívásos válogatott? összeírjuk, hogy kiket látnánk szívesen ellenfélül 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a karácsonyi jótékonysági dolog jó ötlet, plusz még valami tv-nek is szóéni kéne és meglenne a sportnak a reklám is 😊Boti#63
Azt majd Kaló megugorja 😉
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
és már csak ellenfelet kell találni, de ki merne kiállni? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Boti#63 69
ez a karácsonyi jótékonysági dolog jó ötlet, plusz még valami tv-nek is szóéni kéne és meglenne a sportnak a reklám is 😊
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Megvan a tuti...elküldünk valakit a 8.kerbe hogy vegyen olyan kétszáz forintos fekete ingeket,amiknek az alja lángol az lesz a mez.XD
azt még nehogy tovább menjek mindenkinek a sisakján egyikoldalt a saját logoja másikon a flame warriorsos..xD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Már akkor a mez terv is megvan 😀

Szerintem is maradjuk annál ,amit Francesco írt, miszerint karácsony előtti jótékonysági meccs, játék belépő stb egyszeri megismételhetetlen 😀 , én szívesen segítek neki amibe tudok, innen messziségből 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Döme és Pacman szerintem a Bats színeiben indul, Racsy a Tigersben, stb. bár nem lenne rossz ötlet. 😀jvic
Én biztos nem játszom ezen a tornán a Tigers színeiben arra ott lesznek a kölykök.
Veletek viszont szivesen játszok es a poszt is mindegy, mar megszoktam bár falemberkent nem muzsikáltam jol.
Tetszik az ötlet, támogatom.racsy
Mez ugyanolyan mindenkinek (csináltatni kellene vmit, akár egy póló is megteszi), a sisak meg mindenkinek a sajátja. Mint a Pro-Bowl meccseken Hawaii-on.e53m62
akkor legyen az a mezen hogy "PRO bowl.hu" hátulra meg nicknév 😀

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Szerintem ezzel a válogatottal be kellene nevezni a szekszárdi tornára kezdésként, aztán jöhet a jótékonysági meccs télen. Meghívunk valami közeli országbeli csapatot, szervezek rá tévét, rádiót és hajrá) 😀Kalo
Döme és Pacman szerintem a Bats színeiben indul, Racsy a Tigersben, stb. bár nem lenne rossz ötlet. 😀jvic
én simán veretném a szekszárdi a forum arcokkal...XD,mert megkértek hogy alapbol ne elsősoros Def-el álljunk ki.
am meg mindenki saját csapata sisakja meg gatyingoja...a mez,meg vmi siman kéne egyet tervezni pici pénzbol...szentem midnekinek van rá 2-3-4 e FT-je



See what you hit,and hit what you see