NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=H_jIy-1-Kq4
Elkészült a CEI szezon videónk.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Lassan megvan a 70 fő a csoportban, ez nagyszerű 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
köszi hogy azonnal kiemelted a nevem 😊JUNIOR#46
mivel kb 5 hsz-t írtál, hogy mennyire várod gondoltam elébe megyek a dolgoknak 😀
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
saját videóm van youtube-on, plusz még 1 soccer tribute videóm is 😀 :cool:JSanyo
Nem baj jól tetted én megyek csak csináljuk srácok!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nyugi, meccsnapokon 50 liternél több nem szokott fogyni! 😀 😀
Amúgy tényleg jó lenne, ha összejönne a dolog!
Talán még KoriTE-t is lehet be kéne venni! 😀 😛 hehebarbárJW
Még viccnek is rossz 😀 , de ezt ki nem hagynám 😊


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
Én még a Viva TV-n is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛Ricsi56
bázz, ezt én akartam beírni!! 😊VT
látod 37.. médiasztár vagy! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
VT 123
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
Én még a Viva TV-n is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛Ricsi56
bázz, ezt én akartam beírni!! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ejjj 😀, bocsi 😊Ricsi56
Zsidró, de végülis mind1, biztos rámentem az öregre...😀Harminch37
😊 Őket midnig keverem, pedig vágom ám a szakmát 😊Ricsi56
Múltkor együtt voltak valami Tv műsorban és rohadtul meglepődtem, hogy ez két külön ember... Teljesen egyformák.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ALIG félre értelmezhető Ricsi 😀 😀 😀Traktor
ejjj 😀, bocsi 😊Ricsi56
Zsidró, de végülis mind1, biztos rámentem az öregre...😀Harminch37
😊 Őket midnig keverem, pedig vágom ám a szakmát 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Én még a viván is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛Ricsi56
ALIG félre értelmezhető Ricsi 😀 😀 😀Traktor
ejjj 😀, bocsi 😊Ricsi56
Zsidró, de végülis mind1, biztos rámentem az öregre...😀


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
Én még a viván is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛Ricsi56
ALIG félre értelmezhető Ricsi 😀 😀 😀Traktor
ejjj 😀, bocsi 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
Én még a viván is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛Ricsi56
ALIG félre értelmezhető Ricsi 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
Én még a Viva TV-n is láttalak a Hajas mögött 😊
vagy ? 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
saját videóm van youtube-on, plusz még 1 soccer tribute videóm is 😀 :cool:JSanyo
plusz óriási rajongótáborod valamint egyedileg rólad (is) készített sigkristof
meg 45 follower twitteren 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
saját videóm van youtube-on, plusz még 1 soccer tribute videóm is 😀 :cool:JSanyo
plusz óriási rajongótáborod valamint egyedileg rólad (is) készített sig
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
köszi hogy azonnal kiemelted a nevem 😊JUNIOR#46
mivel kb 5 hsz-t írtál, hogy mennyire várod gondoltam elébe megyek a dolgoknak 😀
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
saját videóm van youtube-on, plusz még 1 soccer tribute videóm is 😀 :cool:

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀Harminch37
neked futni kell nem celebkedni 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
én lehetek akár celeb is, egyszer voltam a 'régi' Touchdown magazinban...😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az hülyeség lenne. ha megegyeztek x kertévével majd elhívnátok z meg y celebjeit az nem venné ki jól magát.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Akkor most mindenki keres a környékén celebet vagy ezt a részét hogy oldjuk meg?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kalo 137
Na szép jó reggelt! Beszéltem pár ismerőssel tévéktől, illetve néhány celeb baráttal, kollégával. Mindenki harap az ötletre, és eljönnek szívesen résztvenni, promózni, ha nekikezdünk. Persze függ az időponttól, de az alap ötlet tetszést aratott.
Kicsit le kell tisztítani az ötletet, és a rengeteg felajánlásból, ami a fb-on is jött kiszűrni, hogy ki mit csinál, mert igazán elrontani úgy lehet, ha mindenki belekap valamibe és egy-egy embert/médiát többen is felhívunk.
Beszéltem az Attilával is, szívesen segít nekünk, amennyire ideje engedi, az ötlet neki is tetszik.
Szóval alakulunk, Francescohoz hasonlóan nemigen ment az alvás, ezen pörög azóta, hogy tegnap véresen komolyra fordult az ötlet 😊
Mivel korábban a médiában dolgoztam, és csináltam már jó néhány koncertet/rendezvényt/jótékonysági eseményt, ezért tényleg nagyon fontos, hogy mielőbb szülessen meg egy alap terv, és aztán azzal menjünk egységesen mimndenkihez, akit meg akarunk keresni, hogy ne forgácsoljuk szét az erőinket és ne járassuk le az alapötletet.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szekszárdon szerintem ott leszek a jótékonysági bulit semmi pénzért nem hagynám ki egyedül a pesti aréna ami kérdéses...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egész napos munka után/mellett du 2-től fél 12-ig még a gépet bámultam, vérben úsznak a szemeim, de baromira örülök, hogy a kezdeményezés ilyen méretű szervezésbe csapott át. A Facebookon a szervezőcsoport létszáma elérte az 50-et, és több, mint 400 (addig számoltam össze) bejegyzés, komment és lájk érkezett egy fél nap alatt.
Így kell összefogni egy célért.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ha szükség van egy csere OL-ra, akkor én is csatlakoznék, (ha már valaki úgy is említette a Debrecent! 😊 )fokhagyma
remek, ha jól látom Gladiátor nem is volt a keretben 😊
Jelenlegi keret, mondjuk az is nagy kérdés, hogy ki tudja / akarja vállalni akár a 3szoros részvételt (Szekszárdi aréna jó lenne + karácsonyi gála, ha összejön + Arena Bowl mindenképp), mondjuk ahogy látom a lelkesedéssel nincs gond, csak azért kellene rövidre fogni a keretet, hogy mindenki kapjon elég játékidőt 😊
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, fokhagyma, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, JSanyo, vadibandi
LB: Bruce, JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Aki mindenképpen akarja csinálni, írjon PMet aztán kiemelem a nevét, hogy ne vesszen el az infóJSanyo
köszi hogy azonnal kiemelted a nevem 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi keret, mondjuk az is nagy kérdés, hogy ki tudja / akarja vállalni akár a 3szoros részvételt (Szekszárdi aréna jó lenne + karácsonyi gála, ha összejön + Arena Bowl mindenképp), mondjuk ahogy látom a lelkesedéssel nincs gond, csak azért kellene rövidre fogni a keretet, hogy mindenki kapjon elég játékidőt 😊
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, fokhagyma, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, JSanyo, vadibandi
LB: Bruce, JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Aki mindenképpen akarja csinálni, írjon PMet aztán kiemelem a nevét, hogy ne vesszen el az infóJSanyo
Cserékre is gondoljatok mindenképp, mert ilyen esetekben (nem sérülésre gondolok persze) könnyebben eshet ki ember!
Kihagyni egy ilyen csapat szereplésének a látványát, pedig elég elszomorító lenne 😀 😉
Na meg, nem mellékesen Arenán csak játszanék ellenetek 😀 😀 😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
El sem hiszem, h ennyire kiforrta magát ez a kezdeményezés...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...