Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szobi, sztem te is tudod, hogy nem feltétlenül a sok pont miatt jó egy meccs......
az infot azért köszi.
ha van még, akkor jöhet
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
0:0 a félidő. alig várom a hflt

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀SzentiRebel_#18
ez már nekem volt ciki...DE, mivel ez a saját oldaluk, azt írnak oda, amit akarnak...viszont én megállapítottam, hogy a Soldiers egy kicsit rebel, Kornél meg majom!


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha valakinek van infoja a sharks-cowboysról, ne tartsa magában. úgy számolom lassan lassan félidőnél járhatnakbpcj97
0:0. király meccs lehet.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha valakinek van infoja a sharks-cowboysról, ne tartsa magában. úgy számolom lassan lassan félidőnél járhatnak
több mint 13 éve
HZsóka 67
Azért azt se felejtsük el , mikor a szövetség közvetlen a csapatok kezébe adta a döntés lehetőségét ,hogy elindulhasson a Hurricanes ,akkor ugye bár szinte senki nem nézte a sportág érdekét csak az önös érdekei , bosszú, félelem stb. miatt nem engedte őket indulni!! Pedig lehet ,hogy most már Div-I bajnoki címért küzdenének!
Szóval cseppet sem vagyunk jobbak, mint a szövetség hiszen azok is mi vagyunk !


Erre én is szívesen nyomnék egy like-ot, ha lehetne :o)
... főleg az utolsó mondat második felére: "Szóval cseppet sem vagyunk jobbak, mint a szövetség hiszen azok is mi vagyunk !"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéigcápa77
nemáááá

bebaszna....tulley
Vagy addig amíg te el nem vállalod 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt mondom én is, ha egyeztetnének a csapatok akár úgy hogy, egy nappal előtte vagy egy héttel előtte összegyűlnek és közös nevezőre hozzák magukat, akkor van miről beszélni.
Ha ezt a találkozót sem tudják összehozni, akkor azt kell mondjam a sportágért tényleg a legtöbbet tesz a szövetség mert ott legalább 12 csapat összegyűlik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéigcápa77
nemáááá

bebaszna....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀SzentiRebel_#18
pedig valójában sírni kéne...
már amiatt, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet, aztán mindezek után még így is találni az egészet.
kíváncsi vagyok mi lesz, ha egyszer adjisten kikapnak, biztos lesz mire fogni a vereséget.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
te egy nagy cerka vagy nem hippi
kicsit anyázzunk és meglesz az XY fan
Én hippi vagyok, hiszek az emberekben, hiszek a kollektívában, július 15. után minden szuper lesz...
(Ehhez csak annyi kell, hogy MINDEN csapat ott legyen a közgyűlésen, és mondja el a véleményét.)Francesco


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én hippi vagyok, hiszek az emberekben, hiszek a kollektívában, július 15. után minden szuper lesz...
(Ehhez csak annyi kell, hogy MINDEN csapat ott legyen a közgyűlésen, és mondja el a véleményét.)
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.SzentiRebel_#18
Teljesen igaz, a legutóbbi elnökségin kb. 10-12 csapat képviseltette magát. Így nincs értelme változást várni, el kell jönni és ott mondani ha valami nem tetszik.cápa77
Azért azt se felejtsük el , mikor a szövetség közvetlen a csapatok kezébe adta a döntés lehetőségét ,hogy elindulhasson a Hurricanes ,akkor ugye bár szinte senki nem nézte a sportág érdekét csak az önös érdekei , bosszú, félelem stb. miatt nem engedte őket indulni!! Pedig lehet ,hogy most már Div-I bajnoki címért küzdenének!
Szóval cseppet sem vagyunk jobbak, mint a szövetség hiszen azok is mi vagyunk !kisdani
ez egy like-ot megérne 😊
de most már mindegy a lényeg, hogy idén már nem tudták megfúrni a játékunkat


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.SzentiRebel_#18
Teljesen igaz, a legutóbbi elnökségin kb. 10-12 csapat képviseltette magát. Így nincs értelme változást várni, el kell jönni és ott mondani ha valami nem tetszik.cápa77
Azért azt se felejtsük el , mikor a szövetség közvetlen a csapatok kezébe adta a döntés lehetőségét ,hogy elindulhasson a Hurricanes ,akkor ugye bár szinte senki nem nézte a sportág érdekét csak az önös érdekei , bosszú, félelem stb. miatt nem engedte őket indulni!! Pedig lehet ,hogy most már Div-I bajnoki címért küzdenének!
Szóval cseppet sem vagyunk jobbak, mint a szövetség hiszen azok is mi vagyunk !


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéigcápa77
Ámen
több mint 13 éve
arcsike 100
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀SzentiRebel_#18
ez volt az a cikk, ami miatt ha lett volna kis időm még sajnálom is őket 😀 alig hittem el, h valakinek ehhez van pofája, h ilyeneket leírjon a történtek után... szánalom
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéig


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Visszatérve a sportmédiára. van egy olyan csapat pl. a hurricanes de bármelyik magyar csapat amelyik az országunk,sportunk hírnevét öregbítik külföldi bajnokságba(nem is akármilyen eredménnyel) akkor kutyakötelessége lenne, nem hogy megírni hanem segíteni ódákat zengeni rólageripo
örülök, hogy így védesz minket, de nincs értelme
pl.: az általunk beküldött cikkekre azt mondták túl egyoldalúak
hát kérdem én, hogy a bph honlapjára íródott cikkeknek talán az ellenfelet kéne magasztalnia
egyébként aki még nem tette meg az itt olvashatja a hurricanes-es híreket és eldöntheti mennyire egyoldalúak

http://hurricanes.hu/


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Visszatérve a sportmédiára. van egy olyan csapat pl. a hurricanes de bármelyik magyar csapat amelyik az országunk,sportunk hírnevét öregbítik külföldi bajnokságba(nem is akármilyen eredménnyel) akkor kutyakötelessége lenne, nem hogy megírni hanem segíteni ódákat zengeni róla
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/bpcj97
Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.SzentiRebel_#18
Teljesen igaz, a legutóbbi elnökségin kb. 10-12 csapat képviseltette magát. Így nincs értelme változást várni, el kell jönni és ott mondani ha valami nem tetszik.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/bpcj97
Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.