Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Mohi24 99
Sziasztok!
Egy újabb Highlight a Videótabló műhelyből! Jó szórakozást hozzá! Ha tetszik kérek mindenkitől egy megosztást!
http://www.youtube.com/watch?v=Og7tA3WcI9Q&hd=1

Üdv: Johnny
http://www.videotablo.huJohn Doe
Komoly vagy!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Egy újabb Highlight a Videótabló műhelyből! Jó szórakozást hozzá! Ha tetszik kérek mindenkitől egy megosztást!
http://www.youtube.com/watch?v=Og7tA3WcI9Q&hd=1

Üdv: Johnny
http://www.videotablo.huJohn Doe
Ű.
több mint 13 éve
John Doe 25
Sziasztok!
Egy újabb Highlight a Videótabló műhelyből! Jó szórakozást hozzá! Ha tetszik kérek mindenkitől egy megosztást!
http://www.youtube.com/watch?v=Og7tA3WcI9Q&hd=1

Üdv: Johnny
http://www.videotablo.hu
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Első negyedben volt egy passzolt meg egy PR TD-nk, nekik a 2. negyed legvégén egy futottjuk, aztán volt az INT return TD-jük a 3. negyedben. Nekik sikerült egy kétpontosuk, nekünk egyik sem.

Amúgy ez Románia legjobb csapata, én erősségben nagyjából a magyar div2 tetejére-közepére raknám őket. Persze nekik szar, mert az összes többi román csapat épphogy csak él, és nagyon gyöngék. Úgyhogy fehéroroszokkal, törökökkel, bolgárokkal kell játszaniuk ugye állandó 500-600 km-es utakkal fűszerezve. Egyébként szimpatikus brigád voltak. Az külön érdekessége volt a meccsnek hogy nálunk volt 12-13 szerb "légiós" a Novy Knezevacból, úgyhogy igazi hármashatár menti dzsembori volt ez. 😊Döme
es birokkal hogy allnak?xtaki
Nada. 😊
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
Első negyedben volt egy passzolt meg egy PR TD-nk, nekik a 2. negyed legvégén egy futottjuk, aztán volt az INT return TD-jük a 3. negyedben. Nekik sikerült egy kétpontosuk, nekünk egyik sem.

Amúgy ez Románia legjobb csapata, én erősségben nagyjából a magyar div2 tetejére-közepére raknám őket. Persze nekik szar, mert az összes többi román csapat épphogy csak él, és nagyon gyöngék. Úgyhogy fehéroroszokkal, törökökkel, bolgárokkal kell játszaniuk ugye állandó 500-600 km-es utakkal fűszerezve. Egyébként szimpatikus brigád voltak. Az külön érdekessége volt a meccsnek hogy nálunk volt 12-13 szerb "légiós" a Novy Knezevacból, úgyhogy igazi hármashatár menti dzsembori volt ez. 😊Döme
es birokkal hogy allnak?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Első negyedben volt egy passzolt meg egy PR TD-nk, nekik a 2. negyed legvégén egy futottjuk, aztán volt az INT return TD-jük a 3. negyedben. Nekik sikerült egy kétpontosuk, nekünk egyik sem.

Amúgy ez Románia legjobb csapata, én erősségben nagyjából a magyar div2 tetejére-közepére raknám őket. Persze nekik szar, mert az összes többi román csapat épphogy csak él, és nagyon gyöngék. Úgyhogy fehéroroszokkal, törökökkel, bolgárokkal kell játszaniuk ugye állandó 500-600 km-es utakkal fűszerezve. Egyébként szimpatikus brigád voltak. Az külön érdekessége volt a meccsnek hogy nálunk volt 12-13 szerb "légiós" a Novy Knezevacból, úgyhogy igazi hármashatár menti dzsembori volt ez. 😊
több mint 13 éve
Dögi New England Patriots 4
Nem szoktam írogatni de egy INT volt meccsen és az a 4. negyedben. A második BW. TD is egy futás volt ha jól emlékszem.
Bár ezt majd a kis "kopasz" megerősíti vagy cáfolja. Azt utolsó negyedest azt vállalom, hogy az enyém volt.



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom kit érdekel de, Szeged Bats - Bukarest Warriors 12-14

1. negyed
passzolt TD, Punt return TD mind a két extra sikertelen
2. negyed semmi különös
3. negyed
BW Futott TD 2 pontos kisérlet sikerült
BW INT return TD extra sikertelen
4. negyed
BW INT
SZB punt return fumble 2 perccel a vége előtt
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sajnos igazad van!

én a korm. rendeletre gondoltam nem a listára
egyébként úgyis csak szarabb lehet, mint minden amihez közük vancápa77
Sanyika24
na már bánom is hogy felhoztam a dolgot, jönnek is a "deszarittélni" jellegű kommentek. (nyilván a családi adózás bevezetése is olyan amitől mindenkinek rosszabb lesz...)bpcj97
nem mondtam, hogy szar itt élni, de te se mondhatod, hogy ennél jobb hely nincs
az országról és az abban uralkodó helyzetről meg mindenki a saját meggyőződése szerint beszél
ennyi


több mint 13 éve
TSD81 33
a kiállításnak mi volt az oka?sLyNz
Nem voltam ott, csak Twitteren követtem, de úgy tudom, hogy a győri nr.75-ön (OL) volt két flag (gondolom unsportsmanlike), és ezért volt kiállítás.Francesco
Gyakorlatilag több play végződött zászlóval mint zászló nélkül.(magyarázások,sípszó utáni csetepaték,late hit stb...)szampi#33
bírói hozzáértés hiánya...stb
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos igazad van!

én a korm. rendeletre gondoltam nem a listára
egyébként úgyis csak szarabb lehet, mint minden amihez közük vancápa77
Sanyika24
na már bánom is hogy felhoztam a dolgot, jönnek is a "deszarittélni" jellegű kommentek. (nyilván a családi adózás bevezetése is olyan amitől mindenkinek rosszabb lesz...)
több mint 13 éve
kutya23c 223
A kérdéssel kapcsolatban benyújtott vitairatban (egyenlőre) nem szerepel a lista megváltoztatása.



4. § Az R. a következő 5/B. §-sal egészül ki:
„5/B. § Az Ebtv. 18. §-a (6) bekezdésének e) pontja alkalmazásában különösen veszélyes (extrém) sportnak minősül:
a) vízisízés,
b) jet-ski,
c) vadvízi evezés,
d) hegy- és sziklamászás az V. foktól,
e) magashegyi expedíció,
f) barlangászat,
g) bázisugrás, mélybe ugrás (bungee jumping),
h) falmászás,
i) roncsautó (auto-crash) sport, rally,
j) hőlégballonozás,
k) félkezes és nyílttengeri vitorlázás,
l) sárkányrepülés, ejtőernyőzés, paplanernyőzés, műrepülés.”

Jelenleg ez található 319/2006-os kormányrendeletben. Ezt akarják megváltoztatni.cápa77
Sanyika24
Nyugi srácok, maximum többen szenvednek kulcscsonttörést, szalagszakadást fűnyírás közben, a mentősökkel meg ledumáljuk, hogy miután átöltözöl a kocsiban kirak a sarkon, onnan a csapattársad betámogat és már jön is a mese:" cseresznyétszedtünk de letört az ág, azt ráestem a vállamra-mire majd a doki Novemberben? 😊
Kreativítás kérdése.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
WL-VL 12-27 a vége


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
wolves ladies-vikings ladies 6-19


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szoros egy meccs volt, red zone turnoverekkel, kick return fair catch-csel, -10 yardos pass play-jel, kiállított játékossal, sideline flaggel...Francesco
a kiállításnak mi volt az oka?sLyNz
Nem voltam ott, csak Twitteren követtem, de úgy tudom, hogy a győri nr.75-ön (OL) volt két flag (gondolom unsportsmanlike), és ezért volt kiállítás.Francesco
Gyakorlatilag több play végződött zászlóval mint zászló nélkül.(magyarázások,sípszó utáni csetepaték,late hit stb...)

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha a falmászás (boulder) extrém sport, akkor az am.foci 2x pláne.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos igazad van!

én a korm. rendeletre gondoltam nem a listára
egyébként úgyis csak szarabb lehet, mint minden amihez közük vancápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én a korm. rendeletre gondoltam nem a listára
egyébként úgyis csak szarabb lehet, mint minden amihez közük van


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kérdéssel kapcsolatban benyújtott vitairatban (egyenlőre) nem szerepel a lista megváltoztatása.



4. § Az R. a következő 5/B. §-sal egészül ki:
„5/B. § Az Ebtv. 18. §-a (6) bekezdésének e) pontja alkalmazásában különösen veszélyes (extrém) sportnak minősül:
a) vízisízés,
b) jet-ski,
c) vadvízi evezés,
d) hegy- és sziklamászás az V. foktól,
e) magashegyi expedíció,
f) barlangászat,
g) bázisugrás, mélybe ugrás (bungee jumping),
h) falmászás,
i) roncsautó (auto-crash) sport, rally,
j) hőlégballonozás,
k) félkezes és nyílttengeri vitorlázás,
l) sárkányrepülés, ejtőernyőzés, paplanernyőzés, műrepülés.”

Jelenleg ez található 319/2006-os kormányrendeletben. Ezt akarják megváltoztatni.cápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
4. § Az R. a következő 5/B. §-sal egészül ki:
„5/B. § Az Ebtv. 18. §-a (6) bekezdésének e) pontja alkalmazásában különösen veszélyes (extrém) sportnak minősül:
a) vízisízés,
b) jet-ski,
c) vadvízi evezés,
d) hegy- és sziklamászás az V. foktól,
e) magashegyi expedíció,
f) barlangászat,
g) bázisugrás, mélybe ugrás (bungee jumping),
h) falmászás,
i) roncsautó (auto-crash) sport, rally,
j) hőlégballonozás,
k) félkezes és nyílttengeri vitorlázás,
l) sárkányrepülés, ejtőernyőzés, paplanernyőzés, műrepülés.”

Jelenleg ez található 319/2006-os kormányrendeletben. Ezt akarják megváltoztatni.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az üzleti alapon működő biztosítók a kockázat alapján sorolják be a sportokat. Az amerikai foci általában a "veszélyes sportok" közé tartozik. Amiről itt van szó, az pedig az állami finanszírozásról rendelkezik. A jelenleg érvényes jogszabályok szerint - egyébként ez nem újdonság, hiszen 2007. január 1-től él - az extrém sportok felsorolását kormányrendelet határozza meg. Ez pedig nem tartalmazza az amerikai focit.



Nyugi!
Az amerikai foci nem minősül extrém sportnak.Sanyika24
Hát elvileg amúgy az,a biztosításokban meg minden hol annak minösűl,mert elvileg magas a rizikó faktorja,ezért extrémsport...😊Pacman
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nyugi!
Az amerikai foci nem minősül extrém sportnak.Sanyika24
Hát elvileg amúgy az,a biztosításokban meg minden hol annak minösűl,mert elvileg magas a rizikó faktorja,ezért extrémsport...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyugi!
Az amerikai foci nem minősül extrém sportnak.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
...Az extrém sport fogalma nem határozható meg egyértelműen, de általában olyan elfoglaltságokat kell érteni alatta, amely során veszélybe kerülhet az ember élete és magas a sérülések aránya. Igaz ez alapján minden sport lehetne extrém sport, hiszen bármely átlagos sportágban szenvedhetünk súlyos balesetet, ha nem kellő felkészültséggel és körültekintéssel végezzük. Így változó, hogy ki melyik sportágakat sorolja ebbe a kategóriába. Egy gyakran alkalmazott meghatározás szerint: „Extrém sport: (1991-től élő fogalom) különös veszéllyel járó sport, más néven adrenalin sport. Hagyományos sportból alakult ki, ami már nem volt elég izgalmas.” [2] Az extrém sportok általában kapcsolatban vannak a gyorsasággal, a magassággal, nagymértékű fizikai igénybevétellel járnak, és szükséges hozzájuk valamilyen speciális felszerelés...


adócsalók leszünk mind :obpcj97
De mi miért minősülünk extrém sportnak???JUNIOR#46


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
adócsalók leszünk mind :obpcj97
De mi miért minősülünk extrém sportnak???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75