Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
félidő, Rebels-Tigers:0-10
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gorillaz-Raptors meccsről van valami hír?
több mint 13 éve
Kalo 137
Rebels-Tigers második negyedben 0-7
Két-két sikertelen drive a kezdéskor (Rebelsnél mindkettőnél punttal végződött, a Tigers elsö drive Jordan fumble egy optionnél, aztàn turnover on downs)
Harmadik Tigers drive-nàl egy minusz 10+-os sack utàn harmadik és soknàl nagy Jordan passz a first down-ért, aztàn egy kb 40 yardos passz rögtön utána, TD (mindkettő a 85-ösnek ment)
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ebben igaza van Ivánnak. Rájátszásban behozni egy ilyen szabályt, szerintem röhej.
Ennyi erővel behozhatták volna azt a szabályt is ,hogy rájátszásban max 5 fő játszhat le más csapatból....kisdani
Te most viccelsz ugye? Amíg ez a westgate-es összefonódás van, addig Kornélék küzdeni fognak az ilyen jellegű limitálások ellen. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy ma ki ellen játszik a Raptors?

A kiírásban Gorillaz van.

Ui.: Már csak egy kérdésem van: Ha a Miskolc idén szezon közben egyesült volna a Hurricanes-el, illetve a Cowboys-al, akkor vajon tologathattuk volna mi is a meccseket jobbra-balra?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ki beszélt itt kipöckölésről???
Bajod van azzal kinek miért szurkolok???
Nem értem.
Ami bajom van az az hogy én annak örülnék ha rájátszásban is azok játszanának akik az alapszakaszban(azaz semmi bajom az ukránokkal akik együtt edzenek, játszottak velük az alapszakaszban) (de itt megint csak annyit mondtam hogy örülnék), mert ez jelenleg egy amatőr sport, és a trükközés számomra érthetetlen (ha van ilyen).ce
Semmi bajom nincs azzal, h kinek szurkolsz. Ez a te belügyed, istenáldjon vele.

De ha megfigyelted az idei szezont, az egész a VB által biztosított gumiszabályok "ésszerű" kihasználásáról szólt és gondolom pár csapat úgy csinálja, hogy ha a szabályok megengedik, akkor nincs tiltva. Az is furcsa volt, h amíg a Nyíregy nem nyert Miskolc ellen, addig a szövetségi elnökségnek kurvára nem volt szempont a fair play, etc....blablabla marhaság, amit leírt a Nyíregyháza elleni határozatában. Mihelyst éles lett, h akár a Dunaúj ellen is játszhatnak mondjuk a döntőben, egyből érdekes lett. Kicsit érdekes.e53m62
Ebben igaza van Ivánnak. Rájátszásban behozni egy ilyen szabályt, szerintem röhej.
Ennyi erővel behozhatták volna azt a szabályt is ,hogy rájátszásban max 5 fő játszhat le más csapatból....


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ki beszélt itt kipöckölésről???
Bajod van azzal kinek miért szurkolok???
Nem értem.
Ami bajom van az az hogy én annak örülnék ha rájátszásban is azok játszanának akik az alapszakaszban(azaz semmi bajom az ukránokkal akik együtt edzenek, játszottak velük az alapszakaszban) (de itt megint csak annyit mondtam hogy örülnék), mert ez jelenleg egy amatőr sport, és a trükközés számomra érthetetlen (ha van ilyen).ce
Semmi bajom nincs azzal, h kinek szurkolsz. Ez a te belügyed, istenáldjon vele.

De ha megfigyelted az idei szezont, az egész a VB által biztosított gumiszabályok "ésszerű" kihasználásáról szólt és gondolom pár csapat úgy csinálja, hogy ha a szabályok megengedik, akkor nincs tiltva. Az is furcsa volt, h amíg a Nyíregy nem nyert Miskolc ellen, addig a szövetségi elnökségnek kurvára nem volt szempont a fair play, etc....blablabla marhaság, amit leírt a Nyíregyháza elleni határozatában. Mihelyst éles lett, h akár a Dunaúj ellen is játszhatnak mondjuk a döntőben, egyből érdekes lett. Kicsit érdekes.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki majd tudná Írni a Gorillaz-Raptors meccs történéseit?
előre is köszi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja és természetesen hajrá huligánok (még ha esetleg nem is tudják igazolni ősi szittya múltukat)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És mivel ez egy amatőr sport apehes hasonlattal élve nem életszerű hogy pusztán a sport szeretetéért, mondjuk megjelenne a rájátszásba jutott Kukutyim Katicák csapatában öt mexikói játékos.
Persze ez szabályos, csak akkor is had szurkoljak annak aki ebben a szituációban nekem szimpatikusabb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ma meglátjuk hány ukrán lesz a Nyiregynél és hogy ez elég e a győzelemhez.
Elnökségi határozat ide vagy oda.
Én magyar amatőr bajnokságban a "magyar" csapatnak szurkolok.ce
Ennyi erővel a Bcsabából is ki lehetne pár arcot pöckölni, meg persze az összes másikból is. Sőt tulajdonképpen, akinek nincsenek szittya őseik és nem tudja igazolni magyarságát legalább három, különböző kutyabőrrel az jövőre ne is játszhassa ezt a tradícionális Ural-környéki sportot...

Nettó faszság.

Ui.: Persze ukránokra sem lehet építeni egy csapat jövőjét, de ez már a Nyíregy problémája.e53m62
Ki beszélt itt kipöckölésről???
Bajod van azzal kinek miért szurkolok???
Nem értem.
Ami bajom van az az hogy én annak örülnék ha rájátszásban is azok játszanának akik az alapszakaszban(azaz semmi bajom az ukránokkal akik együtt edzenek, játszottak velük az alapszakaszban) (de itt megint csak annyit mondtam hogy örülnék), mert ez jelenleg egy amatőr sport, és a trükközés számomra érthetetlen (ha van ilyen).
több mint 13 éve
Kalo 137
Nem volt most hétfőn TD magazin, mert szabin volt a műsorvezető. De lesz most hétfőn, ahol szeretnék beszámolni egy bravúros Hurrikán-győzelemről, a kemény és jó csatákat hozó Div1 meccsekről és a Div2 rájátszásról.
Lesz benne egy kis W Ladies beszámoló is.

A hétvégén pályára lépő csapatoknak jó küzdelmet, hajrá Hurricans, Rebels, Tigers, Gorillaz, Raptors, Crushers, Bulldogs!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Na ma meglátjuk hány ukrán lesz a Nyiregynél és hogy ez elég e a győzelemhez.
Elnökségi határozat ide vagy oda.
Én magyar amatőr bajnokságban a "magyar" csapatnak szurkolok.ce
Ennyi erővel a Bcsabából is ki lehetne pár arcot pöckölni, meg persze az összes másikból is. Sőt tulajdonképpen, akinek nincsenek szittya őseik és nem tudja igazolni magyarságát legalább három, különböző kutyabőrrel az jövőre ne is játszhassa ezt a tradícionális Ural-környéki sportot...

Nettó faszság.

Ui.: Persze ukránokra sem lehet építeni egy csapat jövőjét, de ez már a Nyíregy problémája.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ma meglátjuk hány ukrán lesz a Nyiregynél és hogy ez elég e a győzelemhez.
Elnökségi határozat ide vagy oda.
Én magyar amatőr bajnokságban a "magyar" csapatnak szurkolok.
És remélem a rebellisek győznek.
Ja és kedvelem a nyiregyet nincs azzal baj.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sok sikert! 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Irány Schwaz!JSanyo
sok sikert búza...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
na megyünk ausztriába labanc vért inni
de kibaszott messze van
mindegy az eredmény remélem kárpótol


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szurkolunk nagyon!

kalo, volt touchdown magazin hétfőn?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Irány Schwaz!

több mint 13 éve
kola64 26
Lecsó kolbász böréböl és melírozott majomszörböl! :cool:
több mint 13 éve
Ferron 72
A cigányasszony REBELS - RAPTORS döntöt jósolt! 😀 😀 😀 😀kola64
Lecsó kolbászból? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A cigányasszony REBELS - RAPTORS döntöt jósolt! 😀 😀 😀 😀kola64
Isten áldja sokáig a cigányasszonyt!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Paradox módon a kislétszámú csapatoknál lenne hasznosabb a 11 fős junior. A felnőtt rendszerbe való gördülékenyebb integrálhatóság okán.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
kola64 26
A cigányasszony REBELS - RAPTORS döntöt jósolt! 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Idén nem fogunk nevezni, akármi miatt is hosszabbította meg a határidőt a VB.e53m62
szabad tudni, h miért nem?kristof
Már tavaly is igen-igen a nevezési korhatár peremén álltunk, idén pedig nem állunk úgy emberanyagban, hogy ki tudjunk egyedül állítani egy megfelelő létszámú gárdát. A szakmai vezetés nem ezt helyezte idén ősszel prioritásba. Az idei szezonunk alapján van mit javítanunk, erre kell az ősz (is).

És mielőtt jönnek az utánpótlás fontosságát éltető kommentek, jelzem: Tudjuk, évek óta próbálunk vele kezdeni vmit és ettől függetlenül idén is lesz toborzásunk, ahol össze akarunk annyi junior korú játékost szedni, hogy jövőre belevághassunk.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Idén nem fogunk nevezni, akármi miatt is hosszabbította meg a határidőt a VB.e53m62
szabad tudni, h miért nem?