Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tehát akkor ha jól értem te azt mondod neked ez tetszik, és szopjon az aki nem csinál ilyet pl.:rebellisek.
Tudom hogy szabályos de akkor sem tetszik (öt új ukrán volt Nyiregynél, és egy teljes edzői gárda pluszban).
A gorillákkal meg nem volt problémám kezetektől fogva ebben a felállásban játszottak (játékoskeret)
A meccs átszervezés meg, igen az nem tetszett, az sem volt etikus szerintem (bár a "gumiszabályok" azt is megengedik)
És úgy tudom a raptorsban is voltak fehér hollók (ezt nem tudom biztosan csak azt hallottam ők is adtak le új nevezéseket külföldi játékosokkal a rájátszásban)
Ha rosszmájú akarnék lenni azt mondanám jó kis ukrán szerb (már ha raptorszos híreim igazak) döntő lesz Dunaújvárosban.
De mindegy ha "nekem" szar dögöljön meg a szomszéd tehene isce
Nem, nem így gondoltam. AZ ilyen jellegű "igazolásokra" igenis kell vmi ellenszer. Pusztán az időzítést tartom nem túl szerencsésnek, amit a VB hozott egy hete.

Nem akarok magam körül döglött teheneket, szerintem te félreértettél vmit. Nekem is furcsa volt, hogy a Tigers elleni meccsünk alatt a rájátszásban voltak kölcsön edzők, hogy utána a Wolvesban lehessenek kölcsön Tigrisek. Ami igazán zavart, az az, hogy a VB pont a meccsünk utánra tette ezt a határozatot. Ennyi.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ki beszélt itt kipöckölésről???
Bajod van azzal kinek miért szurkolok???
Nem értem.
Ami bajom van az az hogy én annak örülnék ha rájátszásban is azok játszanának akik az alapszakaszban(azaz semmi bajom az ukránokkal akik együtt edzenek, játszottak velük az alapszakaszban) (de itt megint csak annyit mondtam hogy örülnék), mert ez jelenleg egy amatőr sport, és a trükközés számomra érthetetlen (ha van ilyen).ce
Semmi bajom nincs azzal, h kinek szurkolsz. Ez a te belügyed, istenáldjon vele.

De ha megfigyelted az idei szezont, az egész a VB által biztosított gumiszabályok "ésszerű" kihasználásáról szólt és gondolom pár csapat úgy csinálja, hogy ha a szabályok megengedik, akkor nincs tiltva. Az is furcsa volt, h amíg a Nyíregy nem nyert Miskolc ellen, addig a szövetségi elnökségnek kurvára nem volt szempont a fair play, etc....blablabla marhaság, amit leírt a Nyíregyháza elleni határozatában. Mihelyst éles lett, h akár a Dunaúj ellen is játszhatnak mondjuk a döntőben, egyből érdekes lett. Kicsit érdekes.e53m62
Tehát akkor ha jól értem te azt mondod neked ez tetszik, és szopjon az aki nem csinál ilyet pl.:rebellisek.

Tudom hogy szabályos de akkor sem tetszik (öt új ukrán volt Nyiregynél, és egy teljes edzői gárda pluszban).

A gorillákkal meg nem volt problémám kezetektől fogva ebben a felállásban játszottak (játékoskeret)

A meccs átszervezés meg, igen az nem tetszett, az sem volt etikus szerintem (bár a "gumiszabályok" azt is megengedik)

És úgy tudom a raptorsban is voltak fehér hollók (ezt nem tudom biztosan csak azt hallottam ők is adtak le új nevezéseket külföldi játékosokkal a rájátszásban)

Ha rosszmájú akarnék lenni azt mondanám jó kis ukrán szerb (már ha raptorszos híreim igazak) döntő lesz Dunaújvárosban.

De mindegy ha "nekem" szar dögöljön meg a szomszéd tehene isce
A Raptorsnál pontosan egy darab szerb (azaz montenegrói) játékos van, a Vukasin Tomcic, de ő már február óta itt van, nulla új igazolása volt a csapatnak a rájátszásra. Szerintem az kavarhatott meg, vagy azt akitől hallottad a dolgot, hogy a Szegedben játszottak velünk a múlt hétvégén a Novy Kenezac Grofovi játékosai a Bukarest ellen. De az egy tök más sztori...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki beszélt itt kipöckölésről???
Bajod van azzal kinek miért szurkolok???
Nem értem.
Ami bajom van az az hogy én annak örülnék ha rájátszásban is azok játszanának akik az alapszakaszban(azaz semmi bajom az ukránokkal akik együtt edzenek, játszottak velük az alapszakaszban) (de itt megint csak annyit mondtam hogy örülnék), mert ez jelenleg egy amatőr sport, és a trükközés számomra érthetetlen (ha van ilyen).ce
Semmi bajom nincs azzal, h kinek szurkolsz. Ez a te belügyed, istenáldjon vele.

De ha megfigyelted az idei szezont, az egész a VB által biztosított gumiszabályok "ésszerű" kihasználásáról szólt és gondolom pár csapat úgy csinálja, hogy ha a szabályok megengedik, akkor nincs tiltva. Az is furcsa volt, h amíg a Nyíregy nem nyert Miskolc ellen, addig a szövetségi elnökségnek kurvára nem volt szempont a fair play, etc....blablabla marhaság, amit leírt a Nyíregyháza elleni határozatában. Mihelyst éles lett, h akár a Dunaúj ellen is játszhatnak mondjuk a döntőben, egyből érdekes lett. Kicsit érdekes.e53m62
Tehát akkor ha jól értem te azt mondod neked ez tetszik, és szopjon az aki nem csinál ilyet pl.:rebellisek.

Tudom hogy szabályos de akkor sem tetszik (öt új ukrán volt Nyiregynél, és egy teljes edzői gárda pluszban).

A gorillákkal meg nem volt problémám kezetektől fogva ebben a felállásban játszottak (játékoskeret)

A meccs átszervezés meg, igen az nem tetszett, az sem volt etikus szerintem (bár a "gumiszabályok" azt is megengedik)



De mindegy ha "nekem" szar dögöljön meg a szomszéd tehene is
több mint 13 éve
racsy 45
Respect Rebels! Respect Raptors!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Igazad van de rontja a játékélményt. A másik dolog ha ilyen apró dolgokban hibáznak, akkor mit gondoljak a többi ítéletükről, mert akkor fel merül bennem a gyanú, hogy esetleg nem látták jól, vagy észre sem veszik a szabálytalanságot.Popye
Ebben is biztos van igazság, én mindig azt mondom, hogy a játékosok először abba gondoljanak bele, hogy ők mint játékosok milyen szinten állnak és mennyit hibáznak, és mi történne, ha a bírók annyi hibát vétenének egy meccset, ahányat adott játékos vét.... 😊Zorddd
Erre is láttunk már példát...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Igazad van de rontja a játékélményt. A másik dolog ha ilyen apró dolgokban hibáznak, akkor mit gondoljak a többi ítéletükről, mert akkor fel merül bennem a gyanú, hogy esetleg nem látták jól, vagy észre sem veszik a szabálytalanságot.Popye
Ebben is biztos van igazság, én mindig azt mondom, hogy a játékosok először abba gondoljanak bele, hogy ők mint játékosok milyen szinten állnak és mennyit hibáznak, és mi történne, ha a bírók annyi hibát vétenének egy meccset, ahányat adott játékos vét.... 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Popye Dallas Cowboys 20
A Gorillaz meccsen sajnos kijött a "zebra csorda" rutintalansága. Az egyik holdingnál olyan játékos mezszámát mondták be aki a pályán sem volt. Utána helyesbítették a számot csak éppen nála volt a labda egy futó játékban. A III. negyed végén a főbíró szerint vége volt az első negyednek.
Na mindegy. Jól játszott a Raptors, a kulcs pillanatokat megoldották. Azt nem értem, hogy az utolsó Gorillaz play miért nem FG kíérlet volt. A Vili biztos tudja, de két pontos hátrányban az ellenfél huszon egynéhány yardos vonalán 4. kísérletre miért kell passzt hívni.

Abban bízok, hogy a bírók is fejlődnek, mert azt kell hogy mondjam nem mindig állnak a helyzet magaslatán. Nyilván ebben az közrejátszik, hogy fiatal még a bajnokság és a sporik még nem láttak elég meccset.

Gratula a Raptorsnak, és remélem 17.-én minél többen eljöttök Dunaújvárosba a döntőre.Popye
Mondjuk a játék kimenetelét nem igazán befolyásolja, hogy a bíró hányadik negyedet mondja be, vagy hogy elrontja-e a mezszámot 😊Zorddd
Igazad van de rontja a játékélményt. A másik dolog ha ilyen apró dolgokban hibáznak, akkor mit gondoljak a többi ítéletükről, mert akkor fel merül bennem a gyanú, hogy esetleg nem látták jól, vagy észre sem veszik a szabálytalanságot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amit most írok, azt azzal egyutt kell értelmezni, hogy pontosan tudjuk, hogy ma több hibát vetettünk a pályán mint a tigers és ennek meg is lett az eredménye. Ma jobbak voltak. Kész.
Ennek ellenére érdekes sztori merült fel megint.
Felmerült a pletyka, hogy több külföldi játékost le akar igazolni a Nyiregy csak a playoffra. Erre rakerdeztunk a szövetségnel ahol azt az ígéretet kaptuk, hogy nyugodjunk meg, kizárt, hogy kaphasanak játékengedelyt. Erről kaptunk is egy elnökségi határozatot. ez volt június 20-an. Ennek ellenére most ott voltak az új játékosok és mint kiderült a határozat meg lett változtatva jövő évre...
négy új ukrán player nyilván nem csinál nyarat de azért jó lett volna a két eleg ugyes OG és a
DB játékát látni a meccs filmeken, hiszent pont a DB sor és az OL volt a gyengéje a csapatnak egész évben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsànat de ez EPIC 😀
Belépek ide, làtom a Gorillaz-Raptors végeredmènyt, majd felnézek a Facebookra, ahol a következő fogad:
"Smash Williams Hegedűs Dani like Békéscsaba Raptors" 😊)))))))))Kalo
Gratuláltam a csapatnak, váó sztm ez nem epik, főleg ,hogy a nevemet se tudok kimásolni helyesen. 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A Gorillaz meccsen sajnos kijött a "zebra csorda" rutintalansága. Az egyik holdingnál olyan játékos mezszámát mondták be aki a pályán sem volt. Utána helyesbítették a számot csak éppen nála volt a labda egy futó játékban. A III. negyed végén a főbíró szerint vége volt az első negyednek.
Na mindegy. Jól játszott a Raptors, a kulcs pillanatokat megoldották. Azt nem értem, hogy az utolsó Gorillaz play miért nem FG kíérlet volt. A Vili biztos tudja, de két pontos hátrányban az ellenfél huszon egynéhány yardos vonalán 4. kísérletre miért kell passzt hívni.

Abban bízok, hogy a bírók is fejlődnek, mert azt kell hogy mondjam nem mindig állnak a helyzet magaslatán. Nyilván ebben az közrejátszik, hogy fiatal még a bajnokság és a sporik még nem láttak elég meccset.

Gratula a Raptorsnak, és remélem 17.-én minél többen eljöttök Dunaújvárosba a döntőre.Popye
Mondjuk a játék kimenetelét nem igazán befolyásolja, hogy a bíró hányadik negyedet mondja be, vagy hogy elrontja-e a mezszámot 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Popye Dallas Cowboys 20
A Gorillaz meccsen sajnos kijött a "zebra csorda" rutintalansága. Az egyik holdingnál olyan játékos mezszámát mondták be aki a pályán sem volt. Utána helyesbítették a számot csak éppen nála volt a labda egy futó játékban. A III. negyed végén a főbíró szerint vége volt az első negyednek.
Na mindegy. Jól játszott a Raptors, a kulcs pillanatokat megoldották. Azt nem értem, hogy az utolsó Gorillaz play miért nem FG kíérlet volt. A Vili biztos tudja, de két pontos hátrányban az ellenfél huszon egynéhány yardos vonalán 4. kísérletre miért kell passzt hívni.

Abban bízok, hogy a bírók is fejlődnek, mert azt kell hogy mondjam nem mindig állnak a helyzet magaslatán. Nyilván ebben az közrejátszik, hogy fiatal még a bajnokság és a sporik még nem láttak elég meccset.

Gratula a Raptorsnak, és remélem 17.-én minél többen eljöttök Dunaújvárosba a döntőre.
több mint 13 éve
bpcj#97 19
Bocsànat de ez EPIC 😀
Belépek ide, làtom a Gorillaz-Raptors végeredmènyt, majd felnézek a Facebookra, ahol a következő fogad:
"Smash Williams Hegedűs Dani like Békéscsaba Raptors" 😊)))))))))Kalo
mi is játszottunk velük tavaly, mi is kikaptunk, de én is kedveltem a csapatot. szimpatikus ellenfél voltak, azóta drukkolok is a sikereikért, úgyhogy sztem ebben semmi furcsa nincs 😊

Falcons-addict
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hatalmas gratuláció mindkét döntőbe jutott csapatnak! 😊 Természetesen az elődöntők vesztesei is megérdemlik a gratulációt.

De amit idén a Raptors véghezvitt a döntő eredményétől függetlenül is, az előtt le a kalappal!
Az az érdekes, hogy ennyit jelent egy jó edző jelenléte egy csapatnál, és ahogy tudom, a def-hez nem is nagyon nyúlt, csak az off-hoz. Mennyi fejlődést jelentene, ha minden csapatrésznél egy jó edző dolgozna.

Még egyszer grat!Bruce
Hát a defense-hez annyit tett hozzá hogy hozott egy full alap playbookot, hogy ezt kéne játszani. Ugye a Ryan lett a DC, ő lényegében playeket hívott de a D struktúrájába nem szólt bele, egész bajnokságban végülis mi alakítgattuk a dolgokat. Ő már elment úgyhogy most már a magunk urai vagyunk a bajnokság végéig 😊

A keleti döntő meg fasza lesz. 😊Döme
Ennek fényében fasza lett volna ha mi nyerjük meg a rendezést! 😀 Keleti döntő keleten 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hatalmas gratuláció mindkét döntőbe jutott csapatnak! 😊 Természetesen az elődöntők vesztesei is megérdemlik a gratulációt.

De amit idén a Raptors véghezvitt a döntő eredményétől függetlenül is, az előtt le a kalappal!
Az az érdekes, hogy ennyit jelent egy jó edző jelenléte egy csapatnál, és ahogy tudom, a def-hez nem is nagyon nyúlt, csak az off-hoz. Mennyi fejlődést jelentene, ha minden csapatrésznél egy jó edző dolgozna.

Még egyszer grat!Bruce
Hát a defense-hez annyit tett hozzá hogy hozott egy full alap playbookot, hogy ezt kéne játszani. Ugye a Ryan lett a DC, ő lényegében playeket hívott de a D struktúrájába nem szólt bele, egész bajnokságban végülis mi alakítgattuk a dolgokat. Ő már elment úgyhogy most már a magunk urai vagyunk a bajnokság végéig 😊

A keleti döntő meg fasza lesz. 😊
több mint 13 éve
Kalo 137
Bocsànat de ez EPIC 😀
Belépek ide, làtom a Gorillaz-Raptors végeredmènyt, majd felnézek a Facebookra, ahol a következő fogad:
"Smash Williams Hegedűs Dani like Békéscsaba Raptors" 😊)))))))))
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hatalmas gratuláció mindkét döntőbe jutott csapatnak! 😊 Természetesen az elődöntők vesztesei is megérdemlik a gratulációt.

De amit idén a Raptors véghezvitt a döntő eredményétől függetlenül is, az előtt le a kalappal!
Az az érdekes, hogy ennyit jelent egy jó edző jelenléte egy csapatnál, és ahogy tudom, a def-hez nem is nagyon nyúlt, csak az off-hoz. Mennyi fejlődést jelentene, ha minden csapatrésznél egy jó edző dolgozna.

Még egyszer grat!
több mint 13 éve
bpcj#97 19
hihetetlenül büszkék lehetnek magukra a raptorok, grat nekik!
az eredmény ismeretében meg annyira kielégítő visszaolvasni a meccsbeharangozót.

Falcons-addict
több mint 13 éve
parker39 34
LÁJK 😀

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Látva a Gorillaz - Raptors eredményét, kérdezném, hogy nincs véletlenül vmi "elfekvőben" levő VB határozat az amerikai edző "használata" ellen? 😀 😀 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
parker39 34
Hoppácska!A fagyi visszanyat!
Gratula Raptorsnak!!!

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hopp-hopp, ez meglepett, de hatalmas gratula a Raptorsnak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
A Raptors meccsről kicsit bővebben tudnál írni? Csak mert a másikról végig kaptunk infót, innen is jó lenne. Előre is köszi!
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Óriási gratula a Raptoroknak!
Idén Kelet lett a bajnok ! 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
zack81 35
az
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ez már a vége?


Wolverines #79 C