Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felkerült a rádió honlapjára a mai adás: http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

Továbbra is várom, ha témátok van, vagy valamiről esetleg megfeledkeztem volna (amiért elnézést utólag is)

KaloKalo
Megint csak gratula!
több mint 13 éve
tudu28 152
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Dartsbulleye Macher Bálint.

Én ezt írtam:
"Tényleg azt tudjátok, hogyha bármilyen okból idén nem lesz "legmagasabb osztályú" bajnokság, akkor a Győr jövőre nem indulhat alanyi jogon a legmagasabb osztályban, hanem le kell sorolni a legalsóba?
Bár erre is lesz válasz West Gate-ként fognak indulni a DG jogaival. De az azt jelenti, hogy a Győrnek meg kellene szűnnie mint egyesület, meg persze a Gorillaznak is, hogy a WG jogutód lehessen."

Ebben semmi sértőt nem látok. A szövetség alapszabálya előírja, hogy ha két egymást követő évben valamelyik csapat nem indul a bajnokságban akkor le kell sorolni a legalsó szintre.
Hallottam olyan híreket a hétvégén, hogy lehet nem lesz HFL, és erre írtam.
Erre írta Úristen kolléga amit írt és én erre reagáltam.
Egyébként ha már Vilit szóba hoztad ő volt a leghangosabb amikor minket el kellett tiltani "etikai" okokból a magyar bajnokságoktól és bevallom azóta nem igazán kedvelem, de ez a mi dolgunk.
Ha téged megsértettelek ne haragudj. A csapatodnak sok sikert a CEI döntőben, nyerjetek.cápa77
Lehet nem lesz HFL? Érdekelne a téma kicsit bővebben!

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Dartsbulleye Macher Bálint.

Én ezt írtam:
"Tényleg azt tudjátok, hogyha bármilyen okból idén nem lesz "legmagasabb osztályú" bajnokság, akkor a Győr jövőre nem indulhat alanyi jogon a legmagasabb osztályban, hanem le kell sorolni a legalsóba?
Bár erre is lesz válasz West Gate-ként fognak indulni a DG jogaival. De az azt jelenti, hogy a Győrnek meg kellene szűnnie mint egyesület, meg persze a Gorillaznak is, hogy a WG jogutód lehessen."

Ebben semmi sértőt nem látok. A szövetség alapszabálya előírja, hogy ha két egymást követő évben valamelyik csapat nem indul a bajnokságban akkor le kell sorolni a legalsó szintre.
Hallottam olyan híreket a hétvégén, hogy lehet nem lesz HFL, és erre írtam.
Erre írta Úristen kolléga amit írt és én erre reagáltam.
Egyébként ha már Vilit szóba hoztad ő volt a leghangosabb amikor minket el kellett tiltani "etikai" okokból a magyar bajnokságoktól és bevallom azóta nem igazán kedvelem, de ez a mi dolgunk.
Ha téged megsértettelek ne haragudj. A csapatodnak sok sikert a CEI döntőben, nyerjetek.


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula a Hurrikánoknak!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kalo 137
Felkerült a rádió honlapjára a mai adás: http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

Továbbra is várom, ha témátok van, vagy valamiről esetleg megfeledkeztem volna (amiért elnézést utólag is)

Kalo
több mint 13 éve
Mohi24 99
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher Bálint

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
. . . és így sem indulhattok a hfl-ben . . .

Mégegyszer GRAT.kutya76
köszi
Nem is igazán akarunk, végig járjuk az utat amit a hatalmasságok ránk szabtak.
Tényleg azt tudjátok, hogyha bármilyen okból idén nem lesz "legmagasabb osztályú" bajnokság, akkor a Győr jövőre nem indulhat alanyi jogon a legmagasabb osztályban, hanem le kell sorolni a legalsóba?
Bár erre is lesz válasz West Gate-ként fognak indulni a DG jogaival. De az azt jelenti, hogy a Győrnek meg kellene szűnnie mint egyesület, meg persze a Gorillaznak is, hogy a WG jogutód lehessen.cápa77
Kicsit frusztráltnak tűnsz! Nem szereztél még be esetleg egy West Gate-s Dart's táblát amit esetleg dobálhatnál ilyenkor? Lehet könnyebb lenne! 😀Úristen
Nem, minek hiszen sokkal jobb az Úristen válaszára várni. Szeretek az Úristennek tetsző dolgokat csinálni. Ja és nekem így is könnyű mert van "egy" csapatom. De azért ha csináltok darts táblát és nem lesz 200 forintnál drágább akkor rendelnék. Sajnos nem maradt pénzem, drága volt az ausztriai hétvége, meg többet nem is nagyon ér.


több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
én is gratulálok mindnekinek, de leginkább a Szhelyi szervezőknek! Legyenek olyan kedvesek és osszák meg a többi csapat vezetőjével is, hogy lehet 1500-2000embert kicsábítani egy meccsre 😊Boti63
nem kis melo volt benne. rengeteg utánajárás és az évek de leginkább az idei év remek marketingjének köszönhetöen. Ha vkinek konkrétum kell akk szívesen elmondjuk h mi hogyan is csináltuk ezt.

Köszi Boti h eljöttetek!!Ricsi56
szerintem fejtsd ki a leheto legbovebben! Ebbol csak tanulni lehet es kozonseg nelkul nincs jovo!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itthon vagyunk, fáradtan de ki..szott boldogan. Mindenkinek köszönjük a biztatást és a gratulációkat. Azt azért elmondom, hogy egyáltalán nem nézzük le a C2-t. Ugyanúgy készülünk ellenük mint egy héttel ezelőtt az osztrákok ellen.
Nagyon nagy királyság, hogy mi vagyunk az első csapat aki külföldön nyert nemzetközi bajnokságot/kupát (nem egy meccsest).
Nagy köszönet a srácoknak, az edzőtársaknak és Zsókának.cápa77
. . . és így sem indulhattok a hfl-ben . . .

Mégegyszer GRAT.kutya76
köszi
Nem is igazán akarunk, végig járjuk az utat amit a hatalmasságok ránk szabtak.
Tényleg azt tudjátok, hogyha bármilyen okból idén nem lesz "legmagasabb osztályú" bajnokság, akkor a Győr jövőre nem indulhat alanyi jogon a legmagasabb osztályban, hanem le kell sorolni a legalsóba?
Bár erre is lesz válasz West Gate-ként fognak indulni a DG jogaival. De az azt jelenti, hogy a Győrnek meg kellene szűnnie mint egyesület, meg persze a Gorillaznak is, hogy a WG jogutód lehessen.cápa77
Kicsit frusztráltnak tűnsz! Nem szereztél még be esetleg egy West Gate-s Dart's táblát amit esetleg dobálhatnál ilyenkor? Lehet könnyebb lenne! 😀
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Hatalmas gratuláció a Hurricanesnek és Eleknek!!! (jól döntöttél) 😊69
Köszi szépen. Hétvégén magyar DIV2 elődöntő vs Cowboys2!
Grat a Kutyáknak és öcsémnek!

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Itthon vagyunk, fáradtan de ki..szott boldogan. Mindenkinek köszönjük a biztatást és a gratulációkat. Azt azért elmondom, hogy egyáltalán nem nézzük le a C2-t. Ugyanúgy készülünk ellenük mint egy héttel ezelőtt az osztrákok ellen.
Nagyon nagy királyság, hogy mi vagyunk az első csapat aki külföldön nyert nemzetközi bajnokságot/kupát (nem egy meccsest).
Nagy köszönet a srácoknak, az edzőtársaknak és Zsókának.cápa77
. . . és így sem indulhattok a hfl-ben . . .

Mégegyszer GRAT.kutya76
köszi
Nem is igazán akarunk, végig járjuk az utat amit a hatalmasságok ránk szabtak.
Tényleg azt tudjátok, hogyha bármilyen okból idén nem lesz "legmagasabb osztályú" bajnokság, akkor a Győr jövőre nem indulhat alanyi jogon a legmagasabb osztályban, hanem le kell sorolni a legalsóba?
Bár erre is lesz válasz West Gate-ként fognak indulni a DG jogaival. De az azt jelenti, hogy a Győrnek meg kellene szűnnie mint egyesület, meg persze a Gorillaznak is, hogy a WG jogutód lehessen.


több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Itthon vagyunk, fáradtan de ki..szott boldogan. Mindenkinek köszönjük a biztatást és a gratulációkat. Azt azért elmondom, hogy egyáltalán nem nézzük le a C2-t. Ugyanúgy készülünk ellenük mint egy héttel ezelőtt az osztrákok ellen.
Nagyon nagy királyság, hogy mi vagyunk az első csapat aki külföldön nyert nemzetközi bajnokságot/kupát (nem egy meccsest).
Nagy köszönet a srácoknak, az edzőtársaknak és Zsókának.cápa77
. . . és így sem indulhattok a hfl-ben . . .

Mégegyszer GRAT.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez kemény volt b*sszameg 😀 vasárnap C2

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Itthon vagyunk, fáradtan de ki..szott boldogan. Mindenkinek köszönjük a biztatást és a gratulációkat. Azt azért elmondom, hogy egyáltalán nem nézzük le a C2-t. Ugyanúgy készülünk ellenük mint egy héttel ezelőtt az osztrákok ellen.
Nagyon nagy királyság, hogy mi vagyunk az első csapat aki külföldön nyert nemzetközi bajnokságot/kupát (nem egy meccsest).
Nagy köszönet a srácoknak, az edzőtársaknak és Zsókának.


több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Köszönjük a meccset a Bulldogsnak, sok sikert a döntőben!
Tegnap kb 650 néző volt kinn a Haladás-stadionban. Az NB1-es focicsapattól megkaptuk ingyen a pályát használatba erre az elődöntőre. Egyébként nagyon féltik, pedig nem tettünk benne kárt. Mérkőzés előtti két hétben folyamatos plakátolás, szórólapozás ment. Harmadmagammal az egyik helyi rádióban kaptunk 10 percet két nappal előtte, Csapatvezetőnk a másik adóban. A belépő 500 forint volt, ezzel két fő jöhetett be. A Haladás, Falco és Körmend (mindkettő régióbeli kosárcsapat) bérletesei ingyen. Ennek eredménye volt a nagyszerű közönség, akik az utolsó drive-ig kitartottak. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a sok gratulációt!
És gratulálok a Bulldogsnak!
több mint 13 éve
Mohi24 99
Gratulálok az Újpestnek, jók voltak, és köszönöm a szép szezont a Crushersnek. Fantasztikus volt a nézőhad, remélem egy napon ez mindennapos lesz, hogy ha az ország bármely pontján amerikai foci mérkőzés van, akkor ennyi ember legalább kilátogat. Külön gratulálok a Hurricanes-nek is, nagy dolgot vittek véghez! Boldogagrár, szerintem Te meg nagyon "csacsi" vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.Farky
Bar a Hurricanesnek szurkolok, de azt szerintem mindenki tudja, hogy egy meccsen kb. mindenki verheto es hogy nincs lefutott meccs. Ezt a masik alairasom alatamasztja, hogy elegge fajo elmenybol tudom... (ez inkabb happyfarmer hozzaszolasaira volt reagalas)zolika26
Nem akartam a Giantset felhozni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.Farky
Bar a Hurricanesnek szurkolok, de azt szerintem mindenki tudja, hogy egy meccsen kb. mindenki verheto es hogy nincs lefutott meccs. Ezt a masik alairasom alatamasztja, hogy elegge fajo elmenybol tudom... (ez inkabb happyfarmer hozzaszolasaira volt reagalas)


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Persze,hogy ismerem, de nem hiszem, hogy a rájátszásban fognak elvérezni a Hurrikánok.
Ettől függetlenül Ti bízhattok benne,de inkább készüljetek a legrosszabbra. Bár nem kell messzire menni eltenni a vállvédőket a következő szezonra..😀HappyFarmer
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gratula a Canes-nak!
több mint 13 éve
racsy 45
Gratulálok a Hurikanoknak!
több mint 13 éve
MCsanad 37
Köszönjük Boldogagrárdolgozónak a bizalmat😊 Remélem Te is ismered azt, hogy a rájátszásban bármi megtörténhet😊

Hatalmas gratula a Hurrikánoknak!

Jövőhéten találkozunk😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[/quote=Farky]azért mondtam, hogy hajrá, próbálkoznilehet, izgalmas meccsnek ígérkezik
Köszi, de ha ilyen hozzáállásunk lenne mint neked, eddig sem jutottunk volna el. 😊

Természetesen gratula a Bulldogsnak a győzelemhez a Crushersnek pedig az idei jó szerepléshez.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem hiszem, hogy sok beleszólásotok lesz, de azért drukkolok.HappyFarmer
Köszi, de ha ilyen hozzáállásunk lenne mint neked, eddig sem jutottunk volna el. 😊

Természetesen gratula a Bulldogsnak a győzelemhez a Crushersnek pedig az idei jó szerepléshez.Farky
THX! jövöre talán jobban megy!

Crushers #12