Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
HZsóka 67
Nyilván jogutóddal történő megszüntetésről lesz szó...Francesco
Nem arra értettem, hogy feloszlatja magát a szövetség, és kalap kabát, csak ezeknek a sportszövetségeknek is vannak különböző fokozatai. Szakszövetség, sportszövetség, meg mit tudom én még hány kategória.
A mi szövetségünk most a legmagasabb fokozatban van, ha jól tudom, és emiatt kell minden football tevékenységhez a jóváhagyásuk, és emiatt élvezheti a kizárólagosságot, azaz nem alakulhat más szövetség, és csak a MAFSZ lehet Magyarországon, nem lehet mondjuk AntiWestGateFootballLiga mellette.
Én arra gondolok, hogy visszább lép a szövetség egy szinttel. De lehet, hogy rosszul gondolom.Natloz
Valóban rosszul tudod, mint ahogy attól tartok még igen sokan a tagszervezetek vezetői és játékosai közül.
A szakszövetségi átalakulást a bíróság még tavaly októberben elutasította, tehát jelenleg sportági szövetség a jogállása a MAFSZ-nak.
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nyilván jogutóddal történő megszüntetésről lesz szó...Francesco
Nem arra értettem, hogy feloszlatja magát a szövetség, és kalap kabát, csak ezeknek a sportszövetségeknek is vannak különböző fokozatai. Szakszövetség, sportszövetség, meg mit tudom én még hány kategória.
A mi szövetségünk most a legmagasabb fokozatban van, ha jól tudom, és emiatt kell minden football tevékenységhez a jóváhagyásuk, és emiatt élvezheti a kizárólagosságot, azaz nem alakulhat más szövetség, és csak a MAFSZ lehet Magyarországon, nem lehet mondjuk AntiWestGateFootballLiga mellette.
Én arra gondolok, hogy visszább lép a szövetség egy szinttel. De lehet, hogy rosszul gondolom.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Vagy hoax....


MAFSZ éves közgyűlése

5. Döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Bruce
Ez több oldalról is érdekes 😮 😮
Ha ez így lesz, akkor elvileg újraindulhat az AFA szervezkedés (nem kell szövetségi jóváhagyás akármilyen football tevéknységhez) , el lehet felejteni a holléti rendszert (elvilg emiatt lett bevezetve), és akár alakulhat új/másik/konkurens szövetség is (megszűnik a kizárólagosság) ?Natloz



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MAFSZ éves közgyűlése

5. Döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Bruce
Ez több oldalról is érdekes 😮 😮
Ha ez így lesz, akkor elvileg újraindulhat az AFA szervezkedés (nem kell szövetségi jóváhagyás akármilyen football tevéknységhez) , el lehet felejteni a holléti rendszert (elvilg emiatt lett bevezetve), és akár alakulhat új/másik/konkurens szövetség is (megszűnik a kizárólagosság) ?Natloz
Nyilván jogutóddal történő megszüntetésről lesz szó...
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
MAFSZ éves közgyűlése

5. Döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Bruce
Ez több oldalról is érdekes 😮 😮
Ha ez így lesz, akkor elvileg újraindulhat az AFA szervezkedés (nem kell szövetségi jóváhagyás akármilyen football tevéknységhez) , el lehet felejteni a holléti rendszert (elvilg emiatt lett bevezetve), és akár alakulhat új/másik/konkurens szövetség is (megszűnik a kizárólagosság) ?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is ebben hiszek, és igyekszem tenni is érte a magam módszereivel. Anno azért is vállaltam el részben az elnöki pozíciót a Cowboysnál, mert szerettem volna/szeretnék ezért tenni. Mivel nem a legelső csapattal kezdtem megismerkedni a sporttal, ezért nincsenek bennem a régmúlt sérelmei más csapatokkal/játékosokkal szemben, és remélhetőleg tudok pártatlan maradni olyan kérdésekben, ahol erre szükség lehet.
A rádióban is ezen dolgozom, hogy senkivel kapcsolatban se említsek negatív felhanggal semmit, mert ott még akkor sem elfogadható ez, ha esetleg személy szerint legbelül nem értek egyet valamivel.

De ez amúgy is kettős dolog, mert én őszintén szorítok a Sharksnak, hogy nyerje meg a szombati Interliga döntőt, ugyanakkor nem értek egyet a West Gate koncepció hatásával az "alsóbb" bajnokságokra. De ennek, pláne egy sportág-népszerűsítő műsorban nincs és nem is lehet helye.

Abban pedig maximálisan egyetértek, hogy MINDEN egyes csapatnak ki kellene vennie a részét valamilyen módon a Szövetség munkájában. Kívülről csak kritizálni lehet (hol jogosan, hol zsigerből) de bentről akár változtatni, urambocsá javítani is...Kalo
Ennyi. Pont. Kinevezem magunkat flávörpávörnek 😊
több mint 13 éve
bpcj#97 19
Ez viszont azért faszság -már bocsánat- mert a játékosoknak ehhez semmi köze, teljesen felesleges őket nem kedvelni.
Ráadásul akárki akármit mond, amíg valamit a szabályok megengednek, addig azt lehet...
Én sem értek egyet ezzel, és nem is tartom etikusnak, de ez a vezetés dolga, a játékosok játszanak, ennyi a dolguk, és mivel a bajnokság szervezési sajátosságából fakadóan rövida szezon, szeretnének minél többet játszani.
Én is azt a szezont szerettem a legjobban, amikor tavasz-nyár folyamán 18 meccsünk volt, imádtam szinte minden hétvégén pályára lépni (na a családom már kevésbé tartotta oly örvendetesnek 😉 )

én nem is értem miért csodálkoznak a west gate-esek azon, hogy a köteléken kívül senki sem kedveli őket, hiszen bőven rászolgáltakbpcj#97
Kalo
Kalo, itt az "őket" a 3 csapatot takarja. a játékosokkal nem is lehet problémám, hiszen nem ismerek közülük egyet sem.
bár az nem emeli a szimpátiát, hogy a történtek után jönnek, mártírt csinálnak magukból, és csodálkoznak, hogy mi ez a nagy ellenszenv a csapataikkal szemben.

Falcons-addict
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gondolom ez már volt, de most lassan már aktuális:

MAFSZ éves közgyűlése


A Magyar Amerikai Football Szövetség elnöke, közgyűlés összehívását kezdeményezi az alapszabály 10.§. 1.bekezdésében foglaltak alapján 2011. július 15-én (pénteken) 17: 00 órára a The Ring Pub I. emeleti termébe (1203 Budapest, Lajtha László u. 2) A közgyűlésen a MAFSZ alapszabályában meghatározott módon és feltételekkel lehetséges a megküldött hivatalos meghívó alapján részt venni (nyilvántartott vezető, képviselő, ennek hiányában írásos engedély a sportszervezet képviseletére).

Napirendi pontok
:

1. Az Elnökség szakmai beszámolója
2. Gazdálkodási, és a közhasznúsági jelentés elfogadása
3. A Felügyelő Bizottság jelentése
4. A 2011. évi szakmai és pénzügyi terv
5. Döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Amennyiben az éves közgyűlés a fenti időben és helyen nem lenne határozatképes, a megismételt közgyűlésre 2011. július 15-én (pénteken) 18:00 órakor szintén a fent megadott helyszínen kerül sor. A MAFSZ Alapszabály 13.§.(2) bekezdésének értelmében a határozatképtelenség miatt ismételten összehívott közgyűlés az eredeti napirendre tűzött kérdésekben a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

Tisztelettel:
Budapest, 2011. június 7.
Tóth László
MAFSZ elnök
több mint 13 éve
Kalo 137
Én is ebben hiszek, és igyekszem tenni is érte a magam módszereivel. Anno azért is vállaltam el részben az elnöki pozíciót a Cowboysnál, mert szerettem volna/szeretnék ezért tenni. Mivel nem a legelső csapattal kezdtem megismerkedni a sporttal, ezért nincsenek bennem a régmúlt sérelmei más csapatokkal/játékosokkal szemben, és remélhetőleg tudok pártatlan maradni olyan kérdésekben, ahol erre szükség lehet.
A rádióban is ezen dolgozom, hogy senkivel kapcsolatban se említsek negatív felhanggal semmit, mert ott még akkor sem elfogadható ez, ha esetleg személy szerint legbelül nem értek egyet valamivel.

De ez amúgy is kettős dolog, mert én őszintén szorítok a Sharksnak, hogy nyerje meg a szombati Interliga döntőt, ugyanakkor nem értek egyet a West Gate koncepció hatásával az "alsóbb" bajnokságokra. De ennek, pláne egy sportág-népszerűsítő műsorban nincs és nem is lehet helye.

Abban pedig maximálisan egyetértek, hogy MINDEN egyes csapatnak ki kellene vennie a részét valamilyen módon a Szövetség munkájában. Kívülről csak kritizálni lehet (hol jogosan, hol zsigerből) de bentről akár változtatni, urambocsá javítani is...

De jó is lenne... Kár hogy ez a fórum is akkor pörög, ha anyázás megy, olyankor napi több tucat hozzászólás születik. Most pedig hullaszag van napok óta, pedig jó meccsek voltak az elmúlt hétvégéken, mégsem azokról van szó...
Olyan könnyű azt mondani, hogy "minden szar, mindenki hülye, de én csak kritizálok, nem az én dolgom megoldást keresni"...Kalo
Én hiszek benne, hogy idővel megváltozik ez a szemlélet. Lassan minden csapatnak észre kell vennie, hogy ha a saját érdekeiket is képviselni akarják, akkor bizony aktívan részt kell venniük a szövetség munkájában. Mert addig, amíg nem "független", fizetett tisztségviselők végzik a szakmai munkát, addig mindig azok érdeke fog érvényesülni, akik a szövetségben dolgoznak.

Abban pedig teljesen igazad van, hogy mindig akkor pörög a legjobban a fórum, ha valakit/valamit/valakiket/valamiket lehet szidni... Ez nem jó. De a jó dolgokat te úgyis elmondod a rádióban 😉Francesco
több mint 13 éve
Kalo 137
Ez viszont azért faszság -már bocsánat- mert a játékosoknak ehhez semmi köze, teljesen felesleges őket nem kedvelni.
Ráadásul akárki akármit mond, amíg valamit a szabályok megengednek, addig azt lehet...
Én sem értek egyet ezzel, és nem is tartom etikusnak, de ez a vezetés dolga, a játékosok játszanak, ennyi a dolguk, és mivel a bajnokság szervezési sajátosságából fakadóan rövida szezon, szeretnének minél többet játszani.
Én is azt a szezont szerettem a legjobban, amikor tavasz-nyár folyamán 18 meccsünk volt, imádtam szinte minden hétvégén pályára lépni (na a családom már kevésbé tartotta oly örvendetesnek 😉 )

én nem is értem miért csodálkoznak a west gate-esek azon, hogy a köteléken kívül senki sem kedveli őket, hiszen bőven rászolgáltakbpcj#97
több mint 13 éve
bpcj#97 19
én nem is értem miért csodálkoznak a west gate-esek azon, hogy a köteléken kívül senki sem kedveli őket, hiszen bőven rászolgáltak

Falcons-addict
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De jó is lenne... Kár hogy ez a fórum is akkor pörög, ha anyázás megy, olyankor napi több tucat hozzászólás születik. Most pedig hullaszag van napok óta, pedig jó meccsek voltak az elmúlt hétvégéken, mégsem azokról van szó...
Olyan könnyű azt mondani, hogy "minden szar, mindenki hülye, de én csak kritizálok, nem az én dolgom megoldást keresni"...Kalo
Én hiszek benne, hogy idővel megváltozik ez a szemlélet. Lassan minden csapatnak észre kell vennie, hogy ha a saját érdekeiket is képviselni akarják, akkor bizony aktívan részt kell venniük a szövetség munkájában. Mert addig, amíg nem "független", fizetett tisztségviselők végzik a szakmai munkát, addig mindig azok érdeke fog érvényesülni, akik a szövetségben dolgoznak.

Abban pedig teljesen igazad van, hogy mindig akkor pörög a legjobban a fórum, ha valakit/valamit/valakiket/valamiket lehet szidni... Ez nem jó. De a jó dolgokat te úgyis elmondod a rádióban 😉
több mint 13 éve
Kalo 137
De jó is lenne... Kár hogy ez a fórum is akkor pörög, ha anyázás megy, olyankor napi több tucat hozzászólás születik. Most pedig hullaszag van napok óta, pedig jó meccsek voltak az elmúlt hétvégéken, mégsem azokról van szó...
Olyan könnyű azt mondani, hogy "minden szar, mindenki hülye, de én csak kritizálok, nem az én dolgom megoldást keresni"...

Nem kell más, mint a csapatok közötti kommunikáció és együttműködés, részvétel a közgyűléseken és az egyeztetéseken, széleskörű tisztégvállalás. Így megújul a szövetség és itt lesz a kánaán 😊Francesco
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell más, mint a csapatok közötti kommunikáció és együttműködés, részvétel a közgyűléseken és az egyeztetéseken, széleskörű tisztégvállalás. Így megújul a szövetség és itt lesz a kánaán 😊
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
én utálom a szövetséget, csinálok egy másikat! szeretettel meghívom az összes csapatot, kivéve: Sharks, Gorillaz, Crushers, West Gate!

nálam találkozunk, egy sör mellett megbeszéljük a részleteket... :cool:Harminch37
oszt mi lesz annak a szövetségnek a neve?? 😀 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Balint! Amikor azt az arcatlan hazugsagot kibiggyesztettetek a Soldierssel elmaradt meccsetekrol a weboldalatokra, az bennunket is verig sertett... akkor miert nem rinyaltal? 😊 Szanalom az idei munkassagotok a hazai bajnoksagban! Nevetsegesse, hiteltelenne tettetek a szovetseget, magatokra formalva, huzva nyujtva, csalva, utolag hatarozva a szabalyokat... en szegyelnem magam a helyetekben!PaTyOmKiN
Csak a pontosság kedvéért, a Bálint nem a Gorillazban játszott, de ezt írta is itt már, hanem a Crushersben!morcimaci
Khm... csak a pontosság kedvéért... WG= folytasd az egyenletet! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Balint! Amikor azt az arcatlan hazugsagot kibiggyesztettetek a Soldierssel elmaradt meccsetekrol a weboldalatokra, az bennunket is verig sertett... akkor miert nem rinyaltal? 😊 Szanalom az idei munkassagotok a hazai bajnoksagban! Nevetsegesse, hiteltelenne tettetek a szovetseget, magatokra formalva, huzva nyujtva, csalva, utolag hatarozva a szabalyokat... en szegyelnem magam a helyetekben!PaTyOmKiN
Csak a pontosság kedvéért, a Bálint nem a Gorillazban játszott, de ezt írta is itt már, hanem a Crushersben!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én utálom a szövetséget, csinálok egy másikat! szeretettel meghívom az összes csapatot, kivéve: Sharks, Gorillaz, Crushers, West Gate!

nálam találkozunk, egy sör mellett megbeszéljük a részleteket... :cool:Harminch37
Fenébe... 😕 Nem igazán szeretem a sört :rolleyes: 😉
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
én utálom a szövetséget, csinálok egy másikat! szeretettel meghívom az összes csapatot, kivéve: Sharks, Gorillaz, Crushers, West Gate!

nálam találkozunk, egy sör mellett megbeszéljük a részleteket... :cool:


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az EU alapjogi chartája 11. cikk

"A véleménynyilvánítás és a tájékozódás szabadsága

(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához. Ez a jog magában foglalja a véleményalkotás szabadságát, valamint az információk és eszmék megismerésének és közlésének szabadságát anélkül, hogy ebbe hatósági szerv beavatkozhatna, továbbá országhatárokra való tekintet nélkül,

(2) A tömegtájékoztatás szabadságát és sokszínűségét tiszteletben kell tartani."


Gondoltam megosztom ezt veletek, hogy ne legyen gond ki mit ír. 😊 😊 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki is lehet lépni a szövetségből,vagy ahogy Cápa is mondta, a csapatoknak képviselnie kell magukat a gyűléseken,le lehet szavazni ,váltani....stb...
Van élet a szövetségen kívül is 😊
Amennyi erőt elpufogtatnak itt a WestGate/Győr/D.ujváros/Szhely történetre, abból kézzel ki lehetne ásni az 5-ös metró alagútját oda-vissza...
Grga Pitic
Jelenleg nem sok élet van a szövetségen kívül az a nagy helyzet.
Az viszont igaz, hogy a múltkori szövetségi informális közgyűlésen a Hurikkánokon és a Rebelsen kívül mindenki mélyen hallgatott...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki is lehet lépni a szövetségből,vagy ahogy Cápa is mondta, a csapatoknak képviselnie kell magukat a gyűléseken,le lehet szavazni ,váltani....stb...
Van élet a szövetségen kívül is 😊
Amennyi erőt elpufogtatnak itt a WestGate/Győr/D.ujváros/Szhely történetre, abból kézzel ki lehetne ásni az 5-ös metró alagútját oda-vissza...

Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Balint! Amikor azt az arcatlan hazugsagot kibiggyesztettetek a Soldierssel elmaradt meccsetekrol a weboldalatokra, az bennunket is verig sertett... akkor miert nem rinyaltal? 😊 Szanalom az idei munkassagotok a hazai bajnoksagban! Nevetsegesse, hiteltelenne tettetek a szovetseget, magatokra formalva, huzva nyujtva, csalva, utolag hatarozva a szabalyokat... en szegyelnem magam a helyetekben!PaTyOmKiN
Grga Pitic
Tudomasom szerint folyamatban van... legyen meglepi, hogy melyik verzio! 😊

Megjegyzem, hogy becsapnak az meg hagyjan, megszokhattuk mar, hogy azoknak sikerulnek a dolgok, akik jo seggbe dugjak a nyelvuket, de hogy meg utana tovabbi hazugsaggal szeditik a nepet, es ezt arcatlanul teszik, mar valaszert kialt!

Rovidesen erkezik a valasz... kivancsi leszek, akkor mekkora nyuzsges lesz a forumon, es ki lesz az, aki felesleges energiakat puffogtat az 5os metroalagut kiepitese helyett! 😊

Peace...😊 Koszcsipuszcsi... es a tobbi! 😊
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
ki is lehet lépni a szövetségből,vagy ahogy Cápa is mondta, a csapatoknak képviselnie kell magukat a gyűléseken,le lehet szavazni ,váltani....stb...
Van élet a szövetségen kívül is 😊
Amennyi erőt elpufogtatnak itt a WestGate/Győr/D.ujváros/Szhely történetre, abból kézzel ki lehetne ásni az 5-ös metró alagútját oda-vissza...

Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Balint! Amikor azt az arcatlan hazugsagot kibiggyesztettetek a Soldierssel elmaradt meccsetekrol a weboldalatokra, az bennunket is verig sertett... akkor miert nem rinyaltal? 😊 Szanalom az idei munkassagotok a hazai bajnoksagban! Nevetsegesse, hiteltelenne tettetek a szovetseget, magatokra formalva, huzva nyujtva, csalva, utolag hatarozva a szabalyokat... en szegyelnem magam a helyetekben!PaTyOmKiN



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves Zagyva Balázs!

Nem értem, hogy miért viselkedsz így. Akinek ilyen komoly csapata van mint Neked, annak nincs szüksége fikázódásra. Személy szerint Én tisztelettel gondolok minden ellenfelemre (ahogy szerintem minden sportember), Te viszont folyamatosan csak sértegeted a csapatomat.
Nem lenne rá szükséged, így is a figyelem központjában vagytok. Ha valaki, akkor Te aztán tudod, mennyi munka áll egy csapat felkészülésének hátterében. Ha valakinek akkor Neked értékelned kéne MINDEN csapat munkáját. Sokan okkal felnéznek rád, ha gyerekeskedsz, kicsinyeskedsz, akkor Ők is így tesznek... Szívből gratulálok az osztrák bajnoki címetekhez, tudom hogy a magyar football sokat profitál majd ebből, minden téren. Nekünk is ez a célunk, valahogy ezt mégsem látod. Van egy mondás: azért mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ezt átvariálnám hogy ide vágjon: azért mert a másik kacsa máshogy úszik mint Te, nem biztos hogy bárki is hülye (csak mások a körülmények, lehetőségek). Eddig kimaradtam a témában folyó vitákból, mert a Vili megtiltotta, hogy beleszóljunk (ezért is meg fogom kapni az biztos, de már néha vérig sértesz). Ez után sem fogok többet írni, csak arra kérlek ne sértegess minket.
Üdv. : Dartsbulleye Macher BálintMohi24
Kedves Balint! Amikor azt az arcatlan hazugsagot kibiggyesztettetek a Soldierssel elmaradt meccsetekrol a weboldalatokra, az bennunket is verig sertett... akkor miert nem rinyaltal? 😊 Szanalom az idei munkassagotok a hazai bajnoksagban! Nevetsegesse, hiteltelenne tettetek a szovetseget, magatokra formalva, huzva nyujtva, csalva, utolag hatarozva a szabalyokat... en szegyelnem magam a helyetekben!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felkerült a rádió honlapjára a mai adás: http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

Továbbra is várom, ha témátok van, vagy valamiről esetleg megfeledkeztem volna (amiért elnézést utólag is)

KaloKalo
Megint csak gratula!Francesco
Jah, és Anna is nagyon ügyesen és összeszedetten beszélt.