Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Kérdezd meg Koroknai Gergőt, mert ő oda bedolgozott, vagy Bluemountain is tudhatja! 😊Bruce
Koroknai már csak a Hurricanesnek dolgozik, ott ST-coordinator meg a holnap szerkesztője.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kérdezd meg Koroknai Gergőt, mert ő oda bedolgozott, vagy Bluemountain is tudhatja! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Wolves Juniors lennétek ,akkor fent lenne a legutolsó fingásotok is...Grga Pitic
Hát tény, hogy a Wolves Juniors-os időkben több figyelmet szentelt nekünk a Sportmédia.
Egyébként tudja valaki, hogy ki szerkeszti a honlapot? Mert szerintem az az illető nem szeret minket 😉
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Ha Wolves Juniors lennétek ,akkor fent lenne a legutolsó fingásotok is...Tipikus eset, ha a tűzhöz közeli hozzátartozó vagy, beszélnek rólad, de aki távol van, arra csak a korom meg a füst jut...

Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.cápa77



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
Én játékosként is örülnék, ha lenne egy honlap, ahol minden magyar vonatkozású meccsről leközölnék az eredményt, és ha írni nem is írnak róla, akkor legalább a két résztvevő közül az egyik (jó esetben mind2) csapat honlapján megtalálható cikk linkjét kibiggyesztenék. Ez független attól, ki milyen meccset melyik bajnokságban játszotta.

A MAGYAR SZÖVETSÉG kötelessége, hogy lehetőségei szerint népszerűsítse a sportot!
Ezek a dolgok szerintem közel sem merítik ki a lehetőségeiket, sőt...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Kalo 137
Ez viszont vet fel kérdéseket, mert az alapszabály szerint a közgyűlés előtt 15 nappal nyilvánossá kell tenni a programpontokat, ennek hiányában a közgyűlés elmarad...
Vagy rosszul tudom?

Úgy van ahogy HZsóka és Francesco írja.
A meghívóban így van szövegezve:
5. A szakszövetség magalapítása következtében, döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Más
Valaki megkapta a szövetség papírjait, már ilyen 2011. évi szakmai és pénzügyi terv-re gondolok, mert tavaly még azt hiszem kaptunk előre papírokat, hogy tudjunk felkészülni, de most nem látom, bár lehet hogy nem jó helyen keresem...
HA valakinek van erről infója az legyen szíves jelentkezni, köszönöm 😊Bruce
Eddig semmi nem jött.HZsóka
Köszönöm, akkor úgy látszik, hogy idén nem fogják előre kiküldeni...Bruce
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
Nyilvánvalóan nem kötelező. Akit érdekel, megtalálja a meccsek leírását, fényképeket, statokat a csapat honlapján.
De nem erről van szó. Nem az hiányzik, hogy a központi honlapon ajnározzák a csapatot (még a saját honlapunkon sem ez történik, hanem szerintem elég objektív cikkek születnek). Hanem az a felháborító, hogy tényleg egy árva szó sem került fel az egész osztrák szezonról (6 mérkőzésről beszélünk). Pedig bármennyire is csapatsiker ez, mégis siker az egész magyar football számára is. A sajtóanyagok pedig bármikor elérhetőek lettek volna.
És félreértés ne essék, én nagyon örülök a Wolves Ladies sikeres szezonjának, nagyon örülök annak, hogy Budapestre hozták a Ladies Bowlt, és természetes, hogy cikkek szülessenek róluk. De akkor már természetesnek kellett volna lennie, hogy legalább egy francos Iron Bowl végeredményt kibiggyesszenek a honlap valamelyik eldugott szegletébe.
Nem kötelező. De illett volna. Megérdemelte volna a csapat. És ennek elmaradása több, mint jelzés értékű...

(És ahogy többen is leírták már ide, nem azért gondolom így, mert a Hurricanes az érintett, ha a honlap elmulasztotta volna közölni a CEI vagy a CEFL magyar vonatkozású híreit, az is legalább ennyire csalódást keltő lett volna.)
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodniPacman
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsrőlzolika26
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
Azért gondolj bele abba, h ha a te csapatod (már ha játszol valahol) érne el ekkora eredményt, és a "hivatalos" oldal, még csak le sem szarná az neked mennyire esne jól, úgy h közben a CEI, CEFL és a Ladies meccsek eredményei fel vannak tüntetve. Mondjuk sokat nem várhatunk attól az oldaltól, ahol a div2-es tabella még mindig szarul van feltüntetve és mindjárt döntő...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
VT 123
Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.cápa77
Azért ám, mert a wolves ladies menetelése sokkal több embert érdekelt 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodniPacman
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsrőlzolika26
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
semmi nem kötelező
mint ahogy az sem, hogy én szó nélkül hagyjak olyan dolgokat amik nem tetszenek
tehát akinek nem tetszik a trollkodásom az nyugodtan le...hat
ez egy fórum ahol bármit mondhatok addig amíg egy admin azt nem mondja elég
a véleményemet meg nem csak itt nicknév mögé "bújva" hangoztatom hanem bárkinek a szemébe is mondom
nem kötelező megemlíteni a szövetség megalakulása óta külföldön elért legnagyobb magyar futball sikert, de azért illene, és akkor is ezt mondanám ha nem ennek a csapatnak a tagja lennék


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Mivel magyar hír és nem is kicsi, ezért korrekt az lenne, ha legalább egy kis összefoglaló lenne, mindenki azt mondja hogy külföld a fejlődés kulcsa, erre csak a külföldi hírek vannak háttérben, kivéve persze a CEI

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodniPacman
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsrőlzolika26
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
Igen, ekkora probléma.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.cápa77
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodniPacman
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsrőlzolika26
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Akkor ezt tényleg benéztem, köszi szépen a helyesbítést! 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.cápa77
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodniPacman
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsről


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/07/amerikai-futball-bats-segedlettel-dontos-a-raptors.html
birom mikor tudják az arcok ki milyen poszton játszik



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.cápa77
ez elég szégyen,mivel nagyon szivesen olvasnám hogy hogyan milyen modon nyertetek,érdekelne.De akkor már felroható a statisztikák hiánya is ugyanis ha a másodosztályban nm is de az elsőben nagyon is kell lenni olyan embernek aki statisztikát készít minden mecsről pontosan nmtom hogy van de ha jól tom a szövetségnek kell lekülenie eembert,am meg grat győzelemhez...szép volt...am meg a westgate-s témához annyit ogy szentem jó ötlet de gondolom neked se azért van gondod vele,hanem azért,ahogy ezt lebonyolították,mert ha jobban belegondolok ök is csak több meccset akartak játszani,amit te megtudtál oldnai ugy hogy kivitted hirhedt fiaidat külföldre diadalmaskodni



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Na jól van sikerült.
A Mafla oldalán sikerült a Hurricanes komplett osztrák szezonját figyelmen kívül hagyni.
Ez szánalmas.
És bárki mondhatja, hogy én mindig csak fikázni tudok, de ez felháborító és nincs rá magyarázat.
3 nap alatt még a döntőről sem sikerült írni két sort, vagy legalább az eredményt.


több mint 13 éve
kola64 26
Sziasztok!Érdeklödnék,hogy a döntöt fogjátok neten közvetíteni?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy van ahogy HZsóka és Francesco írja.
A meghívóban így van szövegezve:
5. A szakszövetség magalapítása következtében, döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Más
Valaki megkapta a szövetség papírjait, már ilyen 2011. évi szakmai és pénzügyi terv-re gondolok, mert tavaly még azt hiszem kaptunk előre papírokat, hogy tudjunk felkészülni, de most nem látom, bár lehet hogy nem jó helyen keresem...
HA valakinek van erről infója az legyen szíves jelentkezni, köszönöm 😊Bruce
Eddig semmi nem jött.HZsóka
Köszönöm, akkor úgy látszik, hogy idén nem fogják előre kiküldeni...
több mint 13 éve
HZsóka 67
Úgy van ahogy HZsóka és Francesco írja.
A meghívóban így van szövegezve:
5. A szakszövetség magalapítása következtében, döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Más
Valaki megkapta a szövetség papírjait, már ilyen 2011. évi szakmai és pénzügyi terv-re gondolok, mert tavaly még azt hiszem kaptunk előre papírokat, hogy tudjunk felkészülni, de most nem látom, bár lehet hogy nem jó helyen keresem...
HA valakinek van erről infója az legyen szíves jelentkezni, köszönöm 😊Bruce
Eddig semmi nem jött.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy van ahogy HZsóka és Francesco írja.
A meghívóban így van szövegezve:
5. A szakszövetség magalapítása következtében, döntés a sportági szövetség megszüntetéséről

Más
Valaki megkapta a szövetség papírjait, már ilyen 2011. évi szakmai és pénzügyi terv-re gondolok, mert tavaly még azt hiszem kaptunk előre papírokat, hogy tudjunk felkészülni, de most nem látom, bár lehet hogy nem jó helyen keresem...
HA valakinek van erről infója az legyen szíves jelentkezni, köszönöm 😊
több mint 13 éve
Kalo 137
Jól hangzik 😊 Kitűzőt is csináltatunk? 😉 vasárnap a meccsre melyikünk hozza a virágkoszorút?

Ennyi. Pont. Kinevezem magunkat flávörpávörnek 😊Francesco
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ennyi. Pont. Kinevezem magunkat flávörpávörnek 😊Francesco
és még anno én kaptam meg, hogy hippi vagyok 😕 Mondjuk teljesen egyetértek a témában

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilván jogutóddal történő megszüntetésről lesz szó...Francesco
Nem arra értettem, hogy feloszlatja magát a szövetség, és kalap kabát, csak ezeknek a sportszövetségeknek is vannak különböző fokozatai. Szakszövetség, sportszövetség, meg mit tudom én még hány kategória.
A mi szövetségünk most a legmagasabb fokozatban van, ha jól tudom, és emiatt kell minden football tevékenységhez a jóváhagyásuk, és emiatt élvezheti a kizárólagosságot, azaz nem alakulhat más szövetség, és csak a MAFSZ lehet Magyarországon, nem lehet mondjuk AntiWestGateFootballLiga mellette.
Én arra gondolok, hogy visszább lép a szövetség egy szinttel. De lehet, hogy rosszul gondolom.Natloz
Rosszul tudod, most sportági szövetség a szövetség, nem pedig szakszövetség.
Szerintem éppen arról lesz szó, hogy a sportági szövetség megszűnik és szakszövetség lesz belőle.