Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali valaki tudja hogy közvetitik a vb-t valahol?
több mint 13 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
idén lesz olyan junior edzőtábor mint tavaly volt?

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a legendáknak szeretnék tisztelegni ezzel a sigemmel 😀Joci
hehe 😊 és hol a Bean? 😛Francesco
ő sajnos túl jó,meg ha kitenném egyből jönne az NFL faggatni hogy tudom-e hogy hol bujkál előlük 😀

off vége


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
képzeljétek megjelent cikk a maflán amit a hurricanes oldalról vettek át
lehet, hogy a hangzatos szavak ellenére olvassák a szövetségben ezt a fórumot
látjátok ha csak ennyit sikerült elérnem a trollkodással már megérte
akárki tette fel és most olvassa ezt, hát csak annyi:
KÖSZÖNÖM BARÁTOMcápa77
Természetes hogy olvassák ezt a fórumot, hiszen ez a legfontosabb gyűjtőhely sztem a magyar amerikai foci életében. Elég sok minden amiről itt szó esik, előbb vagy utóbb megoldódik valamilyen formában a háttérben. 😊Bruce
mint ahogy a közgyűlés is megoldódott
eltolták augusztusra, mert nem érnek ki időben a papírok
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110707-2011-%20013%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfcápa77
Ez a nem mindegy.
Remélem, minden csapat képviselteti magát és okos, előremutató döntések születnek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a legendáknak szeretnék tisztelegni ezzel a sigemmel 😀Joci
hehe 😊 és hol a Bean? 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a legendáknak szeretnék tisztelegni ezzel a sigemmel 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
képzeljétek megjelent cikk a maflán amit a hurricanes oldalról vettek át
lehet, hogy a hangzatos szavak ellenére olvassák a szövetségben ezt a fórumot
látjátok ha csak ennyit sikerült elérnem a trollkodással már megérte
akárki tette fel és most olvassa ezt, hát csak annyi:
KÖSZÖNÖM BARÁTOMcápa77
Természetes hogy olvassák ezt a fórumot, hiszen ez a legfontosabb gyűjtőhely sztem a magyar amerikai foci életében. Elég sok minden amiről itt szó esik, előbb vagy utóbb megoldódik valamilyen formában a háttérben. 😊Bruce
mint ahogy a közgyűlés is megoldódott
eltolták augusztusra, mert nem érnek ki időben a papírok
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110707-2011-%20013%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
képzeljétek megjelent cikk a maflán amit a hurricanes oldalról vettek át
lehet, hogy a hangzatos szavak ellenére olvassák a szövetségben ezt a fórumot
látjátok ha csak ennyit sikerült elérnem a trollkodással már megérte
akárki tette fel és most olvassa ezt, hát csak annyi:
KÖSZÖNÖM BARÁTOMcápa77
Természetes hogy olvassák ezt a fórumot, hiszen ez a legfontosabb gyűjtőhely sztem a magyar amerikai foci életében. Elég sok minden amiről itt szó esik, előbb vagy utóbb megoldódik valamilyen formában a háttérben. 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A teljes arzenál itt tekinthető meg -> http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=92118#p92118
Ha valamelyik userbarral bármi kifogás van jelezzétek és megpróbálom javítani! 😊Rataxes
Köszi Tesó !
Nagyon király lett!!kisdani
Gratula hozzá!
Köszi szépen!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
képzeljétek megjelent cikk a maflán amit a hurricanes oldalról vettek át
lehet, hogy a hangzatos szavak ellenére olvassák a szövetségben ezt a fórumot
látjátok ha csak ennyit sikerült elérnem a trollkodással már megérte
akárki tette fel és most olvassa ezt, hát csak annyi:
KÖSZÖNÖM BARÁTOM


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?ce
Úgy tudom próbáltuk és az volt a válasz, hogy a cikkeink túl elfogultak...Francesco
Akkor ez genyaság!!

Ha nem írnak akkor csak lustaság, ha megírtat nem rakják ki az már nem szép finoman fogalmazva sem.

Ti is a liga részei vagytok fizetitek a havi tagdíjat és egy cikk sincs fent???

Igaz volt hogy hetekig oldal sem volt, ha volt akkor meg hibás flash volt fent kihalt a böngésző stb stb
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi Tesó !
Nagyon király lett!!kisdani
Már ideje volt... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
A teljes arzenál itt tekinthető meg -> http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=92118#p92118
Ha valamelyik userbarral bármi kifogás van jelezzétek és megpróbálom javítani! 😊Rataxes
Köszi Tesó !
Nagyon király lett!!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
HZsóka 67
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
semmi nem kötelező
mint ahogy az sem, hogy én szó nélkül hagyjak olyan dolgokat amik nem tetszenek
tehát akinek nem tetszik a trollkodásom az nyugodtan le...hat
ez egy fórum ahol bármit mondhatok addig amíg egy admin azt nem mondja elég
a véleményemet meg nem csak itt nicknév mögé "bújva" hangoztatom hanem bárkinek a szemébe is mondom
nem kötelező megemlíteni a szövetség megalakulása óta külföldön elért legnagyobb magyar futball sikert, de azért illene, és akkor is ezt mondanám ha nem ennek a csapatnak a tagja lennékcápa77
Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?ce
Bizony próbáltuk, és a sokadik válasz nélkül hagyott levél után feladtuk. Sőt, felajánlottuk a web-oldalunkon megjelenő cikkek, fényképek használati jogát is, úgy látszik hiába.
A Koroknai Gergő sportmédiás távozása után kapott levélben három szerkesztő volt megnevezve, akik szerkesztik az oldalt. A kérdés, ha mi írjuk a cikkeket, akkor ők mit is csinálnak?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A teljes arzenál itt tekinthető meg -> http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=92118#p92118
Ha valamelyik userbarral bármi kifogás van jelezzétek és megpróbálom javítani! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A div1/div2 userbar galéria a lenti csapatokkal bővült, így 95 %-os állapotban van... Egyedül az Enthroners logóját nem találtam meg használható minőségben (legalább 200 pixel széles logó körítés nélkül), ha valaki linkel egyet rövidesen azt is legyártom. Ezen kívül a Wolverines logót is csak gyenge minőségben találtam meg, így a userbar se lett túl szép...



Zala Predators



Debrecen Gladiators



Eger Heroes



Jászberény Wolverines



Haladás Crushers



Nyíregyháza Tigers



Pécs Gringos



Veszprém Wildfires



Szolnok Soldiers



Újpest Bulldogs



Békéscsaba Raptors


Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kérdezd meg Koroknai Gergőt, mert ő oda bedolgozott, vagy Bluemountain is tudhatja! 😊Bruce
Tudnék mesélni... de igyekszem csak a jóra emlékezni, több kevesebb sikerrel 😉

Ha Wolves Juniors lennétek ,akkor fent lenne a legutolsó fingásotok is...Grga Pitic
Hát tény, hogy a Wolves Juniors-os időkben több figyelmet szentelt nekünk a Sportmédia.
Egyébként tudja valaki, hogy ki szerkeszti a honlapot? Mert szerintem az az illető nem szeret minket 😉Francesco
Mi bárkit is szerettünk avagy esetleg nem szerettünk anno, az nem hiszem, hogy megnyilvánult volna a munkánkban. Persze mindig volt valaki, aki "jobban tudta".
De van az a pont, amikor már nem próbálsz tovább árral szemben úszni...
Azt gondolom mindkettőnket jobban megbecsülik ott, ahol most van 😊

Hogy ki szerkeszti az oldalt jelenleg? Igazából nem nagyon követem, tavasszal még mosolyogtam néha amikor 1-1 csapattól jött egy üzenet, hogy "ezt olvastad?"
Utalva az ott fellelhető apró kis kuriózumokra 😊

Viszont volt egy bejegyzés még a szezon előtt úgy emlékszem Koritól, hogy új stáb van.
Meg is lett dorgálva mindenki, hogy nem válaszolt a bajonkság előtti körkép körmailre... 😉

Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?ce
a 4. után feladta, nincs értelme.JSanyo
Ahogy mondod. Ha van sapka azért, ha nincs akkor meg azért 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?ce
Úgy tudom próbáltuk és az volt a válasz, hogy a cikkeink túl elfogultak...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?ce
a 4. után feladta, nincs értelme.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
www.hurricanes.hu itt olvashatsz a meccsrőlzolika26
hát itt a www.hurricanes.hu oldalon van statisztika,galéria,összefoglaló ,most komolyan ekkora probléma hogy a Hurricanes szezonját figyelmen kívül hagyták mafl oldalán ? mintha kötelező lenne ,nem is értelek.MarkMcAuley
semmi nem kötelező
mint ahogy az sem, hogy én szó nélkül hagyjak olyan dolgokat amik nem tetszenek
tehát akinek nem tetszik a trollkodásom az nyugodtan le...hat
ez egy fórum ahol bármit mondhatok addig amíg egy admin azt nem mondja elég
a véleményemet meg nem csak itt nicknév mögé "bújva" hangoztatom hanem bárkinek a szemébe is mondom
nem kötelező megemlíteni a szövetség megalakulása óta külföldön elért legnagyobb magyar futball sikert, de azért illene, és akkor is ezt mondanám ha nem ennek a csapatnak a tagja lennékcápa77
Szerintem ha hozzátok távozott újságíró aki korábban irt oda, elküldene nekik egy cikket kiraknák.
Próbáltátok?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Koroknai már csak a Hurricanesnek dolgozik, ott ST-coordinator meg a holnap szerkesztője.neuw
ezzel segít a legjobban 😀maximilien
én is szeretném a holnapot szerkeszteni 😊Francesco
azt csak Bean tudja 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Koroknai már csak a Hurricanesnek dolgozik, ott ST-coordinator meg a holnap szerkesztője.neuw
ezzel segít a legjobban 😀maximilien
én is szeretném a holnapot szerkeszteni 😊
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
igazabol lehetne egy olyan oldalt is letrehozni, ahol szerepel az osszes lejatszott es jovobeli meccs, eredmenyestul, datumostul, helyszinestul...
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Koroknai már csak a Hurricanesnek dolgozik, ott ST-coordinator meg a holnap szerkesztője.neuw
ezzel segít a legjobban 😀

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
HZsóka 67
Ez viszont vet fel kérdéseket, mert az alapszabály szerint a közgyűlés előtt 15 nappal nyilvánossá kell tenni a programpontokat, ennek hiányában a közgyűlés elmarad...
Vagy rosszul tudom?

Eddig semmi nem jött.HZsóka
Köszönöm, akkor úgy látszik, hogy idén nem fogják előre kiküldeni...Bruce
Kalo
Idézet a hatályos alapszabályból:
(14.§. A közgyűlés napirendje)


3. A napirenden szereplő pontokhoz írásbeli előterjesztés csatolása szükséges, amelyet a tag részére a meghívóval együtt kell, de legalább 14 nappal a közgyűlés időpontját megelőzően, megküldeni.