Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tényleg elnéztem, 2008, de ha így felnézek a falamra látok pár érmet, köztük egyett amire ez van írva IV. Hungarian Bowl 2008. Mea Culpa elnéztem az éveket, ne haragudj 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccsen valóban ott voltam, de ezt az esetet a pályán bent már csak hallomásból ismerem, ennél nem voltam ott.
Egyébként ha valóban ebből a mondatból lett összefeszülés azt meg nem értem, mert azért ez nem egy olyan beszólás ami után mondjuk engem 5-6 embernek kellene lefognia. De ha esetleg a Zsolti és a Napocska összebalhéztak szerintem az-az ő dolguk és vannak annyira felnőttek, hogy megbeszéljék, amit egymás fejéhez vágtak a nagy hevültségben.cápa77
Miért nem érted? Te nem vagy edző? Te nem ott vagy minden edzésen? Te nem mindent megteszel azért, hogy a fiaid sikereket érjenek el? Te neked nem része az életednek ez az egész?
Csak azt ne mond, hogy az egyiken be, másikon ki. Még a Wolves játékosokat is sértette. Régi história, de látod Te is hallottál róla. Nyilván mert beszéltetek róla, és nem véletlenül!
Nem volt ott semmi hevültség, a Laci éppen gratulált a Wolves játékosoknak, régi barátoknak!

Nem kell védened szerintem azt az embert. Most már azt is tudom, hogy ő a JAX talán. Vagy még mindig másik kávéházban járok? 😊matheisz wr#82
Már miért ne védenénk, te is védessz valakit, nem? Nem gondolhatod komolyan, hogy uszkve 70 ember aki, mondhatom talán úgy, hogy ebbe az érába- tartozik, nem állna ki érte bármikor?? Amúgy ez elég régi téma, 2009-es, addig vártál itt a forumon, hogy megírhassál valami olyat, amit már mindenki elfelejtett? Gratulálok, legalább mi sem unatkozunk. Én legalábbis az ilyen szájkaratékat feletébb szórakoztatónak találom 😉Davee69
Mintha ezt írtam volna:
Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény!

És olvasd már el az utána írt kommentjeimet is.
Majdnem eltaláltad a dátumot is. 2008 óta vártam erre a pillanatra, hogy kicsit felpörgessem a fórumot és örömet okozhassak neked. Hány éves is voltál Te akkor? 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys"

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Amúgy sztem én még még a tudatlanok nyugalmával rúgtam a labdát mint labdarúgó a történtek idején. És valószínűleg nem is tudtam volna a rögbit megkülönböztetni az amerikai focitól... 😊 Ezért csak abszolút naív kíváncsiságból megkérdezném, hogy hányszor vertétek meg azóta a Wolves-ot?

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ami külön szimpatikus volt számomra, h a bírókkal is lehetett pacsizni.Farky
Fú, tényleg, a bírók jók voltak. Sajnáltam őket (főleg Éva viselte kicsit nehezen a hőséget így ránézésre) de jó munkát végeztek szerintem.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
köszönjük a meccset, és gratulálunk a hurrikánoknak, igazán szimpatikus csapat vagytok. ja és sok sikert a döntőben!bpcj#97
Én is köszönöm a meccset nektek. Minden tiszteletem az összes játékosnak, aki végigszenvedte ezt a rekordmeleget! 😊 Számomra nagyon korrekt meccs volt. Talán egy latehit volt, amiért már előre elnézést kért a safety, aki lendületből nem tudott már elkerülni.
Ha mindezt valóban csak a kiöregedő, illetve a junior játékosokkal értétek el az idei szezonban, akkor bebizonyítottátok, hogy van létjogosultsága a 2. csapatoknak.
Remélem hamarosan az első csapatotokkal is találkozunk!Tred
Én is csatlakozom, köszönjük a meccset, nekem nem volt semmilyen problémám, mondjuk 2 nagy negatívumot tudok felsorolni:
1. kikaptunk :/
2. qrva meleg volt 😊

Ami külön szimpatikus volt számomra, h a bírókkal is lehetett pacsizni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccsen valóban ott voltam, de ezt az esetet a pályán bent már csak hallomásból ismerem, ennél nem voltam ott.
Egyébként ha valóban ebből a mondatból lett összefeszülés azt meg nem értem, mert azért ez nem egy olyan beszólás ami után mondjuk engem 5-6 embernek kellene lefognia. De ha esetleg a Zsolti és a Napocska összebalhéztak szerintem az-az ő dolguk és vannak annyira felnőttek, hogy megbeszéljék, amit egymás fejéhez vágtak a nagy hevültségben.cápa77
Miért nem érted? Te nem vagy edző? Te nem ott vagy minden edzésen? Te nem mindent megteszel azért, hogy a fiaid sikereket érjenek el? Te neked nem része az életednek ez az egész?
Csak azt ne mond, hogy az egyiken be, másikon ki. Még a Wolves játékosokat is sértette. Régi história, de látod Te is hallottál róla. Nyilván mert beszéltetek róla, és nem véletlenül!
Nem volt ott semmi hevültség, a Laci éppen gratulált a Wolves játékosoknak, régi barátoknak!

Nem kell védened szerintem azt az embert. Most már azt is tudom, hogy ő a JAX talán. Vagy még mindig másik kávéházban járok? 😊matheisz wr#82
Már miért ne védenénk, te is védessz valakit, nem? Nem gondolhatod komolyan, hogy uszkve 70 ember aki, mondhatom talán úgy, hogy ebbe az érába- tartozik, nem állna ki érte bármikor?? Amúgy ez elég régi téma, 2009-es, addig vártál itt a forumon, hogy megírhassál valami olyat, amit már mindenki elfelejtett? Gratulálok, legalább mi sem unatkozunk. Én legalábbis az ilyen szájkaratékat feletébb szórakoztatónak találom 😉
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem kell védened szerintem azt az embert. Most már azt is tudom, hogy ő a JAX talán. Vagy még mindig másik kávéházban járok? 😊matheisz wr#82
No Shit Sherlock! Igazi kis kémregény alakul itt 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccsen valóban ott voltam, de ezt az esetet a pályán bent már csak hallomásból ismerem, ennél nem voltam ott.
Egyébként ha valóban ebből a mondatból lett összefeszülés azt meg nem értem, mert azért ez nem egy olyan beszólás ami után mondjuk engem 5-6 embernek kellene lefognia. De ha esetleg a Zsolti és a Napocska összebalhéztak szerintem az-az ő dolguk és vannak annyira felnőttek, hogy megbeszéljék, amit egymás fejéhez vágtak a nagy hevültségben.cápa77
Miért nem érted? Te nem vagy edző? Te nem ott vagy minden edzésen? Te nem mindent megteszel azért, hogy a fiaid sikereket érjenek el? Te neked nem része az életednek ez az egész?
Csak azt ne mond, hogy az egyiken be, másikon ki. Még a Wolves játékosokat is sértette. Régi história, de látod Te is hallottál róla. Nyilván mert beszéltetek róla, és nem véletlenül!
Nem volt ott semmi hevültség, a Laci éppen gratulált a Wolves játékosoknak, régi barátoknak!

Nem kell védened szerintem azt az embert. Most már azt is tudom, hogy ő a JAX talán. Vagy még mindig másik kávéházban járok? 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
köszönjük a meccset, és gratulálunk a hurrikánoknak, igazán szimpatikus csapat vagytok. ja és sok sikert a döntőben!bpcj#97
Én is köszönöm a meccset nektek. Minden tiszteletem az összes játékosnak, aki végigszenvedte ezt a rekordmeleget! 😊 Számomra nagyon korrekt meccs volt. Talán egy latehit volt, amiért már előre elnézést kért a safety, aki lendületből nem tudott már elkerülni.
Ha mindezt valóban csak a kiöregedő, illetve a junior játékosokkal értétek el az idei szezonban, akkor bebizonyítottátok, hogy van létjogosultsága a 2. csapatoknak.
Remélem hamarosan az első csapatotokkal is találkozunk!

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Sorry. A Kovács Zsolt lehetett ez az ember akkor.matheisz wr#82
Innentől kezdve meg felesleges a felső 5 hsz...pc_x
És mit akarsz? Gyorsan töröltetni?
Francescotól elnézést kértem azonnal, amikor rájöttem a bakira!
Amióta olvasom a fórumot én vele azonosítottam, azt az embert, akinek inkább le se írom újra a nevét. Mondjuk a Francesco itteni hozzászólásai mindig tetszettek. Nem is értettem, hogy lehet ennyire kettős személyisége. 😉matheisz wr#82
én semmit, kösz 😊 nekem aztán mindegy, hogy ki mennyire szapulja a másikat, mennyire nem bírja elfogadni a fociban betöltött szerepét, vagy épp mennyire védi a kis bálványait ( 😉 )...


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint mondom, szerintem nem voltam ott, semmilyen minőségben. De ha elmondod, melyik évben volt ez, talán segít. Plusz aki ismer, ilyet soha nem tennék. De mindegy, te biztos jobban tudod.Francesco
Sorry. A Kovács Zsolt lehetett ez az ember akkor.matheisz wr#82
Innentől kezdve meg felesleges a felső 5 hsz...pc_x
És mit akarsz? Gyorsan töröltetni?
Francescotól elnézést kértem azonnal, amikor rájöttem a bakira!
Amióta olvasom a fórumot én vele azonosítottam, azt az embert, akinek inkább le se írom újra a nevét. Mondjuk a Francesco itteni hozzászólásai mindig tetszettek. Nem is értettem, hogy lehet ennyire kettős személyisége. 😉
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A meccsen valóban ott voltam, de ezt az esetet a pályán bent már csak hallomásból ismerem, ennél nem voltam ott.
Egyébként ha valóban ebből a mondatból lett összefeszülés azt meg nem értem, mert azért ez nem egy olyan beszólás ami után mondjuk engem 5-6 embernek kellene lefognia. De ha esetleg a Zsolti és a Napocska összebalhéztak szerintem az-az ő dolguk és vannak annyira felnőttek, hogy megbeszéljék, amit egymás fejéhez vágtak a nagy hevültségben.


több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mint játékos nem is! De mint a juniorok edzője ott voltál az ünnepléskor. Iszonyat gáz lenne, ha ezt most letagadnád!matheisz wr#82
Megint mondom, szerintem nem voltam ott, semmilyen minőségben. De ha elmondod, melyik évben volt ez, talán segít. Plusz aki ismer, ilyet soha nem tennék. De mindegy, te biztos jobban tudod.Francesco
Sorry. A Kovács Zsolt lehetett ez az ember akkor.matheisz wr#82
Innentől kezdve meg felesleges a felső 5 hsz...


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mint játékos nem is! De mint a juniorok edzője ott voltál az ünnepléskor. Iszonyat gáz lenne, ha ezt most letagadnád!matheisz wr#82
Megint mondom, szerintem nem voltam ott, semmilyen minőségben. De ha elmondod, melyik évben volt ez, talán segít. Plusz aki ismer, ilyet soha nem tennék. De mindegy, te biztos jobban tudod.Francesco
Sorry. A Kovács Zsolt lehetett ez az ember akkor.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elnézésedet kell kérnem. Most kérdeztem utána. Összetévesztettelek a Kovács Zsolttal! Azt hittem Francesco név mögött ő van.matheisz wr#82
Na, így akkor oké 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mint játékos nem is! De mint a juniorok edzője ott voltál az ünnepléskor. Iszonyat gáz lenne, ha ezt most letagadnád!matheisz wr#82
Megint mondom, szerintem nem voltam ott, semmilyen minőségben. De ha elmondod, melyik évben volt ez, talán segít. Plusz aki ismer, ilyet soha nem tennék. De mindegy, te biztos jobban tudod.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emlékszem évekkel ezelőtt volt a valaha volt legcsodálatosabb Magyar Bajnoki DIV 1 döntője, amit azóta is a legjobbnak titulál mindenki. Nevezett Budapest Wolves játszotta Budapest Cowboys-al. A mérkőzést a Wolves 14-0-ról fordította a maga oldalára és végül 20-14-re nyert. Fantasztikus meccs volt! Ebben biztosan egyetért velem mindenki.

Ekkor Te, mint "másik Hiteles Sportember" odamentél Pacuk László vezetőedzőhöz, és azt mondtad neki:
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys".
Emlékszem a kétgyerekes, egyébként hihetetlenül higgadt vezetőedzőnket 5-6 embernek (Wolvesosok és Cowboysosok együtt) kellett lefognia, nehogy neked menjen. És eközben undorító gúnyos mosollyal menekültél előle!
Úgy rugdostak le a saját csapattársaid a pályáról és ordibáltak veled, hogy mit képzelsz magadról, hogy van pofád egy ilyen meccs után ilyet mondani a vezetőedzőnknek. Aki egyébként jó néhányuknak régi csapattársai is volt. Mondtak még rólad mást is, de ugye a billentyűzet festék azt most nem bírná el.
Szegény Majorosék meg Japánék nem győztek bocsánatot kérni Lacitól, a minősíthetetlen beszólásod miatt. Az az ember egy LEGENDA, te pedig a kis lábujjáig sem érsz fel. És bizony azóta se mentél oda hozzá, hogy elnézést kérjél tőle!
Így csodálatos lehetőség nyílik előtted a döntőben, hogy ezt a régi sérelmet minimálisan jóvátedd! Ott leszek a lelátón, kíváncsi vagyok lesz-e annyi gerinc, hogy ezt megtedd! Mert én biztosan odamegyek majd hozzá, és gratulálok Neki, hogy idáig vezette a Bulldogokat.

Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény! Erről az egész kifakadásodról azonban mégis Hofinak egy kabaréja jut eszembe amikor is ezt találta mondani: "Először csöngess be anyádhoz jóbarát" Hofi BUÉK 2000. Töltsd le a netről és hallgasd végig. Zseniális!

Hol van Csanád beszólása a tiedhez, ha már sportemberségről beszélsz? Esetleg Te is emlékszel erre Cápa? Mert én ezt az egészet végignéztem és hallgattam? Te is ott voltál Cápa!

Francesco sportember még egy utolsó kérdés. Amikor anno odaálltál a Wolves Juniorok elé és a szemükbe néztél és azt mondtad Nekik. "Fiúk váljunk ki a Wolvesból és csináljunk egy saját csapatot, mert így is ütőképesek lehetnénk" gondolom nem ez volt az első történet, amit elmeséltél magadról, hogy miért is kövessenek téged?

Ma is valóban szenzációsak voltak ezek a srácok, akik azt hiszik rólad, "te mennyire sportember" vagy.

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Kedves Robi, azon a mérkőzésen én nem voltam ott... valakivel összekeverhetsz...Francesco
Mint játékos nem is! De mint a juniorok edzője ott voltál az ünnepléskor. Iszonyat gáz lenne, ha ezt most letagadnád!matheisz wr#82
Elnézésedet kell kérnem. Most kérdeztem utána. Összetévesztettelek a Kovács Zsolttal! Azt hittem Francesco név mögött ő van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emlékszem évekkel ezelőtt volt a valaha volt legcsodálatosabb Magyar Bajnoki DIV 1 döntője, amit azóta is a legjobbnak titulál mindenki. Nevezett Budapest Wolves játszotta Budapest Cowboys-al. A mérkőzést a Wolves 14-0-ról fordította a maga oldalára és végül 20-14-re nyert. Fantasztikus meccs volt! Ebben biztosan egyetért velem mindenki.

Ekkor Te, mint "másik Hiteles Sportember" odamentél Pacuk László vezetőedzőhöz, és azt mondtad neki:
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys".
Emlékszem a kétgyerekes, egyébként hihetetlenül higgadt vezetőedzőnket 5-6 embernek (Wolvesosok és Cowboysosok együtt) kellett lefognia, nehogy neked menjen. És eközben undorító gúnyos mosollyal menekültél előle!
Úgy rugdostak le a saját csapattársaid a pályáról és ordibáltak veled, hogy mit képzelsz magadról, hogy van pofád egy ilyen meccs után ilyet mondani a vezetőedzőnknek. Aki egyébként jó néhányuknak régi csapattársai is volt. Mondtak még rólad mást is, de ugye a billentyűzet festék azt most nem bírná el.
Szegény Majorosék meg Japánék nem győztek bocsánatot kérni Lacitól, a minősíthetetlen beszólásod miatt. Az az ember egy LEGENDA, te pedig a kis lábujjáig sem érsz fel. És bizony azóta se mentél oda hozzá, hogy elnézést kérjél tőle!
Így csodálatos lehetőség nyílik előtted a döntőben, hogy ezt a régi sérelmet minimálisan jóvátedd! Ott leszek a lelátón, kíváncsi vagyok lesz-e annyi gerinc, hogy ezt megtedd! Mert én biztosan odamegyek majd hozzá, és gratulálok Neki, hogy idáig vezette a Bulldogokat.

Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény! Erről az egész kifakadásodról azonban mégis Hofinak egy kabaréja jut eszembe amikor is ezt találta mondani: "Először csöngess be anyádhoz jóbarát" Hofi BUÉK 2000. Töltsd le a netről és hallgasd végig. Zseniális!

Hol van Csanád beszólása a tiedhez, ha már sportemberségről beszélsz? Esetleg Te is emlékszel erre Cápa? Mert én ezt az egészet végignéztem és hallgattam? Te is ott voltál Cápa!

Francesco sportember még egy utolsó kérdés. Amikor anno odaálltál a Wolves Juniorok elé és a szemükbe néztél és azt mondtad Nekik. "Fiúk váljunk ki a Wolvesból és csináljunk egy saját csapatot, mert így is ütőképesek lehetnénk" gondolom nem ez volt az első történet, amit elmeséltél magadról, hogy miért is kövessenek téged?

Ma is valóban szenzációsak voltak ezek a srácok, akik azt hiszik rólad, "te mennyire sportember" vagy.

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Kedves Robi, azon a mérkőzésen én nem voltam ott... valakivel összekeverhetsz...Francesco
Mint játékos nem is! De mint a juniorok edzője ott voltál az ünnepléskor. Iszonyat gáz lenne, ha ezt most letagadnád!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emlékszem évekkel ezelőtt volt a valaha volt legcsodálatosabb Magyar Bajnoki DIV 1 döntője, amit azóta is a legjobbnak titulál mindenki. Nevezett Budapest Wolves játszotta Budapest Cowboys-al. A mérkőzést a Wolves 14-0-ról fordította a maga oldalára és végül 20-14-re nyert. Fantasztikus meccs volt! Ebben biztosan egyetért velem mindenki.

Ekkor Te, mint "másik Hiteles Sportember" odamentél Pacuk László vezetőedzőhöz, és azt mondtad neki:
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys".
Emlékszem a kétgyerekes, egyébként hihetetlenül higgadt vezetőedzőnket 5-6 embernek (Wolvesosok és Cowboysosok együtt) kellett lefognia, nehogy neked menjen. És eközben undorító gúnyos mosollyal menekültél előle!
Úgy rugdostak le a saját csapattársaid a pályáról és ordibáltak veled, hogy mit képzelsz magadról, hogy van pofád egy ilyen meccs után ilyet mondani a vezetőedzőnknek. Aki egyébként jó néhányuknak régi csapattársai is volt. Mondtak még rólad mást is, de ugye a billentyűzet festék azt most nem bírná el.
Szegény Majorosék meg Japánék nem győztek bocsánatot kérni Lacitól, a minősíthetetlen beszólásod miatt. Az az ember egy LEGENDA, te pedig a kis lábujjáig sem érsz fel. És bizony azóta se mentél oda hozzá, hogy elnézést kérjél tőle!
Így csodálatos lehetőség nyílik előtted a döntőben, hogy ezt a régi sérelmet minimálisan jóvátedd! Ott leszek a lelátón, kíváncsi vagyok lesz-e annyi gerinc, hogy ezt megtedd! Mert én biztosan odamegyek majd hozzá, és gratulálok Neki, hogy idáig vezette a Bulldogokat.

Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény! Erről az egész kifakadásodról azonban mégis Hofinak egy kabaréja jut eszembe amikor is ezt találta mondani: "Először csöngess be anyádhoz jóbarát" Hofi BUÉK 2000. Töltsd le a netről és hallgasd végig. Zseniális!

Hol van Csanád beszólása a tiedhez, ha már sportemberségről beszélsz? Esetleg Te is emlékszel erre Cápa? Mert én ezt az egészet végignéztem és hallgattam? Te is ott voltál Cápa!

Francesco sportember még egy utolsó kérdés. Amikor anno odaálltál a Wolves Juniorok elé és a szemükbe néztél és azt mondtad Nekik. "Fiúk váljunk ki a Wolvesból és csináljunk egy saját csapatot, mert így is ütőképesek lehetnénk" gondolom nem ez volt az első történet, amit elmeséltél magadról, hogy miért is kövessenek téged?

Ma is valóban szenzációsak voltak ezek a srácok, akik azt hiszik rólad, "te mennyire sportember" vagy.

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Kedves Robi, azon a mérkőzésen én nem voltam ott... valakivel összekeverhetsz...
Jah, a Wolves-ból való kiválás pedig már olyan szinten lerágott csont... Ráadásul fogalmad sincs arról, hogy mi volt a háttérben és hogy zajlottak a dolgok (mint ahogy a legtöbb kívülálló nem tudja)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük a meccset a Cowboys2-nek, nagyon korrekt csapat vagytok.JSanyo
Magyar Csanád nevű sportembernek innen köszönöm a meccset és a sportszerű hozzáállást. Ő aztán tudja, hogy kell minden helyzetben emelt fővel elhagyni a pályát:
"szívjanak le a huligánok... egy rendes tackle-t nem tudtak osztani egész meccsen."
"fent voltam kb egy egész negyedet, míg szerbiában 2 perc alatt akkorát kaptam hogy két hétig beszartam tőle... akik pudingok azok azok."Francesco
Pre-game észrevétele szintén nevezett uriembernek:
"Egy dolog van csak ami megkülönbözteti a két csapatot a mai meccsen. Amíg a 'canes nem akar veszíteni, Mi nyerni akarunk!"
Asszem az első perctől bebizonyítottuk, hogy ez nem így van.

Egyébként tényleg nagyon tiszta meccs volt. Kár az ilyen szájkaratéval elrontani a dolgot.Francesco
Emlékszem évekkel ezelőtt volt a valaha volt legcsodálatosabb Magyar Bajnoki DIV 1 döntője, amit azóta is a legjobbnak titulál mindenki. Nevezett Budapest Wolves játszotta Budapest Cowboys-al. A mérkőzést a Wolves 14-0-ról fordította a maga oldalára és végül 20-14-re nyert. Fantasztikus meccs volt! Ebben biztosan egyetért velem mindenki.

Ekkor Te, mint "másik Hiteles Sportember" odamentél Pacuk László vezetőedzőhöz, és azt mondtad neki:
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys".
Emlékszem a kétgyerekes, egyébként hihetetlenül higgadt vezetőedzőnket 5-6 embernek (Wolvesosok és Cowboysosok együtt) kellett lefognia, nehogy neked menjen. És eközben undorító gúnyos mosollyal menekültél előle!
Úgy rugdostak le a saját csapattársaid a pályáról és ordibáltak veled, hogy mit képzelsz magadról, hogy van pofád egy ilyen meccs után ilyet mondani a vezetőedzőnknek. Aki egyébként jó néhányuknak régi csapattársai is volt. Mondtak még rólad mást is, de ugye a billentyűzet festék azt most nem bírná el.
Szegény Majorosék meg Japánék nem győztek bocsánatot kérni Lacitól, a minősíthetetlen beszólásod miatt. Az az ember egy LEGENDA, te pedig a kis lábujjáig sem érsz fel. És bizony azóta se mentél oda hozzá, hogy elnézést kérjél tőle!
Így csodálatos lehetőség nyílik előtted a döntőben, hogy ezt a régi sérelmet minimálisan jóvátedd! Ott leszek a lelátón, kíváncsi vagyok lesz-e annyi gerinc, hogy ezt megtedd! Mert én biztosan odamegyek majd hozzá, és gratulálok Neki, hogy idáig vezette a Bulldogokat.

Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény! Erről az egész kifakadásodról azonban mégis Hofinak egy kabaréja jut eszembe amikor is ezt találta mondani: "Először csöngess be anyádhoz jóbarát" Hofi BUÉK 2000. Töltsd le a netről és hallgasd végig. Zseniális!

Hol van Csanád beszólása a tiedhez, ha már sportemberségről beszélsz? Esetleg Te is emlékszel erre Cápa? Mert én ezt az egészet végignéztem és hallgattam? Te is ott voltál Cápa!

Francesco sportember még egy utolsó kérdés. Amikor anno odaálltál a Wolves Juniorok elé és a szemükbe néztél és azt mondtad Nekik. "Fiúk váljunk ki a Wolvesból és csináljunk egy saját csapatot, mert így is ütőképesek lehetnénk" gondolom nem ez volt az első történet, amit elmeséltél magadról, hogy miért is kövessenek téged?

Ma is valóban szenzációsak voltak ezek a srácok, akik azt hiszik rólad, "te mennyire sportember" vagy.

Matheisz Róbert
Budapest Cowboys
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hagyd, teljesen felesleges.JSanyo
Részemről csak ennyi volt 😊Francesco
pedig lehet, hogy komolyan kéne vennünk egy rúgótól egy ilyen kritikát 😂

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula a csapatoknak!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Köszönjük a meccset a Cowboys2-nek, nagyon korrekt csapat vagytok.JSanyo
Magyar Csanád nevű sportembernek innen köszönöm a meccset és a sportszerű hozzáállást. Ő aztán tudja, hogy kell minden helyzetben emelt fővel elhagyni a pályát:
"szívjanak le a huligánok... egy rendes tackle-t nem tudtak osztani egész meccsen."
"fent voltam kb egy egész negyedet, míg szerbiában 2 perc alatt akkorát kaptam hogy két hétig beszartam tőle... akik pudingok azok azok."Francesco
erről öt dolog jut eszembe:
1, miért csak egy negyedet játszott? (ennyire szar)
2, az elég szánalmas ha két perc után beszarik valaki
3, mit csinálna egy ilyen nagyszájú ha ők nyertek volna?
4, ezen a meccsen is bebizonyosodott, hogy ezt a sportot nem "dumára" játszák
5, a többieknek köszi a meccset, te meg barátom költözz szerbiába és ne játssz olyan pudingokkal akik 24 perc alatt "csak" negyven pontot csinálnak neked és a csapatodnak


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hagyd, teljesen felesleges.JSanyo
Részemről csak ennyi volt 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként pedig gratula a Wolves-nak, az utca túloldalán 49-6 arányban legyőzték a Ljubljana Silverhawks csapatát