Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
Kalo
Nem hiszem, a statisztikus videóról dolgozik 😉
www.hurricanes.hu -n van fent
több mint 13 éve
Kalo 137
Köszönöm!

??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
Kalo
http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTMTred
több mint 13 éve
Kalo 137
Sajnos leginkább arra a jelenetre emlékszem, amikor a Márk futásánál nagyon mellényúltam és elment mellettem td-re 😕
Próbáltam zárni a szöget, de elesett a corner, és onnantól nem volt terelés, választottam egy irányt, hátha...
Na nem.

??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
Kalo
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
Kalo
http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTM

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Kalo 137
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pedig lehet, hogy komolyan kéne vennünk egy rúgótól egy ilyen kritikát 😂Szobi22
Ne legyél igazságtalan, a stat szerint volt egy receptionje. Akkor várta volna a sok-sok kemény tackle-t 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szerintem nem tudták fizetni Tony-t és Pacman-t egyszerre, így nyílván a jobbat tartották meg 😂pc_x
Bazeg, bebuktunk. 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szerintem nem tudták fizetni Tony-t és Pacman-t egyszerre, így nyílván a jobbat tartották meg 😂


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://hir6.hu/cikk/56022/szakitott_a_bekescsaba_raptors_es_tony_simmonsPacman
Ez már volt Pacman tesó, kicsit bővebben valamit, mert gondolom nem a szurkolói sál árán vesztettek vele össze 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
http://hir6.hu/cikk/56022/szakitott_a_bekescsaba_raptors_es_tony_simmons



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
sziasztok!
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.

legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!

U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛Kopasz98
Csak Neked: tv.orf.at/program/orfsportplus Ez az orf sport pluszon lesz, és a gugli ontja a streamokat :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.
Kalo
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Régebben egyébként még a Soldiers hazai meccsei után is voltak zsíroskenyér partyk. (Huh, de rég volt már, hogy játékosként voltam ott 😀 ) Nem tudom, mostanában mi a szitu ezzel kapcsolatosan.
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Na igen, de tudtommal Pancevo nem kis hazánkban van 😉 😀Kalo
valóban nem.. :/ kis hazánkban hurrikánvendégszeretet a legjobbszampi#33
Ezt megcáfolnám mivel a Szolnok csapata is zsíros kenyérrel és itallal vendégelt meg minket a meccs után.Ezt arra írtam ,hogy zéró az ilyen fogadtatás.

Raptors #58Ádi bácsi
Ezt még faszmen is adja...😊Bár mondjuk Raptorséknál van hotdog ingyébelépő,meg tökmag meg szotyi...😊ozt nálunk még az ellenfél játszik az árnyékban...LOL(kivéve szolnokék,ők pont be cumizták,addigra gondoltuk megmagunkat...)



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Na igen, de tudtommal Pancevo nem kis hazánkban van 😉 😀Kalo
valóban nem.. :/ kis hazánkban hurrikánvendégszeretet a legjobbszampi#33
Ezt megcáfolnám mivel a Szolnok csapata is zsíros kenyérrel és itallal vendégelt meg minket a meccs után.Ezt arra írtam ,hogy zéró az ilyen fogadtatás.

Raptors #58
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Szerintem éppen ebből adódóan, hogy "Nem túl érthető ..." számunkra a döntés, ebből gondolom, hogy nyomós oka lehetett és nem hinném,hogy csak anyagi, bár a csabaiak elég szerényen nyilatkoztak,ha jól tudom eddig sem "ingyen" volt itt. Én szimpatikus, korrekt srácoknak ismertem meg a Raptorokat, hát ez is egy kemény döntés volt Tőlük, még egy ok,hogy Nekik szurkoljak a döntőben.Colonel
Erről még én se irhatok sajna...főleg ha még tudnék is valami pontosabbat...😕
de amint lesz valami info,ugyis megtudjátok



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.

legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!

U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.
Kalo
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Na igen, de tudtommal Pancevo nem kis hazánkban van 😉 😀Kalo
valóban nem.. :/ kis hazánkban hurrikánvendégszeretet a legjobb

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Szerintem éppen ebből adódóan, hogy "Nem túl érthető ..." számunkra a döntés, ebből gondolom, hogy nyomós oka lehetett és nem hinném,hogy csak anyagi, bár a csabaiak elég szerényen nyilatkoztak,ha jól tudom eddig sem "ingyen" volt itt. Én szimpatikus, korrekt srácoknak ismertem meg a Raptorokat, hát ez is egy kemény döntés volt Tőlük, még egy ok,hogy Nekik szurkoljak a döntőben.
több mint 13 éve
Kalo 137
A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.
Kalo
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Na igen, de tudtommal Pancevo nem kis hazánkban van 😉 😀
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.
Kalo
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀

több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Sok sikert a döntőben, és még egy szó Elek Ádámnak (Wr#89): rendes volt tőled a vége, örülök hogy jó csapatot találtál!

KaloKalo
😊 Én köszönöm! Remélem minél hamarabb bajnoksági kereteken belül is játszunk a nagycsapatotokkal.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
"Békéscsaba Raptors
Kedves szurkolók!
A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött, hogy anyagi problémák miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést. A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére, és nélküle vesz részt azon.
Köszönjük az eddigi támogatást, és ezúttal is számítunk a buzdításotokra!
kb. egy órája · Tetszik · Hozzászólok" http://www.facebook.com/bcsraptorsAtari
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Francesco: Csanád ominózus mondatát nem tudom hol hallottad, de én kérek elnézést érte, egyszerűen nem sportemberhez és Cowboys játékoshoz méltó. És ez független attól, hogy mi volt a végeredmény (csak szánalmasabbá teszi, hogy a vesztes oldalról mond ilyet valaki).Kalo
FB-on írta, de már mindegy, csak elsőre eléggé felhúztam magam rajta 😊

A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.Kalo
Mi pedig köszönjük a tiszta és sportszerű meccset!

Nagyon várom, hogy az "igazi helyemen" játszak ellenetek, a C1-el, szerintem az igazán jó meccs lenne, remélem minél előbb sor kerül rá -akár bajnokság során, akár felkészülésként.Kalo
Ezzel nem vagy egyedül 😉
több mint 13 éve
Kalo 137
Néha sokkal jobb nem járni erre két napig, és ezt a sok hozzászólást egyszerre elolvasni...

Francesco: Csanád ominózus mondatát nem tudom hol hallottad, de én kérek elnézést érte, egyszerűen nem sportemberhez és Cowboys játékoshoz méltó. És ez független attól, hogy mi volt a végeredmény (csak szánalmasabbá teszi, hogy a vesztes oldalról mond ilyet valaki).

A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.

Baromi meleg volt, elismerésem mindenkinek, aki végigjátszotta, és szerintem egy maximálisan sportszerű, kemény meccs volt. Sajnos a végeredmény nagyon nem úgy alakult, mint szerettük volna, csináltunk taktikai és egyéni hibából is éppen eleget.
Mindenesetre örülök, hogy kipróbálhattam magam defense oldalon is, safety-ként (köszönöm a C2 edzőinek -még ha csak a sérüléshullám miatt is merülhetett fel 😊 ) és nagyon sajnálom, hogy egyet sem passzolt felém a Márk, kiváncsi lettem volna, hogy "ebből az irányból" van-e esélyem elkapni 😊

Nagyon várom, hogy az "igazi helyemen" játszak ellenetek, a C1-el, szerintem az igazán jó meccs lenne, remélem minél előbb sor kerül rá -akár bajnokság során, akár felkészülésként.

Sok sikert a döntőben, és még egy szó Elek Ádámnak (Wr#89): rendes volt tőled a vége, örülök hogy jó csapatot találtál!

Kalo