Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem meg egy ilyen fórum pont az ilyenektől jó, hogy olyan is felszínre kerül amit már rég le kellett volna tisztázni, esetleg le is lett, csak nem mindenki tud róla


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Békéscsaba Raptors
Kedves szurkolók!
A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött, hogy anyagi problémák miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést. A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére, és nélküle vesz részt azon.
Köszönjük az eddigi támogatást, és ezúttal is számítunk a buzdításotokra!
kb. egy órája · Tetszik · Hozzászólok" http://www.facebook.com/bcsraptorsAtari
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Nagyon sajnálatos a történet, mert az edző egyértelműen új lendületet hozott a Raptorsnak és ezáltal a Div1-nek. Ráadásul nagyon szerencsétlen dolog pont a döntő előtt megválni a vezetőedzőtől, de biztos vagyok benne, hogy valami olyasmi lehet a háttérben, ami már egy ideje húzódik. Nem hiszem, hogy a pontos okokat és részleteket valaha is megtudnánk, de szerintem nem is feltétlenül tartozik a nagy nyilvánosságra, ez elsősorban a Raptors és az edző ügye.
(De nyilván én is kíváncsi lennék rá 😀 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivan ?
Lehet tudni valamit az okokról?Druid
"Békéscsaba Raptors
Kedves szurkolók!
A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött, hogy anyagi problémák miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést. A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére, és nélküle vesz részt azon.
Köszönjük az eddigi támogatást, és ezúttal is számítunk a buzdításotokra!
kb. egy órája · Tetszik · Hozzászólok" http://www.facebook.com/bcsraptorsAtari
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A Békéscsaba Raptors azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést, már a döntőn sem lesz :o :o :o :o :okisdani
Mivan ?
Lehet tudni valamit az okokról?Druid
"Békéscsaba Raptors
Kedves szurkolók!
A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött, hogy anyagi problémák miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést. A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére, és nélküle vesz részt azon.
Köszönjük az eddigi támogatást, és ezúttal is számítunk a buzdításotokra!
kb. egy órája · Tetszik · Hozzászólok" http://www.facebook.com/bcsraptorsAtari
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na jó reggelt!

Sajnálom a vihart, amit tegnap okoztam. Komoly fail volt, hogy Francesco-t más Huricanes-es edzővel tévesztettem össze. Én ezt már meg is tárgyaltam Francescoval privátban. Nyílván nem született volna meg az irományom, ha képben vagyok. Ettől a sztori sajnos még igaz.

Nem mentegetem magam tovább, az az eset anno nem volt szép, csak rossz emberrel kötöttem össze. Nem sértődöttségből hoztam fel, hanem csak azért, mert nem állt össze a kép bennem.

Matheisz Róbert
Budapest Cowboys
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
A sztárolást nem értem, szerintem ez nálunk nincs így (nyílvános fórumon biztos nem)... A sztárolás nekem valahol Pacman barátunk szintjénél kezdődik 😂 "a magyar Ed Reed" 😂
btw a többiben egyetértek veled 😊pc_x
Nem inkább az "amerikai Pacman"? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
A sztárolást nem értem, szerintem ez nálunk nincs így (nyílvános fórumon biztos nem)... A sztárolás nekem valahol Pacman barátunk szintjénél kezdődik 😂 "a magyar Ed Reed" 😂
btw a többiben egyetértek veled 😊


több mint 13 éve
arcsike 100
grat a győzelemhez, jól játszottatok, és tényleg a pályán teljesen korrekt csapat voltatok! kár h nem igazán lehet attól elvonatkoztatni, ah itt egyesek sztárolják magukat! mondjuk ez magánvélemény!
csanival ugyan nem értek egyet, mert én azért kaptam a sűrűjében (nem hagytatok nyugodtan repülni😛 ) de nem hinném, h ezt volt értelme ide felhozni, nem ide tartozott! elég kicsinyesnek érzem... pláne az eredmény fényében!
aki meg nem tudja, h a robi által felhozott beszólás (aminek szintén nem sok értelme volt, bocs robi) miért is olyan bántó annak javaslom megtekintésre a fent említett mérkőzést!
ja és végül a bíróknak is köszi a meccset, volt talán két holding amit nem fújtak be, de azoktól eltekintve kifejezetten jól vezettek, még abban a dögmelegben is! 😛
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Megöltem a bulit 😕pc_x
Ugyis tul fiatal vagy az ejfel utani bulihoz 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megöltem a bulit 😕pc_x
A macska rúgja meg, pedig én élveztem 😊
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Megöltem a bulit 😕


több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
Én még mindig nem értem mi ez a nagy sértődöttség 😕 De hát én is fiatal vagyok és erre mindent rá lehet fogni 😕pc_x
"We will start the Flamewar" tutututuututututu lolmatheisz wr#82
ez volt a lényeg 😀 behúztunk a csőbe mi? 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt nem értheted, majd ha te is megkapod a 2.0-ás upgrade-t, addig fiatal vagy és 1.0 😕 én ezt hoztam össze a végéből 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
Én még mindig nem értem mi ez a nagy sértődöttség 😕 De hát én is fiatal vagyok és erre mindent rá lehet fogni 😕pc_x
"We will start the Flamewar" tutututuututututu lol
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
Pontosan értem a lényegét, ami az hogy egy ősrégi konfliktussal tereld el a figyelmet a csapattársadról, aki az én és az összes csapattársam munkáját leminősítette egy közel sem kiélezett meccs után. Ráadásul annyira régi a sztori, hogy azóta mindkét edző más csapatban folytatja sikeresen a munkáját.
De gondolom jó érzés a szart szarral hígítani, csak ennek semmi köze ahhoz, ami ma a pályán folyt...Tred
Touché monsoieur!


több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
Pontosan értem a lényegét, ami az hogy egy ősrégi konfliktussal tereld el a figyelmet a csapattársadról, aki az én és az összes csapattársam munkáját leminősítette egy közel sem kiélezett meccs után. Ráadásul annyira régi a sztori, hogy azóta mindkét edző más csapatban folytatja sikeresen a munkáját.
De gondolom jó érzés a szart szarral hígítani, csak ennek semmi köze ahhoz, ami ma a pályán folyt...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Én is köszönöm a meccset nektek. Minden tiszteletem az összes játékosnak, aki végigszenvedte ezt a rekordmeleget! 😊 Számomra nagyon korrekt meccs volt. Talán egy latehit volt, amiért már előre elnézést kért a safety, aki lendületből nem tudott már elkerülni.
Ha mindezt valóban csak a kiöregedő, illetve a junior játékosokkal értétek el az idei szezonban, akkor bebizonyítottátok, hogy van létjogosultsága a 2. csapatoknak.
Remélem hamarosan az első csapatotokkal is találkozunk!Tred
énis beszálok a köszönöm a meccset "csapatba". Iszonyatos meleg volt egy tenyérnyi felhő nélkül. kész haLál.
A latehit én lehettem ha az emlékezetem nem csal a hurrikán kispad közelébe történt az eset ,a túloldalról jöttem és a szélsőfutást néztem amikor egyszer csak ott teremtél előttem. 😀 😀

köszönöm még egyzser és remélem hogy utolsó junior évembe találkozok a junior csapatotokkal is.

Szampiás Krisztián
CB#33szampi#33
Már a felével találkoztál 😀 😀pc_x
ennek viszont különörülök mert izgalmas lesz a junior bajnokság ! 😀

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
Én még mindig nem értem mi ez a nagy sértődöttség 😕 De hát én is fiatal vagyok és erre mindent rá lehet fogni 😕


több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys"

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Amúgy sztem én még még a tudatlanok nyugalmával rúgtam a labdát mint labdarúgó a történtek idején. És valószínűleg nem is tudtam volna a rögbit megkülönböztetni az amerikai focitól... 😊 Ezért csak abszolút naív kíváncsiságból megkérdezném, hogy hányszor vertétek meg azóta a Wolves-ot?Tred
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!matheisz wr#82
magyarul semmit nem tudsz 😀 😀 nekem kulso szemlelokent (szurkolo) csak Kalonak az 1-2 lappal ezelotti hozzaszolasa jutott eszembe hogy ha szajkarate van mennyire porog a forum ha meg eredmeny/siker, akkor az senkit nem erdekel...


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
köszönjük a meccset, és gratulálunk a hurrikánoknak, igazán szimpatikus csapat vagytok. ja és sok sikert a döntőben!bpcj#97
Én is köszönöm a meccset nektek. Minden tiszteletem az összes játékosnak, aki végigszenvedte ezt a rekordmeleget! 😊 Számomra nagyon korrekt meccs volt. Talán egy latehit volt, amiért már előre elnézést kért a safety, aki lendületből nem tudott már elkerülni.
Ha mindezt valóban csak a kiöregedő, illetve a junior játékosokkal értétek el az idei szezonban, akkor bebizonyítottátok, hogy van létjogosultsága a 2. csapatoknak.
Remélem hamarosan az első csapatotokkal is találkozunk!Tred
énis beszálok a köszönöm a meccset "csapatba". Iszonyatos meleg volt egy tenyérnyi felhő nélkül. kész haLál.
A latehit én lehettem ha az emlékezetem nem csal a hurrikán kispad közelébe történt az eset ,a túloldalról jöttem és a szélsőfutást néztem amikor egyszer csak ott teremtél előttem. 😀 😀

köszönöm még egyzser és remélem hogy utolsó junior évembe találkozok a junior csapatotokkal is.

Szampiás Krisztián
CB#33szampi#33
Már a felével találkoztál 😀 😀


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
köszönjük a meccset, és gratulálunk a hurrikánoknak, igazán szimpatikus csapat vagytok. ja és sok sikert a döntőben!bpcj#97
Én is köszönöm a meccset nektek. Minden tiszteletem az összes játékosnak, aki végigszenvedte ezt a rekordmeleget! 😊 Számomra nagyon korrekt meccs volt. Talán egy latehit volt, amiért már előre elnézést kért a safety, aki lendületből nem tudott már elkerülni.
Ha mindezt valóban csak a kiöregedő, illetve a junior játékosokkal értétek el az idei szezonban, akkor bebizonyítottátok, hogy van létjogosultsága a 2. csapatoknak.
Remélem hamarosan az első csapatotokkal is találkozunk!Tred
énis beszálok a köszönöm a meccset "csapatba". Iszonyatos meleg volt egy tenyérnyi felhő nélkül. kész haLál.
A latehit én lehettem ha az emlékezetem nem csal a hurrikán kispad közelébe történt az eset ,a túloldalról jöttem és a szélsőfutást néztem amikor egyszer csak ott teremtél előttem. 😀 😀

köszönöm még egyzser és remélem hogy utolsó junior évembe találkozok a junior csapatotokkal is.

Szampiás Krisztián
CB#33

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért megy minden cowboys meccs után ez a bohóckodás?
mostani 40-0 után ki kellett volna írni az eredményt, alá meg 2-3 gratula-ügyesek-jók voltatok ennyi, hátha gyorsan elfelejtik, de ííígy..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"A Budapest Wolves-ot soha de soha nem fogja megverni a Budapest Cowboys"

Matheisz Róbert
Budapest Cowboysmatheisz wr#82
Amúgy sztem én még még a tudatlanok nyugalmával rúgtam a labdát mint labdarúgó a történtek idején. És valószínűleg nem is tudtam volna a rögbit megkülönböztetni az amerikai focitól... 😊 Ezért csak abszolút naív kíváncsiságból megkérdezném, hogy hányszor vertétek meg azóta a Wolves-ot?Tred
Jól fogalmazol. A naív kíváncsiságod miatt nem érted ennek az egésznek a lényegét. Mert nem láttad azt a meccset és túl fiatal is vagy ha jól értem. Ráadásul nem a lényeget szűröd le, hogy mit jelentett az a beszólás abban a pillanatban!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
"We will start the Flamewar" tutututuututututu 😂


több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Miért nem érted? Te nem vagy edző? Te nem ott vagy minden edzésen? Te nem mindent megteszel azért, hogy a fiaid sikereket érjenek el? Te neked nem része az életednek ez az egész?
Csak azt ne mond, hogy az egyiken be, másikon ki. Még a Wolves játékosokat is sértette. Régi história, de látod Te is hallottál róla. Nyilván mert beszéltetek róla, és nem véletlenül!
Nem volt ott semmi hevültség, a Laci éppen gratulált a Wolves játékosoknak, régi barátoknak!

Nem kell védened szerintem azt az embert. Most már azt is tudom, hogy ő a JAX talán. Vagy még mindig másik kávéházban járok? 😊matheisz wr#82
Már miért ne védenénk, te is védessz valakit, nem? Nem gondolhatod komolyan, hogy uszkve 70 ember aki, mondhatom talán úgy, hogy ebbe az érába- tartozik, nem állna ki érte bármikor?? Amúgy ez elég régi téma, 2009-es, addig vártál itt a forumon, hogy megírhassál valami olyat, amit már mindenki elfelejtett? Gratulálok, legalább mi sem unatkozunk. Én legalábbis az ilyen szájkaratékat feletébb szórakoztatónak találom 😉Davee69
Mintha ezt írtam volna:
Nem feltétlenül korrekt a Csanád hozzászólása ez tény!

És olvasd már el az utána írt kommentjeimet is.
Majdnem eltaláltad a dátumot is. 2008 óta vártam erre a pillanatra, hogy kicsit felpörgessem a fórumot és örömet okozhassak neked. Hány éves is voltál Te akkor? 😊matheisz wr#82
Ha jól emlékszem, 18 vagy 19, akkoriban a csapattársa voltam a Juniorsban (én azóta nem játszom). Annak meg külön örülök, hogy még itt tart a magyar football, hogy fórumon lehet osztani az észt és egy alapos verés után a 2008-as döntőt emlegetni sértődötten.

Mindig jövőre