Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
smaug 7
valami szopatás van, most itt kéne lennie, de csomószor itt is a tenisz jön be :/

http://sport.orf.at/stories/sportlive/
több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.

legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!

U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛Kopasz98
Csak Neked: tv.orf.at/program/orfsportplus Ez az orf sport pluszon lesz, és a gugli ontja a streamokat :cool:kutya76
nem tudja lejátszani a gép :S ráadásul gúglin se találok semmit.. kiakasztó h banzáj nélkül telik a napom.. 😕😕
több mint 13 éve
tudu28 152
Elérhető a ma reggeli "fél" adás a rádió17 honlapjáról. A fele kész anyag volt, a másik fele ezúttal telefonos interjú a mögöttünk és az előttünk álló hétvégékről.
http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

KaloKalo
Jövőre közel 10 csapat 5 országból az interligában :o
Valami konkrétumot tudsz mondani? Mely nemzetek ill csapatok csatlakoznak?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Tegnap a Eurosport 2-ön is bemondták a magyar döntőt infókkal 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kalo 137
Elérhető a ma reggeli "fél" adás a rádió17 honlapjáról. A fele kész anyag volt, a másik fele ezúttal telefonos interjú a mögöttünk és az előttünk álló hétvégékről.
http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

Kalo
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.deacon75
Még szerencse, hogy nem kötelező elmenni...barbárJW
Szerintem defensive coordinatorként kicsit máshogy látja a dolgot 😊

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Raptors-éknál töretlen a jó kedv...bocs az off-ért



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Raptors-Tigers videó mikor lesz megtekinthető???JUNIOR#46
😮 már felvették? 😊Ricsi56
Már játszottak idén, nyilván arra gondol 😉kisdani
szentem meg az olyan jominőségure gondol mint a miskolc meg a rebels.hát ami volt azzal nmtom mivan ami lesz az meg nm tőlem függ de gondolom hamar elkésziti a kameramanunk....mert biztos nagy érdeklődés lesz rá



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Raptors-Tigers videó mikor lesz megtekinthető???JUNIOR#46
😮 már felvették? 😊Ricsi56
Már játszottak idén, nyilván arra gondol 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
el vagyunk kényeztetve, rengeteg jó meccs van mostanában mo-nbpcj#97
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.deacon75
Még szerencse, hogy nem kötelező elmenni....................
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Raptors-Tigers videó mikor lesz megtekinthető???JUNIOR#46
😮 már felvették? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Raptors-Tigers videó mikor lesz megtekinthető???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
el vagyunk kényeztetve, rengeteg jó meccs van mostanában mo-nbpcj#97
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.deacon75
hát, a rájátszásban nemnagyon voltak 50-0-k. igaz mi például sajnos nem tudtuk szorossá tenni a hurrikánok elleni meccset, de ellenük senki más sem, és azért ez sem lett 50-0. na mind1, ezen kívül elég jó, szoros meccsek voltak a rájátszásban, de nem csak ott; az alapszakaszban is hajszálnyi különbségek voltak, sokszor borult a papírforma is. ekkora körbeveréseket, mint a div2-ben, én még sose láttam. lehetőségeimhez mérten próbáltam azért minél több meccsre kimenni, és nagyrészt nem unatkoztam 😊
na de igazából arra gondoltam, hogy 3 nemzetközi döntőt rendeznek/tek idén budapesten, ami egyáltalán nem rossz szerintem.bpcj#97
Teljesen egyetértek, jó hogy itthon volt a Ladies Bowl és a CEI döntő, és hogy itt rendezik majd meg a CEFL finalt is.
több mint 13 éve
bpcj#97 19
el vagyunk kényeztetve, rengeteg jó meccs van mostanában mo-nbpcj#97
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.deacon75
hát, a rájátszásban nemnagyon voltak 50-0-k. igaz mi például sajnos nem tudtuk szorossá tenni a hurrikánok elleni meccset, de ellenük senki más sem, és azért ez sem lett 50-0. na mind1, ezen kívül elég jó, szoros meccsek voltak a rájátszásban, de nem csak ott; az alapszakaszban is hajszálnyi különbségek voltak, sokszor borult a papírforma is. ekkora körbeveréseket, mint a div2-ben, én még sose láttam. lehetőségeimhez mérten próbáltam azért minél több meccsre kimenni, és nagyrészt nem unatkoztam 😊
na de igazából arra gondoltam, hogy 3 nemzetközi döntőt rendeznek/tek idén budapesten, ami egyáltalán nem rossz szerintem.

Falcons-addict
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
el vagyunk kényeztetve, rengeteg jó meccs van mostanában mo-nbpcj#97
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.
több mint 13 éve
bpcj#97 19
el vagyunk kényeztetve, rengeteg jó meccs van mostanában mo-n

Falcons-addict
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Wolves rendezi a CEFL Bowlt. 😊
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011/07/12/a_bp._wolves_rendezi_a_kozep-europai_liga_dontojet/
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49604
Nagyon jónak ígérkezik 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem erről van szó, hogy belügy vagy sem, hanem arról, hogy kiadtak elsőre egy olyan közleményt, ami azt fogalmazta meg, hogy anyagi okok miatt váltak meg az edzőtől. Most helyesbítettek arra, hogy szerződés szerint járó juttatásokon kívüli tétellel kapcsolatos vita a szakítás oka. Ha a külvilágnak az sugallod a közleményedben, hogy anyagi okok miatt küldted el az edződet, akkor nagyon kevés olyan ember lesz, aki azt hiszi, hogy nem anyagi gondokról volt szó a csapatnál. Ezt most helyesbítették egy pontosabb, sokkal érthetőbb és kevésbé félreérthető közleménnyel, amely nem veti fel az anyagi probléma kérdését.

Hogy miért fontos a külső kommunikáció ebben az esetben, azt szerintem nem kell megmagyarázni. Ha azt sugallod, hogy anyagi problémák vannak, sokan azt vonják le, hogy a csapat léte is veszélyben lehet akár. Ez elriasztja a potenciális támogatókat, a potenciális edzőket és a kedvet kapó környékbeli fiatalokat is a csapattól, máshova mennek inkább. Ezért kell arra nagyon figyelni, milyen közleményt adunk ki. Az az igazság, hogy örülök is neki, hogy ért valamit a beírásom, és helyrehozta a csapat azt a kommunikációs hibát, amit vétett. Szerintem többet nem fognak ilyet elkövetni.gsn
+1
több mint 13 éve
gsn 3 548
Én is pont erre gondoltam. Vagy legalábbis nem akartak valami kamu maszlagot önteni az éterbe.Francesco
Ha elolvasod a két közleményt, akkor rájöhetsz arra, hogy nem ugyanazt jelenti a kettő.

Az elsőben sok nyitott pont volt, és azt sugallta minden kívülálló számára, hogy a Békéscsaba Raptorsnak anyagi gondjai vannak.
A mostani közlemény azt fejezi ki, hogy a szerződésbeli kötelezettségeinek a csapat eleget tett, és ezen kívül felmerülő tételekkel kapcsolatos nézeteltérés volt az oka a menesztésnek, amit nyilván a szerződés nem szabályozott.
Egyértelmű üzenet, ami a csapatra nem üt vissza, nem fog azon spekulálni senki, hogy a csapat léte veszélyben van.gsn
Szerintem az teljes mértékben a Békéscsaba belügye, hogy saját anyagi helyzete miatt, vagy nem szabályozott kérdések miatt került sor a "szakításra".
Sok sikert kívánok a döntőhöz a Raptorsnak ebben a nehéz helyzetben!HZsóka
Nem erről van szó, hogy belügy vagy sem, hanem arról, hogy kiadtak elsőre egy olyan közleményt, ami azt fogalmazta meg, hogy anyagi okok miatt váltak meg az edzőtől. Most helyesbítettek arra, hogy szerződés szerint járó juttatásokon kívüli tétellel kapcsolatos vita a szakítás oka. Ha a külvilágnak az sugallod a közleményedben, hogy anyagi okok miatt küldted el az edződet, akkor nagyon kevés olyan ember lesz, aki azt hiszi, hogy nem anyagi gondokról volt szó a csapatnál. Ezt most helyesbítették egy pontosabb, sokkal érthetőbb és kevésbé félreérthető közleménnyel, amely nem veti fel az anyagi probléma kérdését.

Hogy miért fontos a külső kommunikáció ebben az esetben, azt szerintem nem kell megmagyarázni. Ha azt sugallod, hogy anyagi problémák vannak, sokan azt vonják le, hogy a csapat léte is veszélyben lehet akár. Ez elriasztja a potenciális támogatókat, a potenciális edzőket és a kedvet kapó környékbeli fiatalokat is a csapattól, máshova mennek inkább. Ezért kell arra nagyon figyelni, milyen közleményt adunk ki. Az az igazság, hogy örülök is neki, hogy ért valamit a beírásom, és helyrehozta a csapat azt a kommunikációs hibát, amit vétett. Szerintem többet nem fognak ilyet elkövetni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
HZsóka 67
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...Csendes
Én is pont erre gondoltam. Vagy legalábbis nem akartak valami kamu maszlagot önteni az éterbe.Francesco
Ha elolvasod a két közleményt, akkor rájöhetsz arra, hogy nem ugyanazt jelenti a kettő.

Az elsőben sok nyitott pont volt, és azt sugallta minden kívülálló számára, hogy a Békéscsaba Raptorsnak anyagi gondjai vannak.
A mostani közlemény azt fejezi ki, hogy a szerződésbeli kötelezettségeinek a csapat eleget tett, és ezen kívül felmerülő tételekkel kapcsolatos nézeteltérés volt az oka a menesztésnek, amit nyilván a szerződés nem szabályozott.
Egyértelmű üzenet, ami a csapatra nem üt vissza, nem fog azon spekulálni senki, hogy a csapat léte veszélyben van.gsn
Szerintem az teljes mértékben a Békéscsaba belügye, hogy saját anyagi helyzete miatt, vagy nem szabályozott kérdések miatt került sor a "szakításra".
Sok sikert kívánok a döntőhöz a Raptorsnak ebben a nehéz helyzetben!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...Csendes
Én is pont erre gondoltam. Vagy legalábbis nem akartak valami kamu maszlagot önteni az éterbe.Francesco
Ha elolvasod a két közleményt, akkor rájöhetsz arra, hogy nem ugyanazt jelenti a kettő.

Az elsőben sok nyitott pont volt, és azt sugallta minden kívülálló számára, hogy a Békéscsaba Raptorsnak anyagi gondjai vannak.
A mostani közlemény azt fejezi ki, hogy a szerződésbeli kötelezettségeinek a csapat eleget tett, és ezen kívül felmerülő tételekkel kapcsolatos nézeteltérés volt az oka a menesztésnek, amit nyilván a szerződés nem szabályozott.
Egyértelmű üzenet, ami a csapatra nem üt vissza, nem fog azon spekulálni senki, hogy a csapat léte veszélyben van.gsn
Köszi, nekem is sikerült értelmeznem 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...Csendes
Én is pont erre gondoltam. Vagy legalábbis nem akartak valami kamu maszlagot önteni az éterbe.Francesco
Ha elolvasod a két közleményt, akkor rájöhetsz arra, hogy nem ugyanazt jelenti a kettő.

Az elsőben sok nyitott pont volt, és azt sugallta minden kívülálló számára, hogy a Békéscsaba Raptorsnak anyagi gondjai vannak.
A mostani közlemény azt fejezi ki, hogy a szerződésbeli kötelezettségeinek a csapat eleget tett, és ezen kívül felmerülő tételekkel kapcsolatos nézeteltérés volt az oka a menesztésnek, amit nyilván a szerződés nem szabályozott.
Egyértelmű üzenet, ami a csapatra nem üt vissza, nem fog azon spekulálni senki, hogy a csapat léte veszélyben van.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(Egyébként csak zárójelek között megjegyzem, hogy nagyon durva, hogy ha valami nehezen érthető vagy nehezen felfogható, arra rögtön a többség első gondolata az, hogy nem is igaz...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Fórumozók!

A korábban közzétett állapotra érkező visszajelzések okán, csapatunk az alábbi kiegészített, de mégis arculatunkhoz híven szerény és helyzethez mérten diplomatikus, tájékoztatást adja ki:

A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött,hogy -korábbi szerződésben rögzített feltételeket nem érintő- anyagi okokból eredő nézeteltérések miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést.
A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére,és nélküle vesz részt azon.

Ezúton is köszönjük azon belföldi és külföldi szakmai vezetők megkeresését akik segítségük felajánlásával biztatták csapatunkat életünk legnagyobb megmérettetése előtt, de a mai -az elődöntő óta első- edzésen döntünk arról,hogy milyen szakmai irányítással veszünk részt a 2011.év bajnoki döntő megmérettetésen.

Köszönettel:

Békéscsaba RaptorsRaptors PR
Részemről nagyon sok sikert kívánok hozzá, akármilyen döntés születik is!