Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Rebelsből aki rögtön beugrik, az nyilván a Szabi, ill. Magyar. A 3-as elkapó is nagyon jó, a neve most hirtelen nem jut eszembe.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
WR-hez én még hozzátenném Elek Ádámot tőlünk. Rebelsből is nyugodtan tehettél volna hozzá, kikre gondoltál?JSanyo
Nyilván jópár emberre... pont azt nem akartam, hogy a saját csapatot toljuk csak azért is...deacon75
persze ez érthető, de azért nálatok is van jó pár kiemelkedő játékos, úgyhogy egyáltalán nem lenne gáz a dolog, szerintem nyugodtan jöhetnek a nevek. Akinek nem tetszik, az pedig nyugodtan érvelhet 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
WR-hez én még hozzátenném Elek Ádámot tőlünk. Rebelsből is nyugodtan tehettél volna hozzá, kikre gondoltál?JSanyo
Nyilván jópár emberre... pont azt nem akartam, hogy a saját csapatot toljuk csak azért is...
A lényeg pont az lenne, hogy ne a sajátjainkból rakjuk össze a csapatot.
ha valakinek hiányzik pár rebels név, akkor majd beteszi.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
WR-hez én még hozzátenném Elek Ádámot, illetve DB-be Füri Józsefet tőlünk. Rebelsből is nyugodtan tehettél volna hozzá, kikre gondoltál?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, csináltunk egy szubjektív válogatottat, nyilvánvalóan azokból a játékosokból akiket láttunk többször játszani idén. Igyekeztünk a kissebb csapatokat is képviseltetni és kihagytuk a Rebels játékosokat, hogy ne érje szó a ház elejét. Nyilván őket ismerjük a legjobban így túl lennének reprezentálva, még ha igyekszünk is objektíven megitélni ezt a szubjektív műfajt.
A Wolves és a Tigers szereplését eléggé hátráltatja, hogy jó játékosaik elég nagy hányada külföldi (Jordan, Nahornyak, Peterson és a többiek sima keret tagok lennének, de hát ez magyar válogatott).

Aki akarja, egészítse ki 53 főre a rostert.

QB
Bencsics Márk / Canes
Nagy Tamás / Mustangs
Wágner Olivér / Titans

RB
Cseperkáló Péter / Wolves
Danku Dávid / Canes
Hegedüs Dániel / WG
Kiss Zoltán (FB) / WG
Schwarz Ferenc / WG

WR
Burkus Péter / Titans
Hanász Róbert (TE is) / Tigers
Lakatos Bence / Steelers
Piros Krisztián / Wolves
Tóth-Urbán Dániel / Soldiers
Ujfalusi Ákos (KR is) / Canes

OL
Bíró Szabolcs / Canes
Cseri Zoltán / Cowboys
Dénes Gábor / Cowboys
Herke Zsombor / Heroes
Horváth Péter / WG
Kiss János /WG
Kovács Gábor / Canes
Pethő Ferenc / Wolves
Szepesvári Gergely / Wolves

LB
Ambrus Zoltán / Heroes
Ágota Balázs / Wolves
Becs Péter / WG
Szűcs Máté / Canes
Varga Ferenc / Canes

DL
Berzai Lajos / WG
Szabó Péter / Wildfires
Szakál György / Tigers
Szűcs Tibor / Cowboys
Stadler Dániel / Wolves
Váradi Zsolt / Canes

DB
Bánfi Mihály / Cowboys
Demeter Ádám / Raptors
Kárpáti Balázs / Cowboys
Mihalik György / Tigers
Pápai Róbert / Mustangs
Németh Bence / Raptors
Váradi Ádám / Predators

ST
Beliczay Olivér / Raptors K/P
Németh Márton / Raptors KR
Storcz András / Wolves K
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DCként el kell menni olyan meccsre is ami tudod hogy egyoldalú lesz és szar lesz, de muszáj megnézni mert elemezni csak kell.Bruce
Vagy ha szerencsés és ügyes vagy, megszerzed vidijón és akkor nem kell helyszínen küzdeni 😀 😛Francesco
Hát igen, ez lenne az ideális eset 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DCként el kell menni olyan meccsre is ami tudod hogy egyoldalú lesz és szar lesz, de muszáj megnézni mert elemezni csak kell.Bruce
Vagy ha szerencsés és ügyes vagy, megszerzed vidijón és akkor nem kell helyszínen küzdeni 😀 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát nem tudom... Én DC-ként is jobban örülök, ha egy olyan offense-t kell elemeznem, ami összetettebb, ha mondjuk 6 A/4-es lapot kell teleírnom.
Szakmai szemmel is nyugodtan lehet véleményt alkotni, elmondhatod, hogy ez a meccs egy rakás szar volt, az offense ezt és ezt csinálta.
Csak már dolgok miatt mondod esetleg szakmai és más dolgok miatt drukkeri szemmel egy meccsre, hogy szar. Pl a CEI döntő független nézői szemmel akár még jónak is mondható, mert a vége izgalmas volt, hosszabbítás meg minden, voltak turnoverek, nagy playek, szép egyéni teljesítmények, stb. Szakmai szemmel ... hát maradjunk annyiban, hogy nekem óriási csalódás volt, hogy ezt a Pancevot a Sharks nem verte 2-3 TD-vel...
De nem tudom, hogy kire van rászerelve egy kapcsoló, amit ha felkattint, akkor azt mondja, hogy oké, 17.32 van, mostantól 15 percig csak szakember vagyok. És nem tudom, hogy van-e olyan szakember, aki mondjuk végig tud nézni egy meccset úgy, hogy csak sportszerető rajongóként figyeli azt és akár tudat alatt nem kezd el kielemezni egy-egy szituációt.Francesco
Így van, pontosan ezt írtam.
Csak én arra írtam, hogy volt egy olyan hozzászólás hogy "Szerintem defensive coordinatorként kicsit máshogy látja a dolgot"

Én ebből indultam ki meg a megelőző hozzászólásokból. De amúgy is félreértettem az egészet!

DCként el kell menni olyan meccsre is ami tudod hogy egyoldalú lesz és szar lesz, de muszáj megnézni mert elemezni csak kell. Ugyanígy újságíróként is el kell menni minden meccsre amit kiosztanak rád.

A lényeg a lényeg, hogy szakmai vélemény és szurkolói vélemény is van, olykor olykor ez egybeesik, de van amikor teljesen más a kettő
több mint 13 éve
bpcj#97 19
És ha újságíróként voltam kint?😀deacon75
hol a cikk? 😉

Falcons-addict
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nem tudom... Én DC-ként is jobban örülök, ha egy olyan offense-t kell elemeznem, ami összetettebb, ha mondjuk 6 A/4-es lapot kell teleírnom.
Szakmai szemmel is nyugodtan lehet véleményt alkotni, elmondhatod, hogy ez a meccs egy rakás szar volt, az offense ezt és ezt csinálta.
Csak már dolgok miatt mondod esetleg szakmai és más dolgok miatt drukkeri szemmel egy meccsre, hogy szar. Pl a CEI döntő független nézői szemmel akár még jónak is mondható, mert a vége izgalmas volt, hosszabbítás meg minden, voltak turnoverek, nagy playek, szép egyéni teljesítmények, stb. Szakmai szemmel ... hát maradjunk annyiban, hogy nekem óriási csalódás volt, hogy ezt a Pancevot a Sharks nem verte 2-3 TD-vel...
De nem tudom, hogy kire van rászerelve egy kapcsoló, amit ha felkattint, akkor azt mondja, hogy oké, 17.32 van, mostantól 15 percig csak szakember vagyok. És nem tudom, hogy van-e olyan szakember, aki mondjuk végig tud nézni egy meccset úgy, hogy csak sportszerető rajongóként figyeli azt és akár tudat alatt nem kezd el kielemezni egy-egy szituációt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És ha újságíróként voltam kint?😀
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Valahol ott van az igazság hogy ha szakmailag nézed, akkor igazából azt kell kiemelni ami szakmai, ha meg szurkolóként akkor szubjektív benyomások alapján megítéled a meccset és azt mondod hogy kurva jó volt vagy azt hogy ez egy rakás szar volt.
De ezt most azért nehéz így leírni vagy megítélni, mert mindenkiben van egy kis szurkoló is és egy kis szakértő is.Bruce
Itt a lényeg, megegyeztünk 😊 valami ilyesmire próbáltam célozni a legelején

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor pontosítok, szakmai véleménye lehet egy DC-nek, de itt most nem szakmai véleményként hangzott el a dolog.

Szakmailag az, hogy egy ellenfél csapat 5 playt használ az egy DC-nek jó, mert könnyebb kielemezni. Egy szurkolónak szar, mert egysíkú. Egy DC azt mondja hogy ez egy színvonaltalan meccs volt, mert az ellenfél nem volt képes még azt az 5 playt sem levédekezni. Egy szurkoló meg azt mondja hogy de szar meccs volt. Az egyik csapat mindig ugyanazt csinálta és mégis simán nyert.

Valahol ott van az igazság hogy ha szakmailag nézed, akkor igazából azt kell kiemelni ami szakmai, ha meg szurkolóként akkor szubjektív benyomások alapján megítéled a meccset és azt mondod hogy kurva jó volt vagy azt hogy ez egy rakás szar volt.
De ezt most azért nehéz így leírni vagy megítélni, mert mindenkiben van egy kis szurkoló is és egy kis szakértő is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Már ne haragudj meg, de nem mondtam semmi ilyet. Ha olvasási nehézségeid vannak, akkor talán fordulj szakemberhez. 😉

Amikor egy DC egy meccset szarnak titulál, akkor a szurkoló szól belőle és nem a szakember. Szerintem.Bruce
Ezt írtad Bruce: "Def co.-ként viszont nem lehet véleményed" Ezt nem lehetett félre olvasni.Deny
Akkor te is ülj le és egyes!

DC mint szakember nem alkothat véleményt és kész. Neki ez munkája és mint munka meg kell csinálni.
Ha a DC egyben azt is elvárja hogy a meccs legyen élvezetes, akkor már nem mint DC szerepel, hanem szurkoló.Bruce
Véleményt mindig alkothatsz. Az is vélemény, hogy jól játssza a csapat az adott védelmi sémát. Ezt aztán alá is tudod támasztani, de attól még vélemény. Hány DC kezd mondjuk egy interjúban a mérkőzés után úgy válaszolni, hogy Véleményem szerint, jól teljesített az xy, mert...
Akkor ő most szurkolóként nézte vagy mi?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért azt ne mond meg, hogy kinek mikor lehet véleménye 😛Zorddd
Már ne haragudj meg, de nem mondtam semmi ilyet. Ha olvasási nehézségeid vannak, akkor talán fordulj szakemberhez. 😉

Amikor egy DC egy meccset szarnak titulál, akkor a szurkoló szól belőle és nem a szakember. Szerintem.Bruce
Ezt írtad Bruce: "Def co.-ként viszont nem lehet véleményed" Ezt nem lehetett félre olvasni.Deny
Akkor te is ülj le és egyes!

DC mint szakember nem alkothat véleményt és kész. Neki ez munkája és mint munka meg kell csinálni.
Ha a DC egyben azt is elvárja hogy a meccs legyen élvezetes, akkor már nem mint DC szerepel, hanem szurkoló.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért azt ne mond meg, hogy kinek mikor lehet véleménye 😛Zorddd
Már ne haragudj meg, de nem mondtam semmi ilyet. Ha olvasási nehézségeid vannak, akkor talán fordulj szakemberhez. 😉

Amikor egy DC egy meccset szarnak titulál, akkor a szurkoló szól belőle és nem a szakember. Szerintem.Bruce
Ezt írtad Bruce: "Def co.-ként viszont nem lehet véleményed" Ezt nem lehetett félre olvasni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért azt ne mond meg, hogy kinek mikor lehet véleménye 😛Zorddd
Már ne haragudj meg, de nem mondtam semmi ilyet. Ha olvasási nehézségeid vannak, akkor talán fordulj szakemberhez. 😉

Amikor egy DC egy meccset szarnak titulál, akkor a szurkoló szól belőle és nem a szakember. Szerintem.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem defensive coordinatorként kicsit máshogy látja a dolgot 😊JSanyo
Ez két dolog!

Szurkolóként lehet véleményed, hogy ez egy szar meccs és nem érte meg megnézni és erre írta Barbár, hogy nem kötelező elmenni.

Def co.-ként viszont nem lehet véleményed, mert ki kell elemezni a meccset, akkor is ha szar, akkor is ha szinte semmit nem tudsz meg belőle, csak azt hogy ez a csapat 5 playt játszik. De ez ilyenkor egy feladat és nem számít a színvonala, hanem csak az hogy mit tudsz hasznosítani belőle.

Ezt a két dolgot sztem kár összekeverni.Bruce
Teljesen jogos megállapítás, de DC-ként is lehet magánvéleményed 😊 Mondjuk elég nehéz lehet az ilyen meccseken koncentrálni.

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
valami szopatás van, most itt kéne lennie, de csomószor itt is a tenisz jön be :/

http://sport.orf.at/stories/sportlive/smaug
When the tennis breaks between games, ORF is at least going to the Canada-Japan game. Looks like tennis is going to a third set though.kisdani
igy háromnegyed öt után már ők is kiirták.. 😉
csak azt nem értem, ha van 2 live stream csatornájuk
http://sport.orf.at/stories/sportlive2/
http://sport.orf.at/stories/sportlive/
....és eredetileg az egyiken a foci ment volna a másikon a tenisz, akkor meg mé'?
végül is csak a döntő egyik résztvevőjéről van szó 😊smaug
Igen és ráadásul hatalmas meccs 😕


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
smaug 7
valami szopatás van, most itt kéne lennie, de csomószor itt is a tenisz jön be :/

http://sport.orf.at/stories/sportlive/smaug
When the tennis breaks between games, ORF is at least going to the Canada-Japan game. Looks like tennis is going to a third set though.kisdani
igy háromnegyed öt után már ők is kiirták.. 😉
csak azt nem értem, ha van 2 live stream csatornájuk
http://sport.orf.at/stories/sportlive2/
http://sport.orf.at/stories/sportlive/
....és eredetileg az egyiken a foci ment volna a másikon a tenisz, akkor meg mé'?
végül is csak a döntő egyik résztvevőjéről van szó 😊
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Még szerencse, hogy nem kötelező elmenni...barbárJW
Szerintem defensive coordinatorként kicsit máshogy látja a dolgot 😊JSanyo
Ez két dolog!

Szurkolóként lehet véleményed, hogy ez egy szar meccs és nem érte meg megnézni és erre írta Barbár, hogy nem kötelező elmenni.

Def co.-ként viszont nem lehet véleményed, mert ki kell elemezni a meccset, akkor is ha szar, akkor is ha szinte semmit nem tudsz meg belőle, csak azt hogy ez a csapat 5 playt játszik. De ez ilyenkor egy feladat és nem számít a színvonala, hanem csak az hogy mit tudsz hasznosítani belőle.

Ezt a két dolgot sztem kár összekeverni.Bruce
Azért azt ne mond meg, hogy kinek mikor lehet véleménye 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
valami szopatás van, most itt kéne lennie, de csomószor itt is a tenisz jön be :/

http://sport.orf.at/stories/sportlive/smaug
Néha bejön a meccs 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És sajnos rengeteg szar is egyben. Nekem egy 50-0 nem túl csalogató és az sem amikor az egyik csapat 5 playt variál végig.deacon75
Még szerencse, hogy nem kötelező elmenni...barbárJW
Szerintem defensive coordinatorként kicsit máshogy látja a dolgot 😊JSanyo
Ez két dolog!

Szurkolóként lehet véleményed, hogy ez egy szar meccs és nem érte meg megnézni és erre írta Barbár, hogy nem kötelező elmenni.

Def co.-ként viszont nem lehet véleményed, mert ki kell elemezni a meccset, akkor is ha szar, akkor is ha szinte semmit nem tudsz meg belőle, csak azt hogy ez a csapat 5 playt játszik. De ez ilyenkor egy feladat és nem számít a színvonala, hanem csak az hogy mit tudsz hasznosítani belőle.

Ezt a két dolgot sztem kár összekeverni.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
😮 már felvették? 😊Ricsi56
Már játszottak idén, nyilván arra gondol 😉kisdani
szentem meg az olyan jominőségure gondol mint a miskolc meg a rebels.hát ami volt azzal nmtom mivan ami lesz az meg nm tőlem függ de gondolom hamar elkésziti a kameramanunk....mert biztos nagy érdeklődés lesz ráPacman
Írta valaki hogy már csak a vágás van hátra... De azért köszi srácok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
valami szopatás van, most itt kéne lennie, de csomószor itt is a tenisz jön be :/

http://sport.orf.at/stories/sportlive/smaug
When the tennis breaks between games, ORF is at least going to the Canada-Japan game. Looks like tennis is going to a third set though.


Wolverines #79 C