Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
bpcj#97 19
jó volt a döntő, nagyszerű hangulatot csináltak a szurkerek. a hurrikánoknak legalább ugyanilyen sikeres szezont jövőre! 😊 pártatlan drukkerként eléggé sajnálom, hogy a div1 döntő első félidei eredménye nem tükrözte a játék képet, mert az igazán színvonalas, kiélezett küzdelmet hozott, le a kalappal mindkét csapat előtt. de mennyivel jobb lett volna a második félidő, ha 14-14-el fordulnak, így sajnos nagyon felborult a pálya.
gratula minden résztvevőnek, ma is jó meleg volt...
egy dolog ami engem felháborított kicsit hogy hogy kerül egy Ukrán zászló a magyar döntőbe? hmm, én megértem, hogy ők Ukránok meg minden de attól még ez magyarország ! Nem tudom, lehet hogy csak nekem tűnt ez fel "nyugatiként" de nekem nagyon hmm
semmi furcsa, megdöbbentő, és felháborító nincsen ebben szvsz. ez klubbajnokság, ha a taktaharkányi fakopácsok leszerződtetnék az albán válogatottat, és a döntőben mind albán zászlóval vonulnának be, akkor sem lehetne egy szavunk sem. szerintem ez pont ugyanaz a kategória, mint mondjuk a spanyol bajnokság megnyerése után roberto carlos és beckham

Falcons-addict
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döginek megint súlyos sérülése van? 😮

Azért tud időzíteni. Múltkor a nyitómeccs előtti edzésen ment IR-re, most meg a döntőben.

Szóljatok neki, hogy gyógyuljon meg 😊Höri
Sajnos a műtött térde szállt el, de olyan durván, hogy ott helyben infúziót kellett neki adni a pályán...

Iszonyatos szopás ez.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döginek megint súlyos sérülése van? 😮

Azért tud időzíteni. Múltkor a nyitómeccs előtti edzésen ment IR-re, most meg a döntőben.

Szóljatok neki, hogy gyógyuljon meg 😊

több mint 13 éve
Boti#63 69
Nekem is nagyon bejött az egész , majdnem 😊 Szervezés tényleg jóó volt 😛 egy dolog ami engem felháborított kicsit hogy hogy kerül egy Ukrán zászló a magyar döntőbe? hmm, én megértem, hogy ők Ukránok meg minden de attól még ez magyarország ! Nem tudom, lehet hogy csak nekem tűnt ez fel "nyugatiként" de nekem nagyon :/ a másik pedig a békéscsapai "edző" aki miután kapott 15 yard büntetést mivel szivarozott a pályán utána még be is dobta a parázsló szivart a pályára....Nem minősítem. Jobbulást a Békéscsabai Qb-nak és a Békéscsabai szőke pom-pom lánynak aki rosszul lett és még beszélni se tudott szegény :S (tudom mert odamentem hozzá) Jaaaaaaa és 3kor elfogyott a kaja 😀
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Mint a rendező város lakója, nagyon örülök, hogy ennyien ellátogattak a rendezvényre. Remélem minden vendég jól érezte magát. A kaja valóban hamar elfogyott és a vendéglátós úriember is meglepődött a vendégsereg étvágyán. Kicsit alulbecsülte a étel mennyiségét. A lányok tényleg szépek voltak. Remélem Dunaújváros nem most rendezett utoljára döntőt.Popye
lehet tudni nagyjából hány néző volt?

......
több mint 13 éve
Popye Dallas Cowboys 20
Mint a rendező város lakója, nagyon örülök, hogy ennyien ellátogattak a rendezvényre. Remélem minden vendég jól érezte magát. A kaja valóban hamar elfogyott és a vendéglátós úriember is meglepődött a vendégsereg étvágyán. Kicsit alulbecsülte a étel mennyiségét. A lányok tényleg szépek voltak. Remélem Dunaújváros nem most rendezett utoljára döntőt.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Hát tök jó volt ez a döntő!!!
A rendezés tetszett bár a büfébe hamar elfogyott a kaja-mi lett volna telt háznál?- ez picit rossz volt. Sok jó csaj volt, meg cheerleader szóval nagy like!!!
Első meccs izgalmas kezdés után a 2. negyed közepétől papírforma, de ennek ellenére is élvezetes látványos játék. Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után! A Bencsics úr meg az Újfalusi úr fényévekkel gyorsabb a liga játékosainál ez megint látszott-big respect-!
A Bulldogok egy rendkívül szimpatikus gárda és jól küzdöttek kár, hogy időelőtt elfogytak,de nekik is gratula.
A nagy döntő számomra csalódás volt. Gratula a Tigersnek nagyon jó csaapat főleg a támadócsapategység. A védelemben a 2-es számú LB-félelemetes játékot nyújtott-nem is volt ellenszere, kár hogy a sérülés amit okozott ennyire megviselte mentálisan vagy nem tudom mert utánna eltűnt😕
A Raptors fiúknál sok volt a hullám völgy és mentálisan teljesen szétesett a Def a 2. TD után, legalábbis kívülről úgy tűnt.Sajnáltam Őket ott már látszott, hogy nehéz lesz fordítaniuk.
Ami nem tetszett a fölösleges keménykedések a Tigers oldalon, fölösleges latehitek-4TD-s vezetésnél???-
Azért jó kis nap volt jó bulizást a csapatoknak.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Ferron 72
Gratula minden bajnoknak!
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Minden elismerésem a bajnokoknak!!!

több mint 13 éve
HZsóka 67
Úgy tűnik a sportmédia nem igazán szeret minket:

http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2282&blog_id=1


Divízió II. osztályú bajnokság eredményei
2011.07.17.

Újpest Bulldogs vs Budapest Hurricanes


1. negyed: 6:14
2. negyed: 36:0
3. negyed: 14:0
4. negyed: 0:0
Végeredmény: 56:14
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi mindenkinek, aki a Hurricanes-nek drukkolt a szezon alatt.
És gratula Paczuk Lacinak és a Bulldogsnak!

A másik döntőn pedig gralálok mindkét csapatnak (mondjuk főleg az előzmények fényében nagyon drukkoltam a Raptors sikerének)!

Jöhet a jól megérdemelt pihenő 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A másik döntőről valakinek valami infója esetleg?morcimaci
3. negyed közepe 31-0apó
Vége:45-7
Gratula a Tigriseknek!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Közben már 38-7

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A másik döntőről valakinek valami infója esetleg?morcimaci
3. negyed közepe 31-0
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A másik döntőről valakinek valami infója esetleg?morcimaci
félidőben 21-0 a TigersnekPaca79
Köszi szépen!
több mint 13 éve
Paca79 New Orleans Saints 2
A másik döntőről valakinek valami infója esetleg?morcimaci
félidőben 21-0 a Tigersnek
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A másik döntőről valakinek valami infója esetleg?
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Köszi szépen!

A meglepő kezdés után bejött a papírforma, bár kicsit szorosabb végeredményre számítottam.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Gratula a Hurricanesnek, ez maradt a vége is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nem változott az eredmény, vagy annyira pörögnek a dolgok, hogy senki se ér rá "közvetíteni"? 😊
A végeredményt majd írjátok azért be légyszi. Már nem sok lehet vissza a meccsből.Natloz
56-14 bulldogsnal a labda


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nem változott az eredmény, vagy annyira pörögnek a dolgok, hogy senki se ér rá "közvetíteni"? 😊
A végeredményt majd írjátok azért be légyszi. Már nem sok lehet vissza a meccsből.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
14:42 cannes-nek az első félidő
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
35-14


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Miert a donton van a leggyengebb biraskodas? 27-14 kozbenzolika26
mert mit hibáztak?

......
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
14-21cannes


Wolverines #79 C