Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Szerintem túlságosan nagy jelentősége nem is volt idáig, ezért sincs már benn a szabályzatban, mivel nem nagyon volt ennyi idegenlégiós egy csapatban sem.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
kola64 26
Köszi az infót!Ezt azóta eltörölték?Vagy ha létezik akkor 2011 ben miért nem így müködött?
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Evvel a 2006 os szabállyal mi a helyzet?pontosan mit is tartalmazott?kola64
Valami olyan volt, hogy a nem magyar állampolgároknak nagy E betűnek kellett a sisakjukon lenni, és volt valami más betű (talán F, de nem biztos) az amerikai állampolgárokra is.
Egyszerre két E betűs és egy amerikai játékos lehetett a pályán ha jól rémlik, de hogy a rosterben is volt-e maximalizálva a számuk, arra nem emlékszem.
Ezt könnyű volt ellenőrizni a bíróknak, mert jó nagy matricák voltak. Nálunk 4 emberkének is volt a sisakján még a "boldog békeidőkben" 😊



A Black Knightsos TE sisijén látszik is.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után!kutya23c
#54 (Szűcs Máté) az ész
#41 (Novakov Dávid) az erő
😀
Egyébként a csapaton belüli defense season MVP utóbbi lett 100+ tackle-lel és 2 INT Ret TD-velFrancesco
Mind a két srácnak gratulálok és várom a csapattól a további sikereket.

Az "U"-ért bocs, nekem rövid U-san is ugyanolyan k**va gyors a srác, az a repülő blokk meg beszarás, mert ellenetek én is besz**ptam tőle vakoldalra, csak az vigasztalt a döntőt nézve, hogy én "lábon" hordtam ki a bulldog srác meg padlózott😊

Ja és a döntő óta már tudom ki a Francesco!kutya23c
ohhh, az Te voltál? 😊 igen, egyből felpattantál, az riszpekt volt, de fotón jól néz ki 😀


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
grat a hurrikánoknak és a tigriseknek.

több mint 13 éve
kola64 26
Evvel a 2006 os szabállyal mi a helyzet?pontosan mit is tartalmazott?
több mint 13 éve
kutya23c 223
Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után!kutya23c
#54 (Szűcs Máté) az ész
#41 (Novakov Dávid) az erő
😀
Egyébként a csapaton belüli defense season MVP utóbbi lett 100+ tackle-lel és 2 INT Ret TD-velFrancesco
Mind a két srácnak gratulálok és várom a csapattól a további sikereket.

Az "U"-ért bocs, nekem rövid U-san is ugyanolyan k**va gyors a srác, az a repülő blokk meg beszarás, mert ellenetek én is besz**ptam tőle vakoldalra, csak az vigasztalt a döntőt nézve, hogy én "lábon" hordtam ki a bulldog srác meg padlózott😊

Ja és a döntő óta már tudom ki a Francesco!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Flextime? hát amennyire én tudom, az a kötetlen munkaidő rövid megnevezése😊deacon75
http://www.nfl.com/photos/09000d5d8038e4bf#id:09000d5d81d69074
Amúgy meg farky bizonyitott tény hogy elég csak a szavak első meg utlosó betűinek a helyén lennie,mert az ember úgy olvas hogy szavakat nm pedig betűket



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊Ricsi56
a lényeg,hogy egyetlen TD-t vitt a Raptors azt is a 27-es rookie RB-nek aki eléggé kondiorientált és az első amit eltanult a Dömétől meg tőlem az a Flextime volt,és akkor szoltatok ki amikor éppen azt nyomtuk..XD
igy már érthető???Pacman
Flextime? hát amennyire én tudom, az a kötetlen munkaidő rövid megnevezése😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊Ricsi56
a lényeg,hogy egyetlen TD-t vitt a Raptors azt is a 27-es rookie RB-nek aki eléggé kondiorientált és az első amit eltanult a Dömétől meg tőlem az a Flextime volt,és akkor szoltatok ki amikor éppen azt nyomtuk..XD
igy már érthető???Pacman
Ne hallgass rájuk Pacman, az összefüggő mondatokkal csak a baj van. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊Ricsi56
a lényeg,hogy egyetlen TD-t vitt a Raptors azt is a 27-es rookie RB-nek aki eléggé kondiorientált és az első amit eltanult a Dömétől meg tőlem az a Flextime volt,és akkor szoltatok ki amikor éppen azt nyomtuk..XD
igy már érthető???



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a játékot srácok gratula a Canes-nek is!!!JUNIOR#46
Köszi, nektek is!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jojoo... ez az elsö "benyomás" volt. De ha belegondolok nem is értem h miért 😀
sorry.

annak örülj inkább h nem azért ismernek amiért a pekkment 😊Ricsi56
Hehe 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
jájá.... bár bocis, de abba a hibába még én is beleestem 😊 :rolleyes:Ricsi56
Tényleg? Ez fura...
Egyébként én már annak is örülök, ha a játékosaim felismernek 😂Francesco
jojoo... ez az elsö "benyomás" volt. De ha belegondolok nem is értem h miért 😀
sorry.

annak örülj inkább h nem azért ismernek amiért a pekkment 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi a játékot srácok gratula a Canes-nek is!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jájá.... bár bocis, de abba a hibába még én is beleestem 😊 :rolleyes:Ricsi56
Tényleg? Ez fura...
Egyébként én már annak is örülök, ha a játékosaim felismernek 😂
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hát abban biztos vok h több furomozó tudja h ki ő, mint h ki avgy te! 😀 😂 😂Ricsi56
mint ahogy az ki is derült pár oldallal korábban 😀Francesco
jájá.... bár bocis, de abba a hibába még én is beleestem 😊 :rolleyes:

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát abban biztos vok h több furomozó tudja h ki ő, mint h ki avgy te! 😀 😂 😂Ricsi56
mint ahogy az ki is derült pár oldallal korábban 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊Ricsi56
Nekem is volt vele bajom, de nem mertem megkérdezni, mert úgy tűnik, Pacman ragyogó csillag kis Hazán amerikai football egén. És ki vagyok én, hogy rákérdezzek?Francesco
hát abban biztos vok h több furomozó tudja h ki ő, mint h ki avgy te! 😀 😂 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊Ricsi56
Nekem is volt vele bajom, de nem mertem megkérdezni, mert úgy tűnik, Pacman ragyogó csillag kis Hazánk amerikai football egén. És ki vagyok én, hogy rákérdezzek?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
"pacmaaan, intsél ki!! " 😀

bár sajnos nem én kiabáltam be, de én integettem a legjobban 😀 😀 aki bekiabált az a bicepszfeszítősmutatványos kopasz ember volt kettővel mellettem xDKopasz98
az a legjobb az egészben,mert az a felxtime volt mivel a rookie 27 szegedi futo csinálta az egyetlen TD-nket,akinek akkora a karja mint az én combom,azt midnig valmai van mi a dömével kenjünk a flextime-ot azt ez volt az első amit eltanult...XDPacman
? huuu én ezt nem értem.... h mi? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
"pacmaaan, intsél ki!! " 😀

bár sajnos nem én kiabáltam be, de én integettem a legjobban 😀 😀 aki bekiabált az a bicepszfeszítősmutatványos kopasz ember volt kettővel mellettem xDKopasz98
az a legjobb az egészben,mert az a felxtime volt mivel a rookie 27 szegedi futo csinálta az egyetlen TD-nket,akinek akkora a karja mint az én combom,azt midnig valmai van mi a dömével kenjünk a flextime-ot azt ez volt az első amit eltanult...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Régen volt ilyen nálunk hogy az Ukránoknak fel kellett tüntetni a sisakon egy nagy F betűvel...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
döntőszervezés nagyon teccetős volt.

az ukránok játéka félelmetes volt. néha csak szörnyülködtem és örültem, hogy nem én vagyok a BCS centere.. szegény qb-tok meg egy late hit miatt sérült le, olyan régen eldobta már....

grat minden csapatnak a döntőkben.

ja és pacman kiintegetett nekünk <3 nekem az volt az egyik olyan pillanat amiért érdemes volt lemenni xDKopasz98
csak annyit hallotam hogy pac szia integess hátrafordultam azt hello szia...XDPacman
"pacmaaan, intsél ki!! " 😀

bár sajnos nem én kiabáltam be, de én integettem a legjobban 😀 😀 aki bekiabált az a bicepszfeszítősmutatványos kopasz ember volt kettővel mellettem xD
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
döntőszervezés nagyon teccetős volt.

az ukránok játéka félelmetes volt. néha csak szörnyülködtem és örültem, hogy nem én vagyok a BCS centere.. szegény qb-tok meg egy late hit miatt sérült le, olyan régen eldobta már....

grat minden csapatnak a döntőkben.

ja és pacman kiintegetett nekünk <3 nekem az volt az egyik olyan pillanat amiért érdemes volt lemenni xDKopasz98
csak annyit hallotam hogy pac szia integess hátrafordultam azt hello szia...XD



See what you hit,and hit what you see