Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Doppingvizsgálat volt a döntökön?Ricsi56
nálunk se



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt nem éreztem szükségesnek, de ha már szóba hoztad, akkor: Rövid "U" az Ujfalusi 😊pc_x
azé 😛
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hát tök jó volt ez a döntő!!!
A rendezés tetszett bár a büfébe hamar elfogyott a kaja-mi lett volna telt háznál?- ez picit rossz volt. Sok jó csaj volt, meg cheerleader szóval nagy like!!!
Első meccs izgalmas kezdés után a 2. negyed közepétől papírforma, de ennek ellenére is élvezetes látványos játék. Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után! A Bencsics úr meg az Újfalusi úr fényévekkel gyorsabb a liga játékosainál ez megint látszott-big respect-!
A Bulldogok egy rendkívül szimpatikus gárda és jól küzdöttek kár, hogy időelőtt elfogytak,de nekik is gratula.
kutya23c
Köszi 😊pc_x
Engem bezzeg mindig kijavítottál 😛Francesco
Itt nem éreztem szükségesnek, de ha már szóba hoztad, akkor: Rövid "U" az Ujfalusi 😊


több mint 13 éve
VT 123
Bár ausztriában inkább azért maximalizálták, mert egyik csapatnak arra is van pénze h 8 import legyen a pályán mig a másik annak örül h nem exportálodnak a játékosaik máshova 😛.Ricsi56
A Div2-ben ha jól emlékszem egy import volt a maximum.
Div1-ben talán három. És még AFL-ben is maximált.
Ezekben azért nem vagyok 100%-osan biztos. A Lexikonunk éppen Belgium felé robog, úgyhogy nem tudom most megkérdezni tőle biztosra 😊
De azt ugye tudjuk, hogy az import kifejezés nem egyenlő a külföldi játékossal? (legalábbis az osztrák terminológia szerint)Francesco
így van, ezért is írtam, hogy nem azonos szintű játékosokról beszélünk. Ha jól tudom, Ausztriában a legalább egyetemi szinten játszó játékosok száma van limitálva.
Itthon a külföldi állampolgároké volt, talán még 2006-ban, ha jól emlékszem, azóta nem tudom mi lett ezzel a szabállyal.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után!kutya23c
#54 (Szűcs Máté) az ész
#41 (Novakov Dávid) az erő
😀
Egyébként a csapaton belüli defense season MVP utóbbi lett 100+ tackle-lel és 2 INT Ret TD-vel
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát tök jó volt ez a döntő!!!
A rendezés tetszett bár a büfébe hamar elfogyott a kaja-mi lett volna telt háznál?- ez picit rossz volt. Sok jó csaj volt, meg cheerleader szóval nagy like!!!
Első meccs izgalmas kezdés után a 2. negyed közepétől papírforma, de ennek ellenére is élvezetes látványos játék. Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után! A Bencsics úr meg az Újfalusi úr fényévekkel gyorsabb a liga játékosainál ez megint látszott-big respect-!
A Bulldogok egy rendkívül szimpatikus gárda és jól küzdöttek kár, hogy időelőtt elfogytak,de nekik is gratula.
kutya23c
Köszi 😊pc_x
Engem bezzeg mindig kijavítottál 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, Ausztriában nagyon nagy hangsúlyt fektetnek az utánpótlásnevelésre.
Pl AFL-ben ha jól tudom, nevezési feltétel az, hogy minden utánpótlás korosztályban indítson csapatot az egyesület, továbbá max 6 import játszhat.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hát tök jó volt ez a döntő!!!
A rendezés tetszett bár a büfébe hamar elfogyott a kaja-mi lett volna telt háznál?- ez picit rossz volt. Sok jó csaj volt, meg cheerleader szóval nagy like!!!
Első meccs izgalmas kezdés után a 2. negyed közepétől papírforma, de ennek ellenére is élvezetes látványos játék. Gratula a Hurricanesnek nálam az #54-es volt a meccs MVP-je nagyon jól vezette a Def-et és egy kiváló képességű LB-külön gratuláltam neki a meccs után! A Bencsics úr meg az Újfalusi úr fényévekkel gyorsabb a liga játékosainál ez megint látszott-big respect-!
A Bulldogok egy rendkívül szimpatikus gárda és jól küzdöttek kár, hogy időelőtt elfogytak,de nekik is gratula.
kutya23c
Köszi 😊


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
itt azért kellene bevezetni, mert az ellenfélnek nem tetszik nagyon 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ha valamiféle ilyen szabályozás bevezetésre kerülne egyszer, szerintem azt nem ilyen indokokkal kellene alátámasztani, hogy túl jók, vagy ez egy magyar bajnokság, ezek meglehetősen gyenge érvek a mai világban. Akkor érdemes ilyen intézkedést bevezetni, ha a külföldi játékosok jelenléte érzékelhetően károsan hat a magyar tehetségek fejlődésére, miattuk nem kapnak elég játéklehetőséget. Más sportokban általában ez az oka a hasonló limitek bevezetésének.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
import = usa, canada stb... ami nem EU? ugyi?Ricsi56
http://afboe.at/uploads/media/2011-02-01-AFBOE-Wettspielordnung.pdf
dajcsul van, ha minden igaz, a 19. § szabályozza (15. oldaltól)
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Bár ausztriában inkább azért maximalizálták, mert egyik csapatnak arra is van pénze h 8 import legyen a pályán mig a másik annak örül h nem exportálodnak a játékosaik máshova 😛.Ricsi56
A Div2-ben ha jól emlékszem egy import volt a maximum.
Div1-ben talán három. És még AFL-ben is maximált.
Ezekben azért nem vagyok 100%-osan biztos. A Lexikonunk éppen Belgium felé robog, úgyhogy nem tudom most megkérdezni tőle biztosra 😊
De azt ugye tudjuk, hogy az import kifejezés nem egyenlő a külföldi játékossal? (legalábbis az osztrák terminológia szerint)Francesco
import = usa, canada stb... ami nem EU? ugyi?

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár ausztriában inkább azért maximalizálták, mert egyik csapatnak arra is van pénze h 8 import legyen a pályán mig a másik annak örül h nem exportálodnak a játékosaik máshova 😛.Ricsi56
A Div2-ben ha jól emlékszem egy import volt a maximum.
Div1-ben talán három. És még AFL-ben is maximált.
Ezekben azért nem vagyok 100%-osan biztos. A Lexikonunk éppen Belgium felé robog, úgyhogy nem tudom most megkérdezni tőle biztosra 😊
De azt ugye tudjuk, hogy az import kifejezés nem egyenlő a külföldi játékossal? (legalábbis az osztrák terminológia szerint)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Doppingvizsgálat volt a döntökön?Ricsi56
nálunk tuti nem
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Doppingvizsgálat volt a döntökön?

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem akár hány idegen légiós lehet bármelyik csapatban, csak azt kellene szabályozni, hogy egyszerre 2-3 idegenlégiós léphet pályára. Én legalábbis ezt támogatnámSzentiRebel_#18
Ezt nagyon nehéz lenne azért ellenőrizni... Minden play előtt végignézni az összes mezszámot és böngészni a rostert...
Zászló: nem hinném, hogy probléma lenne azzal, hogy valaki a nemzetiségét hírdeti.Francesco
Ausztriában is megoldják, persze gondolom itthon csak azért sem az a követendő példa 😊

nem tudom nálatok a div II-ben hogyan voltak leszabályozva az importok, de általában úgy szokták kikötni, hogy 4 a rosteren, 2 egy időben a pályán, vagy 3 a rosteren, 1 a pályán, stb. Ráragasztanak a sisakjukra egy nagy 'A' betüt (A-klasse spieler) és mindenki látja.
Régebben itthon is volt ilyen, akkor "E" betű volt a nem magyar állampolgárságú játékosok sisakján, nem tudom, hogy azóta van-e még ilyen.

Persze azt is hozzá kell tenni, hogy nem azonos szintről érkező idegenlégiósokról van szó.VT
Bár ausztriában inkább azért maximalizálták, mert egyik csapatnak arra is van pénze h 8 import legyen a pályán mig a másik annak örül h nem exportálodnak a játékosaik máshova 😛.

Crushers #12
több mint 13 éve
VT 123
Gratulálok a Tigersnek!A zászlóval semmi gondom nincs!És ezért majd lehet,hogy kapom majd az osztást(nem azért írom mert kikaptunk-megérdemelték) de szerintem itt is be kéne vezetni mint a fociban kosárban stb. a külföldi játékosok számát egy csapatban!Értem hogy vannak rokoni kötödések de a magyar bajnokság az legyen magyar!szerintem 5 idegenlégiosnál több ne nagyon legyen!kola64
Szerintem akár hány idegen légiós lehet bármelyik csapatban, csak azt kellene szabályozni, hogy egyszerre 2-3 idegenlégiós léphet pályára. Én legalábbis ezt támogatnámSzentiRebel_#18
Ezt nagyon nehéz lenne azért ellenőrizni... Minden play előtt végignézni az összes mezszámot és böngészni a rostert...
Zászló: nem hinném, hogy probléma lenne azzal, hogy valaki a nemzetiségét hírdeti.Francesco
Ausztriában is megoldják, persze gondolom itthon csak azért sem az a követendő példa 😊

nem tudom nálatok a div II-ben hogyan voltak leszabályozva az importok, de általában úgy szokták kikötni, hogy 4 a rosteren, 2 egy időben a pályán, vagy 3 a rosteren, 1 a pályán, stb. Ráragasztanak a sisakjukra egy nagy 'A' betüt (A-klasse spieler) és mindenki látja.
Régebben itthon is volt ilyen, akkor "E" betű volt a nem magyar állampolgárságú játékosok sisakján, nem tudom, hogy azóta van-e még ilyen.

Persze azt is hozzá kell tenni, hogy nem azonos szintről érkező idegenlégiósokról van szó.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A zászlóval nekem sincs gondom, sőt, a Raptorsban a #8as srác, ha jól tévedek, akkor ő szerb, szintén saját zászlóval vonult be.Zorddd
Lepinjica montenegrói zászlóval vonult be, nem szerbbel. 😉Döme
Nem értek én a lovakhoz... 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Kopasz98 93
döntőszervezés nagyon teccetős volt.

az ukránok játéka félelmetes volt. néha csak szörnyülködtem és örültem, hogy nem én vagyok a BCS centere.. szegény qb-tok meg egy late hit miatt sérült le, olyan régen eldobta már....

grat minden csapatnak a döntőkben.

ja és pacman kiintegetett nekünk <3 nekem az volt az egyik olyan pillanat amiért érdemes volt lemenni xD
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A zászlóval nekem sincs gondom, sőt, a Raptorsban a #8as srác, ha jól tévedek, akkor ő szerb, szintén saját zászlóval vonult be.Zorddd
Lepinjica montenegrói zászlóval vonult be, nem szerbbel. 😉
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A zászlóval nekem sincs gondom, sőt, a Raptorsban a #8as srác, ha jól tévedek, akkor ő szerb, szintén saját zászlóval vonult be. A rendezés tényleg nagyon jó volt, nem nagyon találni negatívumot benne. A második meccs egészen a sérülésig abszolút élvezhető volt, utána viszont folyamatosan megállították a játékot a bírók valamiért, és nagyon-nagyon elhúzódott a vége. A szivarozó Raptorsos úriembert pedig én simán kiállítottam volna, szerintem ez a bunkóság netovábbja volt.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok a Tigersnek!A zászlóval semmi gondom nincs!És ezért majd lehet,hogy kapom majd az osztást(nem azért írom mert kikaptunk-megérdemelték) de szerintem itt is be kéne vezetni mint a fociban kosárban stb. a külföldi játékosok számát egy csapatban!Értem hogy vannak rokoni kötödések de a magyar bajnokság az legyen magyar!szerintem 5 idegenlégiosnál több ne nagyon legyen!kola64
Szerintem akár hány idegen légiós lehet bármelyik csapatban, csak azt kellene szabályozni, hogy egyszerre 2-3 idegenlégiós léphet pályára. Én legalábbis ezt támogatnámSzentiRebel_#18
Ezt nagyon nehéz lenne azért ellenőrizni... Minden play előtt végignézni az összes mezszámot és böngészni a rostert...
Zászló: nem hinném, hogy probléma lenne azzal, hogy valaki a nemzetiségét hírdeti.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Gratulálok a Tigersnek!A zászlóval semmi gondom nincs!És ezért majd lehet,hogy kapom majd az osztást(nem azért írom mert kikaptunk-megérdemelték) de szerintem itt is be kéne vezetni mint a fociban kosárban stb. a külföldi játékosok számát egy csapatban!Értem hogy vannak rokoni kötödések de a magyar bajnokság az legyen magyar!szerintem 5 idegenlégiosnál több ne nagyon legyen!kola64
Szerintem akár hány idegen légiós lehet bármelyik csapatban, csak azt kellene szabályozni, hogy egyszerre 2-3 idegenlégiós léphet pályára. Én legalábbis ezt támogatnám

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az ukrán témához még egy figyelembe vehető adalék:
Egy nyíregyházi csapatról van szól. Márpedig ott ukrán rengeteg állampolgár található folyamatosan munka és családi okok miatt! (ja és biznic miatt is, de ez most mindegy 😀 ) Fél óra a határ onnan.

Ez pont olyan, mint Ausztria magyar határától 50km-s sávban hány magyar van folyamatosan.... Van aki mindennap dolgozni megy oda, van aki egész héten ott, van aki csak pár hét után megy haza .
több mint 13 éve
kola64 26
Gratulálok a Tigersnek!A zászlóval semmi gondom nincs!És ezért majd lehet,hogy kapom majd az osztást(nem azért írom mert kikaptunk-megérdemelték) de szerintem itt is be kéne vezetni mint a fociban kosárban stb. a külföldi játékosok számát egy csapatban!Értem hogy vannak rokoni kötödések de a magyar bajnokság az legyen magyar!szerintem 5 idegenlégiosnál több ne nagyon legyen!