Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
14-6 UTE


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Vezet 7-0ra az UTE


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
itt vagyunk újvárosban, és nyerni jöttünk


több mint 13 éve
tudu28 152
Tisztellekszeretlektezsvírem, de attól, mert széthúzod a pályát, még nem kell rögtön Chris Johnson a backfieldbe, hogy jó legyen a futójátékod. Attól, mert felállsz négy elkapóval, még ne hajtsd el LeGarette Blountot a pályáról. 😊Zahó
Átfogalmazom hogy értsd mondanivalómat szeretetttázsvírem:
Schwarz szentem abba a rendszerbe való melyet játszik,egy két blokkoló előtte és máris rombolhatnak, míg a spredbe olyan futó való aki képes open fielden vagy nyolc misstacklet(erős túlzásal) megcsinálni testcseleivel...Pacman
Feri mindenre képes, mert ő egy superman 😀 és szerintem versenyezni se állj le vele 😉

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Tisztellekszeretlektezsvírem, de attól, mert széthúzod a pályát, még nem kell rögtön Chris Johnson a backfieldbe, hogy jó legyen a futójátékod. Attól, mert felállsz négy elkapóval, még ne hajtsd el LeGarette Blountot a pályáról. 😊Zahó
Átfogalmazom hogy értsd mondanivalómat szeretetttázsvírem:
Schwarz szentem abba a rendszerbe való melyet játszik,egy két blokkoló előtte és máris rombolhatnak, míg a spredbe olyan futó való aki képes open fielden vagy nyolc misstacklet(erős túlzásal) megcsinálni testcseleivel...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
arcsike 100
valaki aki kijut ma a döntőkre az legyen oly kedves update-elni folyamatosan 😀 aki ismerős az fb-on is tegye, mert azt telóról is tudom nézni 😛
több mint 13 éve
bpcj#97 19
biztos én nem értek a játékhoz, de hogy van az, hogy valaki egy blokkolóval isten, viszont ha két blokkolója van, akkor már "nem találja magát"? 😀bpcj#97
Én a mondanivalójából aztszűröm le, hogy arra gondolt hogy mint védőjátékost 1 ember blokkolja és azon mág áttud menni, de ha már 2 jön akkor meghalt. Abból gondolom hogy a következő mondatban már az offensre vált át.
bár ezt csak Pacman tudja tisztábatenni 😀Szmájli
a két blokkolos az a defre érvényes...Pacman
ja bocs, igen, így tiszta. én voltam figyelmetlen. 😊

Falcons-addict
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
biztos én nem értek a játékhoz, de hogy van az, hogy valaki egy blokkolóval isten, viszont ha két blokkolója van, akkor már "nem találja magát"? 😀bpcj#97
Én a mondanivalójából aztszűröm le, hogy arra gondolt hogy mint védőjátékost 1 ember blokkolja és azon mág áttud menni, de ha már 2 jön akkor meghalt. Abból gondolom hogy a következő mondatban már az offensre vált át.
bár ezt csak Pacman tudja tisztábatenni 😀Szmájli
a két blokkolos az a defre érvényes...a spred-es meg nm hulyeség zaho,mert oda szentem pont olyan futo kell aki gyors stb...a Schwarz meg azért nm egy 100-as sprinter...Pacman
Tisztellekszeretlektezsvírem, de attól, mert széthúzod a pályát, még nem kell rögtön Chris Johnson a backfieldbe, hogy jó legyen a futójátékod. Attól, mert felállsz négy elkapóval, még ne hajtsd el LeGarette Blountot a pályáról. 😊
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
biztos én nem értek a játékhoz, de hogy van az, hogy valaki egy blokkolóval isten, viszont ha két blokkolója van, akkor már "nem találja magát"? 😀bpcj#97
Én a mondanivalójából aztszűröm le, hogy arra gondolt hogy mint védőjátékost 1 ember blokkolja és azon mág áttud menni, de ha már 2 jön akkor meghalt. Abból gondolom hogy a következő mondatban már az offensre vált át.
bár ezt csak Pacman tudja tisztábatenni 😀Szmájli
a két blokkolos az a defre érvényes...a spred-es meg nm hulyeség zaho,mert oda szentem pont olyan futo kell aki gyors stb...a Schwarz meg azért nm egy 100-as sprinter...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
biztos én nem értek a játékhoz, de hogy van az, hogy valaki egy blokkolóval isten, viszont ha két blokkolója van, akkor már "nem találja magát"? 😀bpcj#97
Én a mondanivalójából aztszűröm le, hogy arra gondolt hogy mint védőjátékost 1 ember blokkolja és azon mág áttud menni, de ha már 2 jön akkor meghalt. Abból gondolom hogy a következő mondatban már az offensre vált át.
bár ezt csak Pacman tudja tisztábatenni 😀
több mint 13 éve
bpcj#97 19
biztos én nem értek a játékhoz, de hogy van az, hogy valaki egy blokkolóval isten, viszont ha két blokkolója van, akkor már "nem találja magát"? 😀

Falcons-addict
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mert pl spredbe nmhiszem hogy tul jó futo lenne a schwarz feri mindazonáltal hogy elismerem nagyságát...cápa77
Pacman
Azért most nagy hülyeséget mondtál Pacman, de Neked elnézzük! 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
ez nem igaz, én nem ezt csinálnám, mert van olyan játékos Mo.n aki jobb a posztján mint a Hurricanes azon a poszton játszó játékosa
ki kell választani 120 játékost, egy 3 napos edzőtábor (1nap: WR-DB-QB, 2nap: RB-LB-QB, 3nap: OL-DL)után le kell húzni 90-re, megint edzőtábor végén offense-defense meccsel és szűkítés 75-re, utolsó edzőtábor végén éles meccs hasonló kaliberű ellenféllel és szűkítés 50-re
kész a válogatott, innentől lehet velük edzőtáborozni, edzeni, meccseket lekötni és elindulni két év múlva a "C" csoportban
a vezetőnek ki kell választania az edzőket akik segítik a 120 ember kiválasztását majd szűrését is, előre ki kell dolgozni egy offense (off. coordinator) és egy defense playbookot (def. coordinator) ami nem túl bonyolult, hogy a különböző csapatokból jött játékosok is játszani tudják, mert sajnos egyenlőre ahány csapat annyiféleképp játsszák ugyanazt a playt

kell egy vezető akit a többiek elfogadnak és ez a legnehezebb (na meg pénz erre az egészre)cápa77
És ez a legszebb az egészben hogy azért kéne legelőszőr az edzői stáb mert ugye ugy kel válogatni a játékosokat,mert nálunk is van olyan játékos aki pl egyik rendszerbe egy egy isten volt a másikban meg már nm találta magát,mert már nm egy blokkolja volt hanem ketto stb...ugyanez az offensre.mert pl spredbe nmhiszem hogy tul jó futo lenne a schwarz feri mindazonáltal hogy elismerem nagyságát...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Főleg pénz kell mert ember az van bőven... (szerintem)

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sziasztok, csináltunk egy szubjektív válogatottat...deacon75
Kis naiv,

majd azt hiszed, h képesség, meg teljesítmény alapján fogják a magyar válogatottat összerakni... Muhahha. Lesz annak a csinos kis válogatottnak egy szakmai vezetője, az majd válogat a saját csapatából, max amelyik poszton nem akarja, h lesérüljön a saját embere, oda tesz másik csapatból. Esetleg.e53m62
ez nem igaz, én nem ezt csinálnám, mert van olyan játékos Mo.n aki jobb a posztján mint a Hurricanes azon a poszton játszó játékosa
ki kell választani 120 játékost, egy 3 napos edzőtábor (1nap: WR-DB-QB, 2nap: RB-LB-QB, 3nap: OL-DL)után le kell húzni 90-re, megint edzőtábor végén offense-defense meccsel és szűkítés 75-re, utolsó edzőtábor végén éles meccs hasonló kaliberű ellenféllel és szűkítés 50-re
kész a válogatott, innentől lehet velük edzőtáborozni, edzeni, meccseket lekötni és elindulni két év múlva a "C" csoportban
a vezetőnek ki kell választania az edzőket akik segítik a 120 ember kiválasztását majd szűrését is, előre ki kell dolgozni egy offense (off. coordinator) és egy defense playbookot (def. coordinator) ami nem túl bonyolult, hogy a különböző csapatokból jött játékosok is játszani tudják, mert sajnos egyenlőre ahány csapat annyiféleképp játsszák ugyanazt a playt

kell egy vezető akit a többiek elfogadnak és ez a legnehezebb (na meg pénz erre az egészre)


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Sziasztok, csináltunk egy szubjektív válogatottat...deacon75
Kis naiv,

majd azt hiszed, h képesség, meg teljesítmény alapján fogják a magyar válogatottat összerakni... Muhahha. Lesz annak a csinos kis válogatottnak egy szakmai vezetője, az majd válogat a saját csapatából, max amelyik poszton nem akarja, h lesérüljön a saját embere, oda tesz másik csapatból. Esetleg.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kola64 26
Divízió I.
Nyíregyháza Tigers - Békéscsaba Raptors -10

Divízió II.
Budapest Hurricanes - Újpest Bulldogs +34
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sziasztok, csináltunk egy szubjektív válogatottat, nyilvánvalóan azokból a játékosokból akiket láttunk többször játszani idén. Igyekeztünk a kissebb csapatokat is képviseltetni és kihagytuk a Rebels játékosokat, hogy ne érje szó a ház elejét. Nyilván őket ismerjük a legjobban így túl lennének reprezentálva, még ha igyekszünk is objektíven megitélni ezt a szubjektív műfajt.
A Wolves és a Tigers szereplését eléggé hátráltatja, hogy jó játékosaik elég nagy hányada külföldi (Jordan, Nahornyak, Peterson és a többiek sima keret tagok lennének, de hát ez magyar válogatott).

Aki akarja, egészítse ki 53 főre a rostert.

QB
Bencsics Márk / Canes
Nagy Tamás / Mustangs
Wágner Olivér / Titans

RB
Cseperkáló Péter / Wolves
Danku Dávid / Canes
Hegedüs Dániel / WG
Kiss Zoltán (FB) / WG
Schwarz Ferenc / WG

WR
Burkus Péter / Titans
Hanász Róbert (TE is) / Tigers
Lakatos Bence / Steelers
Piros Krisztián / Wolves
Tóth-Urbán Dániel / Soldiers
Ujfalusi Ákos (KR is) / Canes

OL
Bíró Szabolcs / Canes
Cseri Zoltán / Cowboys
Dénes Gábor / Cowboys
Herke Zsombor / Heroes
Horváth Péter / WG
Kiss János /WG
Kovács Gábor / Canes
Pethő Ferenc / Wolves
Szepesvári Gergely / Wolves

LB
Ambrus Zoltán / Heroes
Ágota Balázs / Wolves
Becs Péter / WG
Szűcs Máté / Canes
Varga Ferenc / Canes

DL
Berzai Lajos / WG
Szabó Péter / Wildfires
Szakál György / Tigers
Szűcs Tibor / Cowboys
Stadler Dániel / Wolves
Váradi Zsolt / Canes

DB
Bánfi Mihály / Cowboys
Demeter Ádám / Raptors
Kárpáti Balázs / Cowboys
Mihalik György / Tigers
Pápai Róbert / Mustangs
Németh Bence / Raptors
Váradi Ádám / Predators

ST
Beliczay Olivér / Raptors K/P
Németh Márton / Raptors KR
Storcz András / Wolves Kdeacon75
QB:+Váry Tamás , WR:Rácz Benedek SZERINTEM
de amúgy jó kis lista.szampi#33
régen volt ilyen topic ha minden igaz... Továbbra is ismétlem magam, hogy először legyen meg a szakmai stáb, és majd Ők kiválasszák a legbővebb keretet. Kiket tennétek a szakmai stábba? 😛kutya76
én szívesen elvállalom 😀

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Sziasztok, csináltunk egy szubjektív válogatottat, nyilvánvalóan azokból a játékosokból akiket láttunk többször játszani idén. Igyekeztünk a kissebb csapatokat is képviseltetni és kihagytuk a Rebels játékosokat, hogy ne érje szó a ház elejét. Nyilván őket ismerjük a legjobban így túl lennének reprezentálva, még ha igyekszünk is objektíven megitélni ezt a szubjektív műfajt.
A Wolves és a Tigers szereplését eléggé hátráltatja, hogy jó játékosaik elég nagy hányada külföldi (Jordan, Nahornyak, Peterson és a többiek sima keret tagok lennének, de hát ez magyar válogatott).

Aki akarja, egészítse ki 53 főre a rostert.

QB
Bencsics Márk / Canes
Nagy Tamás / Mustangs
Wágner Olivér / Titans

RB
Cseperkáló Péter / Wolves
Danku Dávid / Canes
Hegedüs Dániel / WG
Kiss Zoltán (FB) / WG
Schwarz Ferenc / WG

WR
Burkus Péter / Titans
Hanász Róbert (TE is) / Tigers
Lakatos Bence / Steelers
Piros Krisztián / Wolves
Tóth-Urbán Dániel / Soldiers
Ujfalusi Ákos (KR is) / Canes

OL
Bíró Szabolcs / Canes
Cseri Zoltán / Cowboys
Dénes Gábor / Cowboys
Herke Zsombor / Heroes
Horváth Péter / WG
Kiss János /WG
Kovács Gábor / Canes
Pethő Ferenc / Wolves
Szepesvári Gergely / Wolves

LB
Ambrus Zoltán / Heroes
Ágota Balázs / Wolves
Becs Péter / WG
Szűcs Máté / Canes
Varga Ferenc / Canes

DL
Berzai Lajos / WG
Szabó Péter / Wildfires
Szakál György / Tigers
Szűcs Tibor / Cowboys
Stadler Dániel / Wolves
Váradi Zsolt / Canes

DB
Bánfi Mihály / Cowboys
Demeter Ádám / Raptors
Kárpáti Balázs / Cowboys
Mihalik György / Tigers
Pápai Róbert / Mustangs
Németh Bence / Raptors
Váradi Ádám / Predators

ST
Beliczay Olivér / Raptors K/P
Németh Márton / Raptors KR
Storcz András / Wolves Kdeacon75
QB:+Váry Tamás , WR:Rácz Benedek SZERINTEM
de amúgy jó kis lista.szampi#33
régen volt ilyen topic ha minden igaz... Továbbra is ismétlem magam, hogy először legyen meg a szakmai stáb, és majd Ők kiválasszák a legbővebb keretet. Kiket tennétek a szakmai stábba? 😛



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Kalo 137
Na ja, ez a terv 😊 De az is belejátszik, hogy a Habsburg temetés miatt lesz rendesen dugó várhatóan. És egy kis városnézés sem rossz program, jó társaságban 😊

Ha érdekel valakit a holnapi döntőre a konvojos menet, akkor a Cowboys busz 8-kor indul az Ecseriről, és haladunk szépen Bécs felé 😊Kalo
8-kor??? Tényleg minden benzinkútnál megálltok akkor 😛Francesco
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha érdekel valakit a holnapi döntőre a konvojos menet, akkor a Cowboys busz 8-kor indul az Ecseriről, és haladunk szépen Bécs felé 😊Kalo
8-kor??? Tényleg minden benzinkútnál megálltok akkor 😛
több mint 13 éve
Kalo 137
Ha érdekel valakit a holnapi döntőre a konvojos menet, akkor a Cowboys busz 8-kor indul az Ecseriről, és haladunk szépen Bécs felé 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Péter Csabát futónak írnám fel, állítólag nagyon gyorsan futott tavaly.
Ja, tényleg, ő nem a pályán... bocs..VT
Gonosz 😊
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
TE miért nincs feltüntetve amúgy???JUNIOR#46
WR kategóriába sorolva ,mint pl a FB az RB kategóriába.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
TE miért nincs feltüntetve amúgy???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75