Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...Csendes
Én is pont erre gondoltam. Vagy legalábbis nem akartak valami kamu maszlagot önteni az éterbe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Fórumozók!

A korábban közzétett állapotra érkező visszajelzések okán, csapatunk az alábbi kiegészített, de mégis arculatunkhoz híven szerény és helyzethez mérten diplomatikus, tájékoztatást adja ki:

A Békéscsaba Raptors vezetősége a játékosok egyetértésével úgy döntött,hogy -korábbi szerződésben rögzített feltételeket nem érintő- anyagi okokból eredő nézeteltérések miatt azonnali hatállyal megszünteti a Tony Simmonsszal kötött szerződést.
A Raptors tehát az amerikai vezetőedző nélkül készül a Divízió I döntőjére,és nélküle vesz részt azon.

Ezúton is köszönjük azon belföldi és külföldi szakmai vezetők megkeresését akik segítségük felajánlásával biztatták csapatunkat életünk legnagyobb megmérettetése előtt, de a mai -az elődöntő óta első- edzésen döntünk arról,hogy milyen szakmai irányítással veszünk részt a 2011.év bajnoki döntő megmérettetésen.

Köszönettel:

Békéscsaba Raptors
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Tisztelt Fórumozók!

Mivel úgy gondoljuk,hogy a jelen web oldal és a hozzá tartozó fórum népszerűsége meghatározó a mai Magyar Amerikai Futball társadalom életében, ezért úgy döntöttünk, hogy hivatalosan is regisztráljuk Raptors "PR" néven csapatunkat, mellyel alapvető célunk, hogy a jelen fórumról informálódó érdeklődők is első kézből kaphassanak hivatalosnak vehető információkat csapatunk életéről,csapatunkat érintő eseményekről,hírekről.

Köszönettel:

Békéscsaba RaptorsRaptors PR
mi köszönjük, nagy ötlet


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Fórumozók!

Mivel úgy gondoljuk,hogy a jelen web oldal és a hozzá tartozó fórum népszerűsége meghatározó a mai Magyar Amerikai Futball társadalom életében, ezért úgy döntöttünk, hogy hivatalosan is regisztráljuk Raptors "PR" néven csapatunkat, mellyel alapvető célunk, hogy a jelen fórumról informálódó érdeklődők is első kézből kaphassanak hivatalosnak vehető információkat csapatunk életéről,csapatunkat érintő eseményekről,hírekről.

Köszönettel:

Békéscsaba Raptors
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
amit tőlünk kaptatok vizet az a csapból jött
amikor a kint lévő tömlőből töltöttétek meg az üvegeket, na azt lehet nem kellett volnacápa77
mindenesetre én egy halálos triót hoztam létre... 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
amit tőlünk kaptatok vizet az a csapból jött
amikor a kint lévő tömlőből töltöttétek meg az üvegeket, na azt lehet nem kellett volna


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Még mindig vannak zsíroskenyér party-k a meccsek után.
Ez alap szerintem, nem kerül sokba és mindenkinek jól esik.lineman
mondjuk azért volt némi küzdelem vele, mert mire egy karéjjal végzett az ember, már a könyökén folyt a zsír 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.
Kalo
igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Régebben egyébként még a Soldiers hazai meccsei után is voltak zsíroskenyér partyk. (Huh, de rég volt már, hogy játékosként voltam ott 😀 ) Nem tudom, mostanában mi a szitu ezzel kapcsolatosan.Francesco
Még mindig vannak zsíroskenyér party-k a meccsek után.
Ez alap szerintem, nem kerül sokba és mindenkinek jól esik.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Hurricanes- C2 meccsel kapcsolatban. idézek "állítólag egy Építőkös nőci azt mondta abból a kútból amiből kaptunk vizet (mind 2 csapat) nem igazán volt iható. Ha bárki szarul van akkor itt az ok, aztán lehet csak false alarm 😊"

na most vagy a víztől ,vagy a McDonalds jegeskávétól ,vagy a tengergyümölcsei pizzától érzem magam iszonyatramatyul 😀szampi#33
vagy azért emrt ezeket egyszerre toltad le! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hurricanes- C2 meccsel kapcsolatban. idézek "állítólag egy Építőkös nőci azt mondta abból a kútból amiből kaptunk vizet (mind 2 csapat) nem igazán volt iható. Ha bárki szarul van akkor itt az ok, aztán lehet csak false alarm 😊"

na most vagy a víztől ,vagy a McDonalds jegeskávétól ,vagy a tengergyümölcsei pizzától érzem magam iszonyatramatyul 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úristen mi megy már itt megint! 😊

Annyira bírom amikor valaki nem tud olvasni rendesen. Annyi félreértés elkerülhető lenne, ha csak egy kicsit jobban odafigyelve olvasnánk 😊
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Úgy látom, nagyon félre lett értve, amit írtam. 😛 A PM-ek legalábbis erre utalnak. 😀 😀 😀
Szimplán rossz kommunikációról beszélek, semmi másról. Amit írtam, az csupán arra akart utalni, hogyha nem akarja azt a csapat, hogy elméleteket gyártsanak, akkor jobban kell egy ilyen helyzetet kifelé kommunikálni.

Nem vagyok elvetemült Nyíregyháza szurkoló sem, aki a döntő előtt akarja felkavarni az indulatokat Békéscsabán. 😂 Sőt, semmi közöm nincs ahhoz, ami itt vagy ott történik, szerencsére. Nem kell egy ártatlan hozzászólás miatt - amiben szimplán kommunikációról beszélek, és nem arról, hogy valójában mi történt - vérig sértődni, vagy úgy reagálni, mintha leszúrtam volna valakit. Nyugalom emberek. Elhiszem, hogy mindenki ideges, akit érint a szituáció, de nem így kellene reagálni.gsn
Na így már jobb azért, hogy te is kaptál PM-et ,mert én még annyit se írtam mint te 😀
Ha telószám kell csak szólj nekem már azt is küldtek 😉
Én is azt tudom mondani mit GSN írt, jobban kell egy ilyen helyzetet kommunikálni. Vagy éppen nem is kell kommunikálni, hanem csak a döntő után. Én úgy tudtam a nyilatkozat stop csak a Raptors játékosokra vonatkozik nem az egész ligára. Szerintem egyikünk sem írt felkavarót vagy éppen olyat amivel "kárt okoznánk". Óriási hír volt amikor idejött, nyilván az is az ha hirtelen távozik ,nem tudtuk, hogy erről nem szabad írni a fórumba. Ahogy régebben is írtam, továbbra is a Raptorsnak szurkolok a döntőbe ,de a szintén szimpatikus Tigers győzelemre tippelek. Ha ilyet egyáltalán szabad még írni..


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
gsn 3 548
Úgy látom, nagyon félre lett értve, amit írtam. 😛 A PM-ek legalábbis erre utalnak. 😀 😀 😀
Szimplán rossz kommunikációról beszélek, semmi másról. Amit írtam, az csupán arra akart utalni, hogyha nem akarja azt a csapat, hogy elméleteket gyártsanak, akkor jobban kell egy ilyen helyzetet kifelé kommunikálni.

Nem vagyok elvetemült Nyíregyháza szurkoló sem, aki a döntő előtt akarja felkavarni az indulatokat Békéscsabán. 😂 Sőt, semmi közöm nincs ahhoz, ami itt vagy ott történik, szerencsére. Nem kell egy ártatlan hozzászólás miatt - amiben szimplán kommunikációról beszélek, és nem arról, hogy valójában mi történt - vérig sértődni, vagy úgy reagálni, mintha leszúrtam volna valakit. Nyugalom emberek. Elhiszem, hogy mindenki ideges, akit érint a szituáció, de nem így kellene reagálni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀Kopasz98
http://sport.orf.at/stories/sportlive2/

Egyébként a fenti Tv műsoros oldalon a sor jobb oldalán lévő sport.orf.at-s feliratra kell kattintani, az ott feljövő oldalon meg kinyitni az esemény és Livestream feliratra kattintani.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ÁÁÁ én meg azokat imádom akik emiatt megírják az első hozzászólásukat és persze ők mindig mindent jobban tudnak 😉 PEACEkisdani
Lehet, hogy éppen ráhibáztál (é.: jobban tudja), ám mivel a csapatnál nyilatkozat stop van, frissen regisztrált barátunk kénytelen megírni első hozzászólását. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
attól h elsö hsz attol még olvashatja régóta ezt a néha magasröptü forumot.

Amugy részben igazat adok neki, de majd ha csillapodnak a raptoréknál a kedélyek akk egy kicsit részletesebb magyarázat majd jol jönne, hehogy más is essen abba a hibába h az ujonnan feljutott 2(3?) éves csapat div1ben döntöt játszon egy uj edzö segitségével, aki éppen a "legrosszabbkor" válik meg az egyesülettöl. vagy forditva. vagy együtt, mind1.

(és szomoru h erröl kell irni, inkább a huszárkodás 😕 )
Köszi előre is!

Crushers #12
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀Kopasz98
a kanada-osztrák meccset az eurosport2 is leadja 23 órakor, előtte meg nézd meg az espn-n a green bay-oaklandet 2003-ból.

több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.

legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!

U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛Kopasz98
Csak Neked: tv.orf.at/program/orfsportplus Ez az orf sport pluszon lesz, és a gugli ontja a streamokat :cool:kutya76
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀

A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendes
ÁÁÁ én meg azokat imádom akik emiatt megírják az első hozzászólásukat és persze ők mindig mindent jobban tudnak 😉 PEACE


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀

A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendes
Thanks. 😊
Attól még igen rosszul kommentált döntés volt, ami okot ad mindenféle elméletekre. Ha nem is mondsz igazat, érdemes olyan közleményt kiadni, amire 100-ból 99 ember nem gondolja azt, hogy itt valami nem kerek.gsn
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀

A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendes
Thanks. 😊
Attól még igen rosszul kommentált döntés volt, ami okot ad mindenféle elméletekre. Ha nem is mondsz igazat, érdemes olyan közleményt kiadni, amiből 100-ból 99 ember nem gondolja azt, hogy itt valami nem kerek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀

A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACE
több mint 13 éve
Kalo 137
http://www.facebook.com/underarmour.hungary

Ha esetleg valaki cipőt keres (bocs az off-ért) akkor nézzetek rá az Under Armour különleges ajánlatára (Facebook vagy www.sportstyle.hu)
több mint 13 éve
gsn 3 548
???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56
Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀

A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
arcsike 100
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀

KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
Kalo
http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTMTred
ez a statisztika nagyon szép és kielégítő, eltekintve attól, h az én repkedős manőveremet ezek szerint ritti csinálta, ami nem lényeges, csak így nem tudom, h hány yardos is volt a helikopter 😕
bár lehet, h a videón forgás közben 36-nak tűnt a 39 😀 😛