NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként 3.évben 750es minimállal is bünti nélkül lehet kivágni/waiverezni. nem tudom ez a 120k miért akkora lelki törés 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tehát akkor úgy van, ahogy mondtam, hogy ha valaki 2-3 évekig PS-ben van, majd valaki cutolja, de IRL kiderül, hogy rostertag lesz, és én le akarom igazolni, akkor az 1-2-3 éves vet.mineket adhatom neki?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az évek számában szerintem is Soldinak van igaza. Viszont nem kellene így az éveket módosítgatni szerződésnél, szóval az első beírás helyes.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
én is úgy tudom ahogy Soldi

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Namost ennek kapcsán kérdésem lenne...

Én úgy tudtam, hogy ez úgy működik, hogy aki kijön egyetemről, első évében semmit nem játszik, annak a következő év számít 1-nek, az előtte levő kvázi 0-nak. Onnantól viszont ha játszik, ha nem, minden év egyesével növekszik.

Csak azért kérdezem, mert akkor ha úgy működik, ahogy soldados is gondolja, hogy McBean-nál kiesik a köztes egyiik éve, akkor én ha ledraftolok valakit, és 3 évig PS-n tartom, akkor a 4. évben mikor felhozom, neki az lesz az első éve.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Volt rá mindenkinek 2 napja, hogy jelentkezzen rá.

De ha így jobb, akkor nem kell. Nálam úgyis csak 8. DL ember lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és ez így szabályos h te ajánlasz valamit a liciten majd nem olyan szerződést adsz neki? csak mert lehet h lett volna vki aki megadta volna a 3. évre is a vet. mint
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ilyet lehet?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem túlzottan érdekel. Akkor lesz 630.000 2 évre. Ennyi.

Mellesleg James Harrison is kihagyott egy évet (2003), és neki nincs is beleszámítva az éveinek számába. 😉Soldados
de erről a tuskóról tudom hogy PS-ezett nálunk végig. és nem a te szivatásod a cél hanem a pénz a kompenzációba 😛haromt
Magadat szivattad, mert így 2 évre vittem el. Ez pedig csak 1,25 misi, az 1,8 helyett. Gratulálok! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem túlzottan érdekel. Akkor lesz 630.000 2 évre. Ennyi.

Mellesleg James Harrison is kihagyott egy évet (2003), és neki nincs is beleszámítva az éveinek számába. 😉Soldados
de erről a tuskóról tudom hogy PS-ezett nálunk végig. és nem a te szivatásod a cél hanem a pénz a kompenzációba 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem túlzottan érdekel. Akkor lesz 630.000 2 évre. Ennyi.

Mellesleg James Harrison is kihagyott egy évet (2003), és neki nincs is beleszámítva az éveinek számába. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonjaharomt
Tévedés. 3 szezont volt NFL-ben, 2008-ban sehol nem volt rosteren. Tehát 4-5-6. éve jön.

És a comp. pick topikba ne írjátok azt, hogy vet.min. mert nem fogok bogarászni, hogy kinek hanyadik éve, konkrét összeget írjatok be. (Tudom, hogy Te a fentebb írt probléma miatt írtad így, csak jeleztem, hogy a példa ne legyen ragadós.)Soldados
az NFL.comon senkinek nem írták még át az exp-et. 2008-ban PS-es volt nálunk és így 4 éve volt eddig. Jövőre 5. jön neki.
és igen most azért kötekszem mert az érdekem 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonjaharomt
Tévedés. 3 szezont volt NFL-ben, 2008-ban sehol nem volt rosteren. Tehát 4-5-6. éve jön.

És a comp. pick topikba ne írjátok azt, hogy vet.min. mert nem fogok bogarászni, hogy kinek hanyadik éve, konkrét összeget írjatok be. (Tudom, hogy Te a fentebb írt probléma miatt írtad így, csak jeleztem, hogy a példa ne legyen ragadós.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Letroy Guion kinek a játékosa volt?Ork
ha jól látom,senkinek

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Letroy Guion kinek a játékosa volt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonja
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
így van, bezárt a bazár.

8 játékosra tart a licit, a többi elkelt - beleértve a 4 legújabb ajánlatot is. ott nem kellett 24 óra.Höri
Nem azért srácok, de ez rohadtul félreérthető volt, nevezhetnénk félrevezetőnek is:

Megoldható, hogy esetleg legyen lehetőségem tovább licitálni 13-án?szaba
szerinted miért van 1 nap kihagyás a posztok között?

mert akkor már csak azok licitálnak, akik korábban ajánlottak.Höri
Ok, akkor nem lesz gond.szaba
Én ebből arra következtetek (következtettem) hogy 12-én még nyílt licit van. Igaz a licit topic első hozzászólásában ott van hogy két nap, de mivel máshol más infót találtam ezért arra oda se figyeltem 😊

Még egy...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Illetve, olyanra, akire nem ment még licit, arra már nem lehet ajánlatot tenni, igaz?Deny
így van, bezárt a bazár.

8 játékosra tart a licit, a többi elkelt - beleértve a 4 legújabb ajánlatot is. ott nem kellett 24 óra.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelentős mértékben (3 új playa) frissített KeKi.

Illetve, olyanra, akire nem ment még licit, arra már nem lehet ajánlatot tenni, igaz?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hoppá, micsoda zsenik maradtak rejtve az utolsó percekig. 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sorry ha fárasztalak Titeket az abszolút hülye kérdéseimmel, de nem akarok póruljárni...
Még egy a waiverrel kapcsolatban. Ugye az van írva hogy a 600k-nál vagy a vet.minnél kevesebbet kereső játékosok kerülnek oda. Ez a szerződésének egész időszakára vonatkozik ugye?
Tehát ha van egy 2. éves játékosom aki idén 5 kilót keres, de jövőre már 1 milkát, neki már jár a bünti a 2. éve után, és nem megy waiverre?Rataxes
Így van.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sorry ha fárasztalak Titeket az abszolút hülye kérdéseimmel, de nem akarok póruljárni...
Még egy a waiverrel kapcsolatban. Ugye az van írva hogy a 600k-nál vagy a vet.minnél kevesebbet kereső játékosok kerülnek oda. Ez a szerződésének egész időszakára vonatkozik ugye?
Tehát ha van egy játékosom aki idén 5 kilót keres, de jövőre már 1 milkát, neki már jár a bünti a 2. éve után, és nem megy waiverre?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondhatni ő a GM game JAX-eharomt
rajna és én mindkét szinten áldva vagyunk egy kispiacos ellenféllel
Jahh, és nincs korlátozva a waivelt játékosok száma ugye? Szóval simán megcsinálhatom hogy holnapután teletöltöm a keretet, aztán másnap kivágom Őket újabb játékosokért, stb... (nyilván nem tervezem ezt tenni, csak elméleti kérdés 😊 )Rataxes
korlátlan. IRL szabály