Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
Paul43
én is bejelentkeztem Carrért, de nem akartam érte sokat adni, tök oké hogy elutasítottál.

1/3ról ment hátra 9 helyet a steelers, és még adott egy 2.kört. és ezért kapott egy QBt és a liga egyik legjobb OTját. ez a + 3.kör se javít semmit
DE! ha neked ok, akkor nem szóltam.
braxa88
Én azzal a ligaelit OT-vel nem tudtam hosszabbítani, így én azon semmit nem vesztettem. Felmentem 9 helyet, kaptam egy kvázi első kör végi picket pluszban és túladtam évi 17 millán. Én innen nézem.
De megértem, ha más más veleményen van. Ezzel semmi bajom sincs 😁
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
Paul43
én is bejelentkeztem Carrért, de nem akartam érte sokat adni, tök oké hogy elutasítottál.

1/3ról ment hátra 9 helyet a steelers, és még adott egy 2.kört. és ezért kapott egy QBt és a liga egyik legjobb OTját. ez a + 3.kör se javít semmit
DE! ha neked ok, akkor nem szóltam.
több mint 7 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Iktriad rábólint a Somos tradere.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
tampa miért ad még egy 1/12t? 😀
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Engem nem zavar, amúgy sem lenne olyan bonyolult a hosszabbítás, mert a másik fél nyilvánvalóan tud infóval szolgálni az első ajánlatról, így aztán nem kell atomfizikusnak lenni, egy sikeres ajánlathoz.
gabokocka
Pontosan! Annyival tolja amennyivel szeretné!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Nagyjából lehet tippelni piac alapján, hadd menjen 100%-kal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sztem is menjen nyugodtan, 100%-ot ha kifizeti, annyi időre amennyire szeretné

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Menjen somos tradeje (+hosszabbítás).
több mint 7 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Szerintem is mehet minden megkötés nélkül, 95%-ot igy is kell adnia 😁
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Részemről is mehet nyugodtan somos tradeje. 😊

több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
Somos trade nekem ok és szigorítás sem kell szerintem
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
En amondó vagyok kötelezően fizessen neki 5 evig Clowney pénzt.

Ha a játékos QB akkor Clowney *1,5

Done deal


Liverpool Fc
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amúgy az 1/3-ért is lehet ajánlatot tenni...akár draft napon is 😊
Klaci79
Adok érte egy 1/4 + 7.kört 😀😀 ...ha bent lesz Bosa....jöjjön játszani a tesóhoz 😀
Chargers LT
Áh nem akarlak lehúzni 😀 "Bent lesz Bosa"....ez nagyon jó 😀
Klaci79
Hátha...😀 Miután már most láttam olyan mockot, ahol K.Murray az 1/1...😀 máris megérkezett a hypeja, nem lepődök meg semmin itt sem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Szerintem nem kellenek szigorítások se, a 100% ok, de legyen akár 5 év, ha pl annyit akar.
Olcsón, "ár alatt" hosszabbítani úgysem lehet senkivel, szóval nem arról van szó, hogy jól járna. Nem gázos a dolog.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Engem nem zavar, amúgy sem lenne olyan bonyolult a hosszabbítás, mert a másik fél nyilvánvalóan tud infóval szolgálni az első ajánlatról, így aztán nem kell atomfizikusnak lenni, egy sikeres ajánlathoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Olyan dilemma vetődött fel, hogy somos szeretne megszerezni egy játékost tag+trade keretében és hosszabbítani vele, a bökkenő csak az, hogy miután ő csinálta a hosszabbítások adminisztrációját, pontosan tudja, hogy ennek az illetőnek mi a fizetési igénye. Mivel ez a helyzet azért áll fenn, mert somos plusz munkát vállalt, és emiatt esne el egy olyan lehetőségtől, ami az összes többi GM számára adott (azaz hogy tag+trade útján szerezzen valaki olyan játékost, akivel másnak nem sikerült hosszabbítania, és ő is megpróbáljon vele hosszútávú szerződést kötni), így nekem egy olyan kompromisszumos megoldás jutott eszembe, hogy somos hosszabbíthatna a játékossal, ha megadja neki a fizetési igény 100%-át, vagy esetleg ennél valamivel magasabb összeget, illetve adott esetben még azt lehetne korlátozni, hogy mondjuk csak max. három évre írathatja alá. Viszont erről szeretném kikérni a GM közösség véleményét, hogy szerintetek ez így korrekt-e, van-e más ötletetek, stb.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Lett 49ers KEKI is, szerintem nem rossz a lista. 😊

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy a Chargers GM StormST-ről valaki tud valamit?
Majd egy hete írtam neki üzit, de nem meglepő módon nem válaszolt, ugyanis 8 napja a Bowlra se nézett fel. Nem tudom mennyire szerencsés ez ebben a GM időszakban.
Chargers LT
Kicsit sem az sajnos...😕

Amúgy az 1/3-ért is lehet ajánlatot tenni...akár draft napon is 😊
Klaci79
Adok érte egy 1/4 + 7.kört 😀😀 ...ha bent lesz Bosa....jöjjön játszani a tesóhoz 😀
Chargers LT
Áh nem akarlak lehúzni 😀 "Bent lesz Bosa"....ez nagyon jó 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amúgy a Chargers GM StormST-ről valaki tud valamit?
Majd egy hete írtam neki üzit, de nem meglepő módon nem válaszolt, ugyanis 8 napja a Bowlra se nézett fel. Nem tudom mennyire szerencsés ez ebben a GM időszakban.
Chargers LT
Kicsit sem az sajnos...😕

Amúgy az 1/3-ért is lehet ajánlatot tenni...akár draft napon is 😊
Klaci79
Adok érte egy 1/4 + 7.kört 😀😀 ...ha bent lesz Bosa....jöjjön játszani a tesóhoz 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy a Chargers GM StormST-ről valaki tud valamit?
Majd egy hete írtam neki üzit, de nem meglepő módon nem válaszolt, ugyanis 8 napja a Bowlra se nézett fel. Nem tudom mennyire szerencsés ez ebben a GM időszakban.
Chargers LT
Kicsit sem az sajnos...😕

Amúgy az 1/3-ért is lehet ajánlatot tenni...akár draft napon is 😊
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amúgy a Chargers GM StormST-ről valaki tud valamit?
Majd egy hete írtam neki üzit, de nem meglepő módon nem válaszolt, ugyanis 8 napja a Bowlra se nézett fel. Nem tudom mennyire szerencsés ez ebben a GM időszakban.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
1/4-ről csúsznék kicsit 1/10 környékére...aki szeretné a top DE/DT játékosokból az egyiket, keressen bátran 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
A kompenzációs pickek jelen állás szerint cserélhetők?
Rataxes
Igen
somoskovig
Köszi a gyors választ! 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
A kompenzációs pickek jelen állás szerint cserélhetők?
Rataxes
Igen