NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Az idei Ncaa szezon fordulókénti beharagozói megtalálhatok még valahol? Én csak a szeonbeharangozókat konfonként, és a figyelőket találtam. Vgay a figyelőkben vannak a köv forduló felvezetései?
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
ha Seattle drukker vagy, akkor egyértelmű választás a Washington Huskies
a világ egyik leghangosabb stadionja az övék, nagyszerű tehát a szurkolótábor, az utóbbi években kicsit szenvedett a csapat (ez a nézőszámon mit sem változtatott, még a 0-12-es szezonnál is majdnem telt ház volt a meccseiken), de a történelmük is igen illusztris, többszörös bajnokok és számos kiváló játékos nevelkedett itt (Warren Moon a legnagyobb kérdés nélkül)

számomra ez nem lenne összeegyeztethető a Miamival való szimpatizálással, de még a Utah-éval sem, utóbbi egy feltörekvő kis egyetem, a UW viszont egyértelműen elit, akiknek érdemes és lehet is szorítani (értem ezt úgy, hogy jóval több infot olvashatsz róluk, hasznos blogot találhatsz) 😊JJ Tiller
köszi JJ- csak mivel nem tudok angolul nem hiszem hogy sok hasznát venném, sőőt még magyarul se tudok sokat róluk hiszen itt a bowl.hu-n sincs kész a csapat ismertetője :/davekid
a Navy után állok majd neki a Pac-12-nek, akkor a Washingtonnal kezdek 😊
szerintem hétfőre kész lesz az isJJ Tiller
az jó lesz 😊 nem akarok bunkózni, de ha lehet szeretnék minél több dolgot megtudni a washingtonról a tradíciókról meg mindenről 😊 😊 de jó lesz örülök neki

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
igazából a washington onnan jött hogy már 2 éve seattle drukker vagyok és lojalitást érzek washington állam iránt. Utah-ról mi a véleményed?davekid
ha Seattle drukker vagy, akkor egyértelmű választás a Washington Huskies
a világ egyik leghangosabb stadionja az övék, nagyszerű tehát a szurkolótábor, az utóbbi években kicsit szenvedett a csapat (ez a nézőszámon mit sem változtatott, még a 0-12-es szezonnál is majdnem telt ház volt a meccseiken), de a történelmük is igen illusztris, többszörös bajnokok és számos kiváló játékos nevelkedett itt (Warren Moon a legnagyobb kérdés nélkül)

számomra ez nem lenne összeegyeztethető a Miamival való szimpatizálással, de még a Utah-éval sem, utóbbi egy feltörekvő kis egyetem, a UW viszont egyértelműen elit, akiknek érdemes és lehet is szorítani (értem ezt úgy, hogy jóval több infot olvashatsz róluk, hasznos blogot találhatsz) 😊JJ Tiller
köszi JJ- csak mivel nem tudok angolul nem hiszem hogy sok hasznát venném, sőőt még magyarul se tudok sokat róluk hiszen itt a bowl.hu-n sincs kész a csapat ismertetője :/davekid
a Navy után állok majd neki a Pac-12-nek, akkor a Washingtonnal kezdek 😊
szerintem hétfőre kész lesz az is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
az első kettőt nem érdemes együtt favorizálni most hogy egy konfba kerültek mert szinte minden évben játszani fognak majd egymás ellen. Jobb csapat is jelenleg a Utah és jobb arcok is 😊
Mellette simán elfér a THE U mint másik parti csapat. Igaz hogy túl sok szurkolójuk van már itthon 😊haromt
igazából a washington onnan jött hogy már 2 éve seattle drukker vagyok és lojalitást érzek washington állam iránt. Utah-ról mi a véleményed?davekid
ha Seattle drukker vagy, akkor egyértelmű választás a Washington Huskies
a világ egyik leghangosabb stadionja az övék, nagyszerű tehát a szurkolótábor, az utóbbi években kicsit szenvedett a csapat (ez a nézőszámon mit sem változtatott, még a 0-12-es szezonnál is majdnem telt ház volt a meccseiken), de a történelmük is igen illusztris, többszörös bajnokok és számos kiváló játékos nevelkedett itt (Warren Moon a legnagyobb kérdés nélkül)

számomra ez nem lenne összeegyeztethető a Miamival való szimpatizálással, de még a Utah-éval sem, utóbbi egy feltörekvő kis egyetem, a UW viszont egyértelműen elit, akiknek érdemes és lehet is szorítani (értem ezt úgy, hogy jóval több infot olvashatsz róluk, hasznos blogot találhatsz) 😊JJ Tiller
köszi JJ- csak mivel nem tudok angolul nem hiszem hogy sok hasznát venném, sőőt még magyarul se tudok sokat róluk hiszen itt a bowl.hu-n sincs kész a csapat ismertetője :/

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
az első kettőt nem érdemes együtt favorizálni most hogy egy konfba kerültek mert szinte minden évben játszani fognak majd egymás ellen. Jobb csapat is jelenleg a Utah és jobb arcok is 😊
Mellette simán elfér a THE U mint másik parti csapat. Igaz hogy túl sok szurkolójuk van már itthon 😊haromt
igazából a washington onnan jött hogy már 2 éve seattle drukker vagyok és lojalitást érzek washington állam iránt. Utah-ról mi a véleményed?davekid
ha Seattle drukker vagy, akkor egyértelmű választás a Washington Huskies
a világ egyik leghangosabb stadionja az övék, nagyszerű tehát a szurkolótábor, az utóbbi években kicsit szenvedett a csapat (ez a nézőszámon mit sem változtatott, még a 0-12-es szezonnál is majdnem telt ház volt a meccseiken), de a történelmük is igen illusztris, többszörös bajnokok és számos kiváló játékos nevelkedett itt (Warren Moon a legnagyobb kérdés nélkül)

számomra ez nem lenne összeegyeztethető a Miamival való szimpatizálással, de még a Utah-éval sem, utóbbi egy feltörekvő kis egyetem, a UW viszont egyértelműen elit, akiknek érdemes és lehet is szorítani (értem ezt úgy, hogy jóval több infot olvashatsz róluk, hasznos blogot találhatsz) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
nem vagyok igazi ismerője a nyugati parti hagyományoknak, az inkább JJ asztala.
de keress rá a TYT-t a 2009-es Sugar Bowl-ra (Utah-Alabama), nézd meg és véglegesen dönteni fogsz a javukra a Washingtonnal szemben 😊haromt
neked ki a kedvenc nfl és nccaa csapatod? csak hogy tudjak meríteni abból a példából 😛 azt még hozzátenném hogy a miami ról mia véleményed mert sztem MO-n inkább gators drukkerek vannak mint miami, és nálad mi döntött abban hogy melyik csapatnak fogsz szurkolni az egytemen

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem vagyok igazi ismerője a nyugati parti hagyományoknak, az inkább JJ asztala.
de keress rá a TYT-t a 2009-es Sugar Bowl-ra (Utah-Alabama), nézd meg és véglegesen dönteni fogsz a javukra a Washingtonnal szemben 😊
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
az első kettőt nem érdemes együtt favorizálni most hogy egy konfba kerültek mert szinte minden évben játszani fognak majd egymás ellen. Jobb csapat is jelenleg a Utah és jobb arcok is 😊
Mellette simán elfér a THE U mint másik parti csapat. Igaz hogy túl sok szurkolójuk van már itthon 😊haromt
igazából a washington onnan jött hogy már 2 éve seattle drukker vagyok és lojalitást érzek washington állam iránt. Utah-ról mi a véleményed?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az első kettőt nem érdemes együtt favorizálni most hogy egy konfba kerültek mert szinte minden évben játszani fognak majd egymás ellen. Jobb csapat is jelenleg a Utah és jobb arcok is 😊
Mellette simán elfér a THE U mint másik parti csapat. Igaz hogy túl sok szurkolójuk van már itthon 😊
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
van 3 csapat az NCAA-ban akivel szimpatizálok de ezek közül csak egynek szeretnék szurkolna és csak egy mellett szeretném elkötelezni magam. Seígtsetek hogy döntsem el melyik legyen, nagy dilemmadavekid
mivel szörnyen sok csapat van és a legtöbb soha nem játszik egymás ellen simán lehet az embernek 3 kedvence. szerintem sokan vagyunk így vele. Kell egy top kedvenc és mellette figyelni a többi kedveltet.
De ha megosztod a jelölteket lebeszélünk bármelyikről 😀haromt
Utah Utes, Washington Huskies, Miami Hurricanes ők lennének azok

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van 3 csapat az NCAA-ban akivel szimpatizálok de ezek közül csak egynek szeretnék szurkolna és csak egy mellett szeretném elkötelezni magam. Seígtsetek hogy döntsem el melyik legyen, nagy dilemmadavekid
mivel szörnyen sok csapat van és a legtöbb soha nem játszik egymás ellen simán lehet az embernek 3 kedvence. szerintem sokan vagyunk így vele. Kell egy top kedvenc és mellette figyelni a többi kedveltet.
De ha megosztod a jelölteket lebeszélünk bármelyikről 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
van 3 csapat az NCAA-ban akivel szimpatizálok de ezek közül csak egynek szeretnék szurkolna és csak egy mellett szeretném elkötelezni magam. Seígtsetek hogy döntsem el melyik legyen, nagy dilemmadavekid
Miert nem szeretnel mindharomnak? 😊
Sztem lehet tobb csapattal is szimpatizalni (kulonbozo mertekben szoritani/drukkolni neki) - de ha egy favoritot szeretnel megertem.

Mi a 3 csapat? En szivesen kiteregetem mindharomrol a szennyest/negativ dolgokat.. 😀 es amelyek nem tetszenek, akkor oket kizarod 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
van 3 csapat az NCAA-ban akivel szimpatizálok de ezek közül csak egynek szeretnék szurkolna és csak egy mellett szeretném elkötelezni magam. Seígtsetek hogy döntsem el melyik legyen, nagy dilemma

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Top 10 redshirt freshmen

1. Rod Smith, RB, Ohio State Buckeyes
2. Phillip Sims, QB, Alabama Crimson Tide
3. Christian Green, WR, Florida State Seminoles
4. Ego Ferguson, DT, LSU Tigers
5. Geneo Grissom, DE, Oklahoma Sooners
6. Ross Apo, WR, Brigham Young Cougars
7. Louis Nix, NT, Notre Dame Fighting Irish
8. Kyle Prater, WR, USC Trojans
9. Justin Hardy, WR, ECU Pirates
10. Todd Chandler, DT, USF Bulls


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Russell Wilson mikor dönti el, hogy mit akar ősszel csinálni?Höri
mai nyilatkozat

Coach Tom O'Brien said the team is moving on without Russell Wilson. "Our plans are he's not coming back," O'Brien said. "He'll be a baseball player. We have to move forward with (Mike) Glennon. We've planned for this day and Michael's ready to do it."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Russell Wilson mikor dönti el, hogy mit akar ősszel csinálni?Höri
szerintem a Spring Training után. Március vége
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Russell Wilson mikor dönti el, hogy mit akar ősszel csinálni?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bob Griese visszavonult az ESPN szakkommentátori állásából

JJ Tiller
gondolom akkor a helyére megy Urban Meyer. Kár hogy nem Holtz 😕
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Bob Griese visszavonult az ESPN szakkommentátori állásából



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Five Moments from Signing Day

1. Floyd Raven and the forget Letter of Intent
2. Todd Peat Jr. and the Nebraska license plate
3. Isaiah Crowell and the puppy prop
4. Cyrus Kouandjio and the Iron Bowl rivals
5. Clemson and the shocking recruiting results

http://www.presnapread.com/five-moments-from-signing-day/JJ Tiller
Ez a Raven sztori mindent visz, mikor tegnap olvastam, azt hittem lefordulok a székről. 😀 De a többi se rossz. 😊gsn
"Not surprisingly, three of the five moments come from the SEC. For it’s the SEC that made — and continues to make — recruiting a year-round game, one that sends coaches to the antacids and into early retirement." 😂

Talán csak a Vandynek nem kell zombikkal küzdenie.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Five Moments from Signing Day

1. Floyd Raven and the forget Letter of Intent
2. Todd Peat Jr. and the Nebraska license plate
3. Isaiah Crowell and the puppy prop
4. Cyrus Kouandjio and the Iron Bowl rivals
5. Clemson and the shocking recruiting results

http://www.presnapread.com/five-moments-from-signing-day/JJ Tiller
Ez a Raven sztori mindent visz, mikor tegnap olvastam, azt hittem lefordulok a székről. 😀 De a többi se rossz. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Az USA vs THE WORLD-ről valami videós összefoglaló?valaki2
pénteken adja le felvételről az NFL Network, utána talán lesz valami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Az USA vs THE WORLD-ről valami videós összefoglaló?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Five Moments from Signing Day

1. Floyd Raven and the forget Letter of Intent
2. Todd Peat Jr. and the Nebraska license plate
3. Isaiah Crowell and the puppy prop
4. Cyrus Kouandjio and the Iron Bowl rivals
5. Clemson and the shocking recruiting results

http://www.presnapread.com/five-moments-from-signing-day/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
soha vissza nem térő alkalom, kérdezzetek bátran 😊
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2056


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal