NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §


szedhető HD minőségben a TYT-ről
kötelező program


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Urban Meyer ESPN analyst lesz. Nyomni fogja a College Gamedayben is.
Ennek örülök.

Remélem Lou Holtz-ot váltja, őt nem bírtam elviselni. Annyira öreg már hogy nem tudott értelmesen beszélniharomt
Doktor Meyer 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Urban Meyer ESPN analyst lesz. Nyomni fogja a College Gamedayben is.
Ennek örülök.

Remélem Lou Holtz-ot váltja, őt nem bírtam elviselni. Annyira öreg már hogy nem tudott értelmesen beszélniharomt
Beszédhibás, és emellé hülyeségeket is mond gyakran, meg ND homer is. Jó lenne, ha elmenne.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Urban Meyer ESPN analyst lesz. Nyomni fogja a College Gamedayben is.
Ennek örülök.

Remélem Lou Holtz-ot váltja, őt nem bírtam elviselni. Annyira öreg már hogy nem tudott értelmesen beszélni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2011 Returning Starters
http://blog.philsteele.com/2011/01/26/2011-returning-starters/JJ Tiller
Auburn 😀

értékes táblázat ez, bár a ST kicsit feleslegesHöri
Pont te nézed le a rúgókat? 😀F.Schleck
persze 😊 collegeban a rúgók 85%-a balfasz, meccsrutintól függetlenül.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2011 Returning Starters
http://blog.philsteele.com/2011/01/26/2011-returning-starters/JJ Tiller
Auburn 😀

értékes táblázat ez, bár a ST kicsit feleslegesHöri
Pont te nézed le a rúgókat? 😀

egyébként azt hiszem az első ranking, ahol rosszabbul állunk mint az oktatásin.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2011 Returning Starters
http://blog.philsteele.com/2011/01/26/2011-returning-starters/JJ Tiller
Auburn 😀

értékes táblázat ez, bár a ST kicsit felesleges

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
2011 Returning Starters
http://blog.philsteele.com/2011/01/26/2011-returning-starters/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Tudja valaki esetleg honnan lehetne letölteni a college football all star challenge korábbi részeit?
A tavalyit láttam ,az fent van tyt-n,de a korábbiakról nem találtam semmit csak néhány youtube videót.MattMiller
az van, amit youtube-on találsz
de kár emiatt bánkódni, kis játszadozás az egész, semmi komolyJJ Tiller
persze, tudom, csak szórakoztató volt az a tavalyi egy óra 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Tudja valaki esetleg honnan lehetne letölteni a college football all star challenge korábbi részeit?
A tavalyit láttam ,az fent van tyt-n,de a korábbiakról nem találtam semmit csak néhány youtube videót.MattMiller
az van, amit youtube-on találsz
de kár emiatt bánkódni, kis játszadozás az egész, semmi komoly


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Tudja valaki esetleg honnan lehetne letölteni a college football all star challenge korábbi részeit?
A tavalyit láttam ,az fent van tyt-n,de a korábbiakról nem találtam semmit csak néhány youtube videót.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet nem ide a megfelelő de nem tom hova. szal hol találhatok NCAA videókat, amiket utána le tudok tölteni? (youtubedownloader bedöglött) :/
kösziLaki
nem értem a kérdést... TYT vagy ha videómegosztó kell, akkor mondjuk vimeo.com, van ezer ilyen oldal mégJJ Tiller
de ezekről le is tudom szedni?Laki
TYT-ről igen, ha tudod mi az a torrent
videómegosztóról is, ha szerzel egy külön progit, vagy firefox-nak is van ilyen pluginje
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lehet nem ide a megfelelő de nem tom hova. szal hol találhatok NCAA videókat, amiket utána le tudok tölteni? (youtubedownloader bedöglött) :/
kösziLaki
nem értem a kérdést... TYT vagy ha videómegosztó kell, akkor mondjuk vimeo.com, van ezer ilyen oldal mégJJ Tiller
de ezekről le is tudom szedni?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Lehet nem ide a megfelelő de nem tom hova. szal hol találhatok NCAA videókat, amiket utána le tudok tölteni? (youtubedownloader bedöglött) :/
kösziLaki
nem értem a kérdést... TYT vagy ha videómegosztó kell, akkor mondjuk vimeo.com, van ezer ilyen oldal még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lehet nem ide a megfelelő de nem tom hova. szal hol találhatok NCAA videókat, amiket utána le tudok tölteni? (youtubedownloader bedöglött) :/
köszi


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, elolvastam az aláírásodban lévő írást Stanziról, gratula. Jól összeszedett, érdekes, tartalmas írás.Sobri Jóska
köszi

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Höri, elolvastam az aláírásodban lévő írást Stanziról, gratula. Jól összeszedett, érdekes, tartalmas írás.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Pasztor kanadából származik, a jövő évi drafton a 7. kör környékén ki is választhatják.Höri
Igen, a sráctól még azt megkérdeztem, hogy mik a sanszok, megy e az NFL-be, és azt mondta, hogy könnyen meglehet, mert brutálisak a méretei, meg jó a lábmunkája, meg még valami, amit elfelejtettem. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pasztor kanadából származik, a jövő évi drafton a 7. kör környékén ki is választhatják.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Igazán érdekes "találkozásban" volt részem a PokerStarson az imént.
Szoktam diskurálni azokkal a playákkal, akiknek focis avatárjuk van, ha fogékonyak a disputára.
Egy Peppers (Carolina) avatarral rendelkező pókeressel diskuráltam, gratuláltam a 2-14-hez, ilyesmik, és egy idő után gondoltam megkérdezem, hogy kinek drukkol a collegeben. Mondta, hogy Virginia. Kérdeztem, vajh miért? Mire mondta, hogy a legjobb barátja ott focizik. Kérdeztem, hogy hogy hívják, gondoltam leellenőrzöm, mondja Austin Pasztor.
Megnéztem, tényleg van ilyen, mondtan neki, hogy én is magyar vagyok, mily' érdekes, majd szétültettek. 😊
Csípem az ilyen érdekes "találkozásokat". 😊

http://virginia.rivals.com/cviewplayer.asp?Player=407500

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nézettségi adatok. Pozitív meglepetés pl. a Louisville összes teltházas hazai meccse, negatív pl. három Pac-10 csapat egyharmadnyi üres széke (Arizona State, Washington State, UCLA).

http://www.cnbc.com/id/41060717Dzsokijuing
Nem szabad egy ilyen cikket készpénznek venni, mert csal. 😊 A Louisville és a teltházas meccsek kérdése különösen vicces.
Az NCAA nyilvántartása szerint ugye 20 %-kal több jegyet értékesítettek, mint a kapacitás. Ez alapból egy sokkoló szám, ha belegondol az ember.
2008-ban kezdődött a stadion bővítése, az első évben sok helyen le volt zárva, tavaly 42000 főt tudott befogadni, és idén, a végső bővítési munkálatok után több mint 55000 fő befogadására lett képes.
Az NCAA a stadiont továbbra is 42000 fősként tartja nyilván, ezért lehet az, hogy az 50684 fős átlagnézőszám 120 %-os kihasználtságot mutat a statjaikban. Viszont ma már nem a 42000-hez kell hasonlítani, hanem az 55000-hez, akkor pedig már minden máshogy néz ki.gsn
OMG, kinek higgyünk, ha nem a Nemzeti Bródkásztingnak? Itthon is csak Magyaregyet nézek 😛

Az újságíró átvette a 120%-os NCAA-statot, tipikus.Dzsokijuing
Úgy meg 92 %. Hát tényleg kész tragédia! 😊




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Nézettségi adatok. Pozitív meglepetés pl. a Louisville összes teltházas hazai meccse, negatív pl. három Pac-10 csapat egyharmadnyi üres széke (Arizona State, Washington State, UCLA).

http://www.cnbc.com/id/41060717Dzsokijuing
Nem szabad egy ilyen cikket készpénznek venni, mert csal. 😊 A Louisville és a teltházas meccsek kérdése különösen vicces.
Az NCAA nyilvántartása szerint ugye 20 %-kal több jegyet értékesítettek, mint a kapacitás. Ez alapból egy sokkoló szám, ha belegondol az ember.
2008-ban kezdődött a stadion bővítése, az első évben sok helyen le volt zárva, tavaly 42000 főt tudott befogadni, és idén, a végső bővítési munkálatok után több mint 55000 fő befogadására lett képes.
Az NCAA a stadiont továbbra is 42000 fősként tartja nyilván, ezért lehet az, hogy az 50684 fős átlagnézőszám 120 %-os kihasználtságot mutat a statjaikban. Viszont ma már nem a 42000-hez kell hasonlítani, hanem az 55000-hez, akkor pedig már minden máshogy néz ki.gsn
OMG, kinek higgyünk, ha nem a Nemzeti Bródkásztingnak? Itthon is csak Magyaregyet nézek 😛

Az újságíró átvette a 120%-os NCAA-statot, tipikus.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nézettségi adatok. Pozitív meglepetés pl. a Louisville összes teltházas hazai meccse, negatív pl. három Pac-10 csapat egyharmadnyi üres széke (Arizona State, Washington State, UCLA).

http://www.cnbc.com/id/41060717Dzsokijuing
Nem szabad egy ilyen cikket készpénznek venni, mert csal. 😊 A Louisville és a teltházas meccsek kérdése különösen vicces.
Az NCAA nyilvántartása szerint ugye 20 %-kal több jegyet értékesítettek, mint a kapacitás. Ez alapból egy sokkoló szám, ha belegondol az ember.
2008-ban kezdődött a stadion bővítése, az első évben sok helyen le volt zárva, tavaly 42000 főt tudott befogadni, és idén, a végső bővítési munkálatok után több mint 55000 fő befogadására lett képes.
Az NCAA a stadiont továbbra is 42000 fősként tartja nyilván, ezért lehet az, hogy az 50684 fős átlagnézőszám 120 %-os kihasználtságot mutat a statjaikban. Viszont ma már nem a 42000-hez kell hasonlítani, hanem az 55000-hez, akkor pedig már minden máshogy néz ki.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Nézettségi adatok. Pozitív meglepetés pl. a Louisville összes teltházas hazai meccse, negatív pl. három Pac-10 csapat egyharmadnyi üres széke (Arizona State, Washington State, UCLA).

http://www.cnbc.com/id/41060717

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Milyen mérkőzéseket ajánlotok letölteni/megtekinteni az alapszakaszból? Főleg jó kis defensive battle érdekelne. Két spreadet játszó csapat meccsét mellékeljétek. Előre is köszi a válaszokat.tüsi91
mellékel helyett gondolom hanyagolt akartál írni 😊

rose bowl, liberty bowl, nebraska-texas a&m, stanford-arizona state, lsu-alabama így hirtelen, ha kell még jelezz, és jobban utánanézekJJ Tiller
Hmmm, pedig még 2szer át is olvastam, hogy nincs-e benne hiba, esténként bele-bele csúszik.
Köszi meglesem őket.