NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Érdekes lesz a Poinsetta. Így néz ki a Q a tegnapi eső után:




Mondjuk a Navy eléggé otthonérezheti magát 😀szaba
miért te nem? 😛haromt
Ezért vagyok Chargers fan 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
megújult az ncaa.com


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekes lesz a Poinsetta. Így néz ki a Q a tegnapi eső után:




Mondjuk a Navy eléggé otthonérezheti magát 😀szaba
miért te nem? 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Érdekes lesz a Poinsetta. Így néz ki a Q a tegnapi eső után:




Mondjuk a Navy eléggé otthonérezheti magát 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😕
Div 2-3 döntő kimaradt, de úgy tűnik akkor rosszul tettem, hogy kihagytam. Mindjárt elolvasom JJ sigjében az írást 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
és ezen mit kell olvasni?JJ Tiller
Nem sűrűn szoktak div IIIas playert Senior Bowlra meghívni, azért gondoltam, hogy megér egy posztot.tenorx
írtunk róla eleget a bowl beharangozóban is, illetve meccs közben is kapott elég hypeot 😛haromt
pláne hogy maga a cikk is még a divdöntő előtti, illene néha ránézni a főoldalra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/12/mount_unions_cecil_shorts_iii.html
Ezt olvastátok? Bár már lehet a draft topic lenne a megfelelő helye.tenorx
és ezen mit kell olvasni?JJ Tiller
Nem sűrűn szoktak div IIIas playert Senior Bowlra meghívni, azért gondoltam, hogy megér egy posztot.tenorx
írtunk róla eleget a bowl beharangozóban is, illetve meccs közben is kapott elég hypeot 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/12/mount_unions_cecil_shorts_iii.html
Ezt olvastátok? Bár már lehet a draft topic lenne a megfelelő helye.tenorx
és ezen mit kell olvasni?JJ Tiller
Nem sűrűn szoktak div IIIas playert Senior Bowlra meghívni, azért gondoltam, hogy megér egy posztot.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/12/mount_unions_cecil_shorts_iii.html
Ezt olvastátok? Bár már lehet a draft topic lenne a megfelelő helye.tenorx
és ezen mit kell olvasni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/12/mount_unions_cecil_shorts_iii.html
Ezt olvastátok? Bár már lehet a draft topic lenne a megfelelő helye.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Romberg undrafted volt, Baas ugye pl. guardkent kezdett.. sztem mindket ligaban raadasul. Wilkerson szinten UDFA, Eslinger 6. kor, Mozes UDFA.. etc

Ez azert jelzes erteku, kiktol mit vartak a ligaban.. az elso-masodik koros centerek nagy resze azert bevalt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kemény az olyan lista ahol egy Lions játékos a legjobb.Bazzani
egy szóval nem mondom hogy ő a legjobb, de ő legalább nem hullaszar, mint mondjuk Shipley vagy Eslinger.
Ezekből egyértelműen Bentley volt a legjobb. Pro-bowler, talán még all-pro is volt, az akkor túlságosan nem jó Saints-ben, de ugye FA lett, elvitte a Browns és megmakkant az első non-contact edzésen végleg.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kemény az olyan lista ahol egy Lions játékos a legjobb.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
érdemes végignézni az elmúlt évek legjobb centereit az NCAA-ben.
a legtöbből semmi sem lett.
ha lesz időm, mondok pár nevet, bár a google nélkülem is sokat elárul a rimington trophy keresésnél.

Year Player School
2000 Dominic Raiola Nebraska
2001 LeCharles Bentley Ohio State
2002 Brett Romberg Miami
2003 Jake Grove Virginia Tech
2004
(tie) David Baas Ben Wilkerson
Michigan LSU
2005 Greg Eslinger Minnesota
2006 Dan Mozes West Virginia
2007 Jonathan Luigs Arkansas
2008 A. Q. Shipley[1] Penn State
2009 Maurkice Pouncey Florida
2010 Jake Kirkpatrick TCUHöri
ennyi. Raiola legalább mióta NFL-es lett kezdő. Mondjuk a Lionsban. Soha nem volt kiemelkedő
Bentley ugye minden idők legtöbbet kereső centere lett volna, ha a leigazolása utáni első edzésen nem szakad 4 darabra a térde.
Romberg, Grove és Baas tucat játékosok. Wilkerson egy backup.
Eslinger geci jó Zone block center volt. A megfelelő helyre is került a Broncosszal, de aztán valahogy semmi sem jött össze neki egy NFL Europe bajnoki címen kívül.
Mozes talán rosteren sem volt soha NFL-ben. Luigs aktív nem volt soha, most már csapata sincs, Shipley dettó.
Punci igéretesen kezdett viszont.
Ez mondjuk 10-ből 2 aki kiemelkedő lett NFL-ben is, bár Punci esetében erről még korai beszélni még akkor is ha most jó.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdemes végignézni az elmúlt évek legjobb centereit az NCAA-ben.
a legtöbből semmi sem lett.
ha lesz időm, mondok pár nevet, bár a google nélkülem is sokat elárul a rimington trophy keresésnél.

Year Player School
2000 Dominic Raiola Nebraska
2001 LeCharles Bentley Ohio State
2002 Brett Romberg Miami
2003 Jake Grove Virginia Tech
2004
(tie) David Baas Ben Wilkerson
Michigan LSU
2005 Greg Eslinger Minnesota
2006 Dan Mozes West Virginia
2007 Jonathan Luigs Arkansas
2008 A. Q. Shipley[1] Penn State
2009 Maurkice Pouncey Florida
2010 Jake Kirkpatrick TCU

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chase Beeler All-American, mégsincs fent se Höri, se haromt prospect listáján.A Stanford hype miatt került be?aztec
azért került be mert kellett egy játékos a stanfordi falból (nagyon leegyszerűsítve a dolgot). túl könnyű az NFL-be, szerintem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Chase Beeler All-American, mégsincs fent se Höri, se haromt prospect listáján.A Stanford hype miatt került be?aztec
attól hogy valaki jó egyetemi játékos még nem lesz automatice nagy draft prospect is. Neki az NFL-hez nincsenek igazán jó fizikai paramétereiharomt
köszi!

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chase Beeler All-American, mégsincs fent se Höri, se haromt prospect listáján.A Stanford hype miatt került be?aztec
attól hogy valaki jó egyetemi játékos még nem lesz automatice nagy draft prospect is. Neki az NFL-hez nincsenek igazán jó fizikai paraméterei
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Chase Beeler All-American, mégsincs fent se Höri, se haromt prospect listáján.A Stanford hype miatt került be?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
azt hiszem még nem volt
AP all-american team


pár ember nem tetszik. Solder-t és Paea-t csak a neve vitte be az biztos. Egyik sem volt idén annyira jó. Von Miller is ellazsálta a fél szezont. Jeffery pedig nem all-american? ne vicceljünk már.haromt
Von Miller nem ellazsálta, hanem az első 5-6 meccsen sérült bokával nyomta, kilátástalanul. Hiába no, kemény gyerek.
Az mindenesetre sztem is elég durva, hogy egy fél szezon jó teljesítménnyel el lehet vinni a Butkust és be lehet kerülni az all-americanbe.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Amukamaraval mi volt a baj? Teljesen jo volt.. 1) alig mertek ra dobni.. 2) amikor dobtak ra, akkor is asszem 14/43 volt a mutatoja.. ha jol remlik?Igor
Csak egy példa (amikor kaliberrel találkozott): az Oklahoma State-meccsen Blackmont fogta, akinek csak 5 elkapása lett róla a korábbi 10-15 helyett, de abból 157 yard és 2 TD.Dzsokijuing
Blackmon rossz pelda sztem, mert mindenkit szarravert amugy.. a Kenney-s meccset sajna nem lattam.
Amikor en lattam huzamosabban (ket meccsen), akkor isten volt.. nekem tetszett a jateka 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Amukamaraval mi volt a baj? Teljesen jo volt.. 1) alig mertek ra dobni.. 2) amikor dobtak ra, akkor is asszem 14/43 volt a mutatoja.. ha jol remlik?Igor
Blackmon is csak 157 yard 2 TD-t nyomott róla.haromt
Agyhullámaink együtt rezegnek 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amukamaraval mi volt a baj? Teljesen jo volt.. 1) alig mertek ra dobni.. 2) amikor dobtak ra, akkor is asszem 14/43 volt a mutatoja.. ha jol remlik?Igor
Blackmon is csak 157 yard 2 TD-t nyomott róla.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Amukamaraval mi volt a baj? Teljesen jo volt.. 1) alig mertek ra dobni.. 2) amikor dobtak ra, akkor is asszem 14/43 volt a mutatoja.. ha jol remlik?Igor
Csak egy példa (amikor kaliberrel találkozott): az Oklahoma State-meccsen Blackmont fogta, akinek csak 5 elkapása lett róla a korábbi 10-15 helyett, de abból 157 yard és 2 TD.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Amukamaraval mi volt a baj? Teljesen jo volt.. 1) alig mertek ra dobni.. 2) amikor dobtak ra, akkor is asszem 14/43 volt a mutatoja.. ha jol remlik?Igor
+ Kenney (nem is Broylest fogta, jellemző 😛) szarrá szivatta a Big12 döntőn 😛 ez az alig mertek rá dobni, ez is olyan egyébként, hogy váó, pályán van, de így mégse nyújt kiemelkedőt, tehát elvesz egy helyet mástól, aki valóban nagyot nyújt 😛
sztem volt nála sokkal jobb is