NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

CFB követő 2022

5 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
Red Bandana Game! Óriási és egyben mélyen megrendítő sztori az övé

 www.youtube.com/watch?v=S77KYbkmjwc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
második félidőben mehet az élő podcastelés, juhé 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 103 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben a Vanderbilt elég szépen megy az Ole Miss ellen, és vezet a Georgia Tech is a Duke elllen.
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Miert ajanlanak ki az arena4nek enyi rossz meccset?
Nyilvan nem lehet elore tudni sok esetben, de azert mindig van igeretesebb meccs.
beltazor
Ezt a kérdést mi is sokszor feltesszük magunknak, de idősávonként egyet ajánlanak csak ki. A 21:30-as fix minden héten (mivel ezt be tudjuk tenni a tévé műsorába, így ez kb. párosítástól függetlenül automatikus választás), a maradék 3-ból (18:00, 01:30, 04:00) tudunk válogatni.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
Auburn offense-t kínzás nézni idén (is)

több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan

zacknorb
Szèp szèp de mennyi komoly ellenfelük volt? Sőt, elnèzve az egèsz menetrendjüket talán!!! mi ès majd a Buckeyes lesz, aki valóban ellenfèl lehet számukra. Minden bántas nélkül 😉 Így egyszerű bemasírozni a POba. Reméljük jövő héten sikerült ezt nehezebbè tenni nekik. 😊
dande2
Mind a 6 hat meccset lattam, de egyelore en sdm tudom jok vagyunk-e tenyleg.
JjMcarty is erzesre ma nem volt jo, megneztem a statjat a vegen az alapjan pedig jonak kellett lennie

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy

zacknorb
Szèp szèp de mennyi komoly ellenfelük volt? Sőt, elnèzve az egèsz menetrendjüket talán!!! mi ès majd a Buckeyes lesz, aki valóban ellenfèl lehet számukra. Minden bántas nélkül 😉 Így egyszerű bemasírozni a POba. Reméljük jövő héten sikerült ezt nehezebbè tenni nekik. 😊
dande2
Iowa ellen senki sem szeret játszani, ebben biztos vagyok, és a Maryland sem gyenge csapat a mai vereségük ellenére sem

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
Utah védelmen zsinórban másodszor megy végig a UCLA, most Jake Bobo, a szegény ember Pitts-e szerzett TD-t. 14-3

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Miert ajanlanak ki az arena4nek enyi rossz meccset?
Nyilvan nem lehet elore tudni sok esetben, de azert mindig van igeretesebb meccs.
beltazor
asszem csak ABC-s meccseket kapnak(?)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....

zacknorb
Szèp szèp de mennyi komoly ellenfelük volt? Sőt, elnèzve az egèsz menetrendjüket talán!!! mi ès majd a Buckeyes lesz, aki valóban ellenfèl lehet számukra. Minden bántas nélkül 😉 Így egyszerű bemasírozni a POba. Reméljük jövő héten sikerült ezt nehezebbè tenni nekik. 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 103 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Miert ajanlanak ki az arena4nek enyi rossz meccset?
Nyilvan nem lehet elore tudni sok esetben, de azert mindig van igeretesebb meccs.

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
501 (nem elírás) mérkőzés után az FCS-ben vitézkedő Dayton nem szerzett pontot. Egy évben egy FCS csapat kb 12-14 meccset játszik, szóval egy majd 40 éve tartó sorozatnak lett ma vége.

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
Na akkor hajra Macik 😊
dande2
hajrá ebek

choose life
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor hajra Macik 😊
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azon a túldobott wheel routeon ment el 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
Purdue Maryland döntetlen fél perccel a vége előtt

nee, sárga zászlót dobtak rá, jöhet az újabb próba 8 yardrol

Szerkesztette: dancogo

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem birtokolta még a labdaát.
Ventura
A bíró szerint igen 😊 de egyébként az 1 yardról jöttek volna, ha jól láttam többet èrt ezt megadni.
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
nem birtokolta még a labdaát.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
epikus


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
1965 ota az elso kiütés.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ez TCU Kansas meccs szerintem missed tackelkben is rekord közeli lehet 😊
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
ez is mi elkapás már, ne vicceljünk kéremszépen

meg Purdue TD, vezet a Boilermakers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 103 — Kinek mit intézett a kormánya
és sztem jó lesz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 103 — Kinek mit intézett a kormánya
EzmiTD
Már ha TD