NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 13 éve
Korrekt alulértékelt, túlértékelt lista csapatonként 1-1 névvel: www.cbssports.com/nfl/story/22369476/overratedunderrated-broncos-nickel-db-harris-worth-every-pennyDoMA TE-ekkel komoly bajai vannak a cikk írójának láthatólag. 😀
De a legtöbb választással egyetértek én is.
több mint 13 éve
Korrekt alulértékelt, túlértékelt lista csapatonként 1-1 névvel: www.cbssports.com/nfl/story/22369476/overratedunderrated-broncos-nickel-db-harris-worth-every-pennyDoMha Laron Landry a legtúlértékeltebb játékosunk, akkor elég szerencsés brigád vagyunk 😊
több mint 13 éve
Korrekt alulértékelt, túlértékelt lista csapatonként 1-1 névvel: www.cbssports.com/nfl/story/22369476/overratedunderrated-broncos-nickel-db-harris-worth-every-penny
több mint 13 éve
Bartkowski bust? Kb. minden Falcons franchise rekord még az övé, mostanában kezdi utolérni Ryan, anno év újonca volt, 2-szeres Pro Bowler, volt olyan szezon h ratingben és passzolt TD-kben vezette a ligát, a Falcons visszavonultatta a mezét.sokkot kaptam ezen a listán 😀
Plunkett meg csak 2 SB-t nyert mint kezdő QB.empty taxi
több mint 13 éve
www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013Nem akarok bunkó lenni, de 39 évesen ez már teljesen rendben lévő gondolat.Tudni kellene abbahagyni.
T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
több mint 13 éve
Bartkowski bust? Kb. minden Falcons franchise rekord még az övé, mostanában kezdi utolérni Ryan, anno év újonca volt, 2-szeres Pro Bowler, volt olyan szezon h ratingben és passzolt TD-kben vezette a ligát, a Falcons visszavonultatta a mezét.Ha a modern érától számoljuk akkor volt 20 1/1-es irányító.Mi számít bustnak 1/1-nél?Asbeebtw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsinem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Szerintem őket nyugodtan nevezhetjük bustnak:
Jeff George, Carr, Couch, Russell, Bartkowski, Plunkett
de 1/2 illetve 1/3-as 1/4-es-ként úgy gondolom, Ryan Leaf, Akili Smith, Heath Shuler, Joey Harrington, és Vince Young is nyugodtan bekerülhet ebbe az "elit" társaságba.BigBen7
Plunkett meg csak 2 SB-t nyert mint kezdő QB.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ha a modern érától számoljuk akkor volt 20 1/1-es irányító.Mi számít bustnak 1/1-nél?Asbeebtw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsinem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
Szerintem őket nyugodtan nevezhetjük bustnak:
Jeff George, Carr, Couch, Russell, Bartkowski, Plunkett
de 1/2 illetve 1/3-as 1/4-es-ként úgy gondolom, Ryan Leaf, Akili Smith, Heath Shuler, Joey Harrington, és Vince Young is nyugodtan bekerülhet ebbe az "elit" társaságba.
több mint 13 éve
www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013és állítólag Bowlingozni fog 😊
T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
több mint 13 éve
www.nfl.com/news/story/0ap1000000210108/article/terrell-owens-im-retiring-if-no-team-signs-me-in-2013Arena és CFL ligás ajánlatok is számítanak?
T.O. visszavonul, ha idén sem igazolják le.Amadeus91
több mint 13 éve
David Carr szintű karrier (vagy rosszabb - lásd JaMarcus, Tim Couch).iktriadCarrnak van a legnyugisabb állása az NFL-ben 😛 Vagyis csak volt Nassib érkezéséig 😀
több mint 13 éve
szarból nehéz ostort fonni de a holló elfektetése nem értem miért volt jó
több mint 13 éve
Nincs semmi szépérzéketek 😛 😊
több mint 13 éve
tényleg jó ronda, olyan mintha használt/összegyűrt szendvicses alufóliával lenne kibélelve a holló alatt.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Adam Schefter rakta ki a twitteraccountjára.honnan van amúgy a kép? csak mert majdnem ugyanígy nézett ki az a gyűrű is, amit februárban kamu tervnek tituláltakwow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaahát nem túl szép, azt el kell ismerni.iktriad
jjncaa
több mint 13 éve
honnan van amúgy a kép? csak mert majdnem ugyanígy nézett ki az a gyűrű is, amit februárban kamu tervnek tituláltakwow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaahát nem túl szép, azt el kell ismerni.iktriad

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlnijjncaahát nem túl szép, azt el kell ismerni.
több mint 13 éve
wow, sikerült a kétezrest is alulmúlni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mi számít bustnak 1/1-nél?btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsinem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igenBigBen7
több mint 13 éve
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.gabtsinem mondtam hogy Palmer bust volt, csak hogy egy csomó 1/1-es játékos igen
több mint 13 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
btw, a könyöksérüléséig minden volt Palmer csak bust nem.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nem lehet minden 1/1-es QB olyan überfasza mint Luck, a fele bust leszde Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok.BigBen7hát ez azért nem feltétlen számít jónak, egy 1/1-estől eléggé visszafogott megoldás.
hogy úgy mondjam a mi Andrewnk kb ezt hozta tavaly, de ha stabilan beállna hasonló számokra akkor elég erősen belevernénk a fejünket a falba.Höri
több mint 13 éve
de Palmer azért egész jó szezonokat produkált, stabil 80 fölötti rating, 4000 yard körüli szezonok.BigBen7hát ez azért nem feltétlen számít jónak, egy 1/1-estől eléggé visszafogott megoldás.
hogy úgy mondjam a mi Andrewnk kb ezt hozta tavaly, de ha stabilan beállna hasonló számokra akkor elég erősen belevernénk a fejünket a falba.


