NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 13 éve
A 78. helyezetten felvisítottam 😀egy Wilforkos poén még belefért volna
www.athleteswives.com/rankings/hottest-football-nfl-wives-girlfriends/empty taxi

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
A 78. helyezetten felvisítottam 😀www.athleteswives.com/rankings/hottest-football-nfl-wives-girlfriends/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
érdekes, hogy a PFF tavalyi top10 RT-jéből az 1. (Smith), az 5. (Clabo) és a 9. (Winston) is FA momentán.
több mint 13 éve
A következő lépés a zuhanyzók bekamerázása lesz a la Való Világ.atapapaTe'o támogatja
több mint 13 éve
A következő lépés a zuhanyzók bekamerázása lesz a la Való Világ.
több mint 13 éve
Állítólag a mostani idénytől fogva kötelező lesz a csapat öltözőkbe kamerát felszerelni ill. üzemeltetni, hogy a nézők, fanok minél többet megtudjanak a csapatról, több betekintést nyerhessenek a kulisszák mögé.danylykötelező lesz kamerákat felszerelni, viszont a felvételeket nem kötelező felhasználni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Nem élő adás lesz gondolom, úgyhogy azt vágnak ki amit akarnak! 😉Állítólag a mostani idénytől fogva kötelező lesz a csapat öltözőkbe kamerát felszerelni ill. üzemeltetni, hogy a nézők, fanok minél többet megtudjanak a csapatról, több betekintést nyerhessenek a kulisszák mögé.danylyNem tartom jó ötletnek!!!
Egy öltözőben olyanok is elhangoznak, ami nem tartozik másra, illetve nem kéne gyerekeknek hallaniuk!
Nehezen fognak a játékosok és az edzők ehhez alkalmazkodni...
De lehet, hogy leszerződött az NFL a Big Brother-rel 😉Egon

több mint 13 éve
Állítólag a mostani idénytől fogva kötelező lesz a csapat öltözőkbe kamerát felszerelni ill. üzemeltetni, hogy a nézők, fanok minél többet megtudjanak a csapatról, több betekintést nyerhessenek a kulisszák mögé.danylyNem tartom jó ötletnek!!!
Egy öltözőben olyanok is elhangoznak, ami nem tartozik másra, illetve nem kéne gyerekeknek hallaniuk!
Nehezen fognak a játékosok és az edzők ehhez alkalmazkodni...
De lehet, hogy leszerződött az NFL a Big Brother-rel 😉
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 13 éve
Állítólag a mostani idénytől fogva kötelező lesz a csapat öltözőkbe kamerát felszerelni ill. üzemeltetni, hogy a nézők, fanok minél többet megtudjanak a csapatról, több betekintést nyerhessenek a kulisszák mögé.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Cap helyzetek:www.nflplayers.com/reports/RunPublicReport.aspx?report=top51
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Április elsejei mockdraft, néhol elég jó lettwalterfootball.com/draft2013aprilfools.php
több mint 13 éve
2012 Best of SoundFX:www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vFhT2D-YjfQ
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Game of Thrones banners for football daveartlocker.blogspot.hu/2013/03/game-of-thrones-banners-for-football.html
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
1. A tulajdonosok a szabályok adta kereteken belül a lehető legkisebb cap emelkedést fogják elfogadni. JJ kevés lesz ahhoz, hogy ezen a mindenkinek tökéletes megoldáson alapvetően változtasson.tomi-tomiÉn úgytom, hogy 2014-től új tv szerződés lesz és mindenki azzal számol, hogy akkor a sapkák is jócskán meg lesznek emelve.
több mint 13 éve
JJ sztem két dologra játszik.1. A tulajdonosok a szabályok adta kereteken belül a lehető legkisebb cap emelkedést fogják elfogadni. JJ kevés lesz ahhoz, hogy ezen a mindenkinek tökéletes megoldáson alapvetően változtasson.
1. Nagyobb összegű cap emelkedés
2. Ezeknek a szerződéseknek nem túl szabályos kijátszása. Pld retire eseten van cap hit? Mert ha nem akkor pld nekem lenne 1-2 nem tul erkölcsös ötletem ezekkel a problémás szerződésekkel kapcsolatban. Persze kerdes a Mara fele csapat reakciója is.Blevi
2. Retire esetén is van cap hit - természetesen. 😀
Szerintem ennél sokkal egyszerűbb a dolog. Most nyert 5 millió helyet. Vett plusz 3 évet 54 millióért. 2016 után minden további nélkül válhat meg Romo-tól. Pont abba az 5 millióba fájna neki, amit most megnyert cap space-ben. (Ha 2017 előtt kivágja, akkor 54 milliót spórolna 5 millió dead money árán.)
Azon lehet polemizálni, hogy Romo ér-e 18 milliót évenként három évig, de ebben a (cap) helyzetben viszonylag olcsón megúszta a Cowboys. JJ öreg, de nem (mindig) hülye. 😀
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
JJ sztem két dologra játszik.1. Nagyobb összegű cap emelkedés
2. Ezeknek a szerződéseknek nem túl szabályos kijátszása. Pld retire eseten van cap hit? Mert ha nem akkor pld nekem lenne 1-2 nem tul erkölcsös ötletem ezekkel a problémás szerződésekkel kapcsolatban. Persze kerdes a Mara fele csapat reakciója is.
több mint 13 éve
Ugyanez megy amúgy a Lionsnál is.Átstrukturálások, meg olyan szerződések (Delmas, Houston, Bush, Quin stb) ami idén szinte semennyire nem terheli a cap-et de később nagy baj lesz belőle.
És ugye itt is jön Stafford új szerződése hamarosan.
több mint 13 éve
Jerry tényleg tud valamit: a Cowboys drukkerek és haterek pont ugyanannyira örülnek ennek a szerződésnek 😊JakehomerNem, csak rendkívül érdekes, hogy pont annak a csapatnak az egyik szurkolója fikázza a szerződést (és Romo-t), amelyik dettó ugyanezzel a folyamatos átstrukturálási stratégiával operál. Amelyik csapat idén baszarintotta seggbe Colbert eddigi fő eszközét (jellemzően nem signing bonus-ba strukturál át, hanem garantált roster bonus-ba) Harrison cut-jával. Amelyik csapat jövő évi cap-jéből a BigBen-Colon-Miller-Brown quartett 42 milliót, a Woodley-Timmons-Troy-Ike quartett bő 46 milliót foglal el. Ennek a majd 90 milliónak a garantált tartalma nincs 13 millió; kínálja magát az átstrukturálás. Melyikőjük lesz olyan barom, hogy a Harrison cut után nem ragaszkodik majd a signing bonus-hoz?
Szóval, először el kéne gondolkodni, hogy ha a saját csapatom nyolc embere viszi el a cap 3/4-ét, egy év múlva a franchise QB contract year-be lép, akkor nem lehetséges-e, hogy jövőre pont ugyanilyen helyzetben ugyanilyen "eszement" szerződést leszünk kénytelenek kötni az akkor már esetleg öt éve SB közelébe sem járó, dirib-darabra tört irányítónknak?
JJ ezektől függetlenül mint egy varsába keveredett hal, egyre jobban mélyíti a Cowboys hosszútávú cap menedzselési problémáját. Pillanatnyi és egyre jelentéktelenebb levegővételért kénytelen eladni lassan az anyja és a saját lelki üdvét is. De ez teljesen független Romo személyétől és teljesítményétől. Ő csak az alanya (és haszonélvezője) ennek a (rémült) menekülésnek.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Jerry tényleg tud valamit: a Cowboys drukkerek és haterek pont ugyanannyira örülnek ennek a szerződésnek 😊
Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊Miről beszélsz? A bajnoki években szar volt a falatok? Akkor nézzetek körül nálunk, vagy Philly-ben stb, hogy mi az, hogy szar OL.... (egyébként később valóban szedett-vedett lett, de nem 2005-ben meg 2008-ban). A védelem meg ligaszerte rettegett volt, nélkülük lehet, hogy most Benőt mémelték volna ide a Kovbolyok......... 😊
www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/
A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)BigBen7
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊Miért a masodik gyurunel bottom 3 védelme volt a stelersnek 😀
www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/
A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)BigBen7
több mint 13 éve
Egy csapat nem egy emberből all. Az edzői gárdáról a csapat építéséről meg nem szóltam. Romo jo irányító, de ennél jóval több tényezőből all egy csapat. 5 éve minden boys meccset láttam Romo sosem lesz Brees vagy Rodgers. 2010 ben karrier éve volt de egy hulladék védelem miatt lemaradtunk a PO ról. Ha minden az iranyiton múlna Peyton 1x-szeres SB győztes lenne. Jo lenne ha csapat szinten értékelned a dolgokat nem 1 játékos alapján az 55ből.Miért neked mi a véleményed erről? HA ennyi idő alatt nem ért el a csapattal semmit, nem 35-40 éves kor között fogja megváltani a világot 😊Közhelyek es háttér infót nélkülöző alaptalan dolgokat írsz le. De ha neked ettől jo... Legyen.BleviA Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.BigBen7
A 2009-es szezon után szerintem egy szava nem lett volna senkinek, ha adnak neki egy jó kis szerződést, de azóta eltelt 3 év és még csak PO-ba se vezette a Cowboyst, nem hogy SB-ba ami egy ilyen múlttal és sikerekkel rendelkező csapatnál elvárás lehetne.BigBen7
több mint 13 éve
Csak annyit akartam megértetni, hogy hülyeség volt amit írtál. Már elnézést.
több mint 13 éve
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/
A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)