Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknakJJ
Pontosan.
Ezért sem örültem, amikor páran teljesen komolyan beírták, és próbálták bizonygatni, hogy az Alabamának lenne bármi esélye is a Rams ellen.
30 pont bármikor meglenne köztük.

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀empty taxi
Legnagyobb madár a Chargers, ki ne hagyd.szaba
igen Palimadár



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀empty taxi
Legnagyobb madár a Chargers, ki ne hagyd.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
falcons az a hawks, főleg h az nba elmarad 😊gabtsi
Azt akartam na.
😀 😉

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
falcons az a hawks, főleg h az nba elmarad 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.

több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
ezek szerint ismétlődik a minta 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.
több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
Mégis a Pats nyer! Nem King jósolt. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ámen 😀

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
"Tops und Flops nach der Hälfte der Saison!!!

Sport1 meint...
Top: Green Bay Packers, San Francisco 49ers, Detroit Lions, Buffalo Bills und Cam Newton
Flop: Indianapolis Colts, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Donovan McNabb und Chad Ochocinco

Ich stimme zu, würde bei Top noch die Cincinnati Bengals mit Rookie-QB Andy Dalton nennen! "

Német (facebook-s) NFL rajongói csoport közölte a Sport1 (német) eddig félévértékelőjét az idei szezonról.
Top az top, a flop pedig a nem jött be. Továbbá az admin hozzáteszi, hogy Dalton-t + Bengals-t is a top közé rakná.
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823c08dd/article/twitter-sets-up-unique-meeting-of-morrisons-at-bills-game?module=HP11_content_stream
Komoly story, eléggé mázlista a srác...
Lehet Meskónak felajánlom a zolika26-os twitter nevet hasonlóért cserébe 😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Én általában a D-t nézem (akkor is, ha a Panthers támad), hogy állnak fel, hogyan változnak az egyes védők pozíciói downoktól függően, ki kit fog, a zónákat, hogy mozognak benne, ilyenek.

Offense-nél a blokkolás érdekel elsősorban, a playmakereket úgyis látom eleget az ismétléseknél.

Persze amikor elkezdtem nézni, akkor csak a labdát figyeltem 😊

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Azért vicces lenne ez a kiírjuk, kit kire cseréltek le. Egyes play előtt 4-5 csere támadó és védő oldalról benne van, tehát azt gyorsan beírni valami szarba, hogy utána meg is jelenjen és még fel is dolgozza adott néző elég lehetetlen. Gondoljunk csak arra, hogy a kezdők képét néha nem tudják az első drive alatt megmutatni, annyira nincs idő ilyenre, hiába tördelik meccset.Deny
Azért a 21.században vagyunk.
Nem kell semmit se beírni sehova, egy iPad szerű felületen megérinted 4 ember ikonját (OUT), és 4et(IN), ez kb 1,5 másodperc, technikailag ennél bonyolultabb dolgokat is meg lehet oldani.
De az tény, hogy feldolgozni a rengeteg infót már nehezebb.
Én abban látom a jövőt, hogy állítható lesz a tévéken például, hogy minden játékos (vagy csak a kiválasztottak) fölött ki van írva kis nyíllal (mint egy igényes app-ban) a nevük, és a kiválasztott játékosok statisztikái, mint pókerban egy HM programban.
Technikailag ez se egy nagy dolog, és ezáltal látványosabb lenne egy meccs - számomra.
Mást meg lehet zavarna a sok adat.
Bár lehetne úgy is nézni, hogy nulladatos üzemmód is választható.

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért vicces lenne ez a kiírjuk, kit kire cseréltek le. Egyes play előtt 4-5 csere támadó és védő oldalról benne van, tehát azt gyorsan beírni valami szarba, hogy utána meg is jelenjen és még fel is dolgozza adott néző elég lehetetlen. Gondoljunk csak arra, hogy a kezdők képét néha nem tudják az első drive alatt megmutatni, annyira nincs idő ilyenre, hiába tördelik meccset.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
http://nflcommunications.com/2011/10/26/packers-vikings-on-fox-most-watched-show-of-the-week/
jól megy a biznisz
NFL games rank as 13 of the 14 most-watched shows of the fall television season.

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
állítólag ezért van rajtuk számSzobi22
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?sapka
épp ez a baj, soha nem tudni most mikor tesznek be akár egy play-re is egy rookie-t, pedig kimondott érdekel hogy teljesít
am még anno valaki talán a fórumba linkelt egy videót ahol egy kissrác dallas fan az összes számról elmondta hogy a csapatban melyik szám, kit takar 😀davekid
én tudom az nfc west 75%-át :rolleyes: (a Cards 95%-át 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?sapka
egy játékosról volt szó (Claybornet emelte ki)
és igen, egy negyed után a "lényeges" játékosokat (első sort) tudni szoktam számról. ha meg nem is onnan, abból, ahol volt a pályán, ahonnan érkezett stb - tehát poszt alapján. és pl NFC Northból amúgy is kb mindenkit
amúgy ezen nem hinném, hogy segítene, ha kiírnák, kit cserélnek be; ha amúgy nem tudja megjegyezni, az új playre beküldött játékosok (mert általában nem egyről van szó) csak még inkább zavart okoznának