Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Azt se gondoltuk, hogy az OPoW 1.héten Dakota meg Lamar lesz...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Most jöttem rá, hogy nekem is pénzt kellett volna régen kérnem az írásaimért itt az oldalon.
Fiatal voltam és balga.
(Ritkán akarok elolvasni FK-s cikket, erre pénzt kérnek érte.)

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Heti értelmetlen video:

 youtu.be/MYJFsPuTkag

Mondjuk legalább melózott vele.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert a Patset annyira védeni kellene bárhol is :D

Az a lényeg, hogy élvezed ezt 😊
Wyatt
Akkó' minek csinálod? 😊
somoskovig
Na ezt inkább PM-ben

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Mert a Patset annyira védeni kellene bárhol is :D

Az a lényeg, hogy élvezed ezt 😊
Wyatt
Akkó' minek csinálod? 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Wyatt
somoskovig

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d
Wyatt
Szerencsére nem kellett szóba hoznunk, itt vagy nekünk erre Te. 😊
somoskovig
Már hiányoltalak, hiszen vagy egy hete nem szóltál be. Minden rendben? 😊
Wyatt
Mert már egy hete nem jöttél semelyik topicba lángpallosú lovagként megvédeni a Pats-et valami tök indifferens témában. Már én is aggódtam érted. 😊
somoskovig
Mert a Patset annyira védeni kellene bárhol is 😀

Az a lényeg, hogy élvezed ezt 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d
Wyatt
Szerencsére nem kellett szóba hoznunk, itt vagy nekünk erre Te. 😊
somoskovig
Már hiányoltalak, hiszen vagy egy hete nem szóltál be. Minden rendben? 😊
Wyatt
Mert már egy hete nem jöttél semelyik topicba lángpallosú lovagként megvédeni a Pats-et valami tök indifferens témában. Már én is aggódtam érted. 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d
Wyatt
Szerencsére nem kellett szóba hoznunk, itt vagy nekünk erre Te. 😊
somoskovig
Már hiányoltalak, hiszen vagy egy hete nem szóltál be. Minden rendben? 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d
Wyatt
Szerencsére nem kellett szóba hoznunk, itt vagy nekünk erre Te. 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d
Wyatt
Ha ez vígasztal engem rettenetesen felkúrt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
Toca
Kíváncsi voltam amúgy, valaki szóba hozza-e, hogy egy 52–10-es állásnál mi indokolja, hogy neki kell menni negyedik kísérletre, hogy meglegyen az 59–10, de szerencsére már senki sem zavar 😊

Remélem, ez így is marad, ha esetleg egy másik csapat csinál ilyet megint :d

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eléggé unatkozok, és pont arra gondoltam, hogy bekattintok a Ravens szobába, és beírom, hogy Lemar egy RB. 😀

Csak előtte még be kell ugranom a CBA-ba egy csomag mikrós popcornért.
akdestroyer
Szerintem nyúl vagy.
Sobri Jóska
De mi van, ha ilyen nyúl? 😮
 www.youtube.com/watch?v=NXAAYwsNr6Q
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Szerintem nyúl vagy.
Sobri Jóska

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 034 — "Montoya por favor!"
Eléggé unatkozok, és pont arra gondoltam, hogy bekattintok a Ravens szobába, és beírom, hogy Lemar egy RB. 😀

Csak előtte még be kell ugranom a CBA-ba egy csomag mikrós popcornért.
akdestroyer
Lemar az Atletico középpályása de az inkább a Soccer topikba illene

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Eléggé unatkozok, és pont arra gondoltam, hogy bekattintok a Ravens szobába, és beírom, hogy Lemar egy RB. 😀

Csak előtte még be kell ugranom a CBA-ba egy csomag mikrós popcornért.
akdestroyer
Szerintem nyúl vagy.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Eléggé unatkozok, és pont arra gondoltam, hogy bekattintok a Ravens szobába, és beírom, hogy Lemar egy RB. 😀

Csak előtte még be kell ugranom a CBA-ba egy csomag mikrós popcornért.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
gordon
Gyalázatos ? Szerinted az ő szemszögéből az volt?
Mit kellett volna csinálnia ? Elnézést kérni ?
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Azért ez nem semmi



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

dande
Ennek a ravensnek nem a Miami az ellenfél, majd kielemzik azt az 5 féle dobást amit tud és kész.. 😊
Btw alázat... számomra az nem az mikor visszakérdezel egy gyalázatos meccs után az újságírónak, hogy " szép teljesítmény egy futótól , nem? " 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A hétvégén 16 QB-nak volt 100-as fölött a klasszikus QB passer ratingje. Ebből 15-nek 110 fölött, 13-nak 120 fölött volt a ratigje. A sort Keenum, Stafford és Dalton zárják.

Itt az ideje ünnepélyesen eltemetni ezt a statisztikát. Szép, hosszú életet megélt, jár neki a hangulatos jazz a temetési meneten. Az utódot egyelőre még nem látni, a következő statisztikai draftra nem látok megfelelő jelöltet érkezni. Amíg nem jön, addig a legvalószínűbb megoldás az lehet, hogy NFL áttér stats by committe-ra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Nézzétek: ahhoz képest, hogy kb az volt a jóslat vele kapcsolatban, hogy kb 1 snapet nem fog kezdő QBként játszni a ligában és még JJ is erre hajlott vele kapcsolatban, akinél nagyobb drukkere nem nagyon van közöttünk, akkor szerintem bőven túlteljesített.

Ha pedig azt nézzük, hogy ne 1, nem 2 meccset nyertek vele. Épp Sobrira gondolva: nyertek és ez a lényeg.

Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

Egy bajom van vele: a Ravenben játszik 😉 (de elismerem, jó helyre került 😊)

Mi innen fotelből, olyan könnyen tudjuk mondani, hogy csak egy meccs volt meg izé meg hozé. Nekünk kb 3 snap se menne...

De ti vagytok a nagy szagértők, én csak egyszerű szurkoló. Ezért kérdeztem plJJt. Most már látom, mehetett volna PMbe😊
dande
Nem kell a jóslatokkal törődni.
Hiszen a jövőt senki se tudhatja, pláne egyetlen játékosra vetítve, ami nem trend vagy millióadatos prognózis.

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Ha akkor kerül a ligába, amikor Tebow, biztos nem feccölnek bele ennyi energiát, szerencséjére viszont nagyot változott az nfl pár év alatt.

Nála jobban most csak Minshew sikerének örülök, óriási sztori az övé és hát kevesebb király van a szakmában, mint Mike Leach (Murray első Cards TD-je is Leach egyik kedvenc játékából született)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézzétek: ahhoz képest, hogy kb az volt a jóslat vele kapcsolatban, hogy kb 1 snapet nem fog kezdő QBként játszni a ligában és még JJ is erre hajlott vele kapcsolatban, akinél nagyobb drukkere nem nagyon van közöttünk, akkor szerintem bőven túlteljesített.

Ha pedig azt nézzük, hogy ne 1, nem 2 meccset nyertek vele. Épp Sobrira gondolva: nyertek és ez a lényeg.

Nekem nagyon tetszik az-az alázata, ahogy hozzá áll a dologhoz. Pedig ha valaki sztár volt az NCAAben akkor ő igen. De ezzel nem törődik és lépésről lépésre ugorja át a korlâtait. Ehhez képest mondjuk az 1/1 Winston.......Ha innentől semmi jót nem csinál, akkor is sokat ért el.

Egy bajom van vele: a Ravenben játszik 😉 (de elismerem, jó helyre került 😊)

Mi innen fotelből, olyan könnyen tudjuk mondani, hogy csak egy meccs volt meg izé meg hozé. Nekünk kb 3 snap se menne...

De ti vagytok a nagy szagértők, én csak egyszerű szurkoló. Ezért kérdeztem plJJt. Most már látom, mehetett volna PMbe😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
JJ, mint fő LamarJ szurkoló, hogy is van ő NFL alkalmassága? 😊 Mit szólsz hozzá?
dande
Azért ne egy meccsből...
Sobri Jóska
Azért ez már nem egy meccs.....
dande
De egy meccs, bár ez kétségtelenül pofásan nézett ki. Kíváncsi vagyok, ez lesz-e a trend, vagy az előző idénybeli énje jön újra elő
Wyatt
Tavaly a Billst pakolták meg 47-3-ra az első fordulóban. Aztán a másodikban kikaptak a Bengalstól, A trendet követve még az első 8 fordulóban nullázni fogják mondjuk a Cardinalst, kikapnak a Steelerstől, Bengalstól és Chiefstől, de idegenben verik a Seahawkst. Aztán jön a bye, és onnantól RGIII-al végignyerik a szezont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)