NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BaltimoreDefense-szel csevegtünk a Wonderlicről, és felmerült egy kérdés:
Nyilván a prospectek valamilyen szinten erre a tesztre is fel vannak készítve. Az ilyen atomsötét barmoknak akiknél várható hogy 10 alatti pontszámot érnek el miért nem mondja a felkészítőjük hogy inkább tippeljen?Rataxes
Semmi nem múlik rajta. Mi a bánatért tenne bele energiát? Inkább azon melózik, hogy a képességfelmérőkön érjen el jobb eredményt. Szerintem többet számít, hogy öt századdal gyorsabb vagy 40 yard-on, kettővel több a fekvenyomásod stb, mint hogy 10-15 ponttal magasabb a Wonderlic eredményed. Még a QB-k és a támadó falemberek drafthelyét se befolyásolja érdemben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
És ezek nagy része h végzi el az egyetemet amúgy?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
BaltimoreDefense-szel csevegtünk a Wonderlicről, és felmerült egy kérdés:
Nyilván a prospectek valamilyen szinten erre a tesztre is fel vannak készítve. Az ilyen atomsötét barmoknak akiknél várható hogy 10 alatti pontszámot érnek el miért nem mondja a felkészítőjük hogy inkább tippeljen?Rataxes
lehet, hogy rossz válasznál pontlevonás jár, ki tudja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
BaltimoreDefense-szel csevegtünk a Wonderlicről, és felmerült egy kérdés:
Nyilván a prospectek valamilyen szinten erre a tesztre is fel vannak készítve. Az ilyen atomsötét barmoknak akiknél várható hogy 10 alatti pontszámot érnek el miért nem mondja a felkészítőjük hogy inkább tippeljen?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aki olvasni akar számolás helyett annak itt van Landry Jones
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
11 perc 50/47. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy hibátlanra kitöltöm. Na mindegy, köszönöm annak aki elkészítette, egy élmény volt.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sose lesztek NFL játékosok, nekem jó ha 9 összejön csalással.

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
35 pont, nem jutottam végig. Fősuli óta nem nagyon töltöttem ki tesztet, berozsdásodtam 😊
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Duke!!!  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523Höri
Hozzánk jöhet !! 😀 bár clevelandbe nem draftról kéne Wr szóval akkor a Packers húzza be 😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
9 perc alatt 45.

utólag bánt miket rontottam 😀shawnka
én olyanokat rontottam, hogy inkább skippeltem (pl h mennyivel lett volna több haszna), de volt amit benéztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
46, 10perc alatt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
9 perc alatt 45.

utólag bánt miket rontottam 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A megoldókulcs javítása után 42.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ahha, akkor nem csak én néztem el a megoldókulcsot, hanem csak át lett írva közben (reklamáltam arra is a hsz.-ben, csak aztán szerkesztettem mert azt hittem én vagyok a hülye 😀 )
Ilyen formán 32,5 az eredményem, a 20-asra fél pontot beírtam magamnak, nem gondoltam hogy több válasz is lehetséges 😊Rataxes
Szerintem ott mindkettő elfogadható, legyen 33 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Basszus egyet elrontottam.. kitagadnának otthon 😕
Igaz persze nyelvtanit, és speciel elég szemét kérdésnek tartottam... angolul jobban ment volna 😊 Viszont 8.5 perc alatt megvoltam, úgy hogy ezen a nyelvtanin is, meg a 16-os kérdésen szotyoláztam min egy percet, hátha ott is több megoldás van.. aztán végül logikusan a jó megoldást jelöltem 😊

Pat McInally is my hero!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ahha, akkor a 31-esnél nem én néztem el a megoldókulcsot, hanem csak át lett írva közben (reklamáltam arra is a hsz.-ben, csak aztán szerkesztettem mert azt hittem én vagyok a hülye 😀 )
Ilyen formán 32,5 az eredményem, a 20-asra fél pontot beírtam magamnak, nem gondoltam hogy több válasz is lehetséges 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
6/6, meguntam, de Claibornet így is előzöm.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Meg vagyok győződve róla hogy a 36-os hibás, ott 17 a jó válasz.Rataxes
már javítva, csakúgy, mint a 31-es


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
A 4.-est elcsesztem, a fene gondolta hogy a szóköz is számít (a Smith-es lehetőségnél).
Meg vagyok győződve róla hogy a 36-os hibás, ott 17 a jó válasz.Rataxes
36nál 17 is van beírva a megoldásokhoz én is azt írtam
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
34
special team-be beférek 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meg vagyok győződve róla hogy a 36-os hibás, ott 17 a jó válasz.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
31.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
34.
a 40 yardot is lefutom 5-6 másodperc alatt tuti.
hol lehet jelentkezni a draftra? 😀 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha 12 perc alatt csak 36 válaszra sikerült választ adnom akkor annak megfelelően kell kiértékelni, vagy rá lehet húzni az időre? 😊Rataxes
Ezért a kérdésért vonj le 10 pontot az eredményedből 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha 12 perc alatt csak 36 válaszra sikerült választ adnom akkor annak megfelelően kell kiértékelni, vagy rá lehet húzni az időre? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes