NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És szted 5 kiló hájtól lesz valaki tökéletesebb sportoló? füligjimmy
110 gátra keresel embereket vagy mi a szösz? 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csak azt nem értem, hogy ha már tiszta ZBs-ről beszélünk, miért akarna bárki is 1. körös guardot rakni bele?
úgy gondolom, ha egy guard hamar el szeretne kelni, azt kell bizonyítania, hogy ő a tökéletes power guard, nem lehet kétség, hogy bárki is a nyomába érhet
bár nem sokat számít, de nekem most támadt kétségem
lehet rosszul gondolkodom

szerk. vagy centerként is megpróbál érvényesülni?sapka
És szted 5 kiló hájtól lesz valaki tökéletesebb sportoló? Fluker ledobott magáról 20 fontot, ha nincs valami izomsorvadása, akkor az is felesleges zsír volt. Egy kis szálkásítástól nem leszel gyengébb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
az megvan, hogy Jarvis Jones nem fog gyakorlatokat csinálni?Fucu
miután hat láb magassággal mérlegel már nem lesz jelentősége, hogy lesz-e cigánykerék tőle vagy tüzeskarikán átugrás.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
az megvan, hogy Jarvis Jones nem fog gyakorlatokat csinálni?Fucu
Hát ja, ha valaki legalább egy körrel van feljebb rangsorolva (legalábbis a mockokban), mint a valódi értéke, az megteheti, hogy nem kockáztat :p


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Újabb WR, Aaron Dobson:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523empty taxi
Azt hittem az ECU-s egykezesét is betettétek 😀Drip
Nem szokásunk highlightokat beletenni, de a kedvedért ide mehet 😊
empty taxi
bocsesz ezt pl nem tudtam de azert koszi 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az megvan, hogy Jarvis Jones nem fog gyakorlatokat csinálni?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak azt nem értem, hogy ha már tiszta ZBs-ről beszélünk, miért akarna bárki is 1. körös guardot rakni bele?
úgy gondolom, ha egy guard hamar el szeretne kelni, azt kell bizonyítania, hogy ő a tökéletes power guard, nem lehet kétség, hogy bárki is a nyomába érhet
bár nem sokat számít, de nekem most támadt kétségem
lehet rosszul gondolkodom

szerk. vagy centerként is megpróbál érvényesülni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Combine mérlegelés hírek:
Warmack 6'2 és csak 317 font! Robilluma
ez nem túl bíztató!sapka
Nem biztos. Az erejével így sem lesz gond, de feljebb próbálja srófolni az értékét (már ha van hova) a sebességével. Ha nem csak power blocking falba illik, hanem ZBSbe is befaragható, mint tavaly Brandon Brooks is a maga 340 fontjával és sebességével, az nagyon jó lenne neki.
Warmack pullingban is rendkívül jó volt, most ezt felturbózta és majd a 40 yardos idejével meg a pulling drillel lep meg mindenkit az ereje helyett, ez fog nagyot ütni.
Ha nem jön be sincs nagy gond, megnézetnek vele egy Danone reklámot és rájön, hogy hiba volt nem szeretni pocakot 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Combine mérlegelés hírek:
Warmack 6'2 és csak 317 font! Robilluma
ez nem túl bíztató!sapka
A súlyával nincs gond. Zeitler is ennyi volt tavaly, vagy éppen DeCastro, de a magasságába (6020) lehet olyan csapat, amelyik beleköt, bár ezt a 34 3/4-es karjaival tudja kompenzálni.DoM
igen, én is így értettem (sorry a szűkszavúságért), de már erősen kételkedek, hogy Fredericknél jobb runblocker lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Combine mérlegelés hírek:
Warmack 6'2 és csak 317 font! Robilluma
ez nem túl bíztató!sapka
A súlyával nincs gond. Zeitler is ennyi volt tavaly, vagy éppen DeCastro, de a magasságába (6020) lehet olyan csapat, amelyik beleköt, bár ezt a 34 3/4-es karjaival tudja kompenzálni.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Combine mérlegelés hírek:
Warmack 6'2 és csak 317 font! Robilluma
ez nem túl bíztató!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Újabb WR, Aaron Dobson:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523empty taxi
Azt hittem az ECU-s egykezesét is betettétek 😀Drip
Nem szokásunk highlightokat beletenni, de a kedvedért ide mehet 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Combine mérlegelés hírek:
DJ Fluker 339 font már csak. Még 355 volt egy hónapja a Senior Bowlon. Kell neki a tackle poszt 😊.
Warmack 6'2 és csak 317 font! Vele szemben Cooper 6'2 és 311! Upsz. Kemény februárjuk lehetett, más okból 😊.
TE-eknél Escobar (6'5 7/8 és 254) magasabb és nehezebb, mint Ertz (csak 6'5 és 249) és Eifert (6'5 1/2, 250) :o.
Dion Sims is próbálja ledobni a "blokkoló" jelzőt a posztja mellől, mert 6'4 7/8 mellé csak 262 font! Kíváncsi vagyok mennyire gyorsult fel.
Jordan Reed mehet WRnek: 6'2 1/2, 236.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Újabb WR, Aaron Dobson:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523empty taxi
Azt hittem az ECU-s egykezesét is betettétek 😀

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
egyébként, ha már a Wonderlicet megcsináljuk itt, akkor akár majd csinálhatnánk fórum Combinet is. (40 yard, vertical) simán benne lennék. 😀Amadeus91
ha van lehetőséged és időd de ha valaki megcsinálja hozzá a topicot én elkezdem 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Alabama CB Dee Milliner will undergo shoulder surgery following this week's Scouting Combine.
Milliner, the No. 1 corner in the draft and a projected top-five pick, has a torn labrum in his right shoulder. It's the kind of injury players can gut it out through, but there's often significant pain and range of motion issues. By going under the knife, Milliner will reduce the chances of aggravation down the line and should still be ready for training camp. He'll do everything at the Combine except bench press, but will not participate in Alabama's Pro Day. Milliner sustained the injury last season, but never missed a game.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
John Simonhoz egy összegzés:

When it comes down to it though, John Simon is pretty maxed out as a football player. His technique is very sound and he gives you maximum effort. But he’s not going to get any stronger or any more athletic. He also lacks a definite position. That’s his biggest problem. He’s small for a defensive end prospect, yet he’s never played from a position of space and could be exposed for a lack of speed or quickness. It’s tough to see Simon ever being a three-down defender in the league. The best bet is as a situational pass rusher somewhere. A guy who’s future prospects are as limited as John Simon’s definitely cannot be drafted until at least the 5th round, and I believe that’s generous in this instance.
 pagefootballscouting.wordpress.com/2013/02/15/john-simon-scouting-report/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Újabb WR, Aaron Dobson:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jó, abba lehet hagyni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Örülök, hogy te ennyire képben vagy Tomi-tomi. Ha olyan egyszerű lenne a combine eredmények kielemzése, akkor bárki megmondhatná előre, mi lesz a draftsorrend, kiből lesz bust, stb. Én csak egy értékelési szempontot vetettem fel a felmérő egyetlen feladatával kapcsolatban. Szerintem ahány szakértői gárda, illetve ahány elemzőből áll 1-1 ilyen team, annyiféleképpen értékeli az egyes eredményeket. GRAFI
Egy szóval nem mondtam, hogy egyszerű a combine eredmények kielemzése. A Wonderlic teszt használhatósága az NFL combine-on egy másik dolog.
Eddig én sok olyan nyilatkozatot láttam, olvastam, ahol kiemelik, hogy egy-egy játékos sorsát mennyire befolyásolta egy-egy feladatnál nyújtott teljesítménye. Egy kivétel van a feladatok alól: én még nem találkoztam azzal, hogy valaki a Wonderlic-re hivatkozott volna, hogy szerepet játszott a döntésben. Illetve egyetlenegy ilyenről tudok, a hibátlan fasziról nyilatkozták, hogy emiatt draftolták később! Ismét a negatív kapcsolat.

Fogalmam sincs, hogy egy-egy feladat valid eredménye mennyire befolyásolja a draftsorrendet. Azt viszont tényleg nem túl bonyolult eldönteni - szakmai tapasztalattal -, hogy egy kiválasztás során alkalmazott mérőeszköz mutat-e valid (döntést megalapozó, támogató) adatot.
Még egyszer, a teszt puszta létén kívül nem mondtatok még olyan tényt, hogy miért érdemes figyelembevenni az eredményét. Nem tudjátok cáfolni, hogy ha van egyáltalán összefüggés a teszt eredménye és a sikeresség között, az inkább negatív kapcsolat. Helyette olyan spekulációkba mentek bele, amelyek - bántó szándék nélkül - amatőr tévedéseknek számítanak.
Miért nem könnyebb elfogadni azt, hogy egy NFL QB sikerességéhez semmi köze a Wonderlic által mért kognitív képességnek? A teszt pedig azért maradt bent a feladatok között, mert még egyéb - a kiválasztási folyamat egészének szempontjából - fontos funkciója volt eddig is.

Ti mondjátok, hogy a draft(on hozott döntés) a múltban elért eredmények alapján kidolgozott mintá(k)ba illesztésről szól. Mutassatok már egy mintát a Wonderlic eredményekből, ahol felfedezhető a múltban elért eredmények sora.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyik kedvenc draftszakim Mike Loyko is kijött a maga rangsorával:  www.nepatriotsdraft.com/2013/02/mike-loykos-2013-nfl-draft-rankings.htmlempty taxi
Azért Mingo elég elől van ... Drip
A másik egyedi vonás, az a megmagyarázhatatlan John Simon mánia, akit lazán top100-as játékosnak tartanak, mert high motor meg Mike Vrabel.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
egyébként, ha már a Wonderlicet megcsináljuk itt, akkor akár majd csinálhatnánk fórum Combinet is. (40 yard, vertical) simán benne lennék. 😀Amadeus91
tessék, 36.6 méterig fuss el
 www.foddy.net/Athletics.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyik kedvenc draftszakim Mike Loyko is kijött a maga rangsorával:  www.nepatriotsdraft.com/2013/02/mike-loykos-2013-nfl-draft-rankings.htmlempty taxi
Azért Mingo elég elől van ...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
egyébként, ha már a Wonderlicet megcsináljuk itt, akkor akár majd csinálhatnánk fórum Combinet is. (40 yard, vertical) simán benne lennék. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egy komoly kérdőjelekkel rendelkező linebacker, komoly potenciállal, Kiko Alonso:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...