NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
mikor adják át a heismann trófeát? manzielre 1.0011-es odds van h megkapja t'eo-ra meg 11-szeres 😀 ez így reális? (bet365)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hát ha ebből a négyből pont a Giantset veritek meg akkor le a kalappal. Hamarabb otthon a Skins.Bazzani
Idén eddig őket vertük a legjobb játékkal. Mindig ellenük vagyunk a legjobbak.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ha ebből a négyből pont a Giantset veritek meg akkor le a kalappal. Hamarabb otthon a Skins.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért logikus lépésnek tartanám, hogy egy cutolt Vick/Smith behúzása után a 2. körben még egy újoncra is beruház valaki.

Mondjuk az Eagles esetében még az se biztos, hogy Foles megkapja az esélyt egy teljes szezonra, szóval a QB draftot nem lehet esetükben kizárni és máris ugyanott vagyunk hiány alapján.Höri
Plusz az Eaglesnek a sorsolásuk alapján egész jó sanszuk van még akár az 1/1re is... Nekünk(Jets, Titans) és a Chiefsnek(Browns, Raiders) is van 2 olyan meccsünk, amit hozhatunk, az Eagles ezzel szemben egész könnyem 0-4el zárhatja a hátralévő meccseket (@Tampa, Bengals, Skins, @Giants).iktriad
ebből a következő 3 tuti zakó ..giants meglehet ha a giants is úgy akarja

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Itt öt meccsvideó is van Ansah-ról. A highlight reelnél biztos többet számít, hogy kialakuljon egy kép a játékosról, ha valaki nem látott idén BYU meccset.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én nem láttam Ansah-t játszani, de anno ugyanilyen érvek voltak JPP ellen is.Bazzani
JPP ellen a legfőbb érv az volt h a túloldalt volt Selvie akit rendszeresen dupláztak, ezért kevesebb figyelem hárult rá azért tudott abban az évben villogni. Ansah 1. számú rusher a BYU-nál, csak hát a BYU pass rush annyira nem jó.empty taxi
Ansah szinte minden poszton játszik a védőfalban, ezért nem tud állandó jelleggel 34 OLB lenni, ahol pedig a leginkább megy neki a játék. Technikailag sokat kell tanulnia, ez nem vitás, de az upside és a csillagos ég a határ miatt legkésőbb az első kör végén valaki fog vele kockáztatni. Ha a jelenséget hasonlítani kellene valakihez, akkor az Dontari Poe szerintem. A felmérők csak róla fognak szólni.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk JPP és Chandler Jones sem tetszett Hörinek, szal megérhet egy próbát 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Én nem láttam Ansah-t játszani, de anno ugyanilyen érvek voltak JPP ellen is.Bazzani
JPP ellen a legfőbb érv az volt h a túloldalt volt Selvie akit rendszeresen dupláztak, ezért kevesebb figyelem hárult rá azért tudott abban az évben villogni. Ansah 1. számú rusher a BYU-nál, csak hát a BYU pass rush annyira nem jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem láttam Ansah-t játszani, de anno ugyanilyen érvek voltak JPP ellen is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Én az Ansah hype-nak sem ugrok be.

1:31 perces highlight reel 😀 ez a csávó is atléta, nem focista. Ami mondjuk nem véletlen mert pár éve kezdett focizni, de én tuti nem vinném el korán. A ridicolous upside nem a legerősebb érv ha pass rush bajai vannak a csapatodnak.

No nem mintha BYU meccsekkel keltem és feküdtem volna, de a Notre Dame ellen pölö zavaróan nyers volt.Höri
a fent említett atlétának van bármi köze a linken szereplő future Hall of Famerhez?

 en.wikipedia.org/wiki/Akwasi_Owusu-Ansah

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én az Ansah hype-nak sem ugrok be.

1:31 perces highlight reel 😀 ez a csávó is atléta, nem focista. Ami mondjuk nem véletlen mert pár éve kezdett focizni, de én tuti nem vinném el korán. A ridicolous upside nem a legerősebb érv ha pass rush bajai vannak a csapatodnak.

No nem mintha BYU meccsekkel keltem és feküdtem volna, de a Notre Dame ellen pölö zavaróan nyers volt.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azért logikus lépésnek tartanám, hogy egy cutolt Vick/Smith behúzása után a 2. körben még egy újoncra is beruház valaki.

Mondjuk az Eagles esetében még az se biztos, hogy Foles megkapja az esélyt egy teljes szezonra, szóval a QB draftot nem lehet esetükben kizárni és máris ugyanott vagyunk hiány alapján.Höri
Plusz az Eaglesnek a sorsolásuk alapján egész jó sanszuk van még akár az 1/1re is... Nekünk(Jets, Titans) és a Chiefsnek(Browns, Raiders) is van 2 olyan meccsünk, amit hozhatunk, az Eagles ezzel szemben egész könnyem 0-4el zárhatja a hátralévő meccseket (@Tampa, Bengals, Skins, @Giants).
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
na idézzünk már egy kösziért teljes kommenteket, erre van a lájk...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
top 5ben ha DEt visz vki idén ki lenne sztetek a megfelelő?
Werner? Moore? Más?Rolni
Volt Robillumanak egy minden részre kiterjedő elemzése a DE-kről. Sztem keresd vissza.Bazzani
Köszi
top 5ben ha DEt visz vki idén ki lenne sztetek a megfelelő?
Werner? Moore? Más?Rolni
Ez egy elég szubjektív dolog. Szerencsére rengeteg egy-egy játékos play-eit kiragadó videó van már, szóval mindenki eldöntheti magában, h Kiakiráááály 😊 Múltkor én leírtam a benyomásaimat, de ez sztem hasznosabb:
Bjoern Werner
Bjoern Werner vs NC State (2012)
Bjoern Werner vs Wake Forest (2012)
Amúgy én a korábbi DE-es posztomban Justin Smith-hez hasonlítottam őt, hát az jó nagy baromság volt, meg kell hagyni. Idén nem nagyon láttam, és a tavalyi játékából indultam ki, amikor is 6'4 mellé kb 270 fonttal tolta, izomból. De most utólag megnézve a Florida elleni meccsüket, nagyon lefogyott és felgyorsult tavalyhoz képest. (A stáb is felismerte ezt és párszor már 34 OLB szerepkörben állt fel kétpontos állásban! És nem is mozgott rosszul.) Az alábbi videóban erről a változásról is szó van:
Bjoern Werner Named ACC Defensive POY

Sam Montgomery
Sam Montgomery vs Washington and Auburn (2012)
Sam Montgomery vs Alabama 2012

Barkevious Mingo
Barkevious Mingo vs Mississippi State (2012)
Barkevious Mingo vs Georgia,Auburn,Miss St (2011)

Mingo & Montgomery
Luke Joeckel and Jake Matthews vs LSU Defense (2012)

Damontre Moore
Damontre Moore vs Alabama (2012)
Damontre Moore vs Mississippi State (2012)
Damontre Moore vs LSU (2012)
Damontre Moore vs LA Tech (2012)
Damontre Moore vs Arkansas (2012)
Damontre Moore vs Florida (2012)

Dion Jordan
Dion Jordan vs Stanford (2012)
Dion Jordan vs USC (2012)
Dion Jordan vs Arizona State (2012)
Dion Jordan vs Fresno State (2012)

Kérem, tegyék meg tétjeiket 😊Robilluma
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
tudatlan tuskó vagyok, de mi ez a Chip Kelly imádat?Amadeus91
Ha Chip Kellyből vezetőedző lenne az NFL-ben, az ebben a cikkben leírtaknak lenne egy fricska és sokan egy új trendet várnak tőle, ami olyan forradalmat indítana el, mint a Miami tette a wildcattel pár éve.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tudatlan tuskó vagyok, de mi ez a Chip Kelly imádat?Amadeus91
nézz meg egy Oregon meccset
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
azt olvastam a roton, hogy Shefter szerint (ez már jól kezdődik), annyira erős lesz az FA QB piac (Smith+Vick miatt), hogy a mostani első kör elejébe várt játékosok (Smith és Barkley), emiatt komoly csúszásba kezdhetnek, akár második körig is.
Bár nem teljesen értek egyet, (pl. kinek lenne jobb Alex, mint az 1/1-es QB?), azért nem feltétlen vetném el az ötletet teljesen.
ha Barkley a rossz formáját állandósítja nem igazán néznék ki belőle többet később sem Smithnél, Geno esetében😊, pedig egyszer eljön a prospread szerű játékstílus halála is..., (+ kell hozzá innovatív OC, ami pl. nincs a jaguarsnál) többet nem feltétlen látok bele (~Vick?)
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?sapka
Amíg a "nem kell Chip Kelly, mert úgy is beég, jöjjön inkább Gruden" az elterjedt nézet az NFL-ben, addig szerintem nem csak a Jax-nél kél el innováció...jjncaa
tudatlan tuskó vagyok, de mi ez a Chip Kelly imádat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?sapka
Smith és Vick sem franchise QB (ráadásul még egyikőjüket sem rúgták ki). Ezt már tudjuk. Az újoncok között még lehet ilyen, bár valóban nincs olyan egyértelmű, megkerülhetetlen prospect, mint amilyennek Luck és RGIII tűnt tavaly ilyenkor.

Nem tartom ezt az aspektus lényegi tényezőnek. Buta csapat biztos lesz, de a draft legelejét ez nem fogja befolyásolni. Könnyen újrajátszódhat a 2011-es draft QB szempontból. Inkább az, mint hogy mindenki esik az első kör végére.DoM
2001 óta nem volt draft top3-as QB pick nélkül, és 1996-ban történt meg utoljára, hogy senki nem húzott irányítót az első körben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
azt olvastam a roton, hogy Shefter szerint (ez már jól kezdődik), annyira erős lesz az FA QB piac (Smith+Vick miatt), hogy a mostani első kör elejébe várt játékosok (Smith és Barkley), emiatt komoly csúszásba kezdhetnek, akár második körig is.
Bár nem teljesen értek egyet, (pl. kinek lenne jobb Alex, mint az 1/1-es QB?), azért nem feltétlen vetném el az ötletet teljesen.
ha Barkley a rossz formáját állandósítja nem igazán néznék ki belőle többet később sem Smithnél, Geno esetében😊, pedig egyszer eljön a prospread szerű játékstílus halála is..., (+ kell hozzá innovatív OC, ami pl. nincs a jaguarsnál) többet nem feltétlen látok bele (~Vick?)
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?sapka
Barkley esetében továbbra is úgy gondolom h az offseasonben az ő ázsiója nőni fog. Ahogy DoM is mondta Alex és Vick sem nevezhető franchise QB-nak, lehet h vmelyik QB needes relatíve hátsó drafthellyel rendelkező csapat (pl. Buffalo) bennük fogja látni a megoldást, de ez a "ha ló nincs akkor szamár is jó" elv sztem inkább


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én azért logikus lépésnek tartanám, hogy egy cutolt Vick/Smith behúzása után a 2. körben még egy újoncra is beruház valaki.

Mondjuk az Eagles esetében még az se biztos, hogy Foles megkapja az esélyt egy teljes szezonra, szóval a QB draftot nem lehet esetükben kizárni és máris ugyanott vagyunk hiány alapján.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?sapka
Smith és Vick sem franchise QB (ráadásul még egyikőjüket sem rúgták ki). Ezt már tudjuk. Az újoncok között még lehet ilyen, bár valóban nincs olyan egyértelmű, megkerülhetetlen prospect, mint amilyennek Luck és RGIII tűnt tavaly ilyenkor.

Nem tartom ezt az aspektus lényegi tényezőnek. Buta csapat biztos lesz, de a draft legelejét ez nem fogja befolyásolni. Könnyen újrajátszódhat a 2011-es draft QB szempontból. Inkább az, mint hogy mindenki esik az első kör végére.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
azt olvastam a roton, hogy Shefter szerint (ez már jól kezdődik), annyira erős lesz az FA QB piac (Smith+Vick miatt), hogy a mostani első kör elejébe várt játékosok (Smith és Barkley), emiatt komoly csúszásba kezdhetnek, akár második körig is.
Bár nem teljesen értek egyet, (pl. kinek lenne jobb Alex, mint az 1/1-es QB?), azért nem feltétlen vetném el az ötletet teljesen.
ha Barkley a rossz formáját állandósítja nem igazán néznék ki belőle többet később sem Smithnél, Geno esetében😊, pedig egyszer eljön a prospread szerű játékstílus halála is..., (+ kell hozzá innovatív OC, ami pl. nincs a jaguarsnál) többet nem feltétlen látok bele (~Vick?)
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?sapka
Amíg a "nem kell Chip Kelly, mert úgy is beég, jöjjön inkább Gruden" az elterjedt nézet az NFL-ben, addig szerintem nem csak a Jax-nél kél el innováció...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam a roton, hogy Shefter szerint (ez már jól kezdődik), annyira erős lesz az FA QB piac (Smith+Vick miatt), hogy a mostani első kör elejébe várt játékosok (Smith és Barkley), emiatt komoly csúszásba kezdhetnek, akár második körig is.
Bár nem teljesen értek egyet, (pl. kinek lenne jobb Alex, mint az 1/1-es QB?), azért nem feltétlen vetném el az ötletet teljesen.
ha Barkley a rossz formáját állandósítja nem igazán néznék ki belőle többet később sem Smithnél, Geno esetében😊, pedig egyszer eljön a prospread szerű játékstílus halála is..., (+ kell hozzá innovatív OC, ami pl. nincs a jaguarsnál) többet nem feltétlen látok bele (~Vick?)
szerintetek mennyire valós ez a forgatókönyv?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze vanjjncaa
Theismann is az volt 😀Höri
guten TagAmadeus91
inkább jó napot, mert magyar volt ő is, mint Joe Namath
de ha már Wernerről beszéltünk, akkor úgy értelmeztem az elmés felvetést, hogy hamarosan olyan európai QB fog játszani az NFL-ben, aki az öreg kontinensen kezdett el amfociznijjncaa
"Theismann was born to Austrian Joseph John Theismann who "ran a gas station and worked in his brother’s liquor store."[1] His Hungarian mother, Olga Tobias,"

A Tobias vezetéknév az édesanyánál is ősmagyar ahogy látom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze vanjjncaa
Theismann is az volt 😀Höri
guten TagAmadeus91
inkább jó napot, mert magyar volt ő is, mint Joe Namath
de ha már Wernerről beszéltünk, akkor úgy értelmeztem az elmés felvetést, hogy hamarosan olyan európai QB fog játszani az NFL-ben, aki az öreg kontinensen kezdett el amfocizni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal