NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze vanjjncaa
Theismann is az volt 😀Höri
guten Tag

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát szerintem közöttük is nagyságrendi különbségek vannak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hát ha rajtam múlik akkor még Bellnek kéne fizetnie hogy játszhasson nálunk, nem hogy még Ő kapjon fizetést... Azonnal kivágni a francba! 😀 Hozzá képest King Dunlap elit LT 😊Rataxes
Legalább Dennis Kellyt írtad volna 😀 Dunlap pont olyan kutyaütő idén.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ha rajtam múlik akkor még Bellnek kéne fizetnie hogy játszhasson nálunk, nem hogy még Ő kapjon fizetést... Azonnal kivágni a francba! 😀 Hozzá képest King Dunlap elit LT 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Örülök,hogy egyre többen látják az eaglesnek Joeckelt.
Bár érdekes lesz ha top3ban húzunk...netán 1/1re bár ha van eszünk akkor letrade.
Igaz sok logikus dolgot nem látni idén ..Janek
Bell és Herremans idén kötött 5 éves szerződést és Peters-nek is van hátra a szerződéséből vagy 3 év. Biztos, h OT kell nektek? Mondom ezt úgy, h nem nagyon vagyok képben a Phillyvel, de azt tudom, h a fal siralmas idén. De ha visszatér Peters, akkor lesz egy jó LT (immár egy jobbkezes QBnak), nem?Robilluma
Bell szerződése 5 évre szól és 35 millió dollár ütheti a markát ezen idő lejártával. Ebből 2012-ben 3, 21 millió dollár, míg 2013 elejére van egy 8,5 millió dolláros opciós bónusz. Tehát ha rosszul teljesítene, vagy Jason Peters meggyógyulna akkor a csapat a szezon végén mindenféle büntetés nélkül megválhat tőle, és ezt a 8,5 millió dollárt sem kellene kifizetni neki.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Örülök,hogy egyre többen látják az eaglesnek Joeckelt.
Bár érdekes lesz ha top3ban húzunk...netán 1/1re bár ha van eszünk akkor letrade.
Igaz sok logikus dolgot nem látni idén ..Janek
Bell és Herremans idén kötött 5 éves szerződést és Peters-nek is van hátra a szerződéséből vagy 3 év. Biztos, h OT kell nektek? Mondom ezt úgy, h nem nagyon vagyok képben a Phillyvel, de azt tudom, h a fal siralmas idén. De ha visszatér Peters, akkor lesz egy jó LT (immár egy jobbkezes QBnak), nem?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Örülök,hogy egyre többen látják az eaglesnek Joeckelt.Janek
Hát amíg 1/20 környékén voltak, nehéz lett volna összepárosítani a kettőt 😀Höri
azaz a 3.fordulóig 😊
onnan már látszott az akarat

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
top 5ben ha DEt visz vki idén ki lenne sztetek a megfelelő?
Werner? Moore? Más?Rolni
Ez egy elég szubjektív dolog. Szerencsére rengeteg egy-egy játékos play-eit kiragadó videó van már, szóval mindenki eldöntheti magában, h Kiakiráááály 😊 Múltkor én leírtam a benyomásaimat, de ez sztem hasznosabb:
Bjoern Werner
Bjoern Werner vs NC State (2012)
Bjoern Werner vs Wake Forest (2012)
Amúgy én a korábbi DE-es posztomban Justin Smith-hez hasonlítottam őt, hát az jó nagy baromság volt, meg kell hagyni. Idén nem nagyon láttam, és a tavalyi játékából indultam ki, amikor is 6'4 mellé kb 270 fonttal tolta, izomból. De most utólag megnézve a Florida elleni meccsüket, nagyon lefogyott és felgyorsult tavalyhoz képest. (A stáb is felismerte ezt és párszor már 34 OLB szerepkörben állt fel kétpontos állásban! És nem is mozgott rosszul.) Az alábbi videóban erről a változásról is szó van:
Bjoern Werner Named ACC Defensive POY

Sam Montgomery
Sam Montgomery vs Washington and Auburn (2012)
Sam Montgomery vs Alabama 2012

Barkevious Mingo
Barkevious Mingo vs Mississippi State (2012)
Barkevious Mingo vs Georgia,Auburn,Miss St (2011)

Mingo & Montgomery
Luke Joeckel and Jake Matthews vs LSU Defense (2012)

Damontre Moore
Damontre Moore vs Alabama (2012)
Damontre Moore vs Mississippi State (2012)
Damontre Moore vs LSU (2012)
Damontre Moore vs LA Tech (2012)
Damontre Moore vs Arkansas (2012)
Damontre Moore vs Florida (2012)

Dion Jordan
Dion Jordan vs Stanford (2012)
Dion Jordan vs USC (2012)
Dion Jordan vs Arizona State (2012)
Dion Jordan vs Fresno State (2012)

Kérem, tegyék meg tétjeiket 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Örülök,hogy egyre többen látják az eaglesnek Joeckelt.Janek
Hát amíg 1/20 környékén voltak, nehéz lett volna összepárosítani a kettőt 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Örülök,hogy egyre többen látják az eaglesnek Joeckelt.
Bár érdekes lesz ha top3ban húzunk...netán 1/1re bár ha van eszünk akkor letrade.

Igaz sok logikus dolgot nem látni idén ..

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
top 5ben ha DEt visz vki idén ki lenne sztetek a megfelelő?
Werner? Moore? Más?Rolni
Volt Robillumanak egy minden részre kiterjedő elemzése a DE-kről. Sztem keresd vissza.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze vanjjncaa
Theismann is az volt 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze vanjjncaa
Jah kanadai is csak 1 van az FBS-ben: Brandon Bridge a South Alabamában, de ő idén transzferelt oda az Alcorn Stateről ezért nem játszhatott. A srác beceneve Air Canada (Vince Carter után szabadon). Freshmanként jó volt, idén padra került ezért transzferelt. Anno az Alcorn State HC-ja Melvin Spears Cam Newtonhoz hasonlította. Más légiós QB tudtommal nincs az 1. osztályban.
Itt egy futott TD-je a Miss State ellen:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
top 5ben ha DEt visz vki idén ki lenne sztetek a megfelelő?
Werner? Moore? Más?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
akkor elfogult leszek majd Hunttal, ő a felmérőkön csöppet alázni fog majdjjncaa
Allen Bailey is sokra ment vele. Huntban nem sok potenciált látok mint védő. A special team képességei miatt viszont kinézhet neki hosszú távú karrierHöri
Sajnos 4 év mínuszban van, szezonkezdésre már 26 éves lesz.
Amúgy nagyon sokoldalú pali, zongorázni is tud 😊 :
VIDEO: The Stampede 2012 - Episode 6 - SMU wins 17-0 at UTEP


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
mivel perpill a college-ban sem nagyon játszik európai QB, szerintem ez az idő még elég messze van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.Amadeus91
minden azon múlik, mit értünk messze alatt

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
nincs messze az az idő, amikor európai irányító is fog játszani az NFL-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wernernél még várnék a felmérőkre, hogy ne kizárólag homérségből tegyem az elitbejjncaa
őt csak Amadeus tudná homerségből betenni.Höri
meg bria
akkor elfogult leszek majd Hunttal, ő a felmérőkön csöppet alázni fog majdjjncaa
Allen Bailey is sokra ment vele. Huntban nem sok potenciált látok mint védő. A special team képességei miatt viszont kinézhet neki hosszú távú karrier

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Wernernél még várnék a felmérőkre, hogy ne kizárólag homérségből tegyem az elitbejjncaa
őt csak Amadeus tudná homerségből betenni.Höri
meg bria
akkor elfogult leszek majd Hunttal, ő a felmérőkön csöppet alázni fog majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wernernél még várnék a felmérőkre, hogy ne kizárólag homérségből tegyem az elitbejjncaa
őt csak Amadeus tudná homerségből betenni.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Keenan Allen is jön a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
(és mondjuk a futás elleni védekezés tényleg nem az erőssége)jjncaa
2o13-ban egyre kevesebb embert érdekel ki mit tud a futás ellen.Höri
így van, ezért simán első kör, de a kérdés arról szólt, hogy ki az a játékos, aki ha top5-ben kel el, senki nem húzná miatta a száját

a válasz pedig Joeckel és Lotulelei, Te'o csak a posztértéke miatt nem fér ide, Wernernél még várnék a felmérőkre, hogy ne kizárólag homérségből tegyem az elitbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(és mondjuk a futás elleni védekezés tényleg nem az erőssége)jjncaa
2o13-ban egyre kevesebb embert érdekel ki mit tud a futás ellen.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carradine sérüléséért azért nagy kár. Vajon meddig csúszhat? 4. kör?Asbee
ezt momentán nem lehet megmondani. November 24-én volt a sérülés, lehet április közepén már tud workoutolni, de ha nem, akkor eléggé zsákbamacska